TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   Forum i Scena The Sims (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Forumowa Choinka! (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=66204)

Rainbow 05.12.2013 18:57

Forumowa Choinka!
 

Oto choinka. Jaka jest - każdy widzi. Ale czemu taka łysa i smutna? Ano dlatego, że to Wy, drodzy forumowicze musicie ją ubrać!

Jest to reaktywacja zabawy z poprzednich lat. Przyjmuję każde propozycje, od zwykłej bombki po głowę pieseła [tylko znowu nie dawajcie mi jakichś super wyzwań :P]. Możecie też wrzucić własny obrazek, a ja go zawieszę na choinkę. Póki co, każdy może zawiesić jedną bombkę. Jeśli starczy miejsca [a podejrzewam, że będzie jeszcze dość dużo :P], to napiszę, czy możecie składać zamówienie o jeszcze jedną.
Od razu mówię - gwiazdka na czubku choinki odpada. :P
Możecie prosić o bombkę z krótkim napisem [np. nick albo "jem masło"], albo dedykować ją komuś [Od X dla Y :*]. Tylko musi to być jakaś krótka, zwiezła treść, nie dawajcie mi jakichś poematów. Napiszcie jaka to ma być bombka, kolor, mogą być wzory [szlaczek itp]. Postaram się jak najlepiej spełnić te kryteria. Jeśli ktoś mi nie poda żadnych szczegółów [będzie post w stylu "też chce bombkę/zrób mi też bombkę"], to ja tej bombki nie robię, bo nic o niej nie wiem.
Można tez zażyczyć sobie prezent, jednak liczba miejsc pod choinką ograniczona jeszcze bardziej niż na choince :P

Aha i nie popędzajcie, proszę. Będę się starać jak najszybciej aktualizować drzewko, ale też nie siedzę cały czas przy kompie, a robienie trochę zajmuje :fun:

Tutaj dla klimatu wrzucam piosenkę:


Dla stróżów prawa czyhających na każde złamanie regulaminu - wiem, ze choinka może być za duża, bo jakoś muszą pomieścić się bombki. Wiec nie raportujcie za dużego obrazka, jak Was proszę :d
edit: update nr 6 :D


Szczególne podziękowania dla Kędziorka bez której bym sobie nie poradziła ;)

Pink Panther 05.12.2013 19:09

Odp: Forumowa Choinka!
 
Też wrzucę klimatyczną piosenkę :D
Skoro idą Mikołajki - bardzo na temat:


I poprosiłbym o bombkę, białą, posrebrzaną na górze (takim jakby brokatem) z Różową Panterą na środku.

Swoją drogą ciekawy pomysł z tą choinką!

A skoro można prezent - dałoby radę wstawić pod choinkę taki czerwony prezent z ciemnozielonymi paskami (nie wiem, jak to się nazywa, tak obwiązane jakby) i ciemnozieloną kokardką oraz karteczką, dla kogo jest (a na niej napisać "Dla drużyny Ziemii" :D )?

Z góry dziękuję :)

Iiii... Wesołych Świąt! :D

Jak umieścić film w formie okienka z YT? :|

@down Dziękuję ;*

Kędziorek 05.12.2013 19:13

Odp: Forumowa Choinka!
 
@up zamiast url wpisz yt :P

Ja tez życzę wszystkim Wesołych Świąt, choć to trochę wcześnie i pewnie zrobię to jeszcze nie raz :P

Ja chcę niebieską bombkę z wiewiórem (a jakże) :D

Meryam 05.12.2013 19:45

Odp: Forumowa Choinka!
 
Awww, jaki świetny pomysł! <3 Przyłączam się do życzeń btw :)

W takim razie ja poproszę pomarańczową bombkę z czarnym napisem "mery mery dwa rowery" <3

I jeśli mogę w imieniu drużyny Wody - niebieską z białymi, tak jakby brokatowymi falami :)

alpherainn 05.12.2013 19:53

Odp: Forumowa Choinka!
 
Ja bombkę, taką ładną w kolorze niebieskim z białym napisem alph. a do tego taki ładny płatek śniegu jeśli można tak pod napisem ^^

Ja jeszcze nie życzę Wesołych Świąt, bo to za wcześnie ale tak czy tak to zrobię, więc ^^
btw. świetny pomysł.

Diana 05.12.2013 19:55

Odp: Forumowa Choinka!
 
A ja chcę fioletową bombkę z napisem "Od Diany dla Muffszelki" :3
Napis najlepiej biały :D

cheeba 05.12.2013 19:57

Odp: Forumowa Choinka!
 
ja poproszę jasnoniebieską bombkę z ciemniejszym (niebieskim:P) 'brokatem' na górze i na dole oraz moim nickiem pośrodku w tym samym kolorze:)

Wielebny 05.12.2013 20:01

Odp: Forumowa Choinka!
 
Ja poproszę bombkę z obrazkiem z mojej sygnatury ;P

Cytryśnia 05.12.2013 20:02

Odp: Forumowa Choinka!
 
AWWWW! Czudownie!

To ja poproszę o żółtą bombkę [jakby się dało to niech to będzie pieseł, a nie zwykły żólty :D jesli mnie rozumiesz xD] z napisem: od CW dla przyjaciół z forum
jakąś ładną czcionką i jasno-zielonym kolorem, a jesli będzie słabo widoczne to proszę czarnym :)

PS. Przerzucamy się powoli na avatary z czapką mikołaja? :P

neville 05.12.2013 20:05

Odp: Forumowa Choinka!
 
http://asset-5.soup.io/asset/6241/3982_5ccf.jpeg

po co się cackać ze zwykłą bombką? :swinia:


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:38.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023