TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 2: Uwagi na temat gry (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=17)
-   -   Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza? (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=38621)

Byczu 16.09.2007 15:51

Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Od Eamane: Proszę nie zakładać więcej tematów w stylu "Który dodatek jest najlepszy?" Ten niech będzie jedynym miejscem do dyskusji tego typu.

Chcecie wiedzieć, który dodatek powinniście sobie kupić? Nie umiecie wybrać między jednym a drugim?
  1. Rzućcie okiem na recenzje np. tutaj.
  2. Przeglądnijcie trailery/gameplaye na YouTube.
  3. Poszukajcie zdjęć z gry np.tutaj.
  4. Przejrzyjcie ten temat.
  5. Zajrzyjcie do działu poświęconemu danemu dodatkowi na forum - tam są najpewniejsze recenzje, bo od samych graczy ;)
    Jeśli nie widzicie tematów, zjedźcie w dół strony i w "opcjach wyświetlania" w "od" dajcie "od początku".
Dużo?
Z tego powodu posty typu "Kupić OŻ czy WB? Co doradzacie?" będą usuwane, a ich autorzy nagrodzeni ostrzeżeniem.




@Rocket: dodałam "Czas Wolny", "Młodzieżowy styl" i "Kuchnia i łazienka" do sondy. Proszę wszystkich modów o aktualizacje jej w razie potrzeby.

@ Bjork - dodałam Rezydencje i Ogrody

I nie ma już innych podobnych tematów :)
Za dużo dodatków wyszło, by się zastanawiać Podróże, czy CPR.
--------------------------------------------------------------------------


Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
dla mnie oczywiście The Sims 2 Podróże

Neillé 26.09.2007 18:40

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Według mnie najlepsze są:
- Nocne Życie
- Cztery Pory Roku
- Podróże

A z mini dodatków wybrałam Impreza :), chociaż Szyk i Elegancja też jest fajna.

Natuśka____ 26.09.2007 19:08

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Ja tam lubię wszytskie dodatki , ale chyba najbardziej Cztery Pory Roku. Bez nich nie było by moich kochanych pingwinków :P

luja 26.09.2007 19:29

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Chyba nie mam swojego ulubionego, ale najdłużej się, że tak powiem podniecałam:P podróżami bo wniosły to co ja lubie najbardziej:P No ale inne też są spoko...a najmniej podobają mi się na studiach bo sa strasznie nudne:/

Janvier 26.09.2007 22:20

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Nie mam swojego ulubionego ale jeśli już to Cztery Pory Roku i Podróze

stagnacja 27.09.2007 06:43

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Jak dla mnie to najlepsze są Cztery Pory Roku i Nocne życie. O Podróżach nie mogę się wypowiedzieć, bo jeszcze ich nie mam...

Rëñáës 27.09.2007 19:26

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Moim ulubionym dodatkiem jest CPR.

Iminashi 12.10.2007 06:53

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
dla mnie tez najlepsze sa nocne zycie i cztery pory roku, ale bardziej wole cztery pory ;)

Monitkowa 12.10.2007 08:23

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Ja najbardziej lubię Cztery Pory Roku, potem Zwierzaki a na trzecim miejscu Podróze

nicole31 12.10.2007 08:44

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Ja najbardziej lubię Cztery Pory Roku, Nocne życie też jest fajne

Nata 22.10.2007 16:16

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Ja najbardziej lubię oczywiście The Sims 2: Cztery Pory Roku i The Sims 2: Podróże. Według mnie to dwa najbardziej ciekawe dodatki ^^

Wisienka 23.10.2007 18:44

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
dla mnie najlepsze sa cztery pory roku i podroze

Nandelle 23.10.2007 18:46

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
cpr i podróże ;)

Nuda 04.11.2007 17:22

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Ja tam lubie własny biznes ;P Ekonomia to jest to ! :D

wojownikmierci 04.11.2007 17:50

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
ja tam lubię własny biznes, cztery pory roku, zwierzaki i podróże. no jeszcze na studiach bo tam można studiować :D

Edytka 04.11.2007 18:03

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
No u mnie jak u wiekrzosci The sims Cztery Pory Roku i Podroze, ale poproze mniej, juz mi sie znudzily, ale lubie jak moje simy sa fajnie opalone, wiec czasami wpadam nad morze

Owl Finch 04.11.2007 18:19

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Najlepsze? Hm... The Sims 2, ponieważ jest wielkim sukcesem, wielką zmianą... The Sims 2 Na studiach, ponieważ dostajemy nowy wiek sima, oraz możemy go bardziej rozwijać. The Sims 2 Własny Biznes, ponieważ wreszcie możemy się zająć karierą po swojemu, bez tego badziewnego wymogu przyjaciół, by awansować... No i The Sims 2 Cztery Pory Roku, ponieważ... Pory Roku się zmieniają:p

karolcia92 04.11.2007 19:15

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Jak dla mnie najlepsze są: Nocne Życie, Zwierzaki, Cztery Pory Roku i Podróże. Studia i Własny Biznes szybko się nudzą.

Stokrotka 04.11.2007 19:22

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Zagłosowałam na The Sims 2, bo tak jak Carolyn uważam, że to wielki przełom po TS1. Co do dodatków według mnie najlepsze są (no cóż, nie będę oryginalna) Cztery Pory Roku. Powód również oklepany: dodaje dużo realizmu do gry. Co do minipacków, to mam tylko Rozrywkę Rodzinną i nie podoba mi się ani trochę.

IgaAnne 04.11.2007 20:00

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Pory Roku są wg. mnie najlepsze. EA wreszcie zamiast odwalić wszystko na szybko postarało się. ;)

KAMOL 18.11.2007 12:48

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Moim Zdaninem Sims 2 Sa Najlepsze I : Sims 4pory Roku,,,,,,,,na Swieta,,,,,,,magic,,,,,,,,,,i Inne Wszystkie

avenly 18.11.2007 19:29

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Jakie magic???

Reggie 19.11.2007 18:28

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Hm... Jeśli chodzi o sam dodatek do gry to na równi NŻ i WB, nie potrafiłabym wybrać.
Moze jeszcze CPR, P, albo NS. Właściwie wszystkie lubię jedynie zwierzaki mnie nie zachywciły za bardzo... Mało wnisły do gry (prócz zwierzaków xD)

Jednak bardzo cenię sobie same the sims 2 i to nie z tego powodu,że zmieniły bardzo świat simów, ale z utęsknieniem wspominam chwile kiedy grałam samą podstawą... Czasem mam takie wybryki, ze chciałabym pograć samą, ale żal mi wszystkiego odinstalowywać ;/
...

Pozdrawiam, Lady Makabert

KAMOL 24.11.2007 17:05

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Słyszałem że MAGIC;możesz tam robić dużo mocy B) B) B) Czy to prawda??

Lilith 24.11.2007 17:08

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
NS (Na studiach) - dodatek dosyć dobry, jeżeli robisz "pokoleniowe rodziny" Ja osobiście gram jedną simką, więc NS mam aktualnie odinstalowane. Akademik, nowe kariery. W jeden dzień potrafiłam przejść całe studia. Napewno wciąga!
NŻ (Nocne Życie) - nie spodobało mi się. Dochodzą ciuchy, auta i... To chyba wszystko. Randki? Nigdy w mieście na takiej nie byłam. A auta (tylko 2 ale to i tak coś) możesz mieć jeżeli masz jakiś późniejszy dodatek.
WB (Własny Biznes) - Mój ulubiony dodatek. Firmy w domu lub na parceli publicznej. Rangi, własne dochody (czasem się uda :P)
Zwierzaki - Miałam zainstalowane, a robiłam kilka zwierząt na 3 miesiące. Według mnie, zawalały miejsce na dysku i czas wczytywania gry.
CPR (Cztery Pory Roku) - Je mam zainstalowane razem z własnym biznesem. Badzo je lubię. Wprowadzają realności do gry. Pioruny, deszcze, śniegi, gradobicia... Lubię ryby w stawie, ogrodnictwo. basen (jeżeli masz dobrą kartę graficzną) przybiera ładniejszego wyglądu (co prawda w Podróżach też...). Zjeżdżalnia basenowa...
Podróże - Miałam zainstalowane i uważałam przez jakiś czas, że to najlepszy dodatek. Najlepszy jeżeli ktoś lubi podróżować. Do gry w normalnym domu prawie nic nie wnosi... Podróże mi się znudziły po miesiącu i powędrowały na półkę.

Magic - to przypuszczenia, na temat dodatku który pojawi się chyba za rok...

zelkam 25.11.2007 13:38

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Cztery pory roku i podróże są najlepsze!

słoneczko 28.11.2007 17:45

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
według mnie najleprzy dodatek to moda z h&m nieglalam ale widziałam
i podrurze ,cpr ;)

Rëñáës 28.11.2007 21:31

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Zdecydowanie Podróże.

Mastaneo 28.11.2007 21:49

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Ja niemam podróż ale dla mnie najlepsze, najfajniejsze dod, do TS 2 to Nocne Życie i Własny Biznes.

KAMOL 30.11.2007 11:59

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Podróże grałem u kumpla.

BBoy Sekretne Imie 13.12.2007 18:06

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
sorki może już taki pytanie było zadane, ale zastanawiam się czy podróże czy nocne życie, wiec czy ktoś może mi powiedzieć, która daję większy "wachlarz" nowych czynności itp. oraz która wam się bardziej podoba (według sondy stawiam na podróże ;p)...

Rëñáës 13.12.2007 18:24

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Cytat:

Napisał BBoy Sekretne Imie
sorki może już taki pytanie było zadane, ale zastanawiam się czy podróże czy nocne życie, wiec czy ktoś może mi powiedzieć, która daję większy "wachlarz" nowych czynności itp. oraz która wam się bardziej podoba (według sondy stawiam na podróże ;p)...

Podróże są ciekawsze.

Lilith 13.12.2007 20:36

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Umiesz czytać? ^^
Proszę, szczegołowy opis dodatków wg mnie, czyli to co lubię a czego nie


NS (Na studiach) - dodatek dosyć dobry, jeżeli robisz "pokoleniowe rodziny" Ja osobiście gram jedną simką, więc NS mam aktualnie odinstalowane. Akademik, nowe kariery. W jeden dzień potrafiłam przejść całe studia. Napewno wciąga!
NŻ (Nocne Życie) - nie spodobało mi się. Dochodzą ciuchy, auta i... To chyba wszystko. Randki? Nigdy w mieście na takiej nie byłam. A auta (tylko 2 ale to i tak coś) możesz mieć jeżeli masz jakiś późniejszy dodatek.
WB (Własny Biznes) - Mój ulubiony dodatek. Firmy w domu lub na parceli publicznej. Rangi, własne dochody (czasem się uda )
Zwierzaki - Miałam zainstalowane, a robiłam kilka zwierząt na 3 miesiące. Według mnie, zawalały miejsce na dysku i czas wczytywania gry.
CPR (Cztery Pory Roku) - Je mam zainstalowane razem z własnym biznesem. Badzo je lubię. Wprowadzają realności do gry. Pioruny, deszcze, śniegi, gradobicia... Lubię ryby w stawie, ogrodnictwo. basen (jeżeli masz dobrą kartę graficzną) przybiera ładniejszego wyglądu (co prawda w Podróżach też...). Zjeżdżalnia basenowa...
Podróże - Miałam zainstalowane i uważałam przez jakiś czas, że to najlepszy dodatek. Najlepszy jeżeli ktoś lubi podróżować. Do gry w normalnym domu prawie nic nie wnosi... Podróże mi się znudziły po miesiącu i powędrowały na półkę.

_agnesia_ 18.12.2007 08:15

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Mi najbardziej podoba się dodatek cztery pory roku, potem podróże i własny biznes.

anusia12888 28.12.2007 08:27

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
hmm moim zdaniem najlepsze są cztery pory roku :D lubie te zwierzaki, wlasny biznes no i podróże choć tylko dwa razy w nie grałam gralam tez w nocne zycie i na studiach tez są spoko dlatego moim zdaniem wszystkie dodatki są COOL
pozdrawiam mocniutko

karasss 04.01.2008 20:00

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
dla mnie cztery pory roku na studiach i podróże

przemeq 05.01.2008 08:02

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Ogólnie wszystkie dodatki wnoszą coś do gry, ale są lepsze i gorsze ;)Oto mój ranking:

1. Własny Biznes
2. Na studiach
3. Cztery Pory Roku
4. Nocne Życie*
5. Podróże
6. Zwierzaki

Co do NZ to nie mam tego dodatku, ale po recenzjach itp. uważam, że jest dość fajny chociaż nie lubię częstych wypadów do miasta ;) Minipacków nie mam i mieć nie będę bo wg. mnie niepotrzebnie spowalniają grę ;p

kotek23 05.01.2008 17:18

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
A ja tam lubie wszystkie, oprócz Histori. :)

SylveX 05.01.2008 17:37

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Najfajniej sie gra jak są wszystkie razem bo każdy coś wnosi, a razem świetnie się uzupełniają. Np.: Tworzymy rodzinkę, rodzi się dziecko, które chodzi jako nastolatek często na randki, lubi bic się z przyjaciółmi na balony z wodą, a w zime rzucac się śnieżkami, gdy dorośleje to idzie na studia, potem gdy je skończy rozpoczyna ciekawą prace w np. show biznesie, potem przygarnia i otacza miłością zwierzaka, po ciężkim życiu wyjeżdza na wakacje, a po powrocie i uzbieraniu troche kasy otwiera własny biznes potem następny i następny, znów wyjeżdża na wakacje, a po powrocie do domu odświeża kontakty ze swoją miłością, żeni się i wyjeżdża w podróż poślubną itp., itd....

I co wystąpiły elementy wszystkich dodatków:)?? Takim simem naprawde fajnie sie gra
Zagłosuje na CPR ponieważ jak powiedzieli już inni wnosi zmiany w życiu simów na zawsze.

Sun_rise 27.01.2008 17:56

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Osobiście lubię wszystkie dodatki, jedna bardziej,drugie mniej i nie potrafię stwierdzić jaki lubię najbardziej :).

Xenon 04.02.2008 20:15

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Cztery pory roku rulez!!!

Sara_ 18.02.2008 16:06

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
The Sims: Historie z życia wzięte i The Sims: historie ze świata zwierząt nie są z serii The Sims 2, ale nvm ;>. Najlepsze są zdecydowanie pory roku. : )

Gabiq 18.02.2008 17:26

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Zdecydowanie Cztery Pory Roku! :) :)

Virus 04.03.2008 21:10

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Ej a który dodatek jest najbardziej opłacalny jak ktoś ma tylko TH2?(samo)
Oczywiście do kupienia XD

_Ada 22.03.2008 16:26

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Najbardziej z wszystkich dodatków do The Sims 2 polecam Cztery Pory Roku.

Rainbow 25.03.2008 14:10

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Cztery Pory Roku.

kotopies 25.03.2008 15:04

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
ja cztery pory roku wybieram.......a czy fajny jest dodatek nz?



bo chce kupic ale nie jestem pewna czy na marno kasy nie wydam :smirk: ......bo oszczedzam....jeslimozna tak nazwac chodzenie na zakupy i wydawanie
mnostwa pieniedzy



---------------------------------------------
nie dbam o ortografie.....bardziej dbam o wygland :smirk: :D :laugh: ;)

.:Patison:. 26.03.2008 18:30

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Ja mam trochę wolnych funduszy i ciągle się waham, posiadawszy TS2, TS2:NŻ, TS2:NŚ, TS2:CPR, TS2:SiE.

