TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 3: Uwagi na temat gry (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=223)
-   -   The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=52973)

anie_1981 08.02.2010 14:06

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Ilona ja nie rozumiem, jak "przerzucić na Sims3ack"? Masz jakiś program do przerabiania dodatków z sims3pack na package i odwrotnie? Trochęmnie to intryguje.Ja nie mam żadnych nieoficjalnych dodatków w formacie sims3Pack.Tylko Store mam w sims3pack, a inne to packages.

Wikki 08.02.2010 14:22

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Cytat:

Napisał mabda (Post 1206641)
zainstalowalam juz dodatki, ale mimo to nie dzialaja mi savy z riverview :( no trudno, wazne, ze gra dziala :D

Spróbuj tak:
Wejdź w Moje dokumenty -> Electronic Arts -> The sims 3 -> Saves i przenieś wszystkie savy np. na pulpit.
Zacznij grę od nowa w tym samym otoczeniu w którym nie działa dany save, nie wprowadzaj simów ani nie zmieniaj nic w mieście. Zapisz grę pod nazwą miasta które Ci nie działa. Wyjdź z gry i wejdź znowu w Moje dokumenty -> Electronic Arts -> The sims 3 -> Saves i odszukaj folderu z nazwą otoczenia (nazwa_otoczenia.sims3). Usuń wszystkie pliki z tego folderu i wklej te z folderu oryginalnego miasta z pulpitu. Powinno działać.
Jeśli czegoś nie rozumiesz daj znać, postaram się napisać to jaśniej :D

Ilona 08.02.2010 16:41

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Cytat:

Napisał anie_1981 (Post 1206738)
Ilona ja nie rozumiem, jak "przerzucić na Sims3ack"? Masz jakiś program do przerabiania dodatków z sims3pack na package i odwrotnie? Trochęmnie to intryguje.Ja nie mam żadnych nieoficjalnych dodatków w formacie sims3Pack.Tylko Store mam w sims3pack, a inne to packages.

Ania chodzi o to,ze większość kreatorów zaczęło udostępniać swoje prace w dwóch formatach- sims3pack i packages,wiec ściągałam zawsze sim3pack i nie miałam problemów z gra...do teraz,dlatego wywaliłam akcesoria i instaluje grę od nowa do latki 2.086.,jedynie książek do szybkiej nauki nie mam,bo działają na nowszych latkach,ale poza tym mogę normalnie pograć

mabda 08.02.2010 18:01

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Cytat:

Napisał Wikki (Post 1206744)
Spróbuj tak:
Wejdź w Moje dokumenty -> Electronic Arts -> The sims 3 -> Saves i przenieś wszystkie savy np. na pulpit.
Zacznij grę od nowa w tym samym otoczeniu w którym nie działa dany save, nie wprowadzaj simów ani nie zmieniaj nic w mieście. Zapisz grę pod nazwą miasta które Ci nie działa. Wyjdź z gry i wejdź znowu w Moje dokumenty -> Electronic Arts -> The sims 3 -> Saves i odszukaj folderu z nazwą otoczenia (nazwa_otoczenia.sims3). Usuń wszystkie pliki z tego folderu i wklej te z folderu oryginalnego miasta z pulpitu. Powinno działać.
Jeśli czegoś nie rozumiesz daj znać, postaram się napisać to jaśniej :D

tylko ze w ogole riverview mi sie nie zainstalowalo. a robilam juz tak, ze aktualizowalam do 1.7 i instalowalam dodatki, a potem reszta latek. czesc dodatkow sie zainstalowala, a czesc nie. ale wszystkie sa widoczne jako zainstalowane

Teo 08.02.2010 18:44

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Ja na szczescie nie mialam zadnych problemow z dodatkami. Zainstalowalam akcesoria i wszystko dzialalo normalnie

Mamełe 08.02.2010 19:26

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Cytat:

Napisał mabda (Post 1206903)
tylko ze w ogole riverview mi sie nie zainstalowalo. a robilam juz tak, ze aktualizowalam do 1.7 i instalowalam dodatki, a potem reszta latek. czesc dodatkow sie zainstalowala, a czesc nie. ale wszystkie sa widoczne jako zainstalowane

Sciagnij jeszcze raz riverview z oficjalnej strony juz po wgraniu wszystkich latek. Sciagniete wczesniej po prostu wykasuj.

Wikki 08.02.2010 22:47

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Cytat:

Napisał mabda (Post 1206903)
tylko ze w ogole riverview mi sie nie zainstalowalo. a robilam juz tak, ze aktualizowalam do 1.7 i instalowalam dodatki, a potem reszta latek. czesc dodatkow sie zainstalowala, a czesc nie. ale wszystkie sa widoczne jako zainstalowane

Pobierz ten plik, wypakuj i wklej w InstalledWorlds (Moje dokumenty-> Electronic Arts -> The sims 3 -> InstalledWorlds)
Miasto powinno się pojawić :)

mabda 08.02.2010 23:39

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
no niestety mimo podmiany tego pliku [tak, podmiany - mialam zainstalowane] moja gra dalej nie chce wspolpracowac z river. ta samo jak z polowa innych dodatkow. za to druga polowa jest honorowana.
"nie mozna wczytac gry. mogla zostac zapisana z dodatkiem, ktory nie jest juz obecny w systemie" czy jakos tak do mnie rozmawia przy klikaniu na ikonki moich save-ow

nmin 09.02.2010 10:51

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Im dłużej to wszystko czytam, tym częściej myślę, że może jednak kupię te akcesoria już teraz, bo od bardzo dawna (ostatnio grałam w trójkę chyba w grudniu) przymierzam się do ponownej instalacji i kombinowania, żeby mieć rzeczy ze Store, ale jak pomyślę, że za dwa-trzy miesiące kupię sobie NA i znowu będę mieć cyrki, to chyba wolę kupić już i zrobić wszystko za jednym zamachem...

anie_1981 09.02.2010 13:25

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
No trochę kombinowania jest niestety. Ale jak się instaluje grę od nowa, to ma się szansę na uruchomienia dodatków Store. Tutaj jest poradnik:

http://forum.thesims3.com/jforum/posts/list/168808.page


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:48.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023