TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 4: Uwagi na temat gry (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=434)
-   -   The Sims 4 Ucieczka w Plener (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=67559)

Blacky_21 17.12.2014 13:42

The Sims 4 Ucieczka w Plener
 
Prawdopodobnie pierwszy ''pakiet'' [dodatek czy coś] do The Sims 4.
''
Zabierz swoich Simów na kemping i zwiedzaj nowe miasto Granite Falls w The Sims 4: Ucieczka w Plener. :
-Zwiedzaj miasto
-Zbuduj obóz z namiotami, małymi lodówkami oraz ogniskiem.
-Ubierz swoich Simów w stroje turystyczne.
-Ciesz się unikalnymi zajęciami na dworze.
-Zostań zielarzem.
-Zarezerwuj swój dom daleko od domu!
-Został jeden dzień wakacji. By je przedłużyć, wybierz Dłuższe wakacje w telefonie lub komputerze.
-Nie możesz mieć dziecka podczas wakacji.
''
Wpis SimGuruBChick :
''Dzień dobry wszystkim. Cieszę się, że głęboko zaglądacie w dzisiejszą aktualizacje, by znaleźć "ukryte" rzeczy. Chciałam wam tylko powiedzieć, że w piątek oficjalnie coś ogłosimy. Nie, nie mam zamiaru potwierdzić o czym jest ogłoszenie. Zastowie was ze zgadywaniem. ''

+ Okładka , kilka zdjęć i filmiki tutaj :
http://simstruelife.pl/News:Pakiet_r...hodzi_17.12.14

Lubie 17.12.2014 15:42

Odp: The Sims 4 Ucieczka w Plener
 
to nie jest dodatek. bylo zapowiedziane, ze w ts4 beda 3 rodzaje rozszerzen. dodatek, akcesoria i pakiet rozgrywki (cos takiego). czyli po prostu wprowadzenie nowego, mniejszego elementu do gry.

mniejszego, ale cena nie jest taka mala, bo az 19$
(oferta na amazon)

Blacky_21 17.12.2014 16:31

Odp: The Sims 4 Ucieczka w Plener
 
To ile będzie kosztować dodatek ? O.o

Tupolew 17.12.2014 17:15

Odp: The Sims 4 Ucieczka w Plener
 
Prawdopodobnie ceny w Polsce będą tańsze, spójrzmy na ceny rozszerzeń ts3, w Polsce w trakcie premier były około 2 razy tańsze niż w krajach bardziej rozwiniętych.

Filleable 17.12.2014 20:05

Odp: The Sims 4 Ucieczka w Plener
 
Okropna okładka, mam nadzieję, że nie będzie tak wyglądać. Miasto wydaje się baaardzo małe. Póki co nie nastawiam się zbyt optymistycznie.

Levkoni 18.12.2014 10:52

Odp: The Sims 4 Ucieczka w Plener
 
Filleable mi okładka też się średnio podoba, ale może się zmieni jeszce. A co do miasta to nie licz na to, że będzie duże. To będzie tylko miejscówka na wypady "za miasto" i na biwaki więc bankowo nie będzie duże :P Chociaż kto wie, może upchną tam jakieś parcele fajne. Ale z drugiej strony uważam, że duże miasto nie jest potrzebne.

Spójrzmy na takie Trzy Jeziora z TS2 - niby spore i dużo parcel ale nudne bo wszystkie parcele się powtarzają... Tylko hotele, parki i spa ze sklepami. A po co 5 podobnych hoteli...

Weraxera 26.12.2014 12:06

Odp: The Sims 4 Ucieczka w Plener
 
Serio? Z tą okładką to naprawdę mogliby się postarać... Sam pakiet przypomina mi Trzy Jeziora z The Sim 2 Podróże. Osobiście za obozami, kempingami i takimi rzeczami nie przepadam. Wątpię, żebym miała kupić.

Chwalisława 26.12.2014 12:23

Odp: The Sims 4 Ucieczka w Plener
 
Cytat:

Napisał Blacky_21 (Post 1839852)
To ile będzie kosztować dodatek ? O.o

"Pakiet Rozgrywki The Sims 4 Ucieczka w Plener będzie dostępny w styczniu 2015 roku w cenie 59 zł."
źródło: thesims.com

Cytat:

Napisał kontrowersyjna kaczuszka (Post 1839849)
to nie jest dodatek. bylo zapowiedziane, ze w ts4 beda 3 rodzaje rozszerzen. dodatek, akcesoria i pakiet rozgrywki (cos takiego). czyli po prostu wprowadzenie nowego, mniejszego elementu do gry.

mniejszego, ale cena nie jest taka mala, bo az 19$
(oferta na amazon)

No ja czytałam, że będzie to coś w stylu "podrasowanych" akcesoriów, więc skoro one tyle będą kosztować, to ciekawa jestem jak będzie z dodatkami. Ale jak na razie jesem pozytywnie nastawiona i mam nadzieję, że nie znudzi mi się to tak szybko, jak "podróże" z TS3

Lubie 26.12.2014 12:26

Odp: The Sims 4 Ucieczka w Plener
 
Cytat:

Napisał Chwalisława (Post 1840865)
No ja czytałam, że będzie to coś w stylu "podrasowanych" akcesoriów, więc skoro one tyle będą kosztować, to ciekawa jestem jak będzie z dodatkami

strzelam, że koło 80 złotych, albo 90. Podobnie bylo z dodatkami do TS3.

Mentosik57 28.12.2014 18:04

Odp: The Sims 4 Ucieczka w Plener
 
Okładka faktycznie trochę uboga ale teraz zobaczcie wszystko idzie w minimalizm.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:57.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023