Ale mój wybór padnie najprawdopodobniej na własny biznes, bo lubię zajmować się ekonomią i strategią. :laugh:

tysiulek13 28.03.2008 19:46

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Najbardziej lubię Cztery Pory Roku, albo Na studiach... Ale zagłosowałam na to pierwsze.

Alex369 30.03.2008 12:55

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Mi najbardziej podobają się Cztery pory roku, ponieważ dużo wniosły do gry.
Podobno fajne są podróże, ale jeszcze nie mam, niestety ....
Osobiście nie podobają mi się zwierzaki lecz nie wiem czemu.

nitka84 30.03.2008 19:09

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Ja lubię WB i NŻ i Zwierzaki :D CPR tez jest pewnie bdb dodatkiem:D

Sara. 02.04.2008 12:16

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Ja mam tylko zwierzaki, i jestem z nich zadowolona, aczkolwiek chciałabym jeszcze nocne życie i cztery pory roku ^o^

kubuss 18.04.2008 14:21

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Ja bardzo lubię podróże, 4 pory roku, zwierzaki i czas wolny :)

Glutowaty Ropuch 19.04.2008 15:35

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Dla mnie jaj lepsze są :
-Cztery pory roku
-Własny biznes


A czy ktoś słyszał o dodatku Czas Wolony! :shifty:

treys 19.04.2008 16:29

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Zwierzaki i cztery pory roku.

*Kite* 20.04.2008 12:58

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
:smirk: Ja mam trzy ulubione: :smirk:
Zwierzaki,
Cztery pory roku,
Podruze.

Searle 12.05.2008 18:47

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Moim zdaniem, jak i większości poprzedników, Cztery Pory Roku.

Kicia 26.05.2008 17:26

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Ja najbardziej lubię Podróże i Zwierzaki. Cztery Pory Roku też lubię bo to mój pierwszy dodatek. A tak w ogóle to lubię też Nocne życie i Na Studiach. Achh, nie mogę się zdecydować......

Nie słyszałam o Czasie Wolonym ale o Czasie Wolnym tak i chyba jednak ten najbardziej lubię.

cassant 01.06.2008 18:54

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
A więc proszę pisac tu odp. na temat ''Jakie simsy mam kupic?''...

Krystek175 01.06.2008 20:07

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
dla mnie czas wolny tyle ze nie ma go w ankiecie

Alene 01.06.2008 21:03

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
hej a gdzie w ankiecie jest BEZLUDNA WYSPA? dla mnie jest to ważne bo nie wiem co kupic podróze czy bezludną wyspę?

arbuzuje 08.06.2008 08:28

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Jeśli mogę doradzić, to lepiej kupić Podróże. Wciąż jakoś nie mogę się przekonać do tych gier z serii "historie" :]
A najlepszy dodatek to zdecydowanie Cztery Pory Roku! Nie ma to jak zielone Simy :)

brit3131 08.06.2008 08:49

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
oczywiście, że cztery pory roku, chyba jasne dlaczego?

Engang 10.06.2008 20:15

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Mi najbardziej podoba sie "czas wolny", "moda z H&M" i "własny biznes"
:)

KannaNeko 16.06.2008 20:53

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Mi najbardziej Na Studiach i CPR

Lorena 17.06.2008 09:10

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Zdecydowanie Cztery Pory Roku :).

Karniak97 18.06.2008 18:07

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Wg mnie najlepszy dodatek to Nocne Życie i ciut nizej zwierzaki.

marza22 18.06.2008 20:35

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Według mnie najlepsze są dodatki :
-Nocne Życie po przecież bez niego nie byłoby samochodów, klubów, restauracji i randek
-Zwierzaki bo kocham zwierzęta
-Szyk i Elegancja bo są fajne dodatki
- i Moda z H&M, wprawdzie nie mam ale grałam u koleżanki która ma i są tam super ciuchy, no a pozatym lubię ten sklep :)

Balefyre 19.06.2008 11:40

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Według mnie oczywiście The sims 2, Na studiach (głównie przez krowokwiat) i Podróże (ciekawe miejsca do zwiedzania i odpoczynek od życia codiennego)

oOoBlondiioOo 20.06.2008 11:50

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Mi najbardziej podoba się:
*Nocne Życie
*Cztery pOry Roku
*Podróże

Yoomi 22.06.2008 21:53

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Moje ulubione dodatki do The Sims 2 to nocne życie (samochody, kluby), własny biznes (biznes) i cztery pory roku (ogródek, pogoda i Kwitnące Wzgórze).

Marcjan1995 23.06.2008 09:59

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Ja tam lubię wszystkie dodatki, więc wszystko zaznaczyłem ;]

Matek04 24.06.2008 13:18

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Ja także zaznaczyłem wszystkie ale najbardziej lubię The Sims 2 Zwierzaki.

Miau 25.06.2008 10:02

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
The Sims 2 Zwierzaki, ponieważ bez kotów simowy świat byłby bez sensu.

Nordin 30.06.2008 12:13

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Heh zastanawiam się która lepsza zwierzaki czy cztery pory roku. Bo muszę wybrać, którą sobie zostawić...

asiolek 30.06.2008 12:17

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
ja zdecydowanie najbardziej lubie zwierzaki:) wg mnie wnoszą do gry najwięcej ;p

TrueWildLove 04.07.2008 15:10

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Ja najbardziej lubię Cztery Pory Roku bo jest pogoda i pory roku. A także można sadzić warzywa.

Gio 08.07.2008 18:12

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Przepraszam, ja może nie do tematu troszeczkę, ale ile ta sonda ma max procent?! Bo mnie zamurowało.

Lattine 09.07.2008 21:00

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
358,17% specjalnie liczyłam :D

a co do dodatku to najlepsze są cztery pory roku!

Baorti 10.07.2008 02:53

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
ja mam zwierzaki, 4 pory roku i własny biznes. Z nich najbardzije podoba mi się własny biznes. Nie ma jak sklep tuż przy domu 8D

Ułożę nawet ranking

1. Sims 2 Własny Biznes
2. Sims 2 Cztery Pory Roku
3. Sims 2 Zwierzaki

ehh nie wiem jaki dodatek kupić następny. Myślę nad Podróżami (patrząc na sondę) i Na Studiach. Jak sądzicie?

Oceanborn. 10.07.2008 10:05

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Ja najbardziej lubię Podróże i Nocne Życie.

Souris 10.07.2008 12:51

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Najlepsze zdecydowanie Cztery Pory Roku

Fobika 10.07.2008 13:00

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Mi się najbardziej podoba Czas Wolny, pewnie dlatego bo jest to najnowszy dodatek i jeszcze mi się nie znudził :)

NekoTemari 10.07.2008 18:43

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Ja najbardziej lubię Na Studiach i CPR.

SimkaAda 15.07.2008 10:14

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
ja mam narazie tylko Szyk i Elegancja!:(

Chloé 18.07.2008 13:55

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
No to teraz moje typy:
1. Cztery Pory Roku - bezapelacyjny faworyt, wnosi b.wiele do gry, podoba mi się zmieniające się światło wraz z porami roku. I ten swojski klimat gry (brakuje tylko krów i trzody chlewnej ;)) a poza tym kocham zimę, wieś i własne uprawy. Ten dodatek ma same plusy i wciąga.
2. Czas Wolny - początkowo nie zachwycił ale polubiłam za korzyści z aspiracji a szczególnie za to że paski potrzeb spadają wolniej, za lampę i fajne kariery. Minus za szybki spadek entuzjazmu.
3. Ex equo zwierzaki i Podróże - Zwierzaki za kochane stworzenia w grze i wilkołaki, a minus za agresywne wilki rozkopujące ogródek. Z czasem się nudzi i zwierzaków mam po dziurki w nosie dlatego nie gram nimi za często. Podróże lubię za wakacje, lalkę vodoo i za to że można wykopać skarb. Niestety również dodatek dość szybko się nudzi ale co jakiś czas wracam do niego.

Studia, Własny Biznes i Nocne Życie znudziły mi się najszybciej.

STAR 22.07.2008 12:28

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Mam tylko Na Studiach i Zwierzaki ale przeczytałam dużo informacji na temat reszty dodatków i zdecydowanie przypadł mi do gustu dodatek Nocne Życie.

Panna Lawenda 23.07.2008 18:16

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
O tak! Teraz czas na mnie xD Jakby mogło zabraknąć wypowiedzi najlepszego użytkownika xD <żarcik>
Po pierwsze: Nocne życie
Po drugie: Własny Biznes
Po trzecie: Na Studiach
Po czwarte: Podróże
Po piąte: Szyk i Elegancja:
A historie to:
Z bezludnej wyspy

Rocket 23.07.2008 19:48

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
zdecydowanie nocne zycie :) to jest właśnie to, co lubię w grze.

Hanna 24.07.2008 19:07

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Ja posiadam wszystkie dodatki do the sims 2 (oprócz historii) i zauważyłam, że na początku dodatki były dosyć nudne, jednak każdy następny był lepszy. Dodatek, który poprostu uwielbiam i żaden inny nie może się z nim równać, to The sims 2 : cztery pory roku. A oto ranking dodatków wg. mnie:
1. The sims 2 - Gram w tą grę już od kilku dobrych lat, poza tym na co zdały by się dodatki bez podstawy :) Nie dziwię się, że ta gra ma taką ogromną grywalność.
2. The sims 2 : cztery pory roku - to chyba najbardziej udany dodatek dzięki zmianie światła w dzień, porach roku i pogodzie, ogrodnictwu, robieniu soków, oraz pingwinowi :). Niewątpliwym plusem są też simorośle, nowe kariery oraz otoczenie Kwitnące Wzgórza.
3. The sims 2 : czas wolny - aspiracja drugorzędna i kożyści z aspiracji to opcje, które są bardzo przydatne. Podobają mi się nowe kariery i możliwość rozwijania zainteresowań, szczególnie odnawianie samochodów (jest to chyba hobby przynoszące największe zyski, bo 4000 $ od samochodu). Otoczenie Dolina Niezbędna też jest ciekawa.
4. The sims 2 : zwierzaki - wielki plus tego dotatku to tworzenie pupili i wychowywanie ich, rozmnażanie, pojawianie się przybłąkanych psów, kotów i wilków, a minusy to jedynie skunksy, zwierzęta rozkopujące ogródek oraz kopiące śmietnik. Wilkołaków nie tworzę, nie uznaję tego więc ani za plus, ani minus.
5. The sims 2 : podróże - niewątpliwie dobre pomysły to trzy tereny wakacyjne (mój ulubiony to Wyspa Twikkii), miesiące miodowe i tajne parcele. Jednak tereny mogą się z czasem znudzić.
6. The sims 2 : na studiach - podoba mi się pomysł nowej grupy wiekowej i studiowania kierunków, które ułatwiają pracę w wybranym zawodzie, trzy miasteczka uniwersyteckie (najbardziej Akademia Klasyczna), ale studiowanie jest zdecydowanie zbyt długie i monotonne, więc się nudzi.
7. The sims 2 : własny biznes - nie lubię tego dodatku, Lazurowa Promenada to chyba najgorsza okolica, nie zakładam też przedsiębiorstw, o robotach nie wspomnę. Jedyny plus to chyba rangi, np. florysty, kasjera, zabawkarza, robotyka.
8. The sims 2 : nocne życie - uważam, że ten dodatek jest najmniej udany i nie warto tracić na niego pieniędzy. Wampirów nie tworzę, samochodów nie kupuję (po co simowi samochód, jeśli może pojechać taksówką lub pójść na nogach?) Co do randek mam mieszane uczucia, przecież sima można zaprosić do domu. Mały plusik to ,,chemia''.

A oto ranking akcesoriów:
1. The sims 2 : impreza - akcesoria (wspaniałe akcesoria ślubne i urodzinowe)
2. The sims 2 : IKEA urządza dom - akcesoria (tanie meble dla mniej zamożnych simów)
3. The sims 2 : szyk i elegancja - akcesoria (piękne fryzury)
4. The sims 2 : rozrywka rodzinna - akcesoria (bardzo ładne meble dla dzieci, szczególnie kolekcja podwodna)
5. The sims 2 : moda z H&M - akcesoria (dosyć ładne ubrania, chodziaż naprawdę stylowe są jedynie sukienki)
6. The sims 2 : kuchnia i łazienka wystrój wnętrz - akcesoria (nie wnosi nic ciekawego oprócz muszli, kilku umywalek i pryszniców)
7. The sims 2 : młodzieżowy styl - akcesoria (ten dodatek uważam za zupełne nieporozumienie, wogóle nie używam z niego nic)

Ellie 25.07.2008 10:27

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
4 Pory Roku
Podróże
ew. Czas Wolny

Te opcje zaznaczyłam... Nocne Życie też jest fajne, bo są randki i samochody, ale da się przezyć bez niego ;] Studia też są spoko, bo można się oderwac od "codzienności", tak samo Własny Biznes - ale nie są najlepsze ;]

Ogólnie myślę, że wszystkie dodatki do Simsów są udane :)

Seraf 26.07.2008 05:31

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
The Sims 2 - Nowość, nowe opcje, rozwiązania, nowa era Simsów.
TS2: Na Studiach - Jak dla mnie nie zły dodatek, niestety szybko się nudzi.
TS2: Nocne Życie - Randki i wypady do miasta których nie cierpie. Nie ma to jak kolacja w domu ;) Plus za wprowadzenie samochodów.
TS2: Własny Biznes - Fajny, można wreszcie wziąć karierę we własne ręce :)
TS2: Zwierzaki - Nuda, dodatek mam zainstalowany ale zwierzęta rzadko goszczą w domach moich simów.
TS2: Cztery Pory Roku - Najlepszy dodatek jaki wyszedł, wprowadził element na który liczyłem jeszcze za czasów 1-ynki - pogodę :D
TS2: Podróże - Może być ;)
TS2: Czas Wolny - Pomysł fajny ale mogli trochę bardziej się postarać. Brakuje możliwości np. po ćwiczeniach baletowych tańca w balecie.

Mini-packów nie oceniam bo jak dla mnie to tylko nie wprowadzające nic (w sensie żadnych nowych funkcji) porcje stuff'u ;)

Alusia 06.08.2008 19:42

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Ja mysle ze wszystkie bo mam wszystkie...

Molienda 10.08.2008 19:24

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Mam mętlik w głowie...
Cztery Pory Roku, Podróże czy Na Studiach? Z tego co słyszę, to dużo osób ceni CPR, ale dlaczego?

Pozdrawiam.
Ps. To mój pierwszy raz na tym forum.

Ruika 10.08.2008 19:53

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Cztery pory roku dla czego? zmiana pogody, ogródek, większa frajda z grania.

SunShine_ 11.08.2008 08:35

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Cztery pory roku ^^. [dużo nowych funkcji] ;DD

Koornela 11.08.2008 09:01

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Mnie tam podobają się Podróże i Czas Wolny W ine grałam i nie przypadły mi do gustu.

Maxi_00 11.08.2008 09:22

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
według mnie Na Studiach,Cztery Pory Roku I Czas Wolny

Molienda 12.08.2008 07:40

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
To jeszcze raz ja ;))
Czy ktos moglby mi strescic w kilku zdaniach sens kazdego z dodatku? Co tam jest najfajniejsze, co nowe, na co warto zwrocic uwage.
Moze to jakos pomoze mi w wyborze.

