TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 3: Uwagi na temat gry (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=223)
-   -   The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=52973)

dżin. 24.11.2009 21:21

The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Otóż od dłuższego czasu krążą plotki dotyczące pierwszych akcesorii do The Sims 3. Zastanawia mnie tylko to, czy to prawda, bo na Sims True Life pojawił się artykuł właśnie o tym.

Cytat:

Napisał Sims True Life
The Sims™ 3: Nowoczesny apartament

Zaprojektuj supernowoczesny apartament dla Twoich Simów i wzbogać ich garderobę o najnowszą kolekcję strojów. Zestaw akcesoriów The Sims™ 3: Nowoczesny apartament to zupełnie nowa jakość wirtualnego życia.

[Opis produktu]
Przeobraź dom swoich Simów w luksusowe miejsce do życia dzięki zestawowi akcesoriów The Sims™ 3: Nowoczesny apartament. Bogaty zestaw eleganckich obiektów zawiera m.in. wszelkie nowinki techniczne, konsole do gier najnowszej generacji, nowoczesne meble do każdego pomieszczenia i wiele innych niezwykle kuszących przedmiotów. Twoi Simowie mogą teraz całkowicie przekształcić swoją życiową przestrzeń! Kiedy już skończysz na nowo urządzać ich domy, zajmij się simową garderobą. W zestawie akcesoriów znajdziesz kolekcję nowoczesnych, wysmakowanych, idealnie dopasowanych kreacji. Dzięki The Sims 3: Nowoczesny apartament Twoje Simy zaczną zupełnie nowe życie!

[Najważniejsze cechy]
* Luksusowe i nowoczesne meble do sypialni, salonu, biura, patio i wielu innych pomieszczeń w domu Twoich Simów.
* Przekształć domy swoich Simów w eleganckie apartamenty dzięki nowoczesnym sofom, ciekawie zaprojektowanym sprzętom i eklektycznym dziełom sztuki.
* Podaruj swoim Simom najnowsze gadżety – płaskie telewizory wysokiej rozdzielczości, konsole do gier, wieże stereo i wiele innych nowinek technicznych.
* Uzupełnij garderobę swoich Simów o stroje, które wyprzedzają trendy. Wśród nich znajdziesz idealnie skrojone garnitury i eleganckie, wysmakowane kreacje.
* Urodzinowe prezenty! Seria The Sims obchodzi dziesięciolecie! Z tej okazji ten specjalnie przygotowany pakiet zawiera także trzy dobrze znane i niezwykle cenione przedmioty z The Sims™ i The Sims™ 2: wibrujące łóżko w kształcie serca, elektryczną gitarę i akwarium!

[Metryczka produktu]
Wydawca: Electronic Arts Polska
Producent: EA Redwood Shores
Premiera: Luty 2010
Gatunek: symulacja
Platforma: PC DVD/Mac

Co o tym sądzicie ?

Starlight 24.11.2009 21:28

Odp: The Sims 3 Nowoczesny Apartament - pierwszymi akcesoriami do gry The Sims 3 ?
 
Wg. to troche zaszybko... i co znowu 50zł będzie szło na każde badziewie?
Mogli by to już dać w WP ...
Uważam ,że ten dodatek dla mnie bedzie zbędny

Searle 24.11.2009 21:49

Odp: The Sims 3 Nowoczesny Apartament - pierwszymi akcesoriami do gry The Sims 3 ?
 
To bardzo prawdopodobne, ponieważ na ulotce dołączonej do WP jest napisane, że "Pierwszy zestaw akcesoriów do The Sims 3 ukaże się wiosna 2010 roku."
I coś mi się wydaje, że wrzucą do tego niektóre zestawy mebli i ciuchów ze Store.

nmin 24.11.2009 21:59

Odp: The Sims 3 Nowoczesny Apartament - pierwszymi akcesoriami do gry The Sims 3 ?
 
Cytat:

Napisał Searle (Post 1158639)
I coś mi się wydaje, że wrzucą do tego niektóre zestawy mebli i ciuchów ze Store.

Nie sądzę, to chyba dwie różne sprawy. Raczej nie umieszczą na płycie czegoś, co udostępnili już do sprzedaży w Internecie.

Ale płyta będzie na pewno. Tylko taka sobie ta tematyka, sama nie wiem, czego bym chciała, ale chyba nie tego...

Wielebny 24.11.2009 22:44

Odp: The Sims 3 Nowoczesny Apartament - pierwszymi akcesoriami do gry The Sims 3 ?
 
Czyli dojdą kilka zestawów mebli , kilka ciuchów i pewnie będą chcieli z 50-60 zł .
W tej chwili pobierzesz znacznie więcej z neta lub ze store .
Chyba , że razem z akcesoriami dojdzie jakiś przydatny narzędzie tak jak to było np. z ts2 osiedlowe życie [możliwość robienia sufitów] lub ts2 rezydencje i ogrody [możliwość zmiany kąt nachylania dachu] .
a tak btw. Wiecie coś może o tym the sims 3 create a world ? jakiś czas temu była mowa , że wyjdzie w grudniu .

dżin. 25.11.2009 09:34

Odp: The Sims 3 Nowoczesny Apartament - pierwszymi akcesoriami do gry The Sims 3 ?
 
Tak wiem ;) Ma wyjść przed świętami ;)

Wielebny 25.11.2009 16:36

Odp: The Sims 3 Nowoczesny Apartament - pierwszymi akcesoriami do gry The Sims 3 ?
 
Dodatkowo wyczytałem że wyjdzie ale dopiero wersja BETA programu na v.FINAL będziemy musieli dłużej poczekać .

Searle 25.11.2009 22:49

Odp: The Sims 3 Nowoczesny Apartament - pierwszymi akcesoriami do gry The Sims 3 ?
 
Tak prawdopodobnie będzie wyglądała okładka tych akcesoriów:

http://img205.imageshack.us/img205/1866/coveryd.jpg

qwiatuszek 26.11.2009 12:26

Odp: The Sims 3 Nowoczesny Apartament - pierwszymi akcesoriami do gry The Sims 3 ?
 
Cytat:

Napisał Searle (Post 1159181)
Tak prawdopodobnie będzie wyglądała okładka tych akcesoriów:

[zakaz cytowania zdjęć][/img]

Mi się ta okładka nie podoba... I nie zachęca mnie jakoś do kupna więc pewnie nie kupię.....

Merve 26.11.2009 14:23

Odp: The Sims 3 Nowoczesny Apartament - pierwszymi akcesoriami do gry The Sims 3 ?
 
Cytat:

Napisał qwiatuszek (Post 1159322)
Mi się ta okładka nie podoba... I nie zachęca mnie jakoś do kupna więc pewnie nie kupię.....

A ja myślę, że po okładce nie powinno oceniać się niczego. Dla mnie ten minipack byłby fajny. Przydałyby się w 3 nowe mebelki i takie tam, ale zobaczymy co z tego w ogóle wyniknie ....

Gio 26.11.2009 14:24

Odp: The Sims 3 Nowoczesny Apartament - pierwszymi akcesoriami do gry The Sims 3 ?
 
Jak widać po okładce mebelki mogą być nawet fajne :)
Tylko żeby cena była rozsądna...

Searle 26.11.2009 17:20

Odp: The Sims 3 Nowoczesny Apartament - pierwszymi akcesoriami do gry The Sims 3 ?
 
To strona o Kreatorze świata The Sims 3:

http://pl.thesims3.com/game/tools/world

Paka 26.11.2009 20:23

Odp: The Sims 3 Nowoczesny Apartament - pierwszymi akcesoriami do gry The Sims 3 ?
 
A czy to będą tylko akcesoria, czy dojdzie opcja ,że będzie można budować bloki?

Wielebny 26.11.2009 20:28

Odp: The Sims 3 Nowoczesny Apartament - pierwszymi akcesoriami do gry The Sims 3 ?
 
Cytat:

Napisał Searle (Post 1159514)
To strona o Kreatorze świata The Sims 3:

http://pl.thesims3.com/game/tools/world

Czyli pewnie już niebawem wyjdzie . Aż dziw że zostanie to udostępnione za darmo dosyć nie podobne do EA :D .
Stwórz świat jest w osobnej rubryce Narzędzia gry , więc może w późniejszym czasie będę wychodzić kolejny programy do ts3 :)
Szkoda , że nie podali dokładnej premiery
Dodali jeszcze w giełdzie wymiar rubrykę ŚWIATY może jeszcze dziś będzie do pobrania ;

Levkoni 26.11.2009 21:19

Odp: The Sims 3 Nowoczesny Apartament - pierwszymi akcesoriami do gry The Sims 3 ?
 
Kowalino muszą coś dawać za darmo, tyle zdzierają z graczy ;) Kreator Świata to coś dla mnie, nie mogę się doczekać. A co do akcesoriów, meble ze store są jak dla mnie koszmarnie drogie... A jeszcze będą wydawać akcesoria, moim zdaniem niepotrzebnie, myślałem, że skoro zrobili store to zrezygnują z tego... w 2 store ukazało się późno więc ok, ale tutaj było od początku. No cóż... Uważam, że samo store by wystarczyło, żeby trochę ceny tylko opuścili. A może wydają akcesoria bo sprzedaż obiektów ze store nie przynosi zysków jakich oczekiwali... ;]

nmin 26.11.2009 21:24

Odp: The Sims 3 Nowoczesny Apartament - pierwszymi akcesoriami do gry The Sims 3 ?
 
Cytat:

Napisał theground (Post 1159730)
A może wydają akcesoria bo sprzedaż obiektów ze store nie przynosi zysków jakich oczekiwali... ;]

Nic dziwnego. Doładowanie 1000 punktów kosztuje na przykład w Tesco 19,90, nie wiem, jak przez Internet. Nawet jeden, jedyny set w całości kosztuje więcej...

dżin. 26.11.2009 21:42

Odp: The Sims 3 Nowoczesny Apartament - pierwszymi akcesoriami do gry The Sims 3 ?
 
Hm... za te 19,90 powinno być z 5000 ! Oni sobie myślą, że jak będą dawali taki ceny, zbiorą więcej klientów ?

Pingwin 26.11.2009 22:18

Odp: The Sims 3 Nowoczesny Apartament - pierwszymi akcesoriami do gry The Sims 3 ?
 
A na bieżąco i tak wszystko z Store jest dostępne na sieci...

Choć na store niewiele ciekawego jest, więc nawet w legalny sposób można sobie "uzbroić" grę w znacznie ciekawsze rzeczy;
Dodatek na płycie broni się tym, że nie trzeba niczego szukać itd... wszystko zebrane.

αγάπη 27.11.2009 19:04

Odp: The Sims 3 Nowoczesny Apartament - pierwszymi akcesoriami do gry The Sims 3 ?
 
http://pl.thesims3.com/game/sp1 - EA potwierdza.

theriddlen 04.12.2009 16:13

Odp: The Sims 3 Nowoczesny Apartament - pierwszymi akcesoriami do gry The Sims 3 ?
 
I przy okazji dodali nowy pakiet do store - Nowoczesny Minimalista.

anie_1981 08.12.2009 12:18

Odp: The Sims 3 Nowoczesny Apartament - pierwszymi akcesoriami do gry The Sims 3 ?
 
Ciekawe, czy to będzie tak jak w dwójce, że gra się będzie uruchamiała przez minipack, czy po prostu będą nowe rzeczy w grze. Tak by było najlepiej. W dwóje minipacki nic do gry poza gadżetami nie wnosiły.

Fizzly 08.12.2009 14:05

Odp: The Sims 3 Nowoczesny Apartament - pierwszymi akcesoriami do gry The Sims 3 ?
 
Cytat:

Napisał anie_1981 (Post 1165516)
Ciekawe, czy to będzie tak jak w dwójce, że gra się będzie uruchamiała przez minipack, czy po prostu będą nowe rzeczy w grze. Tak by było najlepiej. W dwóje minipacki nic do gry poza gadżetami nie wnosiły.

