TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   FTS Newsletter (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=567)
-   -   FTS Newsletter 18 [20] - KOMENTARZE (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=65111)

Charionette 16.04.2013 20:47

FTS Newsletter 18 [20] - KOMENTARZE
 
Zapraszam do komentowania najnowszego wydania gazety :)

Cytryśnia 17.04.2013 19:48

Odp: FTS Newsletter 18 [20] - KOMENTARZE
 
To skomentuje ;p
przede wszystkim to się cieszę, że wygrałam łamigłówkowego łamacza :D jeee
japoński horoskop jest ciekawą odmianą, chyba nigdy nie słyszałam o takim sposobie :O więc ciekawe :)
ogółem wydanie ciekawe, było co poczytać, choć we wcześniejszych numerach było więcej tematów chyba :O ale teraz szukacie nowych redaktorów itd... więc ok
właściwie to piszę ten komentarz, aby m(o)ps zrobił pompkę xD

Wielebny 17.04.2013 19:54

Odp: FTS Newsletter 18 [20] - KOMENTARZE
 
To może jeszcze ja skomentuje, żeby nie było Wam droga redakcjo smutno, że nikt nie komentuje ;P

Numer bardzo fajny, ciekawe artykuły i wgl. git (ps. nie czytałem, obejrzałem parę obrazków;P)

Gold_Chocolate 17.04.2013 19:55

Odp: FTS Newsletter 18 [20] - KOMENTARZE
 
W ramach tego, że niektórzy płaczą, że nie ma komentarzy,a ja się ostatnio nie odzywam to skomentuje.
Bardzo ciekawy numer, szczególnie japoński horoskop i tekst o nołlajfach :D iluż to ja mam takich znajomych..
Nawet zacytowano mój komentarz :D jak zwykle napisany bez ładu i składu, ale to już nie ważne.
Ogólnie ciekawie, interesujący tekst o nauczycielach, taki "na czasie", bo niektórych dręczą przed egzaminami ^^
Podoba mi się :)

Laselight 17.04.2013 20:06

Odp: FTS Newsletter 18 [20] - KOMENTARZE
 
Co to się dzieje ostatnio, że nikt nie komentuje gazetki? Nie będę taka i skomentuję.
MPS, robię to dla ciebie, rób pompkę

Na początku chciałam ponownie pogratulować CW rangi. [robiłam już to w banowanku, ale nieważne] Wiem, jak bardzo chciała mieć jakąś rangę <3
Co do Forum Mówi, nie spodziewałam się, że jednak moja wypowiedź o modach się pojawi ;D Trochę się rozpisałam i myślałam, że to zaszkodzi pojawieniu się. Jedyne zastrzeżenie mam do koloru przy wypowiedzi Green Tea, cięzko to przeczytać.
chyba, że to nie jest do czytania
Japoński horoskop mnie nie zainteresował, nie lubię horoskopów.

Trochę kultury, człowieku jest bardzo ciekawe. Dowiedziałam się o ciekawych książkach i serialach.
Jednak Polecane Dodatki TS3 w tym numerze wyszły słabo. Tylko dwa zdjęcia z rzeczami do simów, których jest mało. Chyba, że to z braku czasu.

Dalej nie chce mi się pisać, bo moje palce znikną ;( Ale MPS, rób pompkę

Malfurion 18.04.2013 11:07

Odp: FTS Newsletter 18 [20] - KOMENTARZE
 
Zaczne od gratulacji dla Cytrynowej Wisni za zdobycie rangi :)
Numer calkiem przyjemny. Ciekawy tekst o byciu nolifem xDD :D
Po raz kolejny zero wzmianki o VS w On Top. Ten dzial jest niewidoczny czy jak? :P
Rowniez odpowiedzi na pytania odnosnie modow i forum ciekawie sie czytalo. Z wiekszoscia zdecydowanie bym sie zgodzil ;) (a szczegolnie w kwesti modow ;} )

Mroczny Pan Skromności 18.04.2013 15:57

Odp: FTS Newsletter 18 [20] - KOMENTARZE
 
Genesis, muszę sobie napisać na czole, to może będę pamiętał o tych VS :D
Ale na swoje usprawiedliwienie dodam, że Twoje dzieła są już tak popularne, że reklama w naszej jakże poczytnej gazecie niewiele pomoże :P

I zgodnie z obietnicą, robię 6 pompek (mój komentarz, jako, że był tylko odpowiedzią do Genesisa, pomijam :P)


EDIT:
@down: Będę widział, bo często się przeglądam w lutrze xD
Niesetety, żaden sarkazm. Nietrudno zauważyć, że mało osób tu zagląda i podejrzewam, że większość po prostu już zna Twoje VS ;) Niemniej, postaram isę tym razem nie zapomnieć :P

Malfurion 18.04.2013 16:38

Odp: FTS Newsletter 18 [20] - KOMENTARZE
 
Cytat:

Napisał Mroczny Pan Skromności (Post 1688632)
Genesis, muszę sobie napisać na czole, to może będę pamiętał o tych VS :D

Jak napiszesz na czole, to nie bedziesz widzial :D XDDDDD

Cytat:

Napisał Mroczny Pan Skromności (Post 1688632)
Ale na swoje usprawiedliwienie dodam, że Twoje dzieła są już tak popularne, że reklama w naszej jakże poczytnej gazecie niewiele pomoże :P

To mialbyc sarkazm? :P

Rosemarie 19.04.2013 15:07

Odp: FTS Newsletter 18 [20] - KOMENTARZE
 
Cytat:

Zagraniczne imiona damskie w nickach przeważnie brzmią bardzo ładnie i elegancko, także w tym przypadku się udało!
A bardzo dziękuję. :D

neville 19.04.2013 17:39

Odp: FTS Newsletter 18 [20] - KOMENTARZE
 
Cytat:

Napisał Clarissa (Post 1689098)
A bardzo dziękuję. :D

a bardzo proszę *cieszy się z dzieła* XD


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:31.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023