Pozdrawiam.

niepokorna 13.08.2008 14:28

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Cytat:

Napisał Molienda (Post 842051)
To jeszcze raz ja ;))
Czy ktos moglby mi strescic w kilku zdaniach sens kazdego z dodatku? Co tam jest najfajniejsze, co nowe, na co warto zwrocic uwage.
Moze to jakos pomoze mi w wyborze.

Pozdrawiam.

TS2: Na Studiach - Możliwość tworzenia "młodych dorosłych" :D mieszkanie w akademiku i nauka :) Wybierasz kierunek studiów. Są nowe zawody dostępne tylko po ukończeniu studii xD
TS2: Nocne Życie - Wprowadzone zostają samochody :) Powstaje Przedmieście. Dużo parcel publicznych. No i randki ;P Są też wampiry ;D
TS2: Własny Biznes - Zakładasz biznes domowy lub kupujesz nieruchomości, by tam prowadzić interes ;P
TS2: Zwierzaki - Możesz mieć zwierzaki, wybierać dla nich zawód, za awanse zwierząt masz odblokowane niektóre dodatki typu: "Zielona obroża dla kota". Możesz się też stać wilkołakiem.
TS2: Cztery Pory Roku - Jest pogoda (wreszcie xD). Masz dużo nowych upraw, możesz stać się simoroślą. Odzież na zimę wybierasz Ty :) (wg mnie najlepszy dodatek)
TS2: Podróże - Masz możliwość wyjeżdżania na wakacje (Daleki Wschód, Wyspa Twikkii, Trzy Jeziora), możesz zakładać BIŻUTERIĘ, uczysz się teleportacji itp.
TS2: Czas Wolny -Rozwijasz swoje hobby.

Ogólnie: Dużo nowych ciuchów i fryzur :)
Mebli nie mniej.
Osobiście polecam 4 pory roku: są najlepsze :)
A... i na studiach możesz stać się zombie ;p

giannanannini 13.08.2008 16:07

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Molienda ja zrobiłam tak weszłam na youtube.pl wpisałam poszczególne tytuły dodatków i wyświetliły się zwiastuny... polecam
pozdrawiam

Panda 13.08.2008 21:29

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
a ja TS2 bo ni mam nic innego

Molienda 14.08.2008 08:13

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
SoOpel_xD, giannanannini dziekuje bardzo ;))

Narazie kupie TS2 i Cztery Pory Roku, a potem na imieniny moze Podroze. ;D

bubel-96 18.08.2008 21:17

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Ja najbardziej lubię CPR. Jestem zimowa dziewczyna xD.
Potem NŻ. Co prawda nie grałam, ale samochody,przedmieścia... Fajnie się zapowiada
Na 3 miejscu niech będzie OŻ
Z akserii to nie wiem

Holly 19.08.2008 07:51

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
1. Podróże
2. Zwierzaki
3. Nocne Życie
4. Cztery Pory Roku / Na studiach
5. Czas Wolny

Minipacków nie mam i nie posiadam również WB, ale te które mam sobie na miejsca przydzieliłam :

Padzi 29.08.2008 17:32

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Mnie podobają się Cztery Pory Roku i Podróże ;]

Ginny 29.08.2008 17:43

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
W zasadzie kazdy dodatek jest fajny....
Ale czas wolny:oczekiwalam wiecej!
Moda z H&M:PROSZE WAS LUDZIE TO SIE POWINNO NAZYWAC ''Moda nie z H&M''
A co do zestawu swiatecznego,mozna zyc bez!

Karolusia94 29.08.2008 18:44

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Mi się podoba CPR... Kupiłabym sobie jeszcze Podróże ale komputer mi na to nie pozwala ;)

Poziomkowy Ktoś 31.08.2008 18:39

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
CPR i OŻ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

giannanannini 31.08.2008 19:08

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
a powiedzcie coś o osiedlowym życiu ten kto już ma...

Dami 31.08.2008 19:17

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Cytat:

Napisał Poziomkowy Ktoś (Post 856341)
CPR i OŻ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

moglabys skrocic swojego posta? bo mi sie forum rozjezdza przy tych wykrzyknikach.

guleczek 03.09.2008 10:33

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
hej, mam CPR NŻ i OŻ i zastanawiam się który dodatek jeszcze dokupić... podróże czy Czas wolny... oba mi się podobają i jestem zdezorientowana... widzę po sondzie ze podróże zgarniają lepsza opinię ale znowuż wiem że wakacje w 1 niezbyt mi się podobały...

madusiaX 03.09.2008 12:28

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Czas wolny to najgorszy wedlug mnie dodatek wiec oczywiscie polecam Podroze

sims_lol 07.09.2008 15:12

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
ja zaglosowalem na wszystkie oprocz sims historie z zycia wziete i sims historie z zycia zwierzat xDDDDD

blakistoni 07.09.2008 15:29

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Wg.mnie najlepsze są 4 pory roku,bo dochodzi dużo nowych interakcji,są pory roku itp. ;)
Ale Osiedlowe życie też jest super,ponieważ jest agia,nowe interakcje,bloki...ale zaglosowałam na 4PR ,bo OŻ wyszło później niż oddałam głos..

ailuj 18.09.2008 21:45

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
a młodzieżowy styl jest fajny??

xan029 28.09.2008 13:27

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
mam wszystkie części do pór roku, chce kupić jeszcze jedną - Osiedlowe Życie, Czas Wolny i Podróże którą najlepiej kupić i dlaczego?

Karniak97 02.10.2008 18:57

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Cytat:

Napisał xan029 (Post 868628)
mam wszystkie części do pór roku, chce kupić jeszcze jedną - Osiedlowe Życie, Czas Wolny i Podróże którą najlepiej kupić i dlaczego?

Podróże, bo po peostu są najafajniejsze,

RockGirl 03.10.2008 10:40

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Cytat:

Napisał xan029 (Post 868628)
mam wszystkie części do pór roku, chce kupić jeszcze jedną - Osiedlowe Życie, Czas Wolny i Podróże którą najlepiej kupić i dlaczego?

Zobacz sobie trajler z Osiedlowe Zycie,Czas wolny albo Podroze i zdecyduj ktora ci sie bardziej podoba.

Wracajac do tematu, mi najbardziej podobaja sie the sims na studiach poniewasz to jest naj trudniejszy dodatek simsow, i fajnie jest tez z tego powodu ze do czegos dazysz.

konieczko774 14.10.2008 12:35

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
ja zaglosowalem na the sims swieta

Analisse 17.10.2008 13:11

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Dal mnie najlepsze jest 4 pory roku, uwielbiam zmiany pogody, bo jest dzięki temu bardziej realistycznie, lubi też łowić rybki.
Osiedlowe życie też mi się bardzo podoba, fajnie że można mieszkać w bloku, mieć współlokatora, no i jest możliwość żeby sąsiedzi popilnowali dziecko, nie trzeba dzwonić po opiekunke.

Ana04 18.10.2008 12:03

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Dla mnie najlepsze są cztery pory roku, zwierzaki i czas wolny :)

Malinkka 24.10.2008 20:30

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Moim zdaniem na 1 miejscu jest WB na 2 Podróże a na 3 zwierzaki

Makia 26.10.2008 13:35

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Mój ulubiony dodatek to Cztery Pory Roku, a z rozszerzeń meblowych najbardziej spodobała mi się IKEA

globule 02.11.2008 17:14

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
nocne życie,cztery pory roku.
z tych ,,mniejszych'' h&m.

Bajeczna 10.11.2008 12:19

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
U mnie na pierwszym miejscu są cztery pory roku. Grałam w nie chyba 8 godzin pod rząd. Na początku jak włączyłam grę i weszłam do rodziny Zielonka, to wydawało mi się, że dodatek jest do kitu. Ale potem super się odkrywało dalsze rzeczy i uznałam, że to strasznie ciekawe. Poza tym dochodzą w tym dodatku genialne rodzinki i super okolica. Cztery pory roku to dodatek od którego najlepiej jest zacząć granie. I dzięki temu gra jest bardziej skomplikowana.

Pozdro Bajeczna!

Swampfire 10.11.2008 12:39

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Cztery pory roku ,na studiach ,na święta,nocne życie ,moda z H&M,Osiedlowe Życie

Robaczek 16.11.2008 14:04

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Zastanawiam sie jaki dodatek wybrac i z anikety wynika ze : TS C.P.R. i T.S N.Ż

jesli macie te dodatki to prosze napiszcie co w nich jest ciekawego ...

tenX ;)

WeHland_13** 17.11.2008 19:13

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Ja najbardziej lubię....hmmmm... Cztery Pory Roku :D i tak zagłosowałam

madusiaX 17.11.2008 20:46

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Cytat:

Napisał Robaczek (Post 895727)
Zastanawiam sie jaki dodatek wybrac i z anikety wynika ze : TS C.P.R. i T.S N.Ż

jesli macie te dodatki to prosze napiszcie co w nich jest ciekawego ...

tenX ;)

Masz strasznie obszerne informacje o dodatkach na stronie http://thesims.pl/ i wielu innych. Wystarczy poszukać ;)

crejzolka1916 20.11.2008 20:33

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Ja lubie własny biznes, zwierzaki i nocne życie

Liqued 25.11.2008 14:03

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Lubie wszystkie dodatki, kazdy wnosi do gry cos nowego .

simula2 22.12.2008 15:44

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
mi najbardziej podbaja sie
1cztery pory roku
2zwierzaki
3własny biznes
4 zastanawiam sie

Alisha 22.12.2008 16:40

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
No wiecie, to nie gra - tylko dodatek.
Moje to jeszcze nie zainstalowane Osiedlowe Zycie. :)

symfonia 02.01.2009 21:26

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
1.Cztery pory roku
2.Podróże.
3.Zwierzaki.
w te lubię grać najbardziej.

EvVi11 04.01.2009 11:51

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
hmm..
najbardziej lubię
podróże. [ Wyspa Twikkii] czy jakoś tak ;]
No jeszcze nocne życie i cztery pory roku . ;]
Radzę nie kupować czasu wolnego ( najgłupsze ) !
Osiedlowe życie też jest fajne ;]

Vanitas 05.01.2009 18:54

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Hmmm teraz już trudno wybrać, ale ja najbardziej lubię CPR. Może wypisze wszytko po kolei:
1. Cztery pory roku
2. Własny biznes
3. Osiedlowe życie
4. Nocne życie
5. Podróże
6. Na studiach
7. Czas wolny
8. Zwierzaki

dżin. 05.01.2009 19:52

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Jejku.......Ja ze wszystkich dodatków uwielbiam Na studiach.:)
Potem Osiedlowe życie, Podróże, Czas wolny, Cztery Pory Roku,
Własny biznes, Nocne życie, Zwierzaki

Casslin 05.01.2009 20:34

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Ja najbardziej lubię zwierzaki i cztery pory roków ponieważ jest dużo nowych możliwości . Również fajne jest nocne życie i na świętach .

solange 06.01.2009 17:20

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
A moim zdaniem 'Czas Wolny' wcale nie jest taki głupi, uważam, że jest nawet jednym z lepszych dodatków, choć prawdą jest, że nie wnosi żadnych rewolucyjnych nowości do gry. Za to porządnie ubogaca normalne, codzienne życie simów. W końcu mają jakieś ciekawe cele do realizacji.

Ale jeżeli miałabym wybierać, zdecydowanie najbardziej zachwyciło mnie 'Osiedlowe Życie', własnie na taki dodatek czekałam! :D

surczak 08.01.2009 17:25

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Ja najbardziej lubię cztery pory roku - wniosły bardzo dużo fajnych rzeczy. i oczywiście osiedlowe życie - podoba mi się to, że mogę wydać wszystko na wystrój domu, nie na samą parcelę, budynek itp. mam jeszcze zwierzaki i też mi się podobają XD zawsze bawiły mnie kolorowanki, a takie tworzenie kota i dodawanie kolejnych warstw sierści to taka wypasiona kolorowanka (wzory, kolory, przezroczystość - mniam!)

Sabrina123 25.01.2009 17:46

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Najbardziej to lubię CPR.Bo można zimą robić bałwana lub tworzyć orła na śniegu.Wiosną robimy porządki w ogródku oraz możemy
zostać dotknięci przez piorun.Latem zaś możemy dostać opalenizny a, nocą łapać świetliki.Jesienią możemy skakać na sterty liści albo
zbierać owoce z drzew.

NO POPROSTU KOCHAM TEN DODATEK!!!

nicram01 26.01.2009 17:33

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
CPR niezłe a także podróże i nocne życie
w CPR lubie ogrody, szklarnie, i CZTERY PORY ROKU xD
w podróżach podróże a w nocnym życiu to każdy wie co :)

Oblivion 01.02.2009 16:54

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Ciężko było mi wybrać, ale jednak wybrałam Cztery Pory Roku.
Wniosły do gry bardzo fajne rzeczy, które jeszcze bardziej ją urzeczywistniły.

Esprit88 01.02.2009 20:12

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
ja wybrałem osiedlowe życie świetnie zrobili jaskinie pokrzyku no i możliwość mieszkanie w blokach, wieżowcach lub apartamentach

Milka84 02.02.2009 09:19

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Mi się podoba Osiedlowe Życie i Historie z Bezludnej Wyspy.

Invidia Semper 02.02.2009 13:01

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
osiedlowe życie i czas wolny:D

Aya de Chat 02.02.2009 13:41

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Ja zaznaczyłam Cztery Pory Roku. Wcześniej moim ulubionym dodatkiem było nocne życie : za ogólną tematykę i WAMPIRY. :) Poza tym 'osiedlowe życie' też jest udanym dodatkiem, chociaż ja nie potrafię długo życ jedną rodziną w bloku ;d męczy mnie to jakoś. Ale ogólnie naprawdę bardzo fajny pomysł, ja na coś takiego czekałam.

A co do CPR to są świetne ponieważ dodają do gry multum realizmu. Poza porami roku i pogodą [ UWIELBIAM], świetnie jest też rozwinięte ogrodnictwo. Pomimo, że to teoretycznie nie mój 'konik', ani żadne zainteresowanie, to po prostu przy każdym domu muszę miec jakąś grządke :) Zboczenie to już chyba :D
Poza tym czasami czuję potrzebę nowoczesnej rodziny, a czasami rodziny z 'matką polką' xDDD A 'matka polka' czy inna kura domowa idealnie pasuje do CPR ;ddd


Właśnie zastanawiałam się nad podróżami i stawiam je wyżej niż osiedlowe życie. Są o wiele bardziej rozwinięte niż w TS1 wakacje. Podobają mi się mozlwiości nauki różnych rzeczy typu : masaż :D I szczególnie jaram się ukrytymi parcelami, świetnie urozmaicenie ;ddd



A więc oto moja lista hierarchicznie wyrożnionych dodatków
1. Cztery Pory Roku
2. Podróże
3. Nocne Życie
4. Osiedlowe Życie

A najgorszym wg mnie dodatkiem jest wolny czas, pomimo fajnych aspiracji :) męczące są te okienka ;ddddd

Kresowianka 02.02.2009 15:04

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
A ja własny biznes:PP

Nadzieja. 02.02.2009 20:50

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Moim zdaniem najlepszy dodatek to NŻ.