Właśnie dlatego się nazywały "Akcesoria". Wydaje mi się że w tym wypadku będzie tak samo.

EvilScrooge 08.12.2009 20:47

Odp: The Sims 3 Nowoczesny Apartament - pierwszymi akcesoriami do gry The Sims 3 ?
 
Nie wygląda zachęcająco... nowoczesny design objektów raczej mi się nie przyda w żadnej chacie ale mimo wszystko zainstaluję co się tylko pojawi:) Im więcej tym weselej

anie_1981 09.12.2009 11:04

Odp: The Sims 3 Nowoczesny Apartament - pierwszymi akcesoriami do gry The Sims 3 ?
 
Ta... Może wreszcie dadzą Yakuzie i pianino. Tak mi tych obiektów brakuje.... I jeszcze, żeby można było budować basen w piwnicy... Mam nadzieję, że gra nie będzie się uruchamiała przez płytkę z akcesoriami. Wedle mnie to mogliby po prostu dać te obiekty jako SimsPack'i, wcale bym się nie obraziła.

karasss 17.12.2009 18:02

Odp: The Sims 3 Nowoczesny Apartament - pierwszymi akcesoriami do gry The Sims 3 ?
 
Cytat:

Napisał anie_1981 (Post 1165894)
Wedle mnie to mogliby po prostu dać te obiekty jako SimsPack'i, wcale bym się nie obraziła.

i tak będzie :)
to są akcesoria jak np. Meble z IKEA, Młodzieżowy styl...

lizzielovesit 18.12.2009 20:57

pewnie to kolejny MiniPack :< Kretynizm, już chyba nie mają co wymyslać... Chociaż, istnieją zagorzali fani simów, którzy kupią nawet najbardziej badziewny dodatek :| Ale niektórym to się podoba ;)

Cytat:

Napisał Gio (Post 1159337)
Jak widać po okładce mebelki mogą być nawet fajne :)
Tylko żeby cena była rozsądna...

Okładka jest w porządku, i obiekty może trochę ;) Ale kilka odrobinę zmienionych obiektów i oni zaraz muszą dać na sprzedaż... Że co, że kształt TV jest trochę inny? Mogli by coś w rodzaju Akcesoria czyli takie Mini Packi czy coś dać na Sims3Store, dla tych, co koniecznie muszą pościagać wszystkie urozmaicenia...

@modedit: nie pisz posta pod postem, uzywaj opcji 'edytuj'.

Searle 31.12.2009 13:35

Odp: The Sims 3 Nowoczesny Apartament - pierwszymi akcesoriami do gry The Sims 3 ?
 
Nowoczesny Apartament podobno ma się ukazać 5 lutego i będzie kosztować około 35 zł.

Vanitas 31.12.2009 14:02

Odp: The Sims 3 Nowoczesny Apartament - pierwszymi akcesoriami do gry The Sims 3 ?
 
@up: czyli w Carrefourze będą kosztować 45 :)
Kosztują drożej niż te 'dwójkowe', może przynajmniej będą lepsze

Gio 31.12.2009 14:15

Odp: The Sims 3 Nowoczesny Apartament - pierwszymi akcesoriami do gry The Sims 3 ?
 
zal... 45. Miejmy chociaż nadzieję, że obiektów będzie dużo...

Searle 14.01.2010 16:23

Odp: The Sims 3 Nowoczesny Apartament - pierwszymi akcesoriami do gry The Sims 3 ?
 
Pojawiły się już pierwsze screen'y:

http://img704.imageshack.us/img704/3741/65366245.jpg

http://img11.imageshack.us/img11/4261/43580593.jpg

Starly 14.01.2010 18:02

Odp: The Sims 3 Nowoczesny Apartament - pierwszymi akcesoriami do gry The Sims 3 ?
 
Ehh, muszę przyznać, że po tycg zdjęciach nie wygląda zachęcająco... Meble są takie prostokątne i nie sczególnie ładne. Stroje mnie nie zachwyciły...

Mamełe 14.01.2010 18:46

Odp: The Sims 3 Nowoczesny Apartament - pierwszymi akcesoriami do gry The Sims 3 ?
 
Premiera 5 lutego, czyli 2 lutego bedzie pewnie w sklepach.

asiak155 14.01.2010 19:35

Odp: The Sims 3 Nowoczesny Apartament - pierwszymi akcesoriami do gry The Sims 3 ?
 
Mi się podobają nawet te meble włąsnie za tą ich kwadratowość :). Bynajmniej pewnie i tak nie kupie, bo szkoda mi pieniędzy na coś co dodaje pare dodatków jak za darmo są ładne w internecie :).

αγάπη 14.01.2010 19:59

Odp: The Sims 3 Nowoczesny Apartament - pierwszymi akcesoriami do gry The Sims 3 ?
 
Ja muszę je mieć ! :D

Mamełe 15.01.2010 10:46

Odp: The Sims 3 Nowoczesny Apartament - pierwszymi akcesoriami do gry The Sims 3 ?
 
Będzie narożna wanna :D:D:D

Ilona 19.01.2010 01:17

Odp: The Sims 3 Nowoczesny Apartament - pierwszymi akcesoriami do gry The Sims 3 ?
 
jeszcze jedno zdjecie [IMG]http://i48.************/v3ejic.jpg[/IMG]

seattle 19.01.2010 15:19

Odp: The Sims 3 Nowoczesny Apartament - pierwszymi akcesoriami do gry The Sims 3 ?
 
Jak dla mnie to te meble nie kojarzą się z nowoczesnością, ale z tandetnym science-fiction.
Autorzy mają zapewne na celu jedno: wyciągnięcie kasy.

Searle 28.01.2010 22:11

Odp: The Sims 3 Nowoczesny Apartament - pierwszymi akcesoriami do gry The Sims 3 ?
 
Pojawił się już polski zwiastun:

http://www.youtube.com/watch?v=2V9P6...layer_embedded

magda1984 02.02.2010 15:37

Odp: The Sims 3 Nowoczesny Apartament - pierwszymi akcesoriami do gry The Sims 3 ?
 
juz ktoś ma?

Ilona 03.02.2010 00:11

Odp: The Sims 3 Nowoczesny Apartament - pierwszymi akcesoriami do gry The Sims 3 ?
 
podobno nie ma darmowych 1000punktow,simguru na niemieckim forum wyjaśnił,ze to...jest błąd techniczny i przy rejestracji dodatku nie otrzymamy darmowych punktów

Dejavu 04.02.2010 12:58

Odp: The Sims 3 Nowoczesny Apartament - pierwszymi akcesoriami do gry The Sims 3 ?
 
I to jest prawda.Nie ma punktów :(

anie_1981 04.02.2010 14:36

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
To musi być jakieś zamieszanie z tymi punktami, bo ponoć niektórym dali punkty. Ma już ktoś z was NA? Fajny ten dodatek? Ja jutro lub pojutrze pojadę do MediaMarkt'u. Nie jestem taka do końca pewna, czy dobrze robię, że go kupuję. Już teraz mam mnóstwo problemów z grą, nie wiem czy powinnam tą grę "dobić" kolejną "rewelacją" EA. Mam jeden save, którego za nic nie skasuję. Zatrzymam go sobie na dysku przez jakiś czas (jego kopię). Jeśli po paru dniach mi się save nie rozwali to dopiero wtedy skasuję tą kopię.

Björk 04.02.2010 14:40

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
No ja mam i te meble nawet ładnie się prezentują...

anie_1981 04.02.2010 14:51

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
No bo właśnie nie wiem czy kupić. Podobno nie są te akcesoria takie znowu drogie, no ale kto to wie. A mam pytanie, można ściągnąć łaty bez akcesoriów? To bym sobie chociaż patche ściągnęła dzisiaj, żeby nie tracić czasu.

Björk 04.02.2010 15:15

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
łatkę mi ściągnęło automatem, jak jeszcze nie miałam zainstalownych.
Punktów simpoints nie ma.
Kosztują 40 zeta (sorka 39,99 ;))

Tofik 04.02.2010 15:32

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
hah u nas w fokusie kosztują 34,99 jutro se kupuje

Starlight 04.02.2010 15:35

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Mnie ten dodatek jakos nie przekonał
Mam ale nie lubie go ^^

Björk 04.02.2010 15:37

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
ja w ogóle jakoś nie przepadam za 3, ale mam z obowiązku ;)
Gupio by było, gdybym nie miała i udzielała się na forum :D

anie_1981 04.02.2010 15:38

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Ja go kupię chyba, ale nie jestem jeszcze taka pewna. Jeżeli go kupię, to niemal wyłącznie dla dużego akwarium.

Starlight 04.02.2010 15:39

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
to tylko wyglądało fajnie na obrazkach
ps. Nie ma tutaj do rzeczy detalika gry
Gram na najwyższych ale i tak nie podobają mi się..
Rzecz gustu.

Searle 04.02.2010 15:42

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Czy grę uruchamiamy z płyty z akcesoriami?

aluminium. 04.02.2010 16:50

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Searle- gdzieś czytałam, że tak

nmin 04.02.2010 19:07

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Możecie dać jakieś screeny, i to najlepiej z największą ilością obiektów, jaką da się na nie wcisnąć? ;) Nie wiem jeszcze, czy kupić te akcesoria, prędzej czy później pewnie i tak się skuszę, ale na razie mało gram i ciekawa jestem, czy warto inwestować.

Ilona 04.02.2010 19:17

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
właśnie zarejestrowałam dodatek i są darmowe punkty,pobiera się je tak,jak przy WP

lithium 04.02.2010 19:45

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
a duzo jest tych mebli itd? bo te akcesoria waza sporo wiec zastanawia mnie co oni tam nawpychali...

Ilona 04.02.2010 20:13

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
czy ktoś ma problem z odpaleniem gry z katalogiem Mods,czy tylko u mnie gra nie chce się załadować?

beata18ns 04.02.2010 20:27

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
popieram, fajnie by było jakby ktoś z posiadaczy wrzucił zdjęcie z jak największą ilością dodatków. Są jakieś meble kuchenne czy stół?

Searle 04.02.2010 20:59

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Podobno jedni mają punkty, a inny nie.

Dejavu 04.02.2010 21:00

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
ilona,ja zarejestrowałem grę i nie mam żadnych punktów O O

rocktechnika 04.02.2010 21:03

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Cytat:

Napisał centaurea_cyanus (Post 1204379)
a duzo jest tych mebli itd? bo te akcesoria waza sporo wiec zastanawia mnie co oni tam nawpychali...

Sam dodatek po zainstalowaniu waży niecałe 300MB, reszta to aktualizacje do XP, Visty i Mac'ów.
Ilość dodatków jest bardzo mała!! Doliczyłam się 3 fryzur dla dorosłych kobiet i po jednym obiekcie w każdej kategorii (wg funkcji). Nic specjalnego.

Ilona - co do plików z Mods, to ja właśnie nad tym pracuję i nie wiem, o co biega... Z jednej strony odnoszę wrażenie, że zainstalowane pliki Sims3Pack nie działają, z drugiej chyba chodzi właśnie o package...
Ok, właśnie sprawdziłam - ma problem z odczytem plików z Mods. Riverwiev ma jakieś pliki package w tym folderze i gra ich nie odczytuje. Nie mogę korzystać z mojego ulubionego save'u w River. :(

epletre 04.02.2010 21:06

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Cytat:

Napisał centaurea_cyanus (Post 1204379)
a duzo jest tych mebli itd? bo te akcesoria waza sporo wiec zastanawia mnie co oni tam nawpychali...

Moim zdaniem jest mało. Byłam wręcz zawiedziona. Będzie tego ze 40 sztuk Ubrań też jest jak na lekarstwo. Z tego co pamiętam to dwie fryzury damskie i chyba ze 4 sukienki.
Akwarium wygląda fajnie i z tego co wywnioskowałam to można w nim trzymać więcej niż jedną rybę. Łóżko serce mnie zawiodło, oczekiwałam faktycznego mebla w kształcie serca lub owalu (czyż nie takie było w TS1?) a tymczasem jest zwykłe kwadratowe.
Fajnie, że jest narożna wanna :-) Czekam z utęsknieniem na schody zabiegowe, ew kręcone ale niestety - tak jak sądziłam, w tym minipacku ich nie ma.

