TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 3: Uwagi na temat gry (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=223)
-   -   Budujecie wlasne domy, czy wprowadzacie stworzone rodziny do gotowych? (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=62441)

Morgana 01.01.2012 15:29

Budujecie wlasne domy, czy wprowadzacie stworzone rodziny do gotowych?
 
Sa już przeróżne tematy, ale takiego chyba jeszcze nie. Może wydaje się lekko bezsensowny, ale w końcu nie wszystko musi wnosić wiele, prawda? Wiec jak to u was jest? Wolicie gotowe domy i parcele, czy częściej budujecie własne? Ja w całej swojej przygodzie z Sims 3 "stworzyłam" 2 domy, do których i tak nigdy nikogo nie wprowadziłam, bo wyszły, za przeproszeniem, dziadowskie. Po prostu, nie mam do tego chęci, czasu ani kreatywności i talentu, wiec wole te, które są już dostępne. Strasznie podoba mi się dom Cwirow w SV, dlatego zawsze ich eksmituje i daje tak swoje rodziny(nawet jeżeli oznacza to przeniesienie parceli do innego miasta)...

Lubie 01.01.2012 15:41

Odp: Budujecie wlasne domy, czy wprowadzacie stworzone rodziny do gotowych?
 
Ja lubię bodować domy, często w nich mieszkają moje simy, ale czasami nie chce mi się budować domu, bo zajmuje to dość sporo casu, to wybieram gotowe działki, ale prawie zawsze je przebudowuje. Nie znosze domów, umeblowanych wyłącznie z mebli, pochodzących z podstawy.

Morgana 01.01.2012 15:56

Odp: Budujecie wlasne domy, czy wprowadzacie stworzone rodziny do gotowych?
 
No to ja oczywiście tez czasem przebudowuje, kiedy potrzeba mi czegoś innego, niż to co stoi w danym miejscu- ale nie jestem aż taką estetką :)

justinea4 01.01.2012 17:01

Odp: Budujecie wlasne domy, czy wprowadzacie stworzone rodziny do gotowych?
 
Ja uwielbiam stawiać nowe budynki. Właściwie chyba dzięki temu ta gra tak szybko się nie nudzi. Wymyślanie własnych konstrukcji i projektowanie wnętrz to moja ulubiona cześć TS3.

Arisane 01.01.2012 19:10

Odp: Budujecie wlasne domy, czy wprowadzacie stworzone rodziny do gotowych?
 
Nie lubię budować domów, ale czasem się pokuszę i nic na to nie poradzę, ale zdecydowanie bardziej wolę wprowadzać Simów do gotowych zbiorników pokoi :D

MiniMous 01.01.2012 21:00

Odp: Budujecie wlasne domy, czy wprowadzacie stworzone rodziny do gotowych?
 
Ja buduję własne domy , ponieważ gdy sama zbuduje domek łatwiej się do niego przyzwyczajam .:)

eyvee 01.01.2012 21:05

Odp: Budujecie wlasne domy, czy wprowadzacie stworzone rodziny do gotowych?
 
ja kiedys budowalam swoje domki, ale teraz jestem zbyt leniwa i szkoda mi czasu na budowanie domu < jestem baardzo dokladna i to jest tu minusem...> bo wole juz grac simami ;) wiec wprowadzam je do takich ktore mi sie spodobaja na necie.

Searle 02.01.2012 21:42

Odp: Budujecie wlasne domy, czy wprowadzacie stworzone rodziny do gotowych?
 
Ja jestem leniuszkiem i wolę wybierać już gotowe parcele i domki :)

hellraiser 03.01.2012 17:54

Odp: Budujecie wlasne domy, czy wprowadzacie stworzone rodziny do gotowych?
 
Ja zaś wolę budować domki - dzięki temu mogę go sobie dowolnie rozplanować, sam wszystko zaprojektować według własnego bezguścia, ogólnie we własnych domach lepiej mi się gra. Nie lubię przebudowywać gotowców, chyba, że trafi się jakiś naprawdę fajny ;)
W sondzie zaznaczyłem opcję 'budować domki'.

ultraviolence 03.01.2012 18:02

Odp: Budujecie wlasne domy, czy wprowadzacie stworzone rodziny do gotowych?
 
W poprzedniej części simów uwielbiałam budować własne domy. Zawsze wychodziło mi coś godnego uwagi... W trójce, niestety, ciężko jest mi stworzyć coś, co miałoby ręce i nogi, dlatego przebudowuję już istniejące domostwa. Jest z tym trochę roboty (czasem nawet więcej, niż gdyby zacząć budowę od podstaw), ale efekty są naprawdę zadowalające :) Świetnie gra mi się w przebudowanych domach, są zgrabne i funkcjonalne. W sondzie oczywiście wybrałam drugą opcję.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:25.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023