( Przedmieścia ,samochody ,wampiry !!! - uwielbiam to ;D )

Chociaż Podróże i CPR też przypadły mi do gustu ,ze wzgledu na możliwość wyjeżdżania na wakacje ,nauki tych wszystkich regionalnych przyzwyczajeń ;D ,pojawienia sie pór roku ,uprawiania warzyw i owoców...

Paulina___ 03.02.2009 09:39

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
A ja kocham:
- Osiedlowe życie
- Podróże
- Cztery pory roku

Vanitas 03.02.2009 09:43

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Coraz bardziej podobają mi się podróże, ale i tak wolę CPR :D

jawo__ 04.02.2009 18:07

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
nie mam sims 2 ale po przeczytaniu samych recenzji i zdjęć mojej znajomej to wybrała bym cztery pory roku i podróże

Nemezis 06.02.2009 15:36

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Mi podobają sie wszystkie dodatki,nie mam ulubionego,ale chyba cztery pory roku są najbardziej naturalne...:D

Ar. 01.03.2009 18:03

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Ja najbardziej lubię Osiedlowe życie a zaraz po nim Cztery Pory Roku i Bon Vłajaż :P

Nomad 01.03.2009 18:08

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
- 4 Pory Roku
- Osiedlowe Życie
- Podróże

Ajloneczka 01.03.2009 19:08

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
ogólnie wszystkie są fajne ale zaznaczyłam CPR i OŻ a z mini paków to Młodzieżowy styl

Karina xD 11.03.2009 12:19

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Najbardziej lubię Cztery Pory Roku i Nocne Życie. Chociaż wszystkie dodatki są fajne :)

Łezka 20.03.2009 16:27

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Och... u mnie czołówka:

1. Cztery Pory Roku - ten dodatek uwiódł mnie ponieważ sam mam działkę oczywiście nie rolną tylko rekreacyjną gdzie uprawiam róże i wszelakie warzywa.
2. Własny Biznes - polubiłem ten dodatek bardzo z racji iż urodziłem się w piątek czyli Częstochowski dzień handlu i dlatego też lubię sprzedawać itp.
3. Szyk i Elegancja - od początku czułem sympatię do tego dodatku.

Coccinella Septempunctata 06.04.2009 19:10

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Podróże

Cztery Pory Roku

Zwierzaki

KissForYou 01.05.2009 21:29

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Zebrałam wszystkie moje wrażenia w jednym miejscu. Taa damm! :P

The Sims 2 Nocne Życie - Cudne. Samochody, kluby, randki... no i oczywiście wampiry <3
The Sims 2 Własny Biznes - Całkiem, całkiem chociaż do tej pory nie wiem jak zrobić cukiernię :P. Ale małe, skromne kwiaciarenki są urocze.
The Sims 2 Zwierzaki - Nawet fajne. Bardzo spodobał mi się ogrom możliwości przy tworzeniu zwierzaka. I te animacje kiedy wybierasz jego charakter... Boskie. Bez 'Zwierzaków' byłoby nudne.
The Sims 2 Cztery Pory Roku - Cudo. Te pory roku... Burze, deszcz, śnieg. Motyle, świetliki, pingwiny. Sadzonki, spadające liście... Długo by wymieniać- mój ulubiony dodatek
The Sims 2 Podróże - Całkiem fajne. Szczególnie Wyspa Twiikii (tak to się pisze? :P ). Morze jest cudowne. Oprócz tego możliwość wybudowania hotelu.
The Sims 2 Moda Z H&M - Fajnie zrobione, ciekawie się buduje. Szkoda tylko, że tych ciuchów nie da się kupić... :(
Pominęła dodatki, które uważam za totalnie nudne (czyt. NS, CW itp.)

Krzykaczus_Pospolitus 02.05.2009 08:52

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Cztery Pory Roku - nie wyobrażam sobie gry bez lata, jesieni itd...
Czas Wolny - fajne zajęcia tam są i parę karier dochodzi:D.

Muszę powiedzeć, że bardzo zawiodłam się na dodatku Własny Biznes:((.

Olu$$ka 04.05.2009 20:47

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Już pojutrze jadę kupić sobie grę z serii The Sims 2.Jednak ciągle mam problem którą grę wybrać!Pomóżcie mi błagam was inaczej naprawdę chyba nie będę wiedziała która gra lepsza itp.A więc oto moje pytanko:Która z tych gier jest lepsza:The sims 2(podstawowa wersja) czy The sims Historie z życia wzięte?Błagam pomóżcie mi!Czekam na szybką odpowiedż ponieważ tylko jeden dzień mi został!Ale według mnie lepsza by byla Ts2...ale wy mi troche pomóżcie...
Z góry dzięki:)):***pozdro
Olu$$ka

aluminium. 05.05.2009 15:39

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
TS2 lepsze :)
Chociaż Historie też nie są złe

Tonks 05.05.2009 16:02

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Radzę ci wybrać The Sims 2, "Historie z życia wzięte" mają mniej opcji i nudzą się po szybkim czasie.

Olu$$ka 06.05.2009 12:53

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Dzieki Daaagi i Ayris...już wiem,że na 100 % kupię TS2.

Cheryy.oO3 02.06.2009 21:29

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
The Sims 2 Cztery Pory Roku i The Sims 2 Nocne Życie są najlepsze

Naru 04.06.2009 19:57

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Zdecydowanie CPR, OŻ i NS też dają radę.

Starly 06.06.2009 17:25

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
TS2 Nocne Życie, Szyk i Elegancja, Moda H&M, Podróże i Cztery Pory roku są the best.

Zuzul 10.06.2009 20:47

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
O, widzę, że 4 pory roku wygrywają i to mi się podoba ;D
Aczkolwiek kocham również Zwierzaki i Podróże <3

Rosemarie 13.06.2009 17:52

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Każdy dodatek jest wyjątkowy na 3 pierwszych miejscach u mnie są.
1.CPR.
2.CW.
3.WB
Cpr to naprawdę super dodatek.Wnosi wiele do gry interakcje,ogrody,warzywa,owoce,soki,pory roku,interakcje ..meble

Ritty 13.06.2009 18:58

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
A dla mnie nadal najbardziej podoba się NS i NŻ. Bardzo lubię życie w tych małych akademikach, ostatnio wzięłam cały akademik w posiadanie 5 simów i jest ciekawie :) Długo już w to gram. A NŻ lubię, bo dochodzi wiele fajnych możliwości. Przedmieście, wampiry, samochody, randki... lubię taki klimat :)

corelips 15.06.2009 07:17

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Hmmm.. ja nie mam jeszcze żadnych dodatków ;) staram się rozwiązać póki co wszystkie problemy "podstawowe" :] haha.

Karolina_155 20.06.2009 14:15

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
siema. Czy gdy kupie tylko the sims cztery pory roku to beda mi dzialaly czy bede musiala kupic tez the sims 2 ?? pisac na gadu 3576634

Remus Lupin 23.06.2009 12:22

Jaki Dodatek Kupić?
 
Hejka

Musicie mi coś doradzić zamierzam kupić kolejny dodatek do The Sims 2 ale nie wiem jaki.

Czy możecie coś doradzić wiem,że większość poleci mi CPR czy coś w tym stylu.

Jaki dodatek kupić i jeszcze jedno ceny w agardzie troszkę urosły tylko NS bez zmian.

Jaki dodatek polecacie mam 70 zł i zamierzam coś kupić.

Posiadam:

The Sims 2 Double Deluxe
The Sims 2 Czas Wolny

Waham się między The Sims 2 Podróże, NS, CPR a OŻ

P.S

Przepraszam za tamten post ale szukałem tego tematu i bardzo przepraszam

są jakieś propozycję.

chupa_chups 23.06.2009 12:38

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Cytat:

Napisał Karolina_155 (Post 1050846)
siema. Czy gdy kupie tylko the sims cztery pory roku to beda mi dzialaly czy bede musiala kupic tez the sims 2 ??

Oczywiście, podstawa TH2 jest niezbędna.

Cytat:

Napisał Remus Lupin (Post 1053943)
Hejka
Musicie mi coś doradzić zamierzam kupić kolejny dodatek do The Sims 2 ale nie wiem jaki.
Czy możecie coś doradzić wiem,że większość poleci mi CPR czy coś w tym stylu.
Jaki dodatek kupić i jeszcze jedno ceny w agardzie troszkę urosły tylko NS bez zmian.
Jaki dodatek polecacie mam 70 zł i zamierzam coś kupić.
Posiadam:
The Sims 2 Double Deluxe
The Sims 2 Czas Wolny
Waham się między The Sims 2 Podróże, NS, CPR a OŻ
P.S
Przepraszam za tamten post ale szukałem tego tematu i bardzo przepraszam
są jakieś propozycję.

Polecam CPR i OŻ.

Lawend 23.06.2009 12:52

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Remus, ja na twoim miejscu brałabym CPR. ( ;

Remus Lupin 23.06.2009 17:52

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
CPR mówicie no wiem,że daję to czego nie było w Simach czyli pogodę i pory roku i oczywiście 4 nowe kariery pracy.

Zobaczymy czy ktoś inny ma jakąś inną propozycję.

s'éteindra 23.06.2009 18:25

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
CPR zdecydowanie. Potem możesz dokupić resztę. Jakbym nie miał cztery pory roku to tak dziwnie by mi się grało, bo tej pogody by nie było. Szklarnia, studnia życzeń i uprawa warzyw i owoców jest też super. :P

Remus Lupin 24.06.2009 12:43

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Spodziewałem się,że to mi doradzicie przypominam o moich pieniądzach zresztą podam wam ceny jakie są w Agardzie:

-The Sims 2 Osiedlowe Życie 59, 00 zł
- The Sims 2 Własny Biznes 59,00 zł
The Sims 2 Na Studiach 54,90zł
- The Sims 2 Cztery Pory Roku 59,90zł
The Sims 2 Zwiewrzaki 59,90 zł
- The Sims 2 Podróże 59,00 zł

Najtańsze The sims 2 Na Studiach za 54,90 zł po 59, 90zł za Zwierzaki i Cztery Pory Roku a reszta po 59.00 za Podróże , Osiedlowe życie i Własny Biznes w tej liście nie ma NŻ i CW gdyż NŻ mam w Double Delux i CW też mam.

chupa_chups 24.06.2009 13:50

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Ale nie są to chyba takie wielkie różnice w cenach, no nie?

Remus Lupin 24.06.2009 14:36

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Bo w innych sklepach internetowych są drogie sprawdzałem w Ceneo.pl

Jest minimalna różnica w cenach

gladi95 28.06.2009 20:29

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Hmm... Mi najbardziej pasują: cztery pory roku, nocne życie, zwierzaki i podróże

jekyll 28.06.2009 23:59

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Oczywiście, że 4 pory roku i własny biznes.

Remus Lupin 30.06.2009 11:21

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Decyzja zapadła.

Wiem już jaki dodadek kupić.

Przepraszam za moje zachowanie.

Lily 30.06.2009 20:41

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
A moim zdaniem najlepsze jest Osiedlowe życie i 4 pory roku;)

Remus Lupin 01.07.2009 12:16

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Zamówiłem The Sims 2 Podróże dokładnie wczoraj i napisałem list z prośbą o wysłanie ponieważ proszą o przelew a ja chcę zapłacić przy odiorze

P.S

Mój 100 post :DD

Miczka 04.07.2009 19:06

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Cztery pory roku [:

Remus Lupin 05.07.2009 09:33

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Wiem,że według was najlepszym dodatkiem są CPR i to was cieszy być może jak już będę miał trochę kasy zamówię ten owy dodatek ale najpierw przesłucham Podróże których jeszcze nie dostałem

Jeszcze chciałbym sprawdzić dodatki NS, WB,Zwierzaki ,CPR i OŻ i wtedy prawie będzie komplet ale mini dodatki nie zamawiam.

Lily 08.07.2009 19:34

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
kurcze! chce kupić nowy dodatek i rozważam: Na studiach i Podróże. Który mam wybrać? Jak mi powiecie to napiszcie dlaczego:)

kavala 09.07.2009 09:52

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
A mnie najwięcej frajdy sprawia Biznes. Prowadzenie sklepu czy kawiarni to jest naprawdę świetna zabawa.

Remus Lupin 09.07.2009 11:02

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Cytat:

Napisał Lily (Post 1068454)
kurcze! chce kupić nowy dodatek i rozważam: Na studiach i Podróże. Który mam wybrać? Jak mi powiecie to napiszcie dlaczego:)

Też miałem ten sam problem bo nie mogłem się zdecydować w końcu zdecydowałem wybrać Podróże gdzie możesz wyjechać na wspaniałe wakacje i możesz spotkać yeti jak znajdziesz mapę do tajemniczej wyspy, po za ty tańce hula, klepańca i naua teleportacji.

Lily moja propozycje bierz Podróże na www.agard.pl kosztuje tylko 59 zł z przesyłką czyli razem 68, 90 zł chyba,że masz konto bankowe i możesz dokonać przelewem.

Karolusia94 17.07.2009 09:38

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
mi najbardziej podoba się: WB, CPR, Podróże;)
Wszystko fajnie się razem układa, w lato bierzesz urlop od swojego biznesu i wyjeżdżasz na wakacje ;)

dzela1001 29.07.2009 13:27

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Historie z Bezludnej Wyspy

Malakacha 02.08.2009 17:08

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Uwielbiam Cztery Pory Roku, bez tego dodatku gra byłaby nudna! Na drugim miejscu Własny Biznes, a na trzecim Podróże :)

Remus Lupin 06.08.2009 16:36

NS, WB, TS2Z, CPR, czy OŻ
 
Cześć

Zbieram kasę na nowy dodatek do The Sims 2, tylko błagam nie śmiejcie sie ze mnie błagam, moja matka nie pozwala mi odbierać swojej renty socjalnej tak jestem już nauczony tylko nie śmiejcie sie ze mnie.

Tak wieć jak mówiłem zbieram pieniądze na dodatek

Tak więc Na Studiach, Własny Biznes, Zwierzaki, Cztery Pory Roku czy Osiedlowe Życie?

P.S

Czy Własny Biznes szybko się nudzi ?

Charionette 06.08.2009 22:24

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Własny Biznes jest stosunkowo trudną grą. Trzeba się nieźle namęczyć by prowadzić dobrze jakieś przedsiębiorstwo. Zresztą poczytaj sobie sam:
Własny Biznes
Zwierzaki
Na studiach
Cztery pory roku
Osiedlowe życie

Pozdrawiam

Remus Lupin 07.08.2009 11:24

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Dzięki ale to już czytałem te recenzje.

Możecie mi na razie doradzić nie kupuję jeszcze ale zbieram pieniądze na kolejny dodatek

Początkowo miało być Osiedlowe Życie ale już nie trzeba bo sam naprawiłem rodzinę Lupin.

Czyli Własny Biznes to trudna gra czytałem,że wielu z was ma problemy z tym dodatkiem

z tego co wiem Zwierzaki to nudny dodatek czyli pozostaje albo Na Studiach albo Cztery Pory Roku i Osiedlowe Życie.

