TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   FTS Newsletter (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=567)
-   -   FTS Newsletter - 23[25] - Komentarze (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=66535)

Charionette 18.02.2014 16:39

FTS Newsletter - 23[25] - Komentarze
 
Zapraszam do pozostawienia po sobie komentarza ;)

Mroczny Pan Skromności 18.02.2014 19:46

Odp: FTS Newsletter - 23[25] - Komentarze
 
No dobrze, to na wstępie biję się w piersi i przepraszam za TSP On Top - zawaliłem na całej linii. Już od jakiegoś czasu nosiłem się z zamiarem rezygnacji, ale zawsze ostatecznie dochodziłem do wniosku, że dam sobie radę. Jakiś czas temu bodajże Myrtek podjęła temat reklamowania OJSG i innej twórczości, wówczas sam wyszedłem z propozycją radykalnych zmian. Ba, nawet podjąłem konkretne kroki, zacząłem rozmawiać z kilkoma osobami nad "podziałem obowiązków"... A później wyszło, jak wyszło. Splot niekorzystnych okoliczności doprowadził do tego, co powinno stać się dawno temu. Dlatego proszę Was, jeśli macie chęci, motywację i trochę rozeznania w forumowych trendach, zgłaszajcie się na moje miejsce :) To naprawdę fajny dział, szkoda by było, gdyby tak po prostu upadł.

A teraz trochę o innych artykułach i nie tylko :P

Forum Mówi... jak to Forum Mówi :D Pytania w pierwszej części są okej, chociaż chciałbym też poznać opinię jakiejś osoby postronnej, tzn. kogoś kto w ogóle nie brał udziału w 4Ż. Ja - mówiąc szczerze - dużo lepiej postrzegałem ten konkurs, kiedy byłem tylko obserwatorem. Nie mam tu na myśli, że była kiepska organizacja, czy coś w tym stylu, bo organizacja była dobra (moim zdaniem lepsza, niż w ubiegłym roku). Chodzi mi raczej o ogólną atmosferę zarówno pomiędzy drużynami, jak i wewnątrz mojego zespołu. Trochę inaczej to sobie wszystko wyobrażałem xD
Odpowiedzi w drugiej części były dla mnie trochę dziwaczne :P Tzn. wiadomo, każdy może mieć poglądy jakie chce, aczkolwiek ja miłość postrzegam trochę inaczej, ale to ja jestem odrzutkiem więc zapewne to moje poglądy są dziwne :D

Nowości za Świata Simów - krótko i na temat. Niewiele się działo ostatnimi czasy, przynajmniej jeśli chodzi o TS4. Trójkowe tematy mnie nie interesują, więc się w nie nie zagłębiam ;) Ankieta jest w porządku, ale jeśli ktoś regularnie odwiedza dział TS4 to niczego nowego się nie dowie, bo zostali przepytani użytkownicy, którzy się tam regularnie udzielają :D

Rankingi - BUU NIE MA MOJEGO NICKA :(:(:( Nie ma co się rozpisywać, dzięki temu rankingowi o wiele łatwiej się połapać (np. dopiero się zorientowałem, że Ever pozbył się kropki xD).

Trudne Sprawy - jeden z moich ulubionych działów, tym razem bez wspaniałego kalafjora :( Jednak uważam, że Mery świetnie sobie poradziła :) Oby szybko ktoś równie kompetentny zasilił nasze szeregi :D Co do tematu, cóż, zgodzę się, że niektóre współczesne teksty zdają się być płytsze, niż... filiżanka... Pani Urbańska najwidoczniej zjadła literkę "T" na początku tytułu swojego najnowszego hitu :)

Horoskop - nie wiem kto go układał, ale jest zaprzeczaniem rzeczywistości :D Mimo to fajnie się czytało xD

M jak Mieszkanie - dżin jak zawsze nie zawiódł, choć jego dział jest w tym wydaniu wyjątkowo skromny (z małej literki). Mimo to, na pewno wiele osób skorzysta z porad :D

Nowinki Techniczne - i tak to powinno wyglądać :P Nic dodać, nic ująć. Zgodzę się w sprawie stanowiska KE. Taka prawda, jakby nie patrzeć. Dużo wygodniej (nie wiem czemu, ale w tym momencie przypomniała mi się kreskówka "Mumia-niania" czy jakoś tak, w której kiedy powiedziało się "wygodniej", pojawiali się starożytni Egipcjanie :|) obejrzeć sobie coś w domu (zwłaszcza w dobie szybkiego internetu, kiedy nie musimy już czekać na buforowanie), niż zapierdzielać parę kilometrów do kina, w którym zresztą bardzo rzadko jest to, co mnie akurat interesuje. Szkoda tylko, że nic się nie zmieni na lepsze (