Na screenie widać wszystko co jest w packu :-)
Mam nadzieję, że tym pomogę komuś podjąć decyzję - kupić czy nie kupić :-)

http://img402.imageshack.us/img402/8...reenshotav.jpg

Nunczaki Orientu 04.02.2010 21:14

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Zdaniem z 21 sybabami stwierdzę

Wannę i takie łóżko na dwie osoby z sercem mogli dać w podstawie.

asiak155 04.02.2010 22:42

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Jak na 40 zł to nic nie ma. Parę obiektów i ubrań, a w internecie można znaleźć lepsze za darmo. W sumie to najlepsze z tych obiektów to wanna, akwarium i łóżko z sercem, które kiedyś bez żadnych akcesoriów były w podstawie.

Wikki 04.02.2010 22:56

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Cytat:

Napisał ilona (Post 1204405)
czy ktoś ma problem z odpaleniem gry z katalogiem Mods,czy tylko u mnie gra nie chce się załadować?

A czy przeniosłaś Mods do katalogu z plikami "Nowoczesnego Apartamentu"?
U mnie gra i wszystkie dodatki działają :)

anie_1981 04.02.2010 22:56

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Faktycznie takie sobie te rzeczy. Szkoda, ze nie mogę kupić samego akwarium. Jutro albo pojutrze podskoczę do MediaMarktu.

Ilona 04.02.2010 23:34

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Cytat:

Napisał Wikki (Post 1204524)
A czy przeniosłaś Mods do katalogu z plikami "Nowoczesnego Apartamentu"?
U mnie gra i wszystkie dodatki działają :)

wszystko przeniosłam,gra mi chodzi-i wszystkie dodatki tez,ale bez haków

czy mi się zdaje czy doszły nowe piosenki?

nmin 05.02.2010 00:08

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Cytat:

Napisał epletre (Post 1204465)
Mam nadzieję, że tym pomogę komuś podjąć decyzję - kupić czy nie kupić :-)

Bardzo dziękuję, pomogłaś - na razie się wstrzymam ;)

Chyba, że będę miała nadmiar czasu, znów zacznę nałogowo grać i zapragnę to mieć, albo jeśli będę akurat w odpowiednim sklepie i wpadnie mi w ręce w sensownej cenie. Szału nie ma, nie spieszy mi się.

Dobrze widzę, że ta narożna wanna nie jest cała pusta, tylko ma zabudowany róg i przestrzeń do kąpieli wielkości zwykłej wanny? Da się chociaż postawić w tym rogu jakieś dekoracyjne pierdółki?

Ilona 05.02.2010 00:28

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Cytat:

Napisał nmin (Post 1204574)
Da się chociaż postawić w tym rogu jakieś dekoracyjne pierdółki?

właśnie sprawdziłam-można postawić dekoracje

UserBrit18 05.02.2010 00:32

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Witam serdecznie!

Dzisiaj położyłem swoje łapki na TS3:NA i mam pewien problem! Otóż Grając w podstawę i Wymarzone podróże stworzyłem sobie rodzinkę w Riverview, zwiedziłem i odkryłem prawie całe Chiny, zacząłem zwiedzać Francję i chciałem teraz odwiedzić Egipt, ale zainstalowałem NA i co?... Brak save'ów!! W ogóle nie ma Riverwiew, ani mojej rodzinki, ani nic (mimo, że w moich dokumentach, w folderze save normalnie są moje pliki... Czy wiecie może dlaczego moja gra ich nie czyta? Bardzo mi na tym zależy...

Pozdrawiam!
UserBrit18

beata18ns 05.02.2010 09:57

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
eh mi tez nie czyta ! robilam domek przez pare dni zeby sobie go teraz udekorowac nowymi meblami i oczywiscie czego sie mozna bylo spodziewac nie ma tego domku, wyparował, save jest w dokumentach ale w grze juz go nie ma, bede robic po raz chyba juz 5 ten sam domek bo ciagle sie cos w tych simsach psuje ! ;/ oczywiscie mebli tez tyle co kot napłakał.. moze ktos zna sposob jak odzyskac save? byloby super

anie_1981 05.02.2010 14:18

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Jeśli save został skasowany z dysku to nic nie poradzisz. Jeśli nie masz Riverwiev, to spróbuj zainstalować miasto od nowa. Możliwe, że trzeba będzie ściągnąć miasto od nowa z głównej strony Simsów 3. U mnie wszystko jest OK. Nawet więcej niż OK! Mój stary save (w Sunset Valley), psuł mi się i nie dawał się zapisywać, teraz jest OK! Działa mi też ten save jakby szybciej. Mam wszystkie te mody i pliki packages, które miałam przed nowymi łatkami i NA. Więc ja jestem baaaaardzo zadowolona! No i AKWARIUM! I to jakie akwarium... Wreszcie nie czuję się jak sadystka trzymając rybę w kuli! Do jednego akwarium można wpuścić 6 rybek, jakie się chce. Wreszcie jest interakcja "oglądaj", czego zawsze mi przy kulach brakowało. Mebelki też mi się podobają.

P.S: Jedyny "mod", który ma u mnie problemy, to decensor. Było już tak przy WP, że nie było widać rybek na decensorze od podstawki i teraz też tak jest. W kuli widać ryby, ale w dużym akwarium nie. Dlatego na razie nie mam decensora i czekam, aż napiszą nowy na modthesims.

Ilona 05.02.2010 15:46

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Anie działają Ci wszystkie rzeczy ze Store?bo ja przez ten dodatek muszę od nowa instalować...przynajmniej sobie porządek w DL zrobię

UserBrit18 05.02.2010 18:23

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
anie_1981, ale przecież zarówno ja, jak i beata18ns napisaliśmy, że save'y są normalnie w Moich Dokumentach, czyli jednak są na dysku...

Ma ktoś jakiś pomysł, by to odzyskać (zainstalowałem Riverview od nowa i dalej go nie ma w grze, jak i moich domków i rodzin :/ )

Pozdrawiam,
UserBrit18

lithium 05.02.2010 19:33

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
a to lozko w ksztalcie serca wibruje jak w jedynce czy to po prostu zwykle lozko?

Björk 05.02.2010 20:19

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
A mi działają savy normalnie, ale może dlatego, że zaktualizowałam grę przed zainstalowaniem NA...

anie_1981 05.02.2010 20:46

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Ja też zaktualizowałam grę przed instalacją NA. Jeśli savy są na dysku, to może oznaczać, że gra nie czyta Riverwiev. Sprawdźcie, czy jest plik miasta w InstalledWorlds w Documents and Settings. Ale najpierw sprawdźcie, czy w ogóle macie Riverwiev. Czy można zacząć nową grę w Riverwiev? Jeśli nie ma w grze w ogóle Riverwiev, a jest plik w Inslalled Worlds, to przenieście gdzieś ten plik na chwilę i spróbujcie zainstalować miasto od nowa. Być może trzeba ściągnąć miasto od nowa ze strony Simsów 3. Jeśli instalacja się nie powiedzie, to zobaczymy co dalej.

beata18ns 05.02.2010 22:16

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
a ja gram sunset valey czy jak to sie nazywa tam.. Save jest w dokumentach, aktualizowalam przed instalowaniem NA

anie_1981 05.02.2010 23:03

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Ja też gram tylko w Sunset Valley. Jakoś tak nie wiem, po co w ogóle instaluję Riverwiev, skoro tam nie gram :D

beata18ns 05.02.2010 23:56

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
mi sie nei podoba rivervierd bo nie ma morza czy tam jeziora hehe. kurcze wpadl juz ktos na pomysl jak odzyskac save? czy lepiej zaczac od nowa ?;/

Tofik 06.02.2010 14:36

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Dziś kupilem sobie NA i przyznam ze mało żeczy ale jak zrobiłem sobie z nich salon to normalnie jak by bylo ich tysiące bardzo fajne akcesoria polecam

Nieidealna 06.02.2010 16:14

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Mam pytanie. Otóż zauważyłam, że razem z Akcesoriami doszła opcja usuwania przedmiotów za pomocą klawisza Shift w kodzie testingcheatsenabled true. Przez przypadek usunęłam skrzynkę pocztową. Czy da się ją jakoś przywrócić? Bo nigdzie nie mogę jej znaleźć :(

anie_1981 06.02.2010 16:30

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Nie wiem czy da się odzyskać skrzynkę, chyba nie. Musisz przeprowadzić ludzi do innego domu, a tego wyburzyć buldożerem. Na czystej działce skrzynka powinna wrócić. Przynajmniej tak było w jedynce.

Co do obiektów Store, to też jest na nie sposób, tutaj:

http://forum.thesims3.com/jforum/posts/list/168808.page


Edit:

Działa wam duże akwarium? Bo ja kupiłam rodzinie dwa. W tym drugim zniknęła mi ryba zaraz na drugi dzień. Poszłam ją odkupić, a ona znowu zniknęła. Wpuściłam inną i pływa. Ciekawe jak długo.

Tofik 06.02.2010 16:38

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Mi działA mzoe nie karmilas?

anie_1981 06.02.2010 18:25

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Ha ha. Już wiem o co chodzi z tym akwarium :D Różne ryby łapie się na różne przynęty. Czasem przynętą na jakąś rybę jest inna ryba... Po prostu...wpuściłam do jednego akwarium drapieżnika i jego ofiarę. Miałam na raz w zbiorniku rybę śmierci i ustniczka. Przynętą na rybę śmierci jest właśnie ustniczek.... więc ustniczek nie miał prawa bytu... Biedny ustniczek ;)

Paweł 06.02.2010 18:36

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Mam pytanie - dziś kupiłem ten dodatek i nigdzie w pudełku nie widzę cdkeya...

W opakowaniu jest płyta i dwa świstki papieru - na żadnym nie ma seriala... na pudełku również nie ma żadnej naklejki... może mi ktoś powiedzieć gdzie on powinien być?

Tofik 06.02.2010 18:55

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
z TYLU insterukcji

anie_1981 06.02.2010 18:57

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
EDIT:

Zmieniam posta, bo był już nieaktualny, proszę o jego usunięcie.

Paweł 06.02.2010 18:58

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
W tym właśnie problem że nie mam czegoś takiego jak instrukcja... 2 świstki papieru z reklamami i płyta - nic więcej nie ma...

EDIT: gra była zafoliowana

anie_1981 06.02.2010 19:00

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
To zadzwoń do EA, nawaliła fabryka.

Paweł 06.02.2010 19:12

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Dzięki za odpowiedzi - na razie wysłałem pytanie na stronie EA - jutro pojadę do Media Markt gdzie kupiłem a jak się nic nie wyjaśni to w poniedziałek zadzwonię do EA

Mamełe 06.02.2010 20:44

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Cytat:

Napisał Paweł (Post 1205555)
Dzięki za odpowiedzi - na razie wysłałem pytanie na stronie EA - jutro pojadę do Media Markt gdzie kupiłem a jak się nic nie wyjaśni to w poniedziałek zadzwonię do EA

Powinni ci wymienic bez problemu. Ja to juz uczulona jestem i otwieram zaraz za kasą, bo jak kupilam podstawe do jedynki, to nie bylo nadrukowanego kodu a potem to samo miałam z dodatkiem Abrakadabra. W obu przypadkach wymieniono mi bez problemu w sklepie. Oni i tak to potem odsyłają do producenta.

