TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 2: Rozszerzenia (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=522)
-   -   Czy mam kupić Własny Biznes? (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=43072)

frenzi 25.04.2008 15:49

Czy mam kupić Własny Biznes?
 
Hej, niewiedziałem jak nazwać temat, ale chodzi mi oto, że w jednym z tematów w grupie The Sims 2- ktoś powiedział że

"ja gram bez bo nie mogę przejść aktualizacji WB bo mam Simsy2 na DVD
no i lipa
hehe"

Pytanie było: Czy gracie w Sims 2 bez dodatków (bez np. Własnego Biznesu)?
Troche to pytanie zmienilem ale oto chodziło.

No więc mam The sims 2 na DVD, o co chodziło tej osobie mówiąc ze nie moze przejsc aktualizacji WB bo ma sims 2 na DVD, czy jak teraz kupie sobie Własny Biznes to mi nie bedzie dzialac bo mam sims 2 na DVD, musi byc na CD?

Bijou 25.04.2008 16:55

Odp: Czy mam kupić Własny Biznes?
 
Ja mam wszystko na DVD i mi gładko chodzi.
Chyba, że nie zrozumiałam pytania :d

syrena5mb 25.04.2008 18:10

Odp: Czy mam kupić Własny Biznes?
 
Z tego co zrozumiałam : ja bez dodatków nie mogę grać bo sie denerwuje. Szlak mnie trafia bo nie ma co robić. Jak kupiłam Własny Biznes to grałam chyba cały dzień.

psychickid 25.04.2008 18:16

Odp: Czy mam kupić Własny Biznes?
 
nie, będzie działać. niekrórzy mają pewne problemy z uruchomieniem, jeśli podstawa jest na DVD a dodatki Cd, ale tylko niektórzy.
Ja np. nie miałam.

A co do pytania to będzie Ci działać .! możliwe , ze przy aktualizacji, tej osobie jakiś błąd wyskoczył.

Ale raczej będzie działać .
na forum był kiedyś taki temat jak zainstalowac dodatki na CD, przy podstawie DVD, ale teraz nie mogę go znaleźć ;/

Iminashi 25.04.2008 18:55

Odp: Czy mam kupić Własny Biznes?
 
Nie rozumiem... Z tego, co mi wiadomo to błąd aktualizacji jest tylko na piratach,ale hm... nie sluchaj mnie bo malo wiem :) Mam WB na CD i TS2 na DVD i chodzi gładko... Nie wiem, ale może ściągniesz jakąś łate, czy coś :P

Lilith 25.04.2008 20:38

Odp: Czy mam kupić Własny Biznes?
 
jeżeli pojawi się problem przy aktualizacji to ściągniesz sobie łatkę z oficjalnej strony. @up: ja np, miałam błąd aktualizacji przy modzie z himu, a jakoś wszystko mam oryginalne ^.^

nelciagroch 02.05.2008 18:37

Odp: Czy mam kupić Własny Biznes?
 
nie polacam szybko sie nudzi czas wolny jest lepszy

Iminashi 18.05.2008 19:42

Odp: Czy mam kupić Własny Biznes?
 
Cytat:

Napisał nelciagroch (Post 781974)
nie polacam szybko sie nudzi czas wolny jest lepszy

to zalezy od gustu i upodoban.
do mnie na przyklad nie przemawia czas wolny. nie kupie go, bo mysle, ze dochadza w nim tylko nowe przedmioty i ubrania... W WB natomiast jest wiele wiecej nowych funkcji ulatwiajacych i ulepszajacyh rozgrywke. Ja mam Wb juz hm... dawno, bo z jakis rok (na spole z sis ale sobie kupie) i nie znudzily mi sie ;) Wg mnie lepiej zainwestowac w WB. Poza tym nelcia, on o to nie pytal... przynajmniej nie w tym sensie.

*Ashley* 18.05.2008 20:09

Odp: Czy mam kupić Własny Biznes?
 
Polecam dodatek fajny ale jak bym miała wybierac to wybrasłam bym chyba
wybra ła czs wolny

lukas300 27.08.2008 16:03

Odp: Czy mam kupić Własny Biznes?
 
nie martw sie bedzie działać gładko ja mam prawie wszystkie dodatki jedne na DVD drugie na CD i wszystko chodzi problem może pojawić się przy piracie


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:45.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023