Charionette 07.08.2009 12:49

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Tzn. Własny biznes jest trudną, ale ciekawą grą. Osiedlowe życie mnie bardzo szybko się znudziło. Zwierzaki są fajne, ale kiedy rozwiniesz wszystkie kariery dla zwierząt i nauczysz go wszystkiego szybko się nudzisz. Na studiach- jeden z ciekawszych, ale te 4 lata studiów ciągną się. (bo robisz to samo). Cztery pory roku- z początku fajne, ale gdy przeżyjesz lato, jesień, zimę i wiosnę znudzi się.
Osobiście dla mnie najlepszą grą jest Czas Wolny, ale Własny biznes też jeszcze mi się nie znudził. To moja opinia, sam wybierzesz w co będzie ci się grać najlepiej.

Pozdrawiam

Remus Lupin 07.08.2009 13:05

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Bo ja mam Czas Wolny i Podróże

a czy w Na Studiach jeśli wyślę sima na studia to będę mógł kontrolować jego rodziców i czy można zapisywać grę

Bo ja bym kupiłbym Na Studiach ale nie wiem czy to dobry pomysł chodzenie do akademika szczególnie podobają mi się nowe kariery które są tylko dostępne po ukończeniu studiów.

Cztery Pory Roku to też dobry dodatek przede wszystkim dodaję Pogodomistrz i nowe kariery ale nie wiem czy moje simy nie zwariują.

Myślę,że chyba bym kupił Zwierzaki albo Osiedlowe Życie

Nie wiem na razie poczekam aż inni mi coś doradzą to nie musi być na dzisiaj.

Tylko przysyłajcie mi propozycję mogą być wady jak i zalety każdego dodatku

Jak uzbieram pieniądzę to decyzje kupna należy do mnie.

Charionette 07.08.2009 13:24

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Tak w Na Studiach możesz nie grać swoim studentem. Grasz normalnie w rodzinę, a jego tam po prostu nie ma :) Aha i z tego co wiem nowe kariery nie są tylko dla tych co ukończą studia- normalnie dla wszystkich.

Cztery pory roku- dlaczego twoje simy mają zwariować? ( o tak uważaj na grad i pioruny- tak pozbyłam się dwójki simów)
Naprawdę zrobisz jak zechcesz. Jak dla mnie wszystkie dodatki są dobre.

może w wyborze pomoże ci ankieta wyżej zamieszczona?

Remus Lupin 07.08.2009 13:36

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Nie dzięki dobrze znam jakie wyniki będą ale wiesz co Osiedlowe Życie tak jak dla mnie prawie to samo co Abrakadabra nie miałem tego dodatku do The Sims 1 i bardzo tego żałuje.

Ponoć w Osiedlowym Życiu jest coś w rodzaju parku piaskownice karuzele.

A czy w Na studiach sim może zabrać innego sima na Studiach i czy ta nowa grupa wiekowe to sim musi skończyć i stać młodym dorosłym czy to się dzieje automatycznie?

Charionette 07.08.2009 17:23

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Cytat:

Napisał Remus Lupin
A czy w Na studiach sim może zabrać innego sima na Studiach i czy ta nowa grupa wiekowe to sim musi skończyć i stać młodym dorosłym czy to się dzieje automatycznie?

Każdy sim nastolatek, jeśli ma dobre oceny w szkole może dostać się na studia. W tym celu klika się na telefon i wybiera się opcję "wyjedź na studia", czy jakoś tak-nie mam już tego dodatku, nie pamiętam. I dopiero po wybraniu akademika lub domu sim zmienia grupę wiekową na młody dorosły.

Cytat:

Napisał Remus Lupin
Ponoć w Osiedlowym Życiu jest coś w rodzaju parku piaskownice karuzele.

Nie wiem czy dochodzi do w OŻ, ale istnieje coś takiego.

Remus Lupin 07.08.2009 18:09

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
A telefon komórkowy i mp3 to wiem,że się kupuję na parceli publicznej oczywiście w na Studiach i z tego co wiem czy to działa jak zwykły telefon w domu tak?

coraz bardziej mnie to interesuję.

Charionette 07.08.2009 22:24

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Tak, możesz dzwonić i odbierać telefony bez potrzeby kupowania stacjonarnego. Klikasz na simie i po sprawie :P
PS. Można kupować także grę przenośną.

Cytat:

Napisał http://www.gaminator.pl/gra-pc/1421,The-Sims-2-Na-Studiach.html
Przede wszystkim - trzy nowe instrumenty: gitarę elektryczną, fikuśny bas i perkusję, na których nasi podopieczni brzdąkają od czasu do czasu, by rozładować napięcie i zwiększyć swoją kreatywność. Dodatkowo, jeżeli ustawimy instrumenty w jednym pomieszczeniu, a jeden z Simów zacznie grać, pozostali mogą mu akompaniować - efektu końcowego da się słuchać bez zgrzytania zębami już na czwartej kropce kreatywności. Dodatkowo, możemy im dostawić czwartego, który uzupełni utwór o rapowany tekst, a nasze gwiazdy zostaną wynagrodzone przez słuchaczy, wrzucających drobne do postawionych przed instrumentami słoiczków. Dzięki temu mamy kolejne, po stypendiach, źródło zarobku i nie musimy wysyłać nikogo do pracy na pół etatu w kafejce czy stołówce (bo taka możliwość też istnieje).

Z innych rozrywek mamy kompaktową lodówkę, w sam raz do zaparkowania w pokoju, beczkę z pi... eeee, sokiem, fajkę wodną do puszczania bąbelków, przenośną konsolkę i odtwarzacz MP3, a także zawsze przydatny telefon komórkowy - trzy ostatnie kupowane w automatycznym kiosku z technologicznymi gadżetami i sprytnie chowane przez naszych Simów w kieszeniach. Gdyby wzięło nas na rozbudowę mięśni, znany z "podstawki" sprzęt do siłowni został rozbudowany o bieżnię i trzy warianty ustrojstwa do dźwigania ciężarów, nieco tańsze od zestawu full wypas. Dodatkowo, możemy posłuchać nowej stacji radiowej pt. "Studencki Rock", na której potrzeby kilka niezależnych kapel nagrało swoje piosenki po simowemu.


Remus Lupin 10.08.2009 12:06

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Teraz widzę już trzy dodatki które bym kupił z trzech powodów

Na Studiach a powodem jest,że mam w Miłowie nastoletnią córkę z rodziny Lupin

Zwierzaki tu powodem jest wielka rezydencja i dużo chwastów i drzew świetne warunki by przyszedł do mnie wilk i jakieś psy i koty też by miały dobrze

oraz trzecim dodatkiem jaki widzę jest Cztery Pory roku powód jest taki,że w tej rezydencji i na Weronie mógłbym założyć ogród usunął bym basen ,żeby trochę zostawił i usunął bym niepotrzebne rzeczy do których nie mogę usunąć ani moveobjects on są to niepotrzebny fotel koło kręgielni i zniszczony domek dla lalek.

P.S

Czy uprawianie ogródka wzrasta entuzjazm wobec natury?

Charionette 10.08.2009 13:53

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Nie jestem pewna, ale wydaje mi się, że tak! (nie miałam nigdy połączenia CPR i CW)

Remus Lupin 10.08.2009 14:26

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Może nie w tym temacie ale muszę wam oznajmić sie,że wreszcie pozbyłem sie tego dziecko ufo wyłączyłem kod na starzenie się świeczki zgasła i stała sie małym dzieckiem i ją zabiłem i znów jesteśmy w czwórkę ale pojawił się nowy problem nie wiem czy napisać w tym temacie gdzie chce uzyskać podpowiedź o nowym dodatku.

Nie mogę usunąć fotela i zniszczonego domku lalek jakby tego było mało to moje simy w Weronie rodzina Hakiel gdy tylko wyjdzie na zewnątrz to zaskakuje jakiś przedmiot hmmmm wcześniej miałem grób który wziąłem z przedmieścia i ten grób zamienił się w urnę czy to od tego może spowodać non stop zaskakiwania

wracając do tematu.

czy mogę podglądać moją studentkę która idzie na wykłady?

ultraviolence 10.08.2009 15:08

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Cytat:

Napisał Remus Lupin (Post 1093172)
czy mogę podglądać moją studentkę która idzie na wykłady?

Nie, nie możesz.

Remus Lupin 10.08.2009 15:16

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Wiedziałem ale są sale lekcyjne czy coś w tym stylu?

a czy w Na Studiach można zabierać kolegę koleżankę bo dla Lily znalazłem chłopaka i nie wiem czy będę mógł.

Charionette 10.08.2009 15:23

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Nie ma sali lekcyjnych. Mieszkasz w akademiku (lub domku) i gdy wyświetli ci się, że XXX ma zajęcia za godzinę klikasz na simie, wybierasz: Uczelnia/Idź na wykłady.

Jeżeli chcesz zabrać więcej osób musisz w otoczeniu w zakładce rodziny kliknąć ten znaczek z czapką studencką (zapomniałam jak to się nazywa) i wybrać ile osób ma na te studia iść i wybrać nazwę (np. Przyjaciele- to będzie się wyświetlać zamiast nazwiska)

Remus Lupin 10.08.2009 15:37

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Dzięki za potrzebne mi informację nie wiem co bym zrobił bez was.

No dobra myślę,że wiem już jaki dodatek kupić ale jeszcze poczekam na sugestie innych.

Tak jak mówiłem waham się między Na Studiach, Zwierzakach, Czterech Porach Roku aha sprawdzam regularnie na www.agard.pl jakie są aktualne ceny gdyż często cena jest inna teraz wszystkie dodatki po za Na studiach są 49.90,- (Na Studiach 54 , 90 ,-)

Vanitas 10.08.2009 17:08

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Remus - bierz Cztery pory roku, wg. mnie to najlepszy dodatek do TS2, na pewno będziesz zadowolony. CPR wprowadzają do gry taki klimat, którego nie było (:D). I mają świetną muzykę :)

Remus Lupin 10.08.2009 17:30

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Dziękuję Dominic za radę CPR bardzo by mi się przydał ponieważ parę postów pisałem,że mam rodzinę Hakiel i ich dom jest duży i pomyślałem,że jeśli kupię CPR to założę ogród jeśli usunę basen i będzie trochę miejsca.

ale fajne są te nowe kariery i ich nagrody.

Charionette 10.08.2009 20:51

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Ja np. nie potrafiłabym wybrać. Dla mnie wszystkie dodatki są fajne, ale chyba moim naj jest CW :D

Remus Lupin 11.08.2009 10:51

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Czas Wolny to dobry dodatek ale mnie irytuję tylko jedno,że jak mam po cztery hobby to ciągle muszę punkty uzupełniać.

Sherlock 12.08.2009 12:56

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Zagłosowałem na wszystkie, bo nie mogłem się zdecydować. Obecnie mam tylko "Imprezę!", bo reszty się pozbyłem, także nie mogę sobie jakoś ułatwić wyboru. Pamiętam, że w zwierzakach były niezłe heca, ale w innych dodatkach również, więc ciężki wybór mam, oj ciężki!

Remus Lupin 12.08.2009 14:41

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Chyba jednak kupię CPR ale z drugiej strony kusi mnie NS nie wiem co wybrać co lepsze CPR czy NS?

Alene 12.08.2009 15:43

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Najfajniejsza zabawa w simsy jest, gdy posiada się wszystkie dodatki:) ale ja bym wybrała CPR. Dlaczego? Wymienie pare powodów:
*pogoda: Burza z piorunami, która może trafić w Twojego sima, ktory tak zabawnie wygląda jak porażony prądem!
*W zimie jest tak pięknie biało, czasem odwołają lekcje z powodu zaspy snieżnej, a twoj sim może zamarznąć na kość i ireszta członków rodziny ogrzewa go suszarką do włosów ^^
*pingwinek, któremu możesz dać rybę z wyposażenia, którą samodzielnie łowisz bądź treż gotujesz na rodzinny obiad.
*własne pole rolne na którym uprawiasz pomidorki, ogórki, truskawki, a takze pielęgnujesz drzewka ambrozyjne: pomarańcze, jabłka i cytryny i z tego mozesz robic rózne pyszne soki w tym lemoniadę ;)
*Jeśli masz dodatek podróże to w 3 jeziorach jest przepieknie gdy jest zima i jesień...cudo, które dodaje uroku trzem jeziorom:)
*Wyspa Twikki z upalnym latem, kto wie moze bedziesz mić fatalną pogodę z nawet gradem!
*akcesoria świąteczne razem z porą zimową. To dopiero wspaniałe Boże Narodzenie:) lub na jesień Halloween ;)
no wspaniały dodatek.

A studia to już mnie się nie chce tak pisać, napewno wiele osób o tym pisało więc oszczędzę klawiaturę ;)

Remus Lupin 12.08.2009 15:57

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Niezłe powody no ja też mam powód by kupić CPR tak mam podróże i słyszałem o tym,że może spaść grad na wyspie Twikki

Tak więc.

Odrzucam:

-Osiedlowe Życie
-Własnym Biznes
-Zwierzaki
-Na Studiach

Wybieram Cztery pory Roku

P.S

Słyszałem o studnii życzeń czy to jest jskaś nagroda za punkty aspiracji

Alene 12.08.2009 16:34

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Cytat:

Napisał Remus Lupin (Post 1095296)
Słyszałem o studnii życzeń czy to jest jskaś nagroda za punkty aspiracji

Nie. W tym dodatku dochodzi takie jakby stowarzyszenie "Klub ogrodników".
Jeśli się do niego zapiszesz, a głównemu ogrodnikowi z inspekcji ogrodów spodoba się architektura twojego ogrodu mozesz dostać studnię lub pieniądze;)

Remus Lupin 12.08.2009 16:40

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Aha dzięki a klub ogrodników to jakaś tajemnicza parcela?

Alene 12.08.2009 16:57

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Niestety nie. Ty możesz zadzwonić tylko do "Klubu Ogrodników"- tak pisze w spisie telefonów w menu usług. Dzwonisz do nich po inspekce swojego ogrodu. Przychodzi ich zawsze 3 klubowiczów i oglądają twój ogród wytykają Ci uwagi typu: Abys dodał więcej drzew lub też ozdób, albo uwagę o większą dbałość o rośliny. i Tyle.

Remus Lupin 12.08.2009 17:02

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Dobra dzięki

a soki z tego co wiem to dają jakieś bonusy.

Alene 12.08.2009 17:43

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Oj, tego już mi nie waidomo. Wiem tylko tyle, że w lecie od za dużej ilości picia soku pomidorowego (który samemu trzeba sporządzić) może wywołać simowego udaru (sim wygląda jakby był poparzony słońcem).
Lemoniada to zaś ochładza, a goraca czekolada rozgrzewa jak jak simowi jest zimno (znajduje się w dziale małych urządzeń kuchennych. To urządzenie wygląda coś jak ekspres do kawy):)

Remus Lupin 12.08.2009 18:07

Dobra dzięki myślę,że jak tylko kasa będzie to zamówie CPR oczywiście przez serwis www.agard.pl

Sorry,że piszę post pod postem nie bić to mój ostatni post pod postem

Zebrałem pieniądze ale myśle,że CPR zacznę zamawiać gdzieś pod koniec sierpnia lub początek września

Rodzina Hakiel będzie miała w tym dodatku pełne ręce roboty m. in. ogród

Niestety u rodziny Lupin uprawianie ogródka mogę pomażyć za mały dom no chyba,że przeniosę do innego domu kusi mnie dom przyjemniaków.

Charionette 16.08.2009 11:49

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Remus, ale co, że tak powiem nas to obchodzi. Zelkam zwracała ci już kiedyś na to uwagę...