Teo 06.02.2010 22:39

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
A ja jestem niezadowolona :/

W ogóle sie nie postarali. Bardzo malo dodatkow. Beee... Mam nadzieje, ze nastepnym razem bedzie lepiej.

mabda 07.02.2010 00:20

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Cytat:

Napisał anie_1981 (Post 1205462)
Co do obiektów Store, to też jest na nie sposób, tutaj:

http://forum.thesims3.com/jforum/posts/list/168808.page

no dobra, ale jak uniknac wymuszonej aktualizacji? jak probuje na nizszej latce zainstalowac dodatki to otwiera mi sie launcher i wyskakuje, ze wersja uruchomionej gry nie jest zgodna z danymi i nie moge nic zainstalowc

anie_1981 07.02.2010 00:32

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Ale jeśli gra była dobrze zapakowana, we folii, to nie MediaMarkt jest winien. Osoba (albo maszyna), która pakowała Twój egzemplarz nie zapakowała instrukcji i numeru seryjnego.

MacieK 07.02.2010 00:57

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Poraz pierwszy chyba w historii grania we wszystkie jak dotąd edycje The Sims tak mocno się zawiodłem. :( ...
Jak można wypuścić minipack, który zawiera tak mało ? To za mało jak na minipack. Te akcesoria przypominają jeden set ze Store ! I to jest tak na prawdę jeden set, za który kazali zapłacić sobie 34.99 PLN.
Ja nie wiem, to chyba jest już na prawdę jakaś pazerność i zwykła chęć zarobku. Nic w zamian już dla graczy. Robione wszystko na prędce moim zdaniem.
A ja myśłałem, że minipacki do The Sims 2 były ubogie ! To się pomyliłem.
Liczyłem, że Nowoczesny Apartament będzie lepszym następcą Szyku i Elegancji. Nie liczcie na to nawet.
Wszyscy Ci, którzy są już uzależnionymi fanami, możecie to kupić tak jak ja aby po prostu mieć lub jeśli na prawdę lubicie bardzo nowoczesne wnętrza ale Ci dla których liczy się bardziej przydatność akcesoriów i koszta to odradzam. Szkoda będzie Wam tych pieniędzy, na prawdę.

Narożna wanna ? O litości. To jest zwykła wanna ustawiona po skosie, tyle że z narożnikiem, który wypełni róg pomieszczenia ! Mogli chociaż przestrzeń na wodę zrobić trójkątną i dodać do tego interakcję romantycznej kąpieli dla dwoja. Ale po co ? Prawda ? I tak kupią !

Jestem rozczarowany. :( Aż wspomniałem czasy Maxisa... Tam to się robiło dla graczy a EA ? Blech !
R-O-Z-C-Z-A-R-O-W-A-N-I-E !

Mamełe 07.02.2010 07:11

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Cytat:

Napisał mabda (Post 1205794)
no dobra, ale jak uniknac wymuszonej aktualizacji? jak probuje na nizszej latce zainstalowac dodatki to otwiera mi sie launcher i wyskakuje, ze wersja uruchomionej gry nie jest zgodna z danymi i nie moge nic zainstalowc

Do niektorych store potrzebna jest wersja co najmniej 1.5. Jest przy nich napisane na store
"* Uwaga: do działania tych obiektów niezbędna jest aktualizacja gry w wersji 1.5.0.002000." Np. przy latach 50-tych.

Ja sie nie rozczarowalam, bo niczego rewelacyjnego sie nie spodziewalam. W koncu jeszcze przed kupnem wiedzialam co tam jest, bo nabylam dopiero w piatek a do tego czasu juz bylo juz w sieci duzo materialow.

Pingwin 07.02.2010 08:05

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Osobiście nie polecam wydać tych 30-40zł na ten mini-pack, nie ma tu nic ciekawego (ani nowoczesnego);

Nawet operując na dodatkach z sieci możemy skompletować sobie znacznie ciekawszy 'pack' dodatkowych el./fryzur/ubrań/itd.

Björk 07.02.2010 08:15

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
No tylko dodatki z sieci potrafią skutecznie rozwalić grę...

mabda 07.02.2010 08:42

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Cytat:

Napisał Mamełe (Post 1205898)
Do niektorych store potrzebna jest wersja co najmniej 1.5. Jest przy nich napisane na store
"* Uwaga: do działania tych obiektów niezbędna jest aktualizacja gry w wersji 1.5.0.002000." Np. przy latach 50-tych.

do samych podrozy jest wymagana 1.5 wiec to nie jest dziwne. ale jak zainstalowac dodatki przy tej latce jak mi przy instalacji wyskakuje launcher z komunikatem, ze gra nie jest zgodna z danymi i bla bla bla

anie_1981 07.02.2010 09:08

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Ja być może jestem już od Simsów uzależniona, ale mi tam się ten dodatek podoba! Meble są ładne. Fakt, mało tego jak na 30-40 złotych, ale czyż można się dziwić? Ile daliśmy za podstawkę? Czy była w niej imponująca liczba obiektów? Skąd! Wszyscy byliśmy solidnie rozczarowani, bo w podstawce dwójki było co najmniej 2x więcej wszystkiego. Więc ja tam nie jestem zaskoczona małą ilością rzeczy w NA. Szczerze, to jestem zachwycona dodatkiem, naprawił mi zapis gry, a myślałam już, że nie da się go odratować. I mam wreszcie duże akwarium. Ja lubię zwierzęta i nie mogłam się pogodzić z tymi kulami, kula dla ryby to męczarnia. Teraz mam duże akwarium i mogę do niego wpuścić 6 rybek, nie mam wiec kilku kul rozsianych po całym domu.

Tofik 07.02.2010 09:26

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
No a zresztą jak zrobisz z tych mebli jakiś pokój to mimo że mało mebli to one mają to coś w sobie

Nieidealna 07.02.2010 11:43

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Cytat:

Napisał Association
Mam pytanie. Otóż zauważyłam, że razem z Akcesoriami doszła opcja usuwania przedmiotów za pomocą klawisza Shift w kodzie testingcheatsenabled true. Przez przypadek usunęłam skrzynkę pocztową. Czy da się ją jakoś przywrócić? Bo nigdzie nie mogę jej znaleźć :(

Co do mojego problemu ze skrzynką, już sobie poradziłam. :) Po ponownym włączeniu gry skrzynka powróciła. Piszę to po to, jakby ktoś miał ten sam problem :)

dżin. 07.02.2010 11:52

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
A mi o dziwo zainstalowanie nowych akcesorii nie zaszkodziło ^^
Strasznie spodobały mi się nowe ścieżki dźwiękowe, natomiast te nowe mebelki nie za bardzo. Nie wszełem jeszcze w CAS.

Mamełe 07.02.2010 12:25

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Cytat:

Napisał mabda (Post 1205908)
do samych podrozy jest wymagana 1.5 wiec to nie jest dziwne. ale jak zainstalowac dodatki przy tej latce jak mi przy instalacji wyskakuje launcher z komunikatem, ze gra nie jest zgodna z danymi i bla bla bla

Wez moze zrob screena tego bledu a najlepiej calego programu startu, bo w sumie to niewiele mowi.

rocktechnika 07.02.2010 13:22

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
A działają Wam wszystkie dodatki z neta? Jeśli macie Riverview, to czym save z River Wam działa?

anie_1981 07.02.2010 13:27

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Ja mam Riverview, działa jak zawsze, ale nie wiem jakby było z zapisami, bo ja wcale w Riverview nie gram. Jednak mam je w grze. Jak robię nową grę to mam do wybory Sunset Valley i Riwerview.

dżin. 07.02.2010 13:50

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Mi zapisy się nie skasowały ani w SW, ani w RV

Wikki 07.02.2010 14:10

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Cytat:

Napisał mabda (Post 1205908)
do samych podrozy jest wymagana 1.5 wiec to nie jest dziwne. ale jak zainstalowac dodatki przy tej latce jak mi przy instalacji wyskakuje launcher z komunikatem, ze gra nie jest zgodna z danymi i bla bla bla

Też miałam ten problem.
Wejdź w Moje Dokumenty -> Electronic Arts -> The Sims 3 i usuń plik Version.tag
Mnie to pomogło ;)

mabda 08.02.2010 09:17

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
zainstalowalam juz dodatki, ale mimo to nie dzialaja mi savy z riverview :( no trudno, wazne, ze gra dziala :D
a w ogole to zainstalowalo mi tylko czesc dodatkow :/ nie mam wszystkich, ktore mialam...

Ilona 08.02.2010 13:44

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Cytat:

Napisał mabda (Post 1206641)
a w ogole to zainstalowalo mi tylko czesc dodatkow :/ nie mam wszystkich, ktore mialam...

mam to samo,nie moge zainstalowac jakich kolwiek patternow i czesc mebli,po dodatku WP musialam wszystko przezucic na sim3pack,a teraz odwrotnie,to przestaje byc zabawne

anie_1981 08.02.2010 15:06

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Ilona ja nie rozumiem, jak "przerzucić na Sims3ack"? Masz jakiś program do przerabiania dodatków z sims3pack na package i odwrotnie? Trochęmnie to intryguje.Ja nie mam żadnych nieoficjalnych dodatków w formacie sims3Pack.Tylko Store mam w sims3pack, a inne to packages.

Wikki 08.02.2010 15:22

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Cytat:

Napisał mabda (Post 1206641)
zainstalowalam juz dodatki, ale mimo to nie dzialaja mi savy z riverview :( no trudno, wazne, ze gra dziala :D

Spróbuj tak:
Wejdź w Moje dokumenty -> Electronic Arts -> The sims 3 -> Saves i przenieś wszystkie savy np. na pulpit.
Zacznij grę od nowa w tym samym otoczeniu w którym nie działa dany save, nie wprowadzaj simów ani nie zmieniaj nic w mieście. Zapisz grę pod nazwą miasta które Ci nie działa. Wyjdź z gry i wejdź znowu w Moje dokumenty -> Electronic Arts -> The sims 3 -> Saves i odszukaj folderu z nazwą otoczenia (nazwa_otoczenia.sims3). Usuń wszystkie pliki z tego folderu i wklej te z folderu oryginalnego miasta z pulpitu. Powinno działać.
Jeśli czegoś nie rozumiesz daj znać, postaram się napisać to jaśniej :D

Ilona 08.02.2010 17:41

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Cytat:

Napisał anie_1981 (Post 1206738)
Ilona ja nie rozumiem, jak "przerzucić na Sims3ack"? Masz jakiś program do przerabiania dodatków z sims3pack na package i odwrotnie? Trochęmnie to intryguje.Ja nie mam żadnych nieoficjalnych dodatków w formacie sims3Pack.Tylko Store mam w sims3pack, a inne to packages.

Ania chodzi o to,ze większość kreatorów zaczęło udostępniać swoje prace w dwóch formatach- sims3pack i packages,wiec ściągałam zawsze sim3pack i nie miałam problemów z gra...do teraz,dlatego wywaliłam akcesoria i instaluje grę od nowa do latki 2.086.,jedynie książek do szybkiej nauki nie mam,bo działają na nowszych latkach,ale poza tym mogę normalnie pograć

mabda 08.02.2010 19:01

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Cytat:

Napisał Wikki (Post 1206744)
Spróbuj tak:
Wejdź w Moje dokumenty -> Electronic Arts -> The sims 3 -> Saves i przenieś wszystkie savy np. na pulpit.
Zacznij grę od nowa w tym samym otoczeniu w którym nie działa dany save, nie wprowadzaj simów ani nie zmieniaj nic w mieście. Zapisz grę pod nazwą miasta które Ci nie działa. Wyjdź z gry i wejdź znowu w Moje dokumenty -> Electronic Arts -> The sims 3 -> Saves i odszukaj folderu z nazwą otoczenia (nazwa_otoczenia.sims3). Usuń wszystkie pliki z tego folderu i wklej te z folderu oryginalnego miasta z pulpitu. Powinno działać.
Jeśli czegoś nie rozumiesz daj znać, postaram się napisać to jaśniej :D

tylko ze w ogole riverview mi sie nie zainstalowalo. a robilam juz tak, ze aktualizowalam do 1.7 i instalowalam dodatki, a potem reszta latek. czesc dodatkow sie zainstalowala, a czesc nie. ale wszystkie sa widoczne jako zainstalowane

Teo 08.02.2010 19:44

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Ja na szczescie nie mialam zadnych problemow z dodatkami. Zainstalowalam akcesoria i wszystko dzialalo normalnie

Mamełe 08.02.2010 20:26

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Cytat:

Napisał mabda (Post 1206903)
tylko ze w ogole riverview mi sie nie zainstalowalo. a robilam juz tak, ze aktualizowalam do 1.7 i instalowalam dodatki, a potem reszta latek. czesc dodatkow sie zainstalowala, a czesc nie. ale wszystkie sa widoczne jako zainstalowane

Sciagnij jeszcze raz riverview z oficjalnej strony juz po wgraniu wszystkich latek. Sciagniete wczesniej po prostu wykasuj.

