TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 3: Rozszerzenia (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=523)
-   -   Nie moge dodać obiektów (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=58226)

czarnapuma 03.11.2010 19:03

Nie moge dodać obiektów
 
Zainstalowałam Po Zmroku i mam problem bo nie mogę do miasta dodać nowych obiektów. Wie ktoś dlaczego i jak mam je dodać?

mkk141 16.11.2010 20:56

Odp: Nie moge dodać obiektów
 
Ja też tak mam, mogę dodać obiekty takie jak Kompleks kinowy, Biuro usług publicznych itp. Obiekty te mogę dodawać wchodząc w jakąś parcelę -> wybrać Obiekty publiczne i tam są różne budynki, te z logo the sims 3 po zmroku są nowe. Nie mam żadnych barów, knajp, klubów dla VIPów czy dla tych wampirów i nie wiem jak mam je tam "dodać". Bardzo proszę o pomoc.

Kamis 16.11.2010 21:05

Odp: Nie moge dodać obiektów
 
Ale jak to nie masz? W Sunset nie masz czy w Bridgeport? Musisz najpierw zobaczyć jaki rozmiar ma mieć parcela, np 60x60 znaleźć miejsce i ją postawić. Potem klikając na nią klikasz 'zmień typ parceli' i tam wybierasz spelunka/klub itd, itp. Potem możesz postawić klub. Mam nadzieję że o to chodziło...

mkk141 16.11.2010 21:46

Odp: Nie moge dodać obiektów
 
W Sunset, np. zmieniam żeby działka miała charakter Bar Wampirów, wchodzę poźniej w działkę, klikam na Obiekty publiczne i tam nie ma nic nowego, żadnego baru dla wampirów, tylko te same budynki co zawsze. W mieście nie mam ani jednego klubu, baru. Np. jak zainstalowałem dodatek Kariera to były budynki które mogłem rozmieścić (złomowisko, straż pożarna) myślałem, że tu też tak będzie, że będę rozmieszczał gdzie mam dać kluby itp. ale jednak nie. A co to jest ten Bridgeport? Nowe miasto? Jak je dodać? Czy mogę się tam przenieść z Sunset bez utraty pracy i domu?

Kamis 16.11.2010 22:06

Odp: Nie moge dodać obiektów
 
No przecież Bridgeport , nowe miasto z wieżowcami itp. dochodzi z dodatkiem 'po zmroku' :|
ale mi chodzi nie klikaj w 'edytuj parcelę' tylko wybierz z biblioteki jakiś klub.

Ilona 16.11.2010 22:06

Odp: Nie moge dodać obiektów
 
bo bar dla wampirów jest w skrzyni parcel publicznych,musisz być w edycji miasta

grzro 20.04.2011 19:07

Odp: Nie moge dodać obiektów
 
Ja mam ten sam problem. Gram od początku w Sunset Valley i nie mam w planach przenosić się do innego miasta. Z dodatkiem po zmroku przybyły nowe parcele, jakieś knajpki, kluby itp. W mieście są puste parcele i w edycji miasta zmieniam typy z prywatnych na społecznościowe i potem przykładowo knajpka ale z gotowych parceli nie mogę jej postawić na to miejsce nawet jak parcela jest większa niż budynek.

grzro 22.04.2011 20:53

Odp: Nie moge dodać obiektów
 
Ponawiam pytanko. Czy ktoś wie jak to zrobić? W trakcie gry wchodzę do edycji miasta (Sunset Valley) i chcę dodać ekskluzywny klub, knajpkę i bar wampirów. Znalazłem parcele o odpowiedniej wielkości, zmieniłem ich rodzaj na społecznościowe i potem na konkretny z listy, żeby było to samo, co chcę postawić. W bibliotece budynków wybieram te, które mnie interesują ale nie mogę ich postawić na danej parceli. Mam tylko opcję umieść kopię i nic poza tym. Pomocy :P

grzro 02.08.2011 09:40

Odp: Nie moge dodać obiektów
 
Ostatnio zainstalowałem dodatek Miejskie Życie i chciałem dodać kilka nowych budynków w Sunset Valley (biblioteka, siłownia itp). Wchodzę w edycję miasta i wybieram gotowe budynki z katalogu parceli publicznych. Tam jest opcja "umieść kopię". Wybieram ją i mogę tylko przesuwać zdjęcie tej parceli ale nie mogę jej nigdzie umieścić. Działki mam odpowiedniej wielkości. Proszę o pomoc krok po kroku jak to zrobić :)

Björk 02.08.2011 10:11

Odp: Nie moge dodać obiektów
 
Trzeba najechać wpierw na pustą działkę i zmienić jej typ na odpowiedni (szkoła, duży park, mały park lub pralnia itp). Dopiero później można na takiej pustej parceli umieścić parcelę publiczną :)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:18.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023