TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 3: Uwagi na temat gry (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=223)
-   -   The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=52973)

Wampirencja 14.09.2010 20:37

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Cytat:

Napisał Saheli019 (Post 1300075)
Mi dodatki z neta nie działają więc chyba nabede NA:)

Moim zdaniem to strata pieniędzy, ale to tylko moje zdanie i nie musisz się nim sugerować :) Jedynym obiektem wartym uwagi jest "jedynkowe" łóżko sercowe.

A jeżeli ci dodatki z internetu nie działają, to może wyłączasz treści modyfikowane przed uruchomieniem gry albo źle instalujesz. Zwykle to jest przyczyną

anie_1981 16.09.2010 08:48

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Nie wiem czy w trójce można wyłączać zawartość zmodyfikowaną, tak było w dwójce, ale w trójce to chyba nie. Albo dodatki są umieszczone tam gdzie trzeba i działają, albo nie.

A co do kwestii kupić czy nie kupić, to ja mówię kupić. Bardzo mi się podobają meble z NA! Nie tylko łóżko jest warte uwagi, ja nigdy z niego i tak nie korzystałam, ani w dwójce, ani w trójce. Totalnie nie mój styl... Ale inne rzeczy są super. Akwarium, gitara, sypialnia, łazienka, elektronika... Ciągle mi się rzeczy z tych akcesoriów podobają, chociaż mam też Karierę i Szybką jazdę. Gadżety z NA są chyba moje ulubione ze wszystkich dodatków i podstawki.

Wednesday 16.09.2010 11:25

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Cytat:

Napisał anie_1981 (Post 1303024)
Nie wiem czy w trójce można wyłączać zawartość zmodyfikowaną, tak było w dwójce, ale w trójce to chyba nie. Albo dodatki są umieszczone tam gdzie trzeba i działają, albo nie.

Przecież jak się włącza "program startu the sims 3" klika się "obiekty zmodyfikowane" i pojawia się okienko gdzie można zaznaczyć "uruchom bez zawartości zmodyfikowanej"
Chyba o to ci chodzi.

Ja te akcesorie mam, średnio ich używam, ale kupna nie żałuje :)

cherrie 27.11.2010 23:55

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Akcesoria ok, chociaż nie są takie super. Czasami coś tam z nich dodam, ale i bez nich się obejdę.

fαикα ѕιмóω 27.12.2010 10:52

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Odświeżę.
Posiadam te akcesroria i sobię chwalę.Świetne rzeczy,ubrania,a nawet nowe opcje! Można wziąść urlop w pracy itd. Na prawdę polecam!

Master of Disaster 27.12.2010 13:22

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
O, właśnie, a propos tych akcesoriów - czy poza tym, o czym piszecie, są jakieś profity z posiadania NA? A konkretnie - jak jest z tymi darmowymi SimPoints, dostaje się je w końcu? Nie chcę wydawać 35 czy więcej złotych za parę mebelków na krzyż...

hellraiser 27.12.2010 15:33

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
@up nie dostaje się żadnych SimPoints za NA. A szkoda.

patryk916 27.12.2010 20:58

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Nie lubię tych akcesoriów.Podoba mi się tylko jedna fryzura i jedna sukienka.

M@j$t3r 04.01.2011 16:38

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
a ja mam pytanie do Was bo zakupiłem Ten dodatek Nowoczesny apartament zaisntalowałem i co tam jest jakieś łóżko z sercem parę mebli itd miasto te samo budynków z tymi meblami nie widzę nie wiem albo mi sie źle zainstalowało albo dodatek do dupy.

fαикα ѕιмóω 04.01.2011 18:24

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Nie rozumiem Cię . Nie masz tych mebli z NA ? Może źle zainstalowałeś ? Masz wszystkie akutalizacje ? Mi jakoś działa i jest ok.Mam te stare miasto i te stare meble,ale i zarazem nowe mebelki.Oprócz łóżka jest też akwarium oraz gitara.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:12.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023