Wikki 08.02.2010 23:47

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Cytat:

Napisał mabda (Post 1206903)
tylko ze w ogole riverview mi sie nie zainstalowalo. a robilam juz tak, ze aktualizowalam do 1.7 i instalowalam dodatki, a potem reszta latek. czesc dodatkow sie zainstalowala, a czesc nie. ale wszystkie sa widoczne jako zainstalowane

Pobierz ten plik, wypakuj i wklej w InstalledWorlds (Moje dokumenty-> Electronic Arts -> The sims 3 -> InstalledWorlds)
Miasto powinno się pojawić :)

mabda 09.02.2010 00:39

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
no niestety mimo podmiany tego pliku [tak, podmiany - mialam zainstalowane] moja gra dalej nie chce wspolpracowac z river. ta samo jak z polowa innych dodatkow. za to druga polowa jest honorowana.
"nie mozna wczytac gry. mogla zostac zapisana z dodatkiem, ktory nie jest juz obecny w systemie" czy jakos tak do mnie rozmawia przy klikaniu na ikonki moich save-ow

nmin 09.02.2010 11:51

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Im dłużej to wszystko czytam, tym częściej myślę, że może jednak kupię te akcesoria już teraz, bo od bardzo dawna (ostatnio grałam w trójkę chyba w grudniu) przymierzam się do ponownej instalacji i kombinowania, żeby mieć rzeczy ze Store, ale jak pomyślę, że za dwa-trzy miesiące kupię sobie NA i znowu będę mieć cyrki, to chyba wolę kupić już i zrobić wszystko za jednym zamachem...

anie_1981 09.02.2010 14:25

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
No trochę kombinowania jest niestety. Ale jak się instaluje grę od nowa, to ma się szansę na uruchomienia dodatków Store. Tutaj jest poradnik:

http://forum.thesims3.com/jforum/posts/list/168808.page

mabda 10.02.2010 16:58

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Cytat:

Napisał mabda (Post 1207267)
no niestety mimo podmiany tego pliku [tak, podmiany - mialam zainstalowane] moja gra dalej nie chce wspolpracowac z river. ta samo jak z polowa innych dodatkow. za to druga polowa jest honorowana.

wracajac do sprawy - nowe dodatki moge instalowac bez problemu, ale te stare, ktore instalowalam przez instalacja patcha 1.8 dalej sa niewidoczne w grze w wiekszej czesci. jakies pomysly co zrobic, zeby i one byly widoczne? usuwalam juz je i instalowalam na nowo i nic.

anie_1981 11.02.2010 11:43

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Czytaj poprzedniego posta.Dawałam linka do poradnika.

nmin 11.02.2010 20:28

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Cytat:

Napisał anie_1981 (Post 1207372)

Dziękuję, zapisałam sobie ten link już wcześniej, to ze względu na ten poradnik robię reinstalację, bo bez niego nie miałabym po co :)


Właściwie już zdecydowałam, że po weekendzie albo jutro kupię sobie to NA, bardziej ze względu na święty spokój z instalacją niż obiekty. Czy ktoś orientuje się, ile kosztuje ten dodatek w którymś z tych sklepów: Empik, Saturn, Media Markt, Tesco, Real? Obok wszystkich będę przejeżdżać w poniedziałek i we wtorek i mogłabym wejść do najtańszego, ale jeśli różnica w cenie nie będzie duża, to pójdę po prostu do najbliższego :P

Najbardziej podoba mi się akwarium i to, że jest takie "myślące", czyli nie można wrzucić ryb, z których jedna zjada drugą ;) Nie lubię trzymać ryb w tych nieszczęsnych kulach nawet w grze. Miałam w kuli tylko krokodyla, tak przekornie. Mam jeszcze pytanie o akwarium, które chyba już padło, ale nie widziałam odpowiedzi - czy tak jak w przypadku kuli, widać przez szybkę ryby znajdujące się w środku? I czy one są nieruchome?

anie_1981 11.02.2010 21:03

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Rybki jak najbardziej widać i są ruchome, znaczy odbywają się ruchy pływne :D Trzeba uważnie dobierać obsadę akwarium, żeby nie było połączeń predatorów i ich ofiar. Rybki są miodzio. Też nie lubię kul! Co to w ogóle za pomysł, żeby dali nam tylko kule. W realu nie trzymałabym ryb w kulach, ale w grze to miałam całe domy kulami obstawione, żeby mieć wszystkie, które mi się podobają. Teraz mieszczę się w dwóch zbiornikach po 6 ryb każdy...

http://img708.imageshack.us/img708/6...reenshot2l.jpg
http://img203.imageshack.us/img203/8...reenshotoi.jpg

nmin 11.02.2010 21:08

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Dzięki za zdjęcia, już lubię to akwarium, będę miała namiastkę zwierzaków ;)

Wnętrze akwarium z tymi dekoracjami jest takie sobie, ale nie można mieć wszystkiego, już i tak jest super jak na zwykły, pojedynczy obiekt :D

anie_1981 11.02.2010 21:59

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Jako ciekawostkę dodam, że akwarium trzeba czyścić, jak to 25-litrowe z dwójki. Można mu przekolorować nie tylko szafkę pod nim, ale też piasek i to czarne obramowanie u góry.

Vanitas 12.02.2010 17:41

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Jakoś nie przypadł mi ten pack do gustu. Jedynym obiektem który mi się tutaj podoba jest właśnie duże akwarium :)

Starlight 12.02.2010 20:15

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Akwarium i takie łóżko jedno...a poza tym nic więcej...
Brakuje mi czegoś "odblaskowego" - tzn. lubię jak w sims 3 np. słońce odbija się na wodzie.
brakuje mi czegoś jak...
małe lusterka, przydała by się "metalowa" poręcz która właśnie tak świeci..
Nie lubię tego mini packu :D

anie_1981 12.02.2010 22:51

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Graficznie Simsy 3 są gorsze od dwójki, z wyjątkiem właśnie wody. Woda to im wyszła cudownie. A pamiętacie z jedynki takie jakby mini ścianki z wodą i bąbelkami w środku. Zdaje się, że doszło to w Gwieździe. Ach... Niektórych gadżetów z jedynki to mi brakuje... I szczerze, to czy oni nigdy nie planują dać nam Yakuzie?

Wielebny 12.02.2010 23:12

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Sims 3 graficznie gorsze od dwójki ??
Z całą pewnością nie.
(chyba, że grasz na najniższych ustawieniach)
W ts3 są lepsze tekstury i efekty. Co prawda gra i tak nie dorównuje technologicznie innym grą ale wygląda całkiem ładnie.
Woda według mnie kiepsko im wyszła.W ogóle nie ma odbić światła. Oczywiście nie liczę zaraz na wodę rodem z crysisa ale trochę ładniejsza mogłaby być. Brakuje mi również trawy. Bo zielona kolor tekstury terenu przypominający trawę był modny z 3-4 lata temu.
Co do dodatku Nowoczesny apartament.
Bardzo mało nowych obiektów w dodatku są bardziej utrzymane w futurystycznym stylu. Jedynie co mi się podoba to te akwarium.

anie_1981 12.02.2010 23:51

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Jest już nowy decensor dla NA. Jeszcze nie sprawdzałam czy działa. Link jest w poście nr 88, ustawiłam linka tak, by strona otworzyła się właśnie na tym poście

http://www.the-isz.com/theisz/index....58&#entry93358

rocktechnika 17.02.2010 17:10

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Cytat:

Napisał anie_1981 (Post 1207372)
No trochę kombinowania jest niestety. Ale jak się instaluje grę od nowa, to ma się szansę na uruchomienia dodatków Store. Tutaj jest poradnik:

http://forum.thesims3.com/jforum/posts/list/168808.page

Czy możecie wejść w ten post? Bo u mnie pokazuje jedno wielkie "Oooops", tak jakby tego postu nie wyszukiwał. Czy ktoś, kto może tam wejść, mógłby skopiować treść tego poradnika? Bardzo by mi zależało, bo rozwiązałoby to (mam nadzieję) wszystkie moje problemy...

nmin 17.02.2010 18:25

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Cytat:

Napisał rocktechnika (Post 1211829)
Czy możecie wejść w ten post? Bo u mnie pokazuje jedno wielkie "Oooops", tak jakby tego postu nie wyszukiwał. Czy ktoś, kto może tam wejść, mógłby skopiować treść tego poradnika? Bardzo by mi zależało, bo rozwiązałoby to (mam nadzieję) wszystkie moje problemy...

Ja mam, że muszę się zalogować, żeby wejść na forum, chociaż wcześniej wchodziłam normalnie... anie_1981, ratuj ;)

Kupiłam to NA, miałam dzisiaj reinstalację systemu, więc będę instalować TS od nowa. SimPoints nie miałam, akurat do mojego kodu nie raczyli ich przypisać :P


EDIT: Ok, zalogowałam się, nie zwróciłam uwagi, że to jest oficjalne forum i działa przez moje konto ze Store, a przez chwilę nie byłam zalogowana, więc strona nie wchodziła :)

Vanitas 17.02.2010 22:19

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Cytat:

Napisał anie 1981
Ponieważ wielu ludzi ciągle zadaje to pytanie, więc postanowiłam na nie odpowiedzieć w poradniku. Nie wiem czy mi się to uda Jak znajdę swojego starego posta na ten temat, to pewnie go po prostu skopiuję. No cóż...


Przede wszystkim jedynym działającym jak należy sposobem, jest zainstalowanie dodatków Store (sims3pack), zanim zainstaluje się łatkę 1.8/2.3 lub nowszą. Jeśli już mamy tą nieszczęsną łatkę, to pozostaje nam tylko ponowna instalacja gry. Należy oczywiście zachować sobie gdzieś na dysku zawartość katalogu Save.


1. Instalujemy od nowa grę, najlepiej na razie samą podstawkę. Mogą to być Wymarzone Podróże, ale w wersji maksymalnie 1.7/2.2).
2. Instalujemy Riverwiev i inne dodatki Store, oraz te np z TSR, które mają rozszerzenie sims3Pack.
3. Gdy już to zrobiliśmy, warto na chwilę włączyć grę by sprawdzić czy wszystko jest. Pewnie jest, jeśli gra ma wersję góra 1.7/2.2.
4. Wyłączamy grę i idziemy do:

Documents and Settings\[Nazwa Użytkownika]\Moje Dokumenty\Electronic Arts\The Sims 3

Folder powinien wyglądać mniej więcej tak:



Ponieważ są dwa katalogi, do których gra wrzuca dodatki sims3pack, zaznaczam na czerwono ten, którym będziemy się bawić, drugi nas nie obchodzi, więc o nim nie Pi.sz.ę, żeby Was nie mylić.

5. Przed instalacją łatek 1.8/2.3 zachowujemy gdzieś na dysku następujące katalogi:

DCCache
InstalledWorlds
Saves (jeśli nam zależy na zapisach gry)

6. Teraz Instalujemy łatkę 1.8/2.3

7. Idziemy do głównego katalogu gry, czyli nie w Documents and Settings, tylko tam, gdzie się nam zainstalowała gra.

Wygląda to tak:



8. Otwieramy plik resources.cfg i dopisujemy katalog (Dbc) do listy tego, co ma czytać gra, pamiętając o rozszerzeniu, nie package, a dbc:



9. Tworzymy katalog Dbc w katalogu Mods\Packages:



10. Teraz idziemy tam, gdzie zrobiliśmy kopie katalogów z punktu 5.

11. Teraz będzie dobre... Oto zawartość katalogu DCCache



...no i kopiujemy pliki dbc (te zaznaczone na czerwono), do katalogu

Mods\Packages\Dbc

Może ich być jeden lub więcej. Pozostałe pliki powinny iść do Documents and Settings\DCCache.

