TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 3: Rozszerzenia (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=523)
-   -   Narzędzie budowania komnat. (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=52932)

kalafjor 22.11.2009 08:35

Narzędzie budowania komnat.
 
Hej! Jak niektórzy wiedzą jest kod na budowanie komnat brzmi on tak: buydebug i wtedy w trybie kupowania jest taki pytajnik w kategoriach i tam są wszystkie urządzenia jakimi się posługiwali twórcy potem gdy ustawi się je i w trybie kupowania wykona kombinacje klawiszy: Shift+Ctrl+naciśnięcie któregoś objektu. daje nam możliwość wyboru opcji. I nareszcie pytanie: Czy ktoś może zrobić poradnik który tłumaczy wszystkie opcje i jak się ich używa? Bo ja jestem jakiś tępy i nie umiem się tym posługiwać. Pozdro ;)

rm133 22.11.2009 09:55

Odp: Narzędzie budowania komnat.
 
Hej podróże mógłbyś mi wytłumaczyć o co w tym chodzi co to za kod jakie opcje się nam pojawiają i ten teges ej a do tego to po co nam te kod?

Jestem zielony w tym i na serio nic nie wiem na temat tego kodu i proszę o wyjaśnienie,a wracając do tego tematu taki poradnik by się przydał

Wielebny 22.11.2009 10:03

Odp: Narzędzie budowania komnat.
 
O ile mi wiadomo żeby ten kod zadziałał ówcześnie trzeba wpisać kod testingcheatsenabled true . Przynajmniej w moim przypadku bez użycia tego kody Buydebug on/off nie chciał się włączyć .

kalafjor 22.11.2009 13:40

Odp: Narzędzie budowania komnat.
 
Nie trzeba wpisywać testinga! I buydebug bez on/off po prostu buydebug ;) No po prostu o to chodzi że możemy sobie zrobić grobowiec

anie_1981 22.11.2009 22:25

Odp: Narzędzie budowania komnat.
 
Heyka. Dawno mnie tu nie było.Mógłby mi ktoś wytłumaczyć ten kod łopatologicznie? Bo moja gra nie przyjmuje tego kodu. Jeden z was napisał "buydebug" a drugi "debug". Mi żaden z nich nie działa. Czy go się wpisuje w trybie życia, budowy czy kupowania? Bo u mnie to tak jest,że jak sobie pojadę na wakacje i wrócę do domu ze skuterkiem, to po wejściu do "budowania" i mogę kliknąć na skuter z pipetą, to mam obiekty w stylu roślin, relikwii itd, ale kod mi nie działa, co trzeba zrobić? Krok po kroku najlepiej. Z góry dzia.

EDIT:

Już mi działa! Ale faktycznie trzeba najpierw wpisać TestingCheatsEnabled true.Inaczej gra nie rozpoznaje kodu. I brakuje jednej rzeczy z działu grobowców. Nie ma takiej płytki, na której się stawia przesuwalną kolumnę, chyba, że nie wrzucili tego do działu grobowców.

theriddlen 28.11.2009 14:44

Odp: Narzędzie budowania komnat.
 
anie 1981 - By zmienić typ tego przełącznika wybierasz "Przełącz styl wizualny"

Wie ktoś jak połączyć ze sobą np. ten przełącznik i drzwi?

EDIT:

Ahh, udało się!
http://www.youtube.com/watch?v=-gFzcr7A2sY

Bundy 28.11.2009 18:30

Odp: Narzędzie budowania komnat.
 
Cytat:

Napisał Podróże (Post 1157175)
Hej! Jak niektórzy wiedzą jest kod na budowanie komnat brzmi on tak: buydebug i wtedy w trybie kupowania jest taki pytajnik w kategoriach i tam są wszystkie urządzenia jakimi się posługiwali twórcy potem gdy ustawi się je i w trybie kupowania wykona kombinacje klawiszy: Shift+Ctrl+naciśnięcie któregoś objektu. daje nam możliwość wyboru opcji. I nareszcie pytanie: Czy ktoś może zrobić poradnik który tłumaczy wszystkie opcje i jak się ich używa? Bo ja jestem jakiś tępy i nie umiem się tym posługiwać. Pozdro ;)

Mnie nie działa ta kombinacja klawiszy Shift+Ctrl+naciśnięcie któregoś objektu. Wie ktoś jak mogę połaczyc n. dwa baseny do nurkowania ,,tunelem"?

tomek.966 18.01.2010 19:49

Odp: Narzędzie budowania komnat.
 
Mam podobny problem jak Bundy.

Na niektórych "grobowcowych" przedmiotach niekiedy nie działa opcja z klawiszami Shift+Ctrl.

Proszę o pomoc

Nunczaki Orientu 18.01.2010 20:54

Odp: Narzędzie budowania komnat.
 
Cytat:

Napisał Bundy (Post 1161031)
Mnie nie działa ta kombinacja klawiszy Shift+Ctrl+naciśnięcie któregoś objektu. Wie ktoś jak mogę połaczyc n. dwa baseny do nurkowania ,,tunelem"?


Ja to wytłumaczę w punktach. Lecz musi Ci działać ta kombinacja.
1. Kupujesz dwa baseny.
2. Wklikasz Shift+Ctrl+ klik na basen.
3 Pojawia Ci się wiele opcji, wsród nich '' to ma być studnia komunikacyjna'', wybieramy ją na obydwie studnie.
4 Wskakujemy simem i wszystko winno być OK.

simowy.inktual 24.03.2010 11:51

Odp: Narzędzie budowania komnat.
 
Dajcie może jakieś zdjecia tych swoich komnat.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:00.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023