Remus Lupin 16.08.2009 18:29

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Zmieniłem zdanie nie będę czekał do września zamówiłem ale przelewem nie zapłacę

Przekonaliście mnie bym kupił CPR i to właśnie zrobiłem

Jesteście cudownii

Pragnę uzbierać wszystkie dodatki ale znowu muszę poczekać na kasę

Uwielbiam Simy 2

Mimo,że podróże się dobrze przyjeły jedna z moich rodzin jest już na drugich wakacjach

Następna porada w sprawie nowego dodatku to napiszę

Dzięki serdecznie za porady. :D

Charionette 16.08.2009 19:14

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Służymy radą i pomocą :D Od tego tu w końcu jesteśmy ;)

Mostilia 16.08.2009 19:48

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Wg mnie Zwierzaki.

o i mam takie pytanie da sie jeszcze gdzieś kupic The Sims 2 Na Święta

Charionette 17.08.2009 09:24

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Tutaj masz porównanie w 4 sklepach
http://www.nokaut.pl/gry-pc/the-sims...akcesoria.html

Remus Lupin 17.08.2009 11:26

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
http://www.agard.pl/index.php?p459,t...ieta-akcesoria za 23,90zł tanio kupisz akcesoria.

shan 31.08.2009 13:59

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Ja lubię wszystkie dodatki oprócz czasu wolnego, ten dodatek jest najgorszy

Remus Lupin 31.08.2009 15:45

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Czas Wolny najgorszy tak myślisz chyba wiem dlaczego, dlatego,że jeśli nabijamy dużo punktów do 10 transu to po kilkunastu minutach simowych te punkty spadają i mnie to wkurza

źle zrobili tego dzina za mało życzeń lepszy był w ŚW w The sims 1.

ale dobra strona dodaje nowe ścieżki karier.

truskaweczka 31.08.2009 19:22

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Dla mnie najlepsze są CPR

Charionette 31.08.2009 21:49

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
No kariery są całkiem przyzwoite. A z tym wpadaniem w trans to racja- trochę za szybko spada. Musisz cały czas poświęcać hobby, a nie tylko 'Czas Wolny' :D

motyka 01.09.2009 11:14

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Jako że miałem okazję zagrać tylko w 5 pierwszych dodatków, nie mam wielkiego wyboru. Ale najbardziej mi przypadły do gustu studia ;)

Remus Lupin 01.09.2009 16:16

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
U mnie na razie dominuje CPR.

Jeszcze nie planuję kupno nowego dodatku, ale będę miał to was zagadam.

Cóż jestem zadowolony z dodatku CPR.

tomek.966 10.09.2009 17:54

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Według mnie tak:
1. Cztery pory roku
2. Podróże
3. Własny biznes
4. Osiedlowe życie
5. Czas wolny
6. Nocne życie
7. Zwierzaki
8. Na studiach

Remus Lupin 10.09.2009 18:35

Odp: NS, WB, ZW Czy OŻ
 
Hejka

Tak znowu musicie mi pomóc kasy mało a już myślę o kolejnym dodatku

Jakie propozycje

Posiadam

- Double Deluxe
- Czas Wolny
- Podróże
- Cztery Pory Roku

mamy dopiero 10 września tp przysyłajcie mi propozycje nie wiem do kiedy

ale mógłbym prosić

Łezka 12.09.2009 08:38

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Ja nie udzielam rad co kupić, bo powinieneś sam zadecydować co Ci się podoba i co uważasz za słuszne, by wydać tyle pieniędzy.
Nie wiem czy już pisałem, które ja preferuję, ale chyba nie także:
1. Cztery Pory Roku - moje ukochane
1. Własny Biznes - uwielbiam tak samo jak podróże, więc również pierwsze miejsce
2. Czas Wolny - te zainteresowania, szycie itd. SUPER!

Remus Lupin 12.09.2009 12:57

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Wiem ale mi chodzi o jakieś rady wskazówki cokolwiek

może wam wymienię co chce kupić

- Na Studiach powód- nie wiem co zrobić z córką Lily jako nastolatka ma zbyt małą płatną pracę i nie wiem co z tym fantem zrobić

- Własny Biznes powód- większość owoców i warzyw zebranych z ogrodu idą na soki otworzyłbym warzywniak i sprzedałbym te uprawy.

- Zwierzaki powód - u rodziny Hakielów ogród jest tak zapuszczony że aż się prosi,żeby przyszedł wilk i mnie ugryzł u Lupinów powodem jest,że orginalny Remus jest Wilkołakiem ściągnąłem jego i skin i to wszystko

Charionette 12.09.2009 21:00

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Pomagaliśmy ci już wcześniej... Przejrzyj to i wybierz najodpowiedniejszy dodatek .

Remus Lupin 15.09.2009 16:03

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Nie chcecie mi pomóc w wyborze patrząc na wyniki ankiety i sugerując się nią nada prowadzi CPR za nim jest podróże, potem widzę,że jest Nocne Życie i gwa dodatki zajmują 3 miejsce WB i Zw

Sugerując się tą ankietą pozostaje mi tylko jeden dodatek

będę zbierał pieniądze na Własny Biznes (wczoraj nadarzyła sie okazja ale mamy nie było w domu a przyszła moja renta pech)

Nattalciaa 17.09.2009 15:13

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Ja zaznaczyłam wszystko :D :P

Sherlock 17.09.2009 15:16

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Teraz sprecyzuję swoją wypowiedź - Cztery Pory Roku i Czas Wolny ;)

Remus Lupin 17.09.2009 15:30

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Sorry,że nie na temat ale zapytam

czy we WB i OŻ dochodzą nowe ścieżki pracy

Charionette 17.09.2009 15:36

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
We WB nie, bo tam możesz otworzyć własny biznes (to po co ci ścieżki karier?)
A w OŻ to prawdę mówiąc nie pamiętam...

Remus Lupin 17.09.2009 16:33

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Dobra dzięki Nysia

Zbieram kasę na WB

zresztą już wiem co będzie dalej.

Malakacha 21.09.2009 19:42

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Cytat:

Napisał Remus Lupin (Post 1095296)
Słyszałem o studnii życzeń czy to jest jskaś nagroda za punkty aspiracji

Studnia życzeń jest gdzieś na wakacjach, taką samą można kupić w trybie kupowania w ozdobach. Tylko nie wiem, czy ta kupiona też spełnia życzenia.

zelkam 21.09.2009 20:01

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
@up: o.o ?

Studnię życzeń dostaje się za baaardzo, ale to bardzo ładny ogródek od Kółka Ogrodniczego (z CPR)

Łezka 21.09.2009 21:15

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Studnię życzeń można dostać wielokrotnie, nie jednorazowo, np. Miałem simkę Elizę - zapalona ogrodniczka miała 6 roślinek stanu kwitnącego przyszedł Klub Ogrodników żeby mnie przyjęli... Dostałem członkostwo + studnia życzeń. Zgodnie z zaleceniami powiększyłem ogród etc. i Opcja PONOWNA INSPEKCJA KLUBU OGRODNIKÓW... dostałem kwotę 1 ooo złotych za piękny ogród, następnym razem studnia życzeń. Za trzecim razem studnia zyczeń, a za czwartym pieniądze etc. etc. etc.

Remus Lupin 22.09.2009 12:27

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
A mnie to baba nie chce dać tej studni mam Lupinów i mały dom dużo ozdób rośliny już mają owoce dzwonię do KO przychodzi ta baba i proszę o inspekcje zrobi inspekcje i zamiast dać studnie to kasę i mówi mi,żeby powiększył ogród lub jeszcze bardziej się dbał o ogród

Musiałem to studnie kodem przywołać bo mnie ta baba zaczęła mnie wkurzać.

Łezka 22.09.2009 12:31

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Remus zawsze powiedzą, żeby się dbało bardziej o ogród ile byś ozdób nie dał popróbuj jeszcze bez kodów to da tą studnię na pewno. :)

aluminium. 22.09.2009 13:21

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Ja tam mam małe ogródki, parę krzaczków i mi dają te studnie, bez kodów.

Remus Lupin 22.09.2009 13:27

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
A jak wyjaśnisz,że w drugiej rodzinie tą studnie dostałem odrazu owszem były chwasty i mi dała bez żadnych ceregli.

Łezka 22.09.2009 17:41

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Dlatego, bo gdy masz ogród z conajmniej 20 krzaczkami to oni nie sprawdzą wsztystkich, a jeśli jeden jest zachwaszczały to i tak reszta ogrodu jest dobra ja tak miałem. na 40 roślin 4 były zachwaszczone i przyznali studnię.

Remus Lupin 23.09.2009 13:32

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
A jam takie malutkie pytanko

Co dają nagrody zawodowe w karierach

-Poszukiwacz Przygód to wiem,że statuetka Jumboka IV ale co daje
- Gracz co daje nagroda za ten fliper
- Co daje nagroda w karierze sąd
- Co daje nagroda w karierze dziennikarstwo to pióro
-Muzyka a ta gitara co daje

zelkam 23.09.2009 13:51

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Poszukiwacz - chyba w pobliżu tej statuetki sim się lepiej czuje
Gracz - zarabiach co chwileczke 5 $ podczas gry w flippera, dodatkowo podnosi Ci sie zabawa.
Sąd - chyba taka mównica do ćwiczenia charyzmy, ale mógłby mnie ktoś poproawić.
Dziennikarstwo - statuetka... to statuetka xD
Muzyka - poprostu gitara do grania =D

Remus Lupin 23.09.2009 13:54

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Dobra na razie nie gram w simsy

Ciągle myślę jak skombinować kasę na WB (49,90 w agardzie)

Łezka 23.09.2009 21:32

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Remus...
Prawo/Sąd - tak jest to mównica jak trafnie określiła to Żelkam, ale na niej uczysz się szybciej charyzmy niż przy lustrze.
Dziennikarstwo - statuetka to po prostu dla wystroju.
Muzyka - stylowa gitara. :)

brzos 24.09.2009 10:32

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Wracając do tematu, teraz myślę, że podstawa

Remus Lupin 24.09.2009 12:24

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Cytat:

Napisał Dziurawiec_Skąpolistny (Post 1128131)
Remus...
Prawo/Sąd - tak jest to mównica jak trafnie określiła to Żelkam, ale na niej uczysz się szybciej charyzmy niż przy lustrze.

Czyli to dokładnie to samo co ta mównica z kariery Politycznej dzięki

Łezka 24.09.2009 12:38

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Nie ma za co. Prawie to samo, bo różnią się jedynie wyglądem.

Remus Lupin 24.09.2009 12:41

A jeszcze zapytam a ten wykrywacz kłamstw co daje bo wiem,że to do zabawy ale co jezcze

Chodzi mi o nagrodę w karierze Przestępca.

misterio 20.11.2009 16:52

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Jak dla mnie, najlepszym dodatkiem sa cztery pory roku. Bo praktycznie wnosza najwiecej przydatnych rzeczy. Zaraz po tym beda podroze. Ten dodatek byl bardzo trafiony. Uwielbiam go xD No i jeszce nocne zycie jest ciekawe. Reszta nie ejst najgorsza, ale nie najlepsza xD Najgorszym dodatkiem, ktory jak dla mnie ejst bezsensowny sa Zwierzaki. Bo oprocz tych sow i kotow nic w nim ciekawego nie ma, nic nowego. Jak dla mnie powinni dac to jako akcesoria.
A co do akcesorii, nie wypowiadam sie, bo mialam do czynienia tylko z jednymi - moda z H&M ;)

Oramo 21.11.2009 14:05

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Ja zdecydowanie uwielbiam cztery pory roku, ponieważ ten dodatek wprowadził śnieg. :D I ogólnie inne takie jak deszcze, grad. :) Strasznie mi się to podoba. A co do innych to fajne też jest osiedlowe życie. Bo można mieć sąsiadów tak blisko i w ogóle!

Thea 27.11.2009 18:27

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
1. Cztery pory roku (uwielbiam ten śnieg. ;p)
2. Nocne życie. (te impry. mm ;*)
3. Zwierzaki. (bo jakie te życie by bez nich było?)
4.Czas wolny (nudno bez tego dodatku ;/)
5.Osiedlowe życie (te czarownice. ;d)

caalam 28.11.2009 20:27

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
dobra. kto mi pomoże ? nie wiem jaki dodatek opłaca się kupować. Zwierzaki czy Osiedlowe życie ? pytałam się wszystkich na GG, ale zdania są podzielone więc przyszłam tu.

Remus Lupin 29.11.2009 10:33

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Polecam bym Tobie Osiedlowe Życie.

Ja jestem na tropie Na Studiach.

Milou 29.11.2009 15:58

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Myślę podobnie jak osoba powyżej, wybrałabym OŻ.

Zwierzaki.. hm, na początku byłam uradowana, że je mam, ale godzina- dwie grania i szczerze mówiąc znudziły mi się. I do tego zaczęły mnie wkurzać te psy i koty. ; )
Najlepiej jakbyś poczytała o tych dodatkach, ale osobiście radziłabym OŻ.

Scuti 05.12.2009 17:47

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Nocne Życie, Cztery Pory roku, Podróże i Historie z bezludnej wyspy - to moi faworyci. :D
Nocne życie i Bezludna wyspa są na czele tej listy. :P

mariusz 15.12.2009 11:32

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
cztery pory roku
zwierzaki
podróże
nocne życie

first 15.12.2009 13:44

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
cztery pory roku
podróże
Nocne zycie
Zwierzaki

Anique 15.12.2009 18:40

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Cytat:

Napisał Quenna (Post 1161172)
dobra. kto mi pomoże ? nie wiem jaki dodatek opłaca się kupować. Zwierzaki czy Osiedlowe życie ? pytałam się wszystkich na GG, ale zdania są podzielone więc przyszłam tu.

Też miałam taki problem, ale uważam, że bardziej opłaca się kupić osiedlowe życie. I uważam także, że to własnie ta gra jest najlepsza (chociaż jej nie mam :p) ale z tego co czytałam, doszłam do takiego wniosku.

Wstrzymam się jednak do głosowania w sondzie, gdyż moje zdanie może się jeszcze zmienić. ;)

damianzradomia 02.01.2010 23:36

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Według mnie najfajniejsze są:
-Własny Biznes
-Cztery Pory Roku
-Osiedlowe Życie
A z mini dodatków to Ikea urządza dom oraz Moda z H&M

Blair 27.01.2010 12:35

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
4 pory roku bezapelacyjnie pierwsze miejsce! szkoda, że mój nieskoordynowany ruchowo tatuś złamał płytkę przy wkładaniu do pudełka. lubię podróże, miałam kiedyś taką fajną, niezależną kobitkę, która jeździła sobie po świecie. ofiara formatu[*] niech spoczywa w pokoju.