12. Upewniamy się, czy wszystko jest na miejscu:

a) Pliki dbc w katalogu Mods\Packages\dbc.
b) Pozostałe dwa pliki z kopii DCCache znajdują się w DCCache w Documents and Settings.
c) W InstalledWorlds w Documents and Settings jest plik z miastem Riverviev.
d) Pliik Resources.cfg jest przystosowany do czytania plików dbc (patrz punkt 8 )

P.S: Jeśli nie wiecie jak otworzyć plik resources.cfg, oto sposób:

Klikamy prawym przyciskiem myszy na pliku resources.cfg. Z listy która się rozwinie, wybieramy "Otwórz" lub "Otwórz za pomocą...". Powinna pojawić się lista programów, sz.uk.amy notatnika i zaznaczamy na dole okna: "zawsze korzystaj z tej aplikacji".

Jeśli macie jakieś pytania, pytać śmiało

Tyle, że bez obrazków :)

nmin 17.02.2010 22:33

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Zainstalowałam wszystko jako dbc i jest ok, ba, powiedziałabym nawet, że gra chodzi mi szybciej, niż zawsze - no, ale nie chciało mi się jeszcze instalować WP. Nie działa mi kilka najnowszych dodatków ze Store, bo podobno aktualizacja nie ta co trzeba, mimo najnowszej, ale nie zależy mi na nich zbytnio ;)

Wracając do NA, to oczywiście w pierwszej kolejności kupiłam akwarium, wpuściłam do niego rybki i potwierdzam - akwarium jest BOSKIE, nie wiem, czy jakikolwiek inny obiekt z TS3 podoba mi się tak bardzo :D Coś czuję, że moi Simowie będą dużo wędkować :P

rocktechnika 18.02.2010 14:40

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Gingers - bardzo dziękuję! Postaram się z tym dziś powalczyć bez obrazków :)

Cytat:

Napisał nmin (Post 1212046)
Nie działa mi kilka najnowszych dodatków ze Store, bo podobno aktualizacja nie ta co trzeba, mimo najnowszej, ale nie zależy mi na nich zbytnio ;)

Mnie tez kiedyś nie działały dodatki ze Store z tego samego powodu, co Tobie mimo że miałam najnowszą aktualizację. Ktoś na forum polecił malutki programik, który to naprawia. Podaj mi swój email, to Ci go wyślę wraz z opisem obsługi.

αγάπη 18.02.2010 21:12

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Mnie też byś mogła ? :D

nmin 20.02.2010 13:31

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
No dobra, przejrzałam już wszystkie obiekty, zbudowałam Simowi domek w stylu pseudo nowoczesnym (nie umiem budować, robię fatalne bryły) i mogę powiedzieć, że może i jest mało i takich sobie, ale jak już ktoś pisał wcześniej, użyte razem wyglądają w grze naprawdę efektownie, o ile komuś odpowiada taki styl (a chyba odpowiada, skoro kupił NA). Nie żałuję, że kupiłam te akcesoria, nie tylko ze względu na akwarium.

Szkoda tylko, że wszystkie meble są takie drogie - nie ma szans, żeby wyposażyć nimi starter. No, ale to w końcu apartament...

rocktechnika 20.02.2010 14:31

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Proszę o pomoc! Potrzebuję koniecznie obrazek, który znajdował się w punkcie 11. poradnika! Bez niego ani rusz :(

nmin 20.02.2010 15:17

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Proszę :)

http://img683.imageshack.us/img683/7672/70152794.jpg

rocktechnika 20.02.2010 15:42

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Dziękuję, nmin :)

anie_1981 21.02.2010 16:43

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Ponieważ to ja pisałam tamten poradnik od obiektów Store, więc po prostu weszłam w edycję posta i całego tu wklejam, łącznie z obrazkami:


Ponieważ wielu ludzi ciągle zadaje to pytanie, więc postanowiłam na nie odpowiedzieć w poradniku. Nie wiem czy mi się to uda :D Jak znajdę swojego starego posta na ten temat, to pewnie go po prostu skopiuję. No cóż...


Przede wszystkim jedynym działającym jak należy sposobem, jest zainstalowanie dodatków Store (sims3pack), zanim zainstaluje się łatkę 1.8/2.3 lub nowszą. Jeśli już mamy tą nieszczęsną łatkę, to pozostaje nam tylko ponowna instalacja gry. Należy oczywiście zachować sobie gdzieś na dysku zawartość katalogu Save.


1. Instalujemy od nowa grę, najlepiej na razie samą podstawkę. Mogą to być Wymarzone Podróże, ale w wersji maksymalnie 1.7/2.2).
2. Instalujemy Riverwiev i inne dodatki Store, oraz te np z TSR, które mają rozszerzenie sims3Pack.
3. Gdy już to zrobiliśmy, warto na chwilę włączyć grę by sprawdzić czy wszystko jest. Pewnie jest, jeśli gra ma wersję góra 1.7/2.2.
4. Wyłączamy grę i idziemy do:

Documents and Settings\[Nazwa Użytkownika]\Moje Dokumenty\Electronic Arts\The Sims 3

Folder powinien wyglądać mniej więcej tak:

http://img27.imageshack.us/img27/2892/23229951.jpg

Ponieważ są dwa katalogi, do których gra wrzuca dodatki sims3pack, zaznaczam na czerwono ten, którym będziemy się bawić, drugi nas nie obchodzi, więc o nim nie Pi.sz.ę, żeby Was nie mylić.

5. Przed instalacją łatek 1.8/2.3 zachowujemy gdzieś na dysku następujące katalogi:

DCCache
InstalledWorlds
Saves (jeśli nam zależy na zapisach gry)


6. Teraz Instalujemy łatkę 1.8/2.3

7. Idziemy do głównego katalogu gry, czyli nie w Documents and Settings, tylko tam, gdzie się nam zainstalowała gra.

Wygląda to tak:

http://img94.imageshack.us/img94/7868/62780542.jpg

8. Otwieramy plik resources.cfg i dopisujemy katalog (Dbc) do listy tego, co ma czytać gra, pamiętając o rozszerzeniu, nie package, a dbc:

http://img51.imageshack.us/img51/9485/65036229.jpg

9. Tworzymy katalog Dbc w katalogu Mods\Packages:

http://img683.imageshack.us/img683/3176/48643291.jpg

10. Teraz idziemy tam, gdzie zrobiliśmy kopie katalogów z punktu 5.

11. Teraz będzie dobre... Oto zawartość katalogu DCCache

http://img683.imageshack.us/img683/7672/70152794.jpg

...no i kopiujemy pliki dbc (te zaznaczone na czerwono), do katalogu

Mods\Packages\Dbc

Może ich być jeden lub więcej. Pozostałe pliki powinny iść do Documents and Settings\DCCache.

12. Upewniamy się, czy wszystko jest na miejscu:

a) Pliki dbc w katalogu Mods\Packages\dbc.
b) Pozostałe dwa pliki z kopii DCCache znajdują się w DCCache w Documents and Settings.
c) W InstalledWorlds w Documents and Settings jest plik z miastem Riverviev.
d) Pliik Resources.cfg jest przystosowany do czytania plików dbc (patrz punkt 8 )


P.S: Jeśli nie wiecie jak otworzyć plik resources.cfg, oto sposób:

Klikamy prawym przyciskiem myszy na pliku resources.cfg. Z listy która się rozwinie, wybieramy "Otwórz" lub "Otwórz za pomocą...". Powinna pojawić się lista programów, sz.uk.amy notatnika i zaznaczamy na dole okna: "zawsze korzystaj z tej aplikacji".

Jeśli macie jakieś pytania, pytać śmiało :D

Searle 03.03.2010 19:50

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Zachwalaliście tu to akwarium, a mnie ono rozczarowało, gdyż można do niego wpuścić max. 6 rybek :(

Starlight 03.03.2010 22:49

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Searle - TO akwarium jest "ładniejszą" ozdobą ale działa jak każde :)
Mnie ten dodatek też trochę rozczarował. No ale kupiłem :D

nmin 04.03.2010 14:35

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Cytat:

Napisał Searle (Post 1218532)
Zachwalaliście tu to akwarium, a mnie ono rozczarowało, gdyż można do niego wpuścić max. 6 rybek :(

Przecież w tym temacie było już napisane, że tylko sześć...

Searle 04.03.2010 15:06

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Możliwe, ale do tego czasu zapomniałam o tym.
W każdym razie, jak dla mnie, to trochę za mało. Można by było chociaż z 10 rybek tam umieszczać.

anie_1981 04.03.2010 15:55

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Na wszystko jest sposób. Jest już mod, który pozwala na trzymanie nawet 20 rybek, ale zastanawiam się, czy jest sens aż tyle ich mieć. Dlaczego nie? Po pierwsze, to akwarium nie jest aż takie gigantyczne, jak się wydaje, a ryby są dosyć spore. Łatwo jest odnieść wrażenie, że ryb jest za dużo. Po drugie, dużo ryb może się sprawdzać w przypadku posiadania jednego czy dwóch gatunków, po prostu stadko rybek w tym samym gatunku. Ale jeśli chcemy mieć różne ryby, to trzeba pilnować, by nie wpuścić drapieżnika i jego ofiary. No i trzeba kupić nowe akwarium po zamontowaniu moda, bo stare nadal są na 6 rybek

WIĘCEJ RYBEK

nmin 04.03.2010 16:17

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Dwadzieścia złotych rybek w jednym akwarium, aż zadrżałam, gdy to sobie wyobraziłam ;) W pierwszym odruchu chciałam już ściągnąć tego moda, ale pomyślałam, że nawet, jeśli ryby są wtedy widoczne za szybką, a nie tylko w okienku, to na pewno nie są automatycznie mniejsze. Jakaś mała ławica mogłaby jeszcze dobrze wyglądać, ale wielkości na pewno ryby nie zmieniają, nawet, jeśli je widać (w co w sumie wątpię, bo na screenie nadal widzę tylko kilka sztuk).
A jeśli mają tam być, ale niewidoczne, to równie dobrze można je mieć w plecaku, przynajmniej nie padną z głodu, jeśli zapomnę o karmieniu :P


Może w którymś dodatku dojdzie to ogromne akwarium za 18000, to z OŻ ;)

Mamełe 05.03.2010 11:34

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Mogliby dać akwarium na 3 a najlepiej na co najmniej 4 kratki. A najlepiej to by było, gdyby akwarium było modułowe tak jak szafki i można było zrobić sobie takie na całą ścianę :)

anie_1981 05.03.2010 13:15

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Zgadza się. Akwarium modułowe byłoby rewelacyjne. Wtedy mogłoby nawet mieć jedną kratkę. I np na jedną kratkę przypadają 3-4 ryby. Ja w tej chwili mam wersję moda na 10 rybek. Widać wszystkie 10. Ale jak wspominałam wcześniej akwarium nie jest gigantyczne, a ryby są duże, więc 10 to absolutne maksimum. Ja mam akwarium i uważam siebie za miłośniczkę rybek. Nie wyobrażam sobie, żebym miała trzymać w takim akwarium 20 dużych ryb. Gdyby tak spróbować powiedzieć ile to akwarium ma litrów to jak dla mnie wygląda na 150-200 litrów. To wcale nie jest tak znowu dużo. Ale mi się bardzo podoba. Szczerze, to dałabym tyle kasy tylko za samo to akwarium, bo to jest teraz mój ulubiony obiekt w całej grze, nie tylko w NA, ale w podstawce WP i NA razem wziętych :D

Alisha 05.03.2010 14:47

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Mam - ale prawie nic nowego nie zauwazylam :(
PO ZA AKWARIUM, rzecz jasna!!!! :D
EDIT: Powinni tez dodac to olbrzymie akwa - z jednego z ostatnich dodatków do dwójki

anie_1981 06.03.2010 22:25

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
A wiecie co, mi brakuje takich rzeczy, które zawsze były w Simsach, nawet w jedynce. Yakuzie, pianino... Z dwójki mi brakuje półokrągłych i skośnych basenów i możliwości budowania basenów w piwnicy. W zasadzie w trójce też można by budować basen w piwnicy, ale tylko takim sposobem jak w dwójce, z tym okropnie upierdliwym obniżaniem terenu pod fundamentami. Ciekawe co dadzą w następnym dodatku.Coś o pracach, może otworzą budynki.

Chryzantem Złocisty 07.03.2010 09:54

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
aniu,JACUZZI a nie YAKUZIE,litości,nie chodzi Ci chyba o japońską mafię?

a co do tematu,nie mam tych akcesoriów i jakoś nie zamierzam mieć :P
nie znalazłam tam nic niezbędnego do mojej gry

anie_1981 07.03.2010 13:48

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Dziwny jesteś, akcesoria są fajne! A japońska mafia by się właśnie przydała.

nmin 07.03.2010 20:36

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Jacuzzi do NA by się przydało, ale mimo to jak do tej pory nawet przez chwilę nie żałowałam wydanych pieniędzy, mimo, że używam głównie akwarium (to obowiązkowy obiekt w każdej rodzinie, którą gram, czy to moja, czy maxisowa) :D Wiwat akwarium, mogłabym o nim pisać nawet, gdyby miało własny, oddzielny temat - kombinacje rybek itp ;)

anie_1981 08.03.2010 12:18

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Kombinacje rybek trzeba dobrze zaplanować.... Ja miałam raz całe akwarium z Kochida Koi czy jakoś tak. Takie białe w pomarańczowate łatki. Teraz mam moda na 10 rybek mam tam między innymi żabę, rekina, rozdymkę, rybę śmierci, smoczą rybę... Totalna mieszanina. Ewentualnie można wrzucać po parze z każdego gatunku, ale wątpię, czy się rozmnożą...

Ilona 08.03.2010 12:23

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
możesz dać linka do tego moda? bo u mnie akwarium stoi puste

anie_1981 08.03.2010 15:43

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Już podawałam, ale powtórzę, co mi tam...

http://modthesims.info/download.php?t=390029

Jeśli w akwarium nie masz nic, ani ryb, ani roślin, to znaczy, że musisz podmienić moda przeciwko cenzurze na nowszego. Ten od WP nie działa za bardzo przy NA. Na modthesims jest już nowy mod na wyłączenie cenzury.

Łezka 12.03.2010 10:09

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Hmmm... Dodatek niczego sobie, może nie wnosi aż takich zmian, ale dzięki niemu można ładnie i nowocześnie umeblować sypialnię oraz gabinet. Akwarium jeszcze nie użyłem, bo dodatek dopiero wczoraj zainstalowany, ale w mojej głównej rodzinie na pewno znajdzie miejsce... Ogółem ocena dodatku 10/10 pkt. nie żałuję wydanych pieniędzy. :)

anie_1981 12.03.2010 18:15

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Ja też nie żałuję, że go kupiłam. Prawdę mówiąc, to w ogóle nie żałuję, że kupiłam trójkę. Następne dodatki też będę kupowała... Trójka jest super! Bugi ma, ale... Spójrzmy prawdzie w oczy.... The Sims i wszystko co ich dotyczy zawsze było, jest i będzie mieć bugi... taka uroda tej gry. Jedynka i dwójka też miały bugi mniejsze lub większe, a czy ktokolwiek, kto się w grę wciągnął powie, że żałuje... Jesteśmy Simsomaniakami, co nie?

Łezka 13.03.2010 12:49

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Masz rację Aniu!

anie_1981 14.03.2010 15:09

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Heh, teraz łatwo mi grę chwalić, bo się naprawiła... Wcześniej też jak niektórzy psy na niej wieszałam. Ale mam niezłą frajdę, bo dzięki grzebaniu w necie i znalezieniu rozwiązania problemów, mogę nadal grać na moim zapisie! Ja gram wyłącznie rodzinami EA, więc mam już któreś z kolei pokolenie. Kibicuję Ćwirom, Kawalerom i Zadkom (Właściwie Darlingom, bo wskrzesiłam męża Agnieszki Zadek i ona była ostatnim żyjącym Zadkiem). Gram teraz praprawnukami Kasandry Ćwir (bo oczywiście dopilnowałam, by się urodziła). Ostatnio dużo siedzę w domu Agnieszki Zadek. Jej zdjęcia jeszcze wiszą w pokoju dziecinnym, jak trzyma na rękach pierwsze swoje dziecko, Roy'a Eric'a... Dużo by pisać, ale to nie temat do tego.

Tofik 14.03.2010 19:47

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
mee ale nudy co tam?

Wampirencja 17.03.2010 22:26

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Mam pytanko, czy po zainstalowaniu tego dodatku gra się na "Wakacjach" czy też na płycie z "Nowoczesny apartament". Pytam, bo mam uszkodzoną płytkę Wakacji i bardzo by mi to pomogło...

Dziękuję z góry :)

Starlight 17.03.2010 22:36

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Włączasz na Nowoczesny Apartament :)

Łezka 17.03.2010 23:27

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Tak. Potwierdzam Wampirencjo, wówczas uruchamia się grę z płyty NA. Chociaż zanim go zainstalowałaś, a miałaś uszkodzoną płytę WP i nie mogłaś grać to trzeba było w Donwload Managerze wprowadzić kod licencyjny gry przy czym wcześniej się zalogować... wcześniej usunąć dodatek, pobrać zainstalować i grać bez płyty. Ja tak mam z Na, bo mój napęd nie czyta płyt z The Sims 3 i The Sims 2 RiO.

anie_1981 18.03.2010 12:03

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Ja tam nie mam żadnych problemów z płytami od Simsów. Trzeba się z nimi obchodzić jak z jajkiem, bo nośniki nie są najlepszej jakości. Moje płyty widziały mój napęd tylko raz, gdy robiłam sobie ich kopie. Mam więc na dysku obrazy wszystkich trzech płyt z Simsami 3 i Daemon Tools'a jako wirtualny napęd CD/DVD. I wszystko śmiga... Tylko podstawowa gra bez żadnych łatek nie chciała się tak uruchomić, ale po patch'ach, WP i NA bez problemów mi się gra włącza.

Wampirencja 18.03.2010 21:48

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Hm, chyba faktycznie zrobię obrazy płyt. Dziękuję za rady i odpowiedź :)

anie_1981 19.03.2010 12:05

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Tylko taka rada. Nie rób z tych obrazów normalnych płyt, bo się na 100% źle wypalą. Plik z obrazem też się źle wypali, nie będziesz mogła nic zrobić taką płytą. Żeby wypalić obrazy płyt na płytę, trzeba je najpierw spakować, np WinRar'em. Więc nie ma sensu w ogóle ich wypalać, obrazy sobie leżą na dysku... i nic im nie jest. W The Sims 2 też tak było. Obrazy płyt z podstawką, Na studiach i dwoma lub trzema innymi dodatkami można było wypalić na płytę niespakowane, ale zdecydowaną większość trzeba było spakować przed wypaleniem. Czasem to żałuję, że sprzedałam już swoją kolekcję dwójki, ale chyba i tak bym już w dwójkę nie grała. Zostały mi po dwójce tylko zwierzaki, bo nikt ich ze znajomych nie potrzebował.

Łezka 20.03.2010 19:45

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Co do dodatku... uważam, że im się udał. Fajne meble, ubrania... bardzo mi się podoba i polecam wszystkim jego kupno.

anie_1981 22.03.2010 00:08

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Zgadza się. Dodatek jest fajny... Może się powtarzam, ale za samo akwarium bym była skłonna tyle szmalu dać. A tu jednak są jeszcze mebelki... Mało trochę rzeczy fakt, mogliby dać możliwość urządzenia też Kuchni. To już by było w ogóle super.

Łezka 22.03.2010 00:11

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
A propos akwarium... właśnie niedawno je wstawiłem do domku... jest super, takie panoramiczne, profesjonalne... ryby pięknie w nim wyglądają - za to duży +. :)

Charionette 22.03.2010 17:12

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Hm... osobiście tego nie posiadam, ale wydają się być bardzo ciekawe i interesujące :D

Łezka 23.03.2010 11:57

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Czarionetko i są... gorąco polecam. W ogóle fajnie się zapowiadają akcesoria do tej serii gry.

anie_1981 28.03.2010 20:01

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Ale ja chce jakuzie czy jak tam to się zwie. I ludzie z EA @#$%^& dajcie mi wreszcie fortepian!

Auroella 29.03.2010 21:31

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Ja kupiłam i nie jestem jakoś specjalnie zadowolona. Przedmiotów jest zdecydowanie za mało, grajac, ledwo co widze, ze pojawily sie jakies nowe przedmioty.
No i tak jak mówi ktoś powyzej, nie ma "dżakuzi", a w 2 były już w samej podstawie. No ale wiemy jaki jest w tym cel, zaraz możemy spodziewac sie AKCESORIA DODATKI DO LAZIENKI TWOI SIMOWIE NA PEWNO BEDA ZADOWOLENI.

Noemi 04.04.2010 11:14

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Nie posiadam i nie wiem czy kupię, Jakoś mi się wydaje, że ciekawsze przedmioty można po prostu ściągnąć z neta.

JBronkar 26.04.2010 13:24

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Cytat:

Napisał Noemi (Post 1230158)
Nie posiadam i nie wiem czy kupię, Jakoś mi się wydaje, że ciekawsze przedmioty można po prostu ściągnąć z neta.

Zgadzam się, moim zdaniem przedmioty z neta są ładniejsze od akcesorii.

laisha 29.04.2010 08:37

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
dokładnie, dziewczyny :)

Pauline 08.05.2010 14:39

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Ja też nie jestem zadowolona z tych akcesoriów. :O Po pierwsze za mało ich jest, a ubrania wcale nie są takie ładne...

Meliona 28.05.2010 22:43

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Mi się z akcesoriów, podoba tylko akwarium i narożna wanna. No i może nowa gitara..
Chociaż nie żałuje że kupiłam. Tylko fryzury są okropne.

Horsez 04.06.2010 08:33

Odp: The Sims 3 Nowoczesny Apartament - pierwszymi akcesoriami do gry The Sims 3 ?
 
Cytat:

Napisał seattle (Post 1193688)
Jak dla mnie to te meble nie kojarzą się z nowoczesnością, ale z tandetnym science-fiction.
Autorzy mają zapewne na celu jedno: wyciągnięcie kasy.

no i ja się z tobą zgadzam, Napewno nie kupuje.!
Za to kariera to jest coś ;-)

Łezka 04.06.2010 09:27

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Moim zdaniem kupno Nowoczesnego Apartamentu było słuszne, ponieważ te meble nie są najgorsze, a jest kilka takich urozmaiceń, które cieszą, np. gitara czy też akwarium albo wanna... :)

domis19981 04.06.2010 12:31

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Ja mam Nowoczesny Apartament, i wcale nie żałuję, że go kupiłem.

jekyll 05.06.2010 00:02

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Bleeee, ja mam i nic mi się nie podoba poza telewizorem i wieżą stereo.

Dastina 05.06.2010 00:04

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
W ogóle drogie są te akcesoria jak na te parę rzeczy ..
lepsze można sobie z internetu już ściągnąć.

PoZmrokowiec 13.06.2010 11:55

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Kupiłem te akcesoria i są nawet fajne. Trochę inne od wszystkiego, ale jak mówiła Dastina, to są trochę za drogie.

Hefalump 13.06.2010 14:12

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Mam pytanie? Czy duzo jest akcesoriow i czy sa przydatne?
Ogólnie: Czy oplaca sie kupowac?

Starlight 13.06.2010 16:45

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
dochodzi chyba 30 elementów w tym ileś tam fryzur,
Nowe piosenki....
Kilka elementów budowlanych... Taki sobie ten dodatek.
Mnie może się podobać a tobie np. Nie.
Więc to czy kupisz zlaęzy od ciebie.

Ejak 18.06.2010 21:36

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Mam pytanie, jak się ma Wymarzone Podróże i zainstaluję się Kariera to WP nie działają czy działa i ten i ten dodatek ?

Kamis 18.06.2010 23:35

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Cytat:

Napisał Ejak (Post 1261539)
Mam pytanie, jak się ma Wymarzone Podróże i zainstaluję się Kariera to WP nie działają czy działa i ten i ten dodatek ?

Działają oby dwa dodatki tak jak w ts2.

Kinkarus 19.06.2010 13:15

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Ja nie kupuję The sims 3 Nowoczesny apartament , bo uważam że nie ma po co. Kilka nowych krzesełek , łóżeczek i innych tego typu mebelków. Jedyne na co bym się skusiła to to duże akwarium.

PoZmrokowiec 23.06.2010 10:02

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
No i jeszcze kilka fryzurek, ubrań i prezenty z dwójki czy jedynki(Łóżko z serduchem :D ) ;) .

Owl Finch 23.06.2010 10:24

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Ja dostałam akcesoria na urodziny i muszę powiedzieć, że są całkiem ok. Lepsze niż dwójkowe akcesoria, w których prawie nic nie dochodziło. W trójkowych dochodzi po kilka mebli z każdej kategorii chyba, oczywiście w nowoczesnym stylu, poza tym ubrania. Można zrobić ładny, nowoczesny dom :)

Simka18 24.06.2010 14:01

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Aha z tego co tu piszecie widzę że warto je kupić zamierzam je kupić w przyszłym tygodniu ;) .

Wednesday 07.07.2010 23:36

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Ja troszeczkę się zawiodłam na tych akcesoriach, ale podobają mi się fryzury i ubrania. Na meble też nie mogę narzekać. :) Czyli nie jest źle, ale mogłobyć lepiej...

Sherlock 08.07.2010 10:01

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Widziałem te akcesoria u koleżanki i muszę powiedzieć, że jestem rozczarowany :( Zapowiadało się lepiej, niż wyszło...

eS_guy 18.07.2010 20:53

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Zastanawiałem się nad tym dodatkiem i nad Karierą, ale wybrałem Karierę. Raczej nie odczuwam potrzeby na nowe meble :P

Color 19.08.2010 12:36

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Ja mam te akcesoria i jestem zadowolony, fajne meble i fryzury. : D

Saheli019 08.09.2010 10:16

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Mi dodatki z neta nie działają więc chyba nabede NA:)

Wampirencja 14.09.2010 21:37

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Cytat:

Napisał Saheli019 (Post 1300075)
Mi dodatki z neta nie działają więc chyba nabede NA:)

Moim zdaniem to strata pieniędzy, ale to tylko moje zdanie i nie musisz się nim sugerować :) Jedynym obiektem wartym uwagi jest "jedynkowe" łóżko sercowe.

A jeżeli ci dodatki z internetu nie działają, to może wyłączasz treści modyfikowane przed uruchomieniem gry albo źle instalujesz. Zwykle to jest przyczyną

anie_1981 16.09.2010 09:48

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Nie wiem czy w trójce można wyłączać zawartość zmodyfikowaną, tak było w dwójce, ale w trójce to chyba nie. Albo dodatki są umieszczone tam gdzie trzeba i działają, albo nie.

A co do kwestii kupić czy nie kupić, to ja mówię kupić. Bardzo mi się podobają meble z NA! Nie tylko łóżko jest warte uwagi, ja nigdy z niego i tak nie korzystałam, ani w dwójce, ani w trójce. Totalnie nie mój styl... Ale inne rzeczy są super. Akwarium, gitara, sypialnia, łazienka, elektronika... Ciągle mi się rzeczy z tych akcesoriów podobają, chociaż mam też Karierę i Szybką jazdę. Gadżety z NA są chyba moje ulubione ze wszystkich dodatków i podstawki.

Wednesday 16.09.2010 12:25

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Cytat:

Napisał anie_1981 (Post 1303024)
Nie wiem czy w trójce można wyłączać zawartość zmodyfikowaną, tak było w dwójce, ale w trójce to chyba nie. Albo dodatki są umieszczone tam gdzie trzeba i działają, albo nie.

Przecież jak się włącza "program startu the sims 3" klika się "obiekty zmodyfikowane" i pojawia się okienko gdzie można zaznaczyć "uruchom bez zawartości zmodyfikowanej"
Chyba o to ci chodzi.

Ja te akcesorie mam, średnio ich używam, ale kupna nie żałuje :)

cherrie 28.11.2010 00:55

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Akcesoria ok, chociaż nie są takie super. Czasami coś tam z nich dodam, ale i bez nich się obejdę.

fαикα ѕιмóω 27.12.2010 11:52

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Odświeżę.
Posiadam te akcesroria i sobię chwalę.Świetne rzeczy,ubrania,a nawet nowe opcje! Można wziąść urlop w pracy itd. Na prawdę polecam!

Master of Disaster 27.12.2010 14:22

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
O, właśnie, a propos tych akcesoriów - czy poza tym, o czym piszecie, są jakieś profity z posiadania NA? A konkretnie - jak jest z tymi darmowymi SimPoints, dostaje się je w końcu? Nie chcę wydawać 35 czy więcej złotych za parę mebelków na krzyż...

hellraiser 27.12.2010 16:33

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
@up nie dostaje się żadnych SimPoints za NA. A szkoda.

patryk916 27.12.2010 21:58

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Nie lubię tych akcesoriów.Podoba mi się tylko jedna fryzura i jedna sukienka.

M@j$t3r 04.01.2011 17:38

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
a ja mam pytanie do Was bo zakupiłem Ten dodatek Nowoczesny apartament zaisntalowałem i co tam jest jakieś łóżko z sercem parę mebli itd miasto te samo budynków z tymi meblami nie widzę nie wiem albo mi sie źle zainstalowało albo dodatek do dupy.

fαикα ѕιмóω 04.01.2011 19:24

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Nie rozumiem Cię . Nie masz tych mebli z NA ? Może źle zainstalowałeś ? Masz wszystkie akutalizacje ? Mi jakoś działa i jest ok.Mam te stare miasto i te stare meble,ale i zarazem nowe mebelki.Oprócz łóżka jest też akwarium oraz gitara.

M@j$t3r 04.01.2011 19:36

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
no mam ta gitarkę akwarium itd ale chodzi mi czy jest jakieś w tym dodatku miasto albo gotowe budynki z tymi nowymi meblami ?

Kamis 04.01.2011 19:37

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Cytat:

Napisał M@j$t3r (Post 1343033)
no mam ta gitarkę akwarium itd ale chodzi mi czy jest jakieś w tym dodatku miasto albo gotowe budynki z tymi nowymi meblami ?

Nie, nie ma i w żadnych akcesoriach tak nie było.

TheSims3Fan 03.02.2011 20:49

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
To nowe akwarium to duże jak masz przeprowadzke to ryby ze srodka znikają czy nie ?

theqatrick 15.03.2011 19:00

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Nie wiem, nie próbowałem, ale możliwe że będziesz je miał w "wyposarzeniu".

sebi27 16.03.2011 20:46

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Fajne są bardzo te akcesoria właśnie takie nowoczesne :D

theqatrick 01.05.2011 16:41

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Trochę za bardzo Sci-fi.

Lubie 01.05.2011 19:55

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
ja właśnie lubię takie "nowoczesne" ^^. Meble takie metaliczne, guma itp. ;p

theqatrick 02.05.2011 09:00

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Ja też, ale mało doszło ładnych elementów oświetlenia :(

Lubie 02.05.2011 15:51

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
co do lampy (może nie na temat), fajnie będzie, że się pojawi lawowa lampa.. ;d

theqatrick 03.05.2011 08:18

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Mi się akurat ona nie podoba ale zawsze jakieś urozmaicenie rozgrywki.

Lubie 03.05.2011 10:25

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
mi to się podoba te łóżko piętrowe.. wracając do tematu.. szkoda że ich nie mam... ;(

Spectrum 08.05.2011 12:25

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
akcesoria do the sims 2 były super ja myślałem że były marne i powinno być w nich więcej rzeczy,
th3 NA jak dla mnie porażka okropne ubrania tylko pare fajnych fryzur w dwójce było tyle fajnych ciuchów i mebli a te w NA kompletnie mi sie nie podobają meble słabe wynaturzone a ubrania ! NO COMENT ;)

Lady_1999 19.06.2011 17:00

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Serale Wygląda Tak Samo Tylko że z napisem 10 urodziny sims

Felixia 15.07.2011 16:44

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Według mnie trochę za drogo jak za tyle mebli ale są dosyć ciekawe

mily122 09.08.2011 15:43

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Wg mnie w ogóle nie opłacało się kupić tych akcesoriów mimo tego,że meble są w porządku to nic w większości nie wnosi

anie_1981 09.08.2011 21:24

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Jak to akcesoria. Na tym polega różnica pomiędzy akcesoriami a dodatkami, akcesoria niczego do rozgrywki nie wnoszą, tylko nowe meble, ubrania itd. Moim zdaniem Nowoczesny Apartament to najfajniejsze akcesoria do trójki, na drugim miejscu mam Imprezę w Plenerze :)

Angie60 25.10.2011 17:37

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Te Akcesoria kupiłam dawno temu ale nadal mnie nie przekonuje.Lubię nowoczesny styl ale uważam że niektóre rzeczy są takie...Bardziej takie kosmiczne.Dałam by na nie jakieś 6%/10%

Loczek69 03.11.2011 08:47

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Heh, jestem chyba trochę opóźniona.
Dzisiaj po południu dostanę ten dodatek. ;)

Filleable 04.11.2011 15:20

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Cytat:

Napisał anie_1981 (Post 1430474)
Na tym polega różnica pomiędzy akcesoriami a dodatkami, akcesoria niczego do rozgrywki nie wnoszą, tylko nowe meble, ubrania itd.

Wyjątkiem był Zestaw Świąteczny w TS2 i dlatego nadal są to moje ulubione akcesoria, i do TH2 i do TS3. :D
Sama NA nie mam, ale właściwie dorze się zapowiada, ale raczej sobie nie sprawię.

Ejak 06.11.2011 11:58

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
NA to najlepsza akcesoria, jako jedyne mają u mnie 9.

Saphira 29.12.2011 08:59

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Dostałam niedawno te akcesoria i powiem, że są w-s-p-a-n-i-a--ł-e ! Polecam wszystkim. No i to jedne z pierwszych, tak ? Ale naprawde sa super, bardzo się postarali.

anie_1981 29.12.2011 15:38

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Nowoczesny Apartament to pierwsze akcesoria, i wyszły im zdecydowanie najlepiej, kocham te obiekty! :D Nadal korzystam z obiektów do łazienki, sypialni i ze sprzętu Audio/Video... Nadal też mam w domach Simów bieżnię z tego mini-packa... Zdecydowanie najlepsze akcesoria, moim zdaniem. Na drugim miejscu u mnie jest Impreza w Plenerze.

MiniMous 29.12.2011 16:17

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Moja koleżanka kupiła sobie takie akcesoria . Skoro piszecie , że takie fajne , to ja lecę pożyczyć . Na razie mam tylko imprezę w plenerze(od tej samej koleżanki)
i jestem bardzo zadowolona .;)

theqatrick 30.12.2011 18:55

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Fajnie wyglądają salony w wieżowcach bo małe a dzięki NA nowoczesne. Tylko trochę przesadzony wygląd mają niektóre meble i elementy oświetlenia. Fajna wanna jest.

Ziqu 13.07.2013 22:16

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Wanna jest genialna ;)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:15.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023