TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   Konkursy - Archiwum (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=279)
-   -   PMSW - Studenckie Życie - Ogłoszenie wyników TS 2 (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=65897)

Libby 13.10.2013 19:12

PMSW - Studenckie Życie - Ogłoszenie wyników TS 2
 
Mam przyjemność ogłosić, że konkurs w TS 2 zdobywa Liv. Gratuluję !
Zgłoś się po rangę do jednego z administratorów.

Dziękuję wszystkim za udział w konkursie :).

Kędziorek 13.10.2013 19:18

Odp: Ogłoszenie wyników - TS 2
 
Liv, gratuluję wygrania konkursu. Świetny projekt ;)

Vanitas 13.10.2013 19:23

Odp: Ogłoszenie wyników - TS 2
 
Żałuję, że nie wygrał Qwerty, bo to na niego głosowałem. Aczkolwiek praca Liv również jest wspaniała i początkowo to na nią miałem zagłosować. Gratulacje ;)

Cytryśnia 13.10.2013 19:23

Odp: Ogłoszenie wyników - TS 2
 
Brawo Liv, choć nie głosowałam na twoją pracę, już wtedy wiedziałam, ze wygra :P
zdecydowanie wyrózniała się od wszystkich!

Shiver 13.10.2013 19:32

Odp: Ogłoszenie wyników - TS 2
 
Gratulacje Liv! :)
Praca jest naprawdę cudowna i w pełni zasługuje na wygraną C:
Od siebie baaaardzooo dziękuję za głosy, nie spodziewałem się, że tyle ich dostanę :)
Dziękuję! :blowkiss:

Liv 13.10.2013 19:53

Odp: Ogłoszenie wyników - TS 2
 
:hooray: :yeaah:

O, kochani, więc trzy dni siedzenia nad tym domkiem (meblowanie+ściągnie dodatków+milion zmian w trakcie, nawet po tym, gdy już wszystkie zdjęcia miałam pstryknięte...) opłaciły się! :D
Biedna Studentka dziękuje Wam za zwycięskie głosy! :blowkiss:

Słówko do mojego głównego rywala...
Drogi Qwerty, wczoraj patrząc na Twoją pracę zastawiałam się, dlaczego nie wygrywasz :| Jakkolwiek te pokryklane ściany trochę mnie wkurzały, tak cała reszta była - według mnie - dużo bardziej oryginalna i klimatyczna. Zmieniałbym w niej parę rzeczy, ale ogólnie miałeś świetny pomysł!
Chociaż dzieliło nas kilka głosów w ankiecie i ten jeden w tą czy w tamtą niewiele by zmienił, tak symbolicznie mój głos poszedł na Twoją pracę.
Wiem, że to wredne z mojej strony, że zgarnęłam rangę dla siebie (jakbym miała ich mało!), ale to tylko dlatego, że w moim przypadku jest to na prostej zasadzie - "od studentki dla studentki" ;)

Tobie i całej reszcie oczywiście gratuluję ciekawych prac :)

Shiver 13.10.2013 20:30

Odp: Ogłoszenie wyników - TS 2
 
Ranga i wygrana w pełni zasłużona, nie masz potrzeby się tłumaczyć ;)
Teraz to ja się głupio czuję, bo wcale nie głosowałem, ale możesz sobie doliczyć jednego głosa ode mnie ;)
No i bardzo mi miło, że moja praca Ci się podobała (i wzajemnie!) :)

FresH 13.10.2013 21:11

Odp: Ogłoszenie wyników - TS 2
 
Gratuluję wszystkim uczestnikom, konkurs był naprawdę na wysokim poziomie. Chociaż głosowałem na pracę Qwertego, to mieszkanie Liv również zwaliło mnie z nóg i od razu wiedziałem, że będzie zacięta walka o wygraną. ;) Jak najbardziej zasłużone zwycięstwo, jeszcze raz brawo! :P

cerastes 14.10.2013 08:03

Odp: Ogłoszenie wyników - TS 2
 
Gratulacje dla Liv. :)

Również przyznam, że praca Qwerty'ego na pierwszy rzut oka robiła konkurencyjne wrażenie, ale po dokładniejszym obejrzeniu już nie. :P To trochę fuszerka, bo na antresoli brakuje balustrady (!), a to zasadniczy błąd. Podest zawsze zabezpiecza się balustradą, inaczej można "wylecieć za burtę". Brakuje tam też okna, a być powinno zwłaszcza, że półpiętro przeznaczone jest na sypialnię. Bryła była wystarczająco duża żeby tam go zaprojektować.
Chaos napisów na ścianach zdominował wystrój i sprytnie odwraca uwagę od wymienionych minusów. Jest to też trochę pójście na łatwiznę aranżacyjną. Muszę jednak przyznać, że pomysł na ten dziennikarski notes jest fajny i bardzo artystyczny :), ale sztuka tworzenia udanego kolażu, nie kieruje się aż takim brakiem umiaru. W tym projekcie jest tego za dużo.
Zastanawiam się też, co ciekawego by tam zostało gdyby te napisy pościągać ze ścian... ? :P

Malin 15.10.2013 18:55

Odp: Ogłoszenie wyników - TS 2
 
Liv, Twoja praca jest, jak dla mnie, po prostu bezkonkurencyjna i na nią właśnie oddałam swój głos. Nie masz pojęcia dziewczyno, jak ja kocham Twój styl :love: Jest taki lekki, estetyczny, delikatny, po prostu zachwycający. Nie ma zbędnych pierdół, zapychaczy przestrzeni, a jednocześnie nie odczuwa się nigdzie pustki. Jest jasno i przejrzyście. Wszystko tu ma swoje miejsce, bezbłędnie pasuje do całości. Gdy oglądam Twoje zdjęcia, to wciąż chodzi mi po głowie określenie "czysto". Tak, jest czysto i przyjemnie i osobiście moim marzeniem jest mieszkać w takim właśnie domu.
Moim zdaniem - w pełni zasłużona wygrana. GRATULUJĘ!

Qwerty, Twoja praca również zachwyca, jest rewelacyjna. Pomysł na notatki na ścianie świetny, a granatowa sypialnia po prostu zmiata, wyszła genialnie :love: Mimo wszystko przegrała tutaj zbyt duża liczba zbędnych dodatków z netu. Nie wiem, jakoś tak trochę za dużo ich zarejestrowałam. Osobiście jestem wielką fanką "stylu Curio", czyli domów zawalonych duperelami, ale akurat w tym wypadku są one całkowicie zbędne, bo w połączeniu z oryginalnymi ścianami wprowadzają lekki chaos. No, ale tak, czy siak, jest super!
Gratuluję świetnej pracy i wysokiego drugiego miejsca.

Pozostałym uczestnikom również gratuluję świetnych prac. Poziom był naprawdę wysoki!

Ej, ludzie, ludzie, przez Was znów zachciało mi się odpalić swoją grę ;)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:43.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023