Czila23 27.01.2010 15:05

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Ja znów lubię bardzo osiedlowe życie i cztery pory roku. CPR to był mój pierwszy dodatek i nie sądziłam, że tak go polubię. Myślałam że moimi ulubionymi będą podróże i czas wolny, ale jednak nie. Całkiem podoba mi się też WB.

pau 15.02.2010 16:43

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
mnie się najbardziej podobają osiedlowe życie i podróże ale zagłosowałam na osiedlowe życie. :)

agatkaa 25.02.2010 08:07

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Hey wszystkim. Mam do Was prośbę. Uprzedzam że nie jest zbyt oryginalna ale to dość duży dla mnie kłopot. Obecnie mam gre the sims 2 i dodatki: Na studiach, Własny Biznes, i Podróże, Chcę zainwestować w nowy a zastanawiam sie nad Zwierzakami i Cztery Pory Roku. Przejrzałam całe to podforum i domyślam się że większość od razu powie CPR ale dalej niewiem. Błagam doradźcie mi i uzasadnijcie swój wybór. Na wielu stronach czytałam opisy tych dodatków, oglądałam zwiastuny. Podam powody dla których chciałabym je mieć:
Zwierzaki:
a)bo można mieć zwierzaki rzecz jasna b)skoro mam WB mogłabym otworzyć nowy sklep,c) mam dodatek na studiach i tam moge stworzyc sima zombie, ktore sa naprawde super a w zwierzakach moglabym stworzyc simy/wilkolaki
no coz ale slyszlam ze zwierzaki szybko sie nudza
a cztery pory roku :
a) dzieki zmieniajacej sie pogodzie wszystko staje sie o wiele bardziej realistyczne w grze, b) po waszych opiniach zapowiada sie fajowo a wasze zdanie liczy sie dla mnie
c) wydaje mi sie ze jest wiecej nowosci niz w zwierzakach
CO wy na to? Pomóżcie i powiedzcie dlaczego ten albo ten dodatek:D
a w ktorym dodatku jest wiecej nowych rzeczy typu meble ubrania i fryzury?
ps. POzdrowienia dla wszystkich fanow gry The Sims:***

aluminium. 25.02.2010 12:46

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Więcej rzeczy czy ubrań dochodzi oczywiście w CPR, ale osobiście polecę Ci zwierzaki ;)

nmin 25.02.2010 13:16

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Możesz otworzyć sklep z warzywami i rybami ;) Sklep zoologiczny ma swój urok, ale tak naprawdę bez dodatków z Internetu niewiele możesz w nim sprzedawać - kilka legowisk i misek, parę akcesoriów i gabloty na psa lub kota.

Chociaż uwielbiam Zwierzaki i zawsze mam jakieś zwierzę w simowej rodzinie, to obiektywnie muszę przyznać, że CPR wnosi do gry dużo więcej.

Ana021 25.02.2010 13:52

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Niestety nie grałam we wszystkie dodatki,ale najbardziej lubię CPR i Zwierzaki.A z mini-packów oczywiście H&M:)

Spade 26.02.2010 18:21

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Zapoznałem sie z każdym i jak dla mnie najfajniejsze są CPR, bez pogody całość jest strasznie sztuczna ;p

simunia 21.03.2010 14:57

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Ja mam zwierzaki i jestem bardzo zadowolona nie mam natomiast 4 pór roku ale, zwierzaki to bardzo fajny dodatek polecam ;)

Kab Hun 21.03.2010 16:06

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Hmmm... Ze względu na to, iż lubię porównywać, to zrobię subiektywną minirecenzję poszczególnych dodatków (podstawki oczywiście też):

TS2 10/10 (pierwsze, najlepsze, klimatyczne; od tego się zaczęła nasza przygoda z simami nowej generacji; co prawda istnieją tam irytujące wady [których większość naprawiają dodatki], ale w ogólnym rozrachunku nie psują dobrego wrażenia ;] )

TS2: NS 9/10 (dodatek oznaczony numerem jeden i IMO najbardziej klimatyczny; punkcik odjąłem za nieco przydługie [i przyłatwe] semestry. ale to nic, życie studenckie jest po prostu miodne i basta ^^)

TS2: WB 6/10 (z tym dodatkiem trochę się pożarłem, gdyż tworzenie własnego przedsiębiorstwa jakoś nie przemówiło do mnie; plus mogę dać za możliwość zdobywania rang, a także całkiem niezły poziom trudności)

TS2: NŻ 8/10 (ta część należy do grupy 'tych udanych' mimo iż jest w niej kilka aspektów, które mi nie pasują - po pierwsze: do dyspozycji dostajemy puste, niezasiedlone przedmieście; po drugie: w klubach oprócz naszych simów kręci się może z 4/5 ludzi [a to stanowczo za mało!]; inne nowości, takie jak samochody, wampiryzm, randki, czy nawet ścieżka dźwiękowa, są według mnie zrealizowane po mistrzowsku)

TS 2: Z 4/10 (zawiodłem się po całej linii; owych tytułowych zwierzaków w grze jest owszem dużo, ale nie dorastają pięt tym z jedynki; posiadanie zwierzaka w domu bardziej przeszkadza, niż cieszy; i najgorsza rzecz pod słońcem - jak można było tak zbezcześcić wilkołaczą rasę?! zamiast rządnego krwi potwora mamy owłosionego facia z osteoporozą... te 4 punkty w ocenie są jedynie za edytor tworzenia psów i kotów, który jest nawet przyjemny. i za ładną okładkę)

TS 2: CPR 8/10 (tu już specjalnie nie mam do czego się przyczepić; zjawiska atmosferyczne, ogrodnictwo i wędkarstwo są może mało rozbudowane, ale całkiem przyjemne; ^^ a za simorośle Maxisowi należą się brawa)

TS 2: P 7/10 (miły, relaksacyjny dodatek... trochę jednak żal mi, że zabrakło w nim otoczeń zimowych; ale to nic - Wyspa Twi-jakaś nadrabia wszystko ^^ spory minus jednak za to, iż podczas zwiedzania otoczenia jesteśmy skazani na nieznośnie długie loadingi...)

TS 2: CW 9/10 (początkowo nastawiony byłem dość sceptycznie, bo sama istota dodatku nie była zbyt pociągająca - jednak później okazało się, że nie jest wcale tak źle, wręcz przeciwnie - aż chce się grać. ^^ WRESZCIE dodano opcję starzenia się kilku simów naraz [już nie trzeba grać 10-ma rodzinami jednocześnie, żeby np. utrzymać związki wśród nastolatków]; trochę jednak nie wysilili się z dodatkowymi profitami, wynikającymi z entuzjazmu do hobby... Dolina Niezbędna także wykonana bardzo nieudolnie... ale już aspiracja drugorzędna i korzyści z niej czerpane są świetnie zrealizowanym pomysłem ^^)

TS2: OŻ 9/10 (i tym dodatkiem też się zachwyciłem; nowe, wielkie miastowe otoczenie [i tu mam ochotę udusić polskich tłumaczy, za tę nieszczęsną 'Jaskinię...'], możliwość grania w apartamentach, które przypominają akademiki znane z TS2: NS i... nooo... magia! choć przyznam szczerze, że większy pociąg czuję do starej, poczciwej Abry, to na magię dwójkową wcale nie narzekam ^^)


Akcesoria i inne duperszmerce:

TS2: NŚ 9/10 (w połączeniu z zimą z CPR daje zabójczo klimatyczne [i prowizoryczne] święta Bożego Narodzenia... ;] co zimę robię moim simom taką udawaną Gwizdkę i dekoruję ich dom rzeczami z pakietu świątecznego; WIEEELKI plus należy się pakietowi za tego srebrnego, świecącego renifera, jest on po prostu boski ^^)

TS2: I 7/10 (spory zasób ciuchów galowych i fryzur dla panny młodej to jedyne co mi się podoba; meble, łuki weselne, barki - to wszystko jest niepotrzebne; ani razu nie skorzystałem z przedmiotów imprezowych, bynajmniej dlatego, że imprezy robię bardzo rzadko)


W resztę nie grałem i nie zamierzam oceniać po screenach.

Wrona115 23.03.2010 16:16

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Ja uwielbiam zwierzaki, ale 4 pory roku i czas wolny też są fajne. Miałam kiedyś nocne życie, ale się popsuło. Teraz mam historie ze świata zwierząt i czekam z niecierpliwością na "Zwierzaki" do trójki.

Titellè 06.04.2010 11:26

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
- na studiach
zawsze był, jest i będzie moim ulubionym dodatkiem.

Betinka 06.04.2010 16:25

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Jako że posiadam tylko Osiedlowe życie i cztery pory roku to zaznaczam obydwie, lecz trochę lepsza jest jak dla mnie jednak CPR. Napewno by mi się również podobały Podróże i Zwierzaki gdybym je miała bo w 1 części Simów mi się bardzo podobały.

Natasza0 24.04.2010 20:48

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Ja lubię wszystkie ale jak mam wybrać to chyba Cztery pory roku

caalam 25.04.2010 18:31

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
według mnie to albo Cztery Pory Roku albo Nocne Życie :]

Tusiov 21.05.2010 20:02

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Ja najbardziej lubię Podróże :P Wyspy, morza itd. ... ;)

Elajza 03.06.2010 19:23

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Moim zdaniem CPR bez nich nie umiem grać! A po CPR to... Własny Biznes.

Pearly 09.06.2010 20:19

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
- Szyk i elegancja
- Cztery pory roku

Wiktoria__07 10.06.2010 15:29

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
CPR, Podróże są fajne bo mi się z wakacjami kojarzą :)

Faruncia11 10.06.2010 15:36

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Ja najbardziej lubie The Sims 2 Moda Z H&M

Psychosis 11.06.2010 15:39

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Najlepszym według mnie dodatkiem jest Na studiach, potem CPR.
Najgorszym zaś czas wolny.

Psotka 12.06.2010 17:17

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Dla mnie wszystkie są super i nie potrafie wybrać tego najlepszego

Meliona 12.06.2010 17:21

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Mi się najbardziej podobają zwierzaki. Potem podróże, a na trzecim miejscu cztery pory roku. Nie mam nocnego życia, osiedlowego życia i własnego biznesu, więc na ich temat się nie wypowiem. Lubię też Czas Wolny, od którego zepsułam płytę i musiałam na nowo instalować grę. Fajne są akcesoria, Na święta.

Kinkarus 17.06.2010 15:00

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Dla mnie najlepszym dodatkiem są Cztery Pory Roku.

Wiktoria__07 17.06.2010 15:18

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Cytat:

Napisał Kinkarus (Post 1260768)
Dla mnie najlepszym dodatkiem są Cztery Pory Roku.

No właśnie, popieram :P:P:P

Simka18 26.06.2010 05:03

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
zgadza sie cztery pory roku są najlepsze

caalam 03.07.2010 15:52

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
ze wszystkich dodatków jakich mam to jest tak:

1. cztery pory roku
2. podróże
3. nocne życie
4. własny biznes
5. na studiach

Oramo 28.07.2010 11:12

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Cztery pory roku i zwierzaki <3

Unknown_Girl 28.07.2010 11:28

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Cytat:

Napisał Oramo (Post 1281748)
Cztery pory roku i zwierzaki <3

Tak, CPR i Zwierzaki :> gra staje się realniejsza dzięki tym dodatkom : D
Niedługo mam zamiar dokupić sobie jeszcze WB :3

Oliwia13 03.08.2010 21:46

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Moje ulubione to Cztery Pory Roku oraz Podróże jednak lubię też Własny Biznes.

muffindance 05.08.2010 22:18

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Zwierzaki, CPR, Night Life. <33

Dora 06.08.2010 08:37

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Zwierzaki i CPR i studia ktorych obecnie nie mam.

rudzielec 07.08.2010 11:08

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Zwierzaki ;) ale bardzo lubię podróże ^^

Aglasit 07.08.2010 13:02

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Mi najbardziej do gustu przypadły Studia i Własny Biznes

Violet 07.08.2010 16:31

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
mi się najbardziej podobają Cztery pory roku,zwierzaki i osiedlowe życie

Leo 12.08.2010 21:40

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Lubie dużo dodatków NS, NC, WB, ale najbardziej przabdło mi to gustu TS2, ponieważ wiąże sie z tym bardzo wiele wspopnień.:P

Misia9218 12.08.2010 21:44

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Aktualnie nie mam zainstalowanych simsów ale już niedługo to się zmieni. A jak kiedyś grałam to według mnie najlepsze zwierzaki i cztery pory roku

JoannaDSTT 17.08.2010 21:12

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Mam DDelux i zastanawiam się nad zakupem 5 dodatków ( bo tyle mogę kasy na to wydać) Interesują mnie dodatki pełne ( nie akcesoria) i wstępnie wybrałam takich 5: Zwierzaki, Cztery pory roku, Podróże, Czas wolny, Osiedlowe życie.
Co sądzicie o takim wyborze? Dlaczego w tym temacie piszecie tak jakby każdy dodatek był oddzielny do gry ? znaczy ze nie mogę równocześnie grać w Cztery pory i czas wolny ? lub nie mogę zabrać zwierzaków na podróże ? Pamiętam ze w Sims 1 można było mieć wszystko na raz i wszystko ze sobą działało. Przykładowo na Wakacjach mogłam mieć ze sobą pieska i używać tam magie. Czy sims 2 nie działa tak samo ? Bo z waszych postów wygląda to tak że jak gram w CPR to już nie mogę w inne :| Aha no i jeszcze jedno : Kolejność instalacji ma znaczenie ? Czy DDelux jest w 100% kompatybilna z dodatkami pozostałymi?

tomek.966 27.08.2010 20:06

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Wszystkie dodatki mogą działać razem, kolejność zaś nie ma znaczenia.

Co do tematu to dla mnie najlepszym dodatkiem jest The Sims 2: Cztery Pory Roku, z akcesoriów zaś Na święta.

Glivi 30.08.2010 10:15

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
The Sims 2 - Na studiach.
Gorąco polecam :).
Pozdrawiam!

Karolka1231 31.08.2010 10:45

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Cztery Pory Roku i Zwierzaki :)

inoue 31.08.2010 10:53

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Ja nie umiem grać bez Czterech pór roku, ale oprócz nich lubie jeszcze bardzo Czas Wolny (mimo że już go nie mam : ( ), Na studiach i Osiedlowe Życie, w którym dochodzi bardzo dużo nowych akcji :D

Sims987654321 01.09.2010 14:37

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Osiedlowe życie jest cool.
Ale mój ulubiony dodatek to Studia.
Akcesori nie kupuję.

delicate 01.09.2010 22:28

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
A ja uwielbiam Czas Wolny. Moim zdaniem bardzo urozmaica grę, bo człowiek bardziej skupia się na tym, żeby Sim rozwijał swoje zainteresowania, a mniej na tym, żeby wskaźniki ciągle były zielone. :)
Poza tym bardzo lubię "Na Studiach", mimo że zawsze podążam tym samym schematem przy moich simach.

Avantys Impremia 13.10.2010 15:06

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Cztery pory roku i Szyk i Elegancja

imagina 25.11.2010 19:40

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Osobiście nie umiem grać bez Czterech Pór Roku, acz bardzo lubię też Zwierzaki i Osiedlowe Życie.

