TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 2: Uwagi na temat gry (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=17)
-   -   Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza? (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=38621)

KAMOL 18.11.2007 12:48

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Moim Zdaninem Sims 2 Sa Najlepsze I : Sims 4pory Roku,,,,,,,,na Swieta,,,,,,,magic,,,,,,,,,,i Inne Wszystkie

avenly 18.11.2007 19:29

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Jakie magic???

Reggie 19.11.2007 18:28

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Hm... Jeśli chodzi o sam dodatek do gry to na równi NŻ i WB, nie potrafiłabym wybrać.
Moze jeszcze CPR, P, albo NS. Właściwie wszystkie lubię jedynie zwierzaki mnie nie zachywciły za bardzo... Mało wnisły do gry (prócz zwierzaków xD)

Jednak bardzo cenię sobie same the sims 2 i to nie z tego powodu,że zmieniły bardzo świat simów, ale z utęsknieniem wspominam chwile kiedy grałam samą podstawą... Czasem mam takie wybryki, ze chciałabym pograć samą, ale żal mi wszystkiego odinstalowywać ;/
...

Pozdrawiam, Lady Makabert

KAMOL 24.11.2007 17:05

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Słyszałem że MAGIC;możesz tam robić dużo mocy B) B) B) Czy to prawda??

Lilith 24.11.2007 17:08

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
NS (Na studiach) - dodatek dosyć dobry, jeżeli robisz "pokoleniowe rodziny" Ja osobiście gram jedną simką, więc NS mam aktualnie odinstalowane. Akademik, nowe kariery. W jeden dzień potrafiłam przejść całe studia. Napewno wciąga!
NŻ (Nocne Życie) - nie spodobało mi się. Dochodzą ciuchy, auta i... To chyba wszystko. Randki? Nigdy w mieście na takiej nie byłam. A auta (tylko 2 ale to i tak coś) możesz mieć jeżeli masz jakiś późniejszy dodatek.
WB (Własny Biznes) - Mój ulubiony dodatek. Firmy w domu lub na parceli publicznej. Rangi, własne dochody (czasem się uda :P)
Zwierzaki - Miałam zainstalowane, a robiłam kilka zwierząt na 3 miesiące. Według mnie, zawalały miejsce na dysku i czas wczytywania gry.
CPR (Cztery Pory Roku) - Je mam zainstalowane razem z własnym biznesem. Badzo je lubię. Wprowadzają realności do gry. Pioruny, deszcze, śniegi, gradobicia... Lubię ryby w stawie, ogrodnictwo. basen (jeżeli masz dobrą kartę graficzną) przybiera ładniejszego wyglądu (co prawda w Podróżach też...). Zjeżdżalnia basenowa...
Podróże - Miałam zainstalowane i uważałam przez jakiś czas, że to najlepszy dodatek. Najlepszy jeżeli ktoś lubi podróżować. Do gry w normalnym domu prawie nic nie wnosi... Podróże mi się znudziły po miesiącu i powędrowały na półkę.

Magic - to przypuszczenia, na temat dodatku który pojawi się chyba za rok...

zelkam 25.11.2007 13:38

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Cztery pory roku i podróże są najlepsze!

słoneczko 28.11.2007 17:45

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
według mnie najleprzy dodatek to moda z h&m nieglalam ale widziałam
i podrurze ,cpr ;)

Rëñáës 28.11.2007 21:31

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Zdecydowanie Podróże.

Mastaneo 28.11.2007 21:49

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Ja niemam podróż ale dla mnie najlepsze, najfajniejsze dod, do TS 2 to Nocne Życie i Własny Biznes.

KAMOL 30.11.2007 11:59

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Podróże grałem u kumpla.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:29.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023