Pciocha 05.12.2010 20:59

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
4 pory roku, nocne życie i własny biznes

M...:) 09.12.2010 09:44

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
ja najbardziej lubie pory roku, studia i zwierzaki;p

miłośniczka zwierząt 20.12.2010 19:57

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Cztery pory roku jest zdecydowanie najfajniejszym dodatakiem ;)

Wainwright 21.12.2010 07:48

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Ale the sims historie to nie jest zadna seria the sims 2 xD

Simka_Marta 21.12.2010 13:02

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Ja tam wybrałam The Sims 2 Własny Biznes,bo wprost kocham ten dodatek!(podobnie jak każdy,ale ten wyjatkowo :) )

Tadeusova 03.01.2011 19:17

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Najlepsze wg. mnie Własny Biznes i Cztery Pory Roku.

amber 04.01.2011 15:16

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Czas Wolny, Cztery Pory Roku i Zwierzaki.
CW bo wreszcie moim simom się nie nudzi.
CPR bo wprowadza dużo nowych interakcji i wreszcie są pory roku.
Zwierzaki - urzeczywistniają grę.

patryk916 14.01.2011 19:40

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Na Studiach
Nocne Życie
Zwierzaki
Cztery Pory Roku
Podróże
Osiedlowe życie

Z resztą i tak w to nie gram bo 5 czerwca 2009 wyszły THE SIMS 3

Snerta 15.01.2011 09:49

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Wg mnie najciekawszym dodatkiem są zwierzaki, bo oprócz kilku nowych obiektów, dochodzi możliwość wprowadzenia całkowicie innego, odmiennego członka rodziny, który ma całkowicie inne, odmienne potrzeby i całkowicie inny, odmienny wygląd. Ciekawa innowacja, która mnie - jako miłośniczce zwierząt i przyszłej pani weterynarz - niezwykle umila rozgrywkę.

kessaris 20.01.2011 11:30

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Ja wybrałam Nocne Życie, Cztery Pory Roku, Podróże, moda z H&M i Ikea urządza dom. Nocne życie dlatego że Simy mogą mieć samochód - to bardzo przydatne. Można także jeździć na imprezy, do kręgielni, na randki można się umawiać etc. Ale najbardziej utkwiły mi w pamięci Cztery Pory Roku ^^ dosyć dużo wprowadzają do gry. Podróże też są fajne : wielka stora, rodzaje tańców i powitań, hotele, morze, plaża, statek piratów itd. Moda z H&M przydaje się jeśli chce się grać bez dodatków z neta ( tak jak na przykład ja ) Ikea ma bardzo fajne, kolorowe meble.

kokomando 18.02.2011 17:57

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
ja zagłosowałem na cztery pory roku

Słonecznik 04.03.2011 13:44

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Czyli bardzo lubicie CPR? A co sądzicie o OŻ? Aha i mam jeszcze jedno pytanie, jakie nowe rzeczy dochodzą w tych dodatkach? Dzięx z góry ;*

Szary 766 01.04.2011 00:21

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
zdecydowanie, zwierzaki

miłośniczka zwierząt 10.04.2011 17:56

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
w CPR dochodzą nowe meble , nowe kariery, no i oczywiście pory roku jak sama nazwa mówi, a w OŻ dochodzą apartamenty , nowe ubrania i fryzury no tez nowe meble tak dokładnie to nie pamiętam bo dawno nie grałam. Wiem, że w OŻ dochodzą też czarownice, czarodzieje i fajne zabawki, odnośnie placu zabaw dla dziec,i maszyny z piciem i jedzeniem. Ja jednak bym polecała Cztery pory roku bo tam dochodzi lodowisko jeszcze no i simowie mogą mieć własny ogródek z warzywami.

Continue. 11.04.2011 17:51

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Osiedlowe Życie. <3
Najlepszy dodatek, najbardziej ucieszyłam się, gdy dostałam OŻ na święta. :D

myself04 11.05.2011 15:26

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
zdecydowanie 4 pory roku!
zawsze gdy MAXIS wydawał dodatki do części 1 simsów marzyłem aby powstał taki dodatek ^

hare_krishna 06.08.2011 22:08

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Cztery Pory Roku i Zwierzaki bo wnosiły najwięcej innowacji, natomiast z akcesoriów to Ikea urządza dom i Moda z H&M

Fisia 25.08.2011 06:11

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Jeśli chodzi o dodatek to waham się między OŻ a CPR, a z akcesorii to samo co hare_krishna :)

kopalny98 12.09.2011 16:48

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Zdecydowanie cpr.

Fleur Rebelle 17.09.2011 12:28

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Z dodatków CW i OŻ, a z akcesoriów H&M i Ikea - gram bez dodatków z netu.

Tempest 14.10.2011 15:03

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Ja stawiam na cztery pory roku i podróże :)
Ew. Historie ze świata zwierząt, bo są mixem wielu dodatków :)

Wiki99 02.11.2011 13:59

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Najfajniejsze są zdecydowanie Podróże. Chociaż Własny Biznes i CPR to też ciekawe dodatki.

Marcin07 12.11.2011 09:57

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Gdyby dodatek Zwierzaki nie istniał to nawet nie pomyślałbym żeby się trudzić z zasysaniem tej gry, bo czymże byłby świat bez psów ? Zwierzaki to podstawa ! dlatego tylko na nie oddaje swój głos.
Trudno byłoby też się obejść bez Czterech Pór Roku które stawiam na miejscu drugim.

zuzapets 12.11.2011 16:23

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
z dodatków najlepsze są według mnie:
nocne życie
cztery pory roku
podróże
a z akcesoriów
Moda z H & M
Ikea urządza dom
rezydencje i ogrody

Meona 04.12.2011 06:11

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Jak dla mnie Cztery Pory Roku, H&M, Młodzieżowy styl, Czas Wolny i Osiedlowe życie. Wszystkie dodatki mi się podobają, każdy wnosi coś fajnego np. bitwa na poduszki :D.

LovettBon 13.12.2011 21:02

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Zdecydowanie Własny Biznes. Moim zdaniem najciekawszy dodatek, uwielbiam zakładać moim simom przedsiębiorstwa, zwłaszcza tym z pragnieniem popularności - nie ma lepszej okazji na zdobywanie przyjaciół niż założenie własnego sklepu ;p

simsowo12d 23.12.2011 10:14

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Według mnie najlepsza to osiedlowe życie ,cpr,na studiach

Hinata 28.12.2011 15:23

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Zdecydowanie "Cztery Pory Roku". Najciekawsza i najbardziej wciągająca część według mnie. Potem "Podróże". Lubię spotykać tą Wielką Stopę. A trzecie miejsce na podium zajmuje dodatek "Na studiach" *wiwat*. Najmniej zaś lubię "Własny Biznes". Przynudza mnie, i tyle. Nie rajcuje mnie kariera.

neville 21.02.2012 23:01

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
mi się najbardziej podobają:

CPR - ze względu na możliwość stwarzania pogody
OŻ - za meble, możliwość tworzenia osiedli i ciekawe interakcje
WB - podoba mi się tryb prowadzenia biznesu, a interesy często rosną (lecz cukiernie coś nie chcą :(()

alpherainn 18.07.2012 08:12

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Z dodatków:
- Własny Biznes,
- CPR,
- Czas Wolny
A z mini-packów
- RiO
- IKEA urządza dom
- Szyk i elegancja

Najlepsze i najwięcej wprowadziły nowości do gry.

Kamil 06.08.2012 13:22

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
A ja lubię wszystko :P Bez wyjątku! Każdy dodatek dodaje coś co lubię. Wysyłanie simów na studia to już u mnie tradycja, a poza tym fajne obiekty tam dochodzą :P I te psikusy.... Nocne Życie jest the best! Kluby, kręgielnie, restauracje - wszystko co lubię! Nie wspomnę już o świetnych ciuchach... Kocham zakładać biznesy i przydzielać je innym rodzinkom z miasta a potem chodzić tam moimi simami. :D To takie fajne, że można zrobić sklep ze wszystkim :D Zwierzaki lubię, bo są zwierzaki :P CPR lubię za pogodę, szklarnię, ogrodnictwo, pory roku...i pingwinka! Podróże...ah Podróże... Bez nich byłoby nudno :p Czas Wolny ubóstwiam za świetne obiekty i interakcje <3 Osiedlowe Życie kocham! Nie odinstaluje ich nawet, jeśliby mieli mnie zabić xd Oczywiście stwory nadnaturalne to "wisienka na torcie" i BAM, mamy ekstra grę :D Stuff packi też lubię, ponieważ każdy zawiera wspaniałe obiekty :) Nie mogę żyć bez Kuchni i Łazienki oraz Ikei :P

Mixy 05.02.2013 09:07

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Mi podoba się wiele dodatków. Nie grałam jeszcze wszystkimi, ale myślę, że z tych co grałam najlepsze są "Cztery Pory Roku".

lovepotion 25.03.2013 19:51

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Ja najbardziej lubię dodatek 'Na studiach'. Co prawda to ten moment w życiu moich Simów, który przebiega bardzo schematycznie - już na studia wysyłam go z kandydatką/kandydatem na współmałżonka, a zaraz po rozpoczęciu studiów szybko wybieram umiejętności, które w trakcie studiów chcę wyszkolić na jak najwyższy poziom. Ale z drugiej strony to też moment kiedy najbardziej się zżywam z moimi Simami :D
Bardzo lubię też OŻ, klimat tych apartamentów, sąsiedzkich grilli, odwiedzin i hałasów w nocy. Z akcesoriów najfajniejsze uważam te z kolaboracją z H&M i IKEĄ. Szczególnie IKEĘ, bo w dużej mierze mogłam dzięki temu odtworzyć swój studencki pokoik. :D

Tenebris 16.07.2013 19:12

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Ja myślę, że "Osiedlowe Życie" chociaż nie wiem skąd wytrzasnęli ten pomysł z czarownicami. Bardzo mi się podoba mieszkanie w blokach jest świetne bo to jedyny sposób żeby odwiedzać innych simów.

sim 04.12.2013 18:43

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Ja uważam,że Na Studiach bo wnoszą wiele rzeczy do gry.
Bardzo lubię też Cztery Pory Roku bo też dużo wnoszą

Weraxera 28.09.2014 15:03

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Zagłosowałam na:
- Na Studiach (dodatkowa grupa wiekowa, studia, zombie, możliwość wskrzeszania zmarłych Simów),
- Nocne Życie (kluby, restauracje itd. oraz wampiry, randki, cygańska swatka, perfumy, eliksiry, trumna),
- Cztery Pory Roku (pogoda, pogodomierz, ogrodnictwo, fajne miasto),
- Podróże (podróżowanie, tajne parcele, domki letniskowe, hotele, różne atrakcje, pamiątki),
- Na Święta (obchodzenie Bożego Narodzenia i Sylwestra przez Simów, różne dekoracje związane z tymi świętami oraz przyjście Św. Mikołaja),
- Młodzieżowy Styl (fajne meble, fryzury i ubrania przeznaczone dla nastolatków),
- Historie z Bezludnej Wyspy (super fabuła samotnego rozbitka, możliwość gry swobodnej),
- Osiedlowe Życie (mieszkania, apartamenty, możliwość stania się wiedźmą lub czarodziejem oraz podróżowania do magicznych miejsc, nowe komputery, łóżka itd.),
- Rezydencje i Ogrody (panele słoneczne, nowe animacje, możliwość ustawiania wysokości dachu lub jego nachylenia, nowe schody, kwiaty itp.).

TheBlackSheep 04.02.2015 10:45

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Tak naprawdę ciężko wybrać ulubiony dodatek, bo wszystkie się wzajemnie uzupełniają i każdy wnosi coś do rozgrywki (między innymi z tego powodu cenię dwójkę).

Jak już musiałabym wybrać taki naj, to zdecydowanie Podróże.Trójka ma dla mnie duży minus właśnie za to, że nie ma porządnego dodatku z tematyką wakacji/odpoczynku, tylko albo jakieś głupie misje albo badziewną okolice w której trzeba mieszkać, a nie wyjeżdżać tam.
Uwielbiam ten dodatek za różnorodne otoczenia. Z jednej strony góry z drugiej Hawaje, a z trzeciej Daleki Wschód. Wszystkie mają swój niepowtarzalny klimat oraz atrakcje.
Najbardziej lubię wyjeżdżać do Trzech Jezior - namioty, ognisko, utrzymanie równowagi na belce, rzucanie toporkami, sauna, taniec klepaniec,naleśniki, Wielka Stopa ;D
Potem Wyspa Twikkii (pływanie w oceanie, opalanie, budowanie zamków z piasku, szukanie muszelek, taniec hula, hamaki itd) a na koniec Wioska Takemizu (masaż, gorące źródła, joga, herbata). Ponad to, ogólnie podoba mi się ten album z wspomnieniami z wakacji, możliwość zaproszenia poznanych simów do siebie, wycieczki, pamiątki, tubylcy i to że w każdym otoczeniu witają się na inne sposoby i są tacy charakterystyczni. No ten dodatek naprawdę wiele oferuje. Pod warunkiem że jeździ się co jakiś czas, tak żeby stopniowo wszystko odkrywać i żeby się nie znudziło.

Nina14! 17.08.2015 19:15

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Może nieco ożywię ten temacik :)

Ze wszystkich pozycji wybrałam Cztery Pory Roku oraz Osiedlowe Życie.
Dlaczego?
CPR-Dodaje ten wyjątkowy klimacik z pingwinkami (jak ja je zobaczyłam to prawie się przewróciłam),barwną jesienią,tymi wszystkimi bałwanami i wogóle.No i uprawy i simorośle :3
OŻ-te całe blokowiska,czarownice i współlokatorzy co fajny dodatek do gry.Szybko można znaleść miłość,nie trzeba się męczyć z szukaniem domu i zabudowywowaniem go.

Głosy może poszły na te dlatego,że to moje jedyne pudełkowe dodatki do TS2.

Nusso 19.08.2015 09:28

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Moje głosy:
- Studenckie Życie (studia, ładne okolice, nowa grupa wiekowa, tajna grupa, akademiki)
- Nocne Życie (wampiry, przedmieście, samochody, cygańska swatka, woda kolońska)
- Własny Biznes (możliwość stworzenia wymarzonego biznesu, rangi)
- Zwierzaki (samodzielne zwierzaki, możliwość zatrudnienia naszych pupili, tresura, wilkołaki)
- Cztery Pory Roku (ogrodnictwo, pory roku nadające ciekawy klimat, pingwin, sokowirówka, wiejskie meble)
- Podróże (świetne lokacje, ukryte parcele, kąpiel w morzu, wielka stopa, pamiątki)
- Osiedlowe Życie (czarownice, osiedla, ciekawa okolica)
- Moda z H&M (ubrania)
- Kuchnia i Łazienka (śliczna armatura i ładne wyposażenie kuchni)
- Zagłosowałem też na wszystkie Historie

scavo 19.08.2015 12:32

Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?
 
Zagłosowałem na:
- Nocne życie - dom "Upadłych drzew" to moje życie, uwielbiam kluby i jest więcej miejsc do odwiedzania.
- Cztery pory roku - jak wiadomo, klimacik do gry :P no i jesienią szybciej umiejętności są zdobywane, więc tylko na plus.
- Na święta - same proste urozmaicenie do gry a daje dużo radości :D
- Impreza - to samo co z "Na święta", ale w tym wypadku dostajemy całkiem fajne dekoracje i meble. I torty! O jedzeniu zapomnieć nie można :P
- Kuchnia i łazienka - bez tego AGD (chyba tak to się nazywa... o.O) ani rusz! Jedyne ładne AGD z gry i działające, bo w tych z CC nie można jedzenia przechowywać :P
- Ikea urządza dom - no kompletny must have! Nie ma co się rozpowiadać :D
- Osiedlowe życie - zaczynając nową historię w bloku jest najlepsze, bo mało kasy się wydaje :P
- Rezydencje i ogrody - lubię te rośliny po prostu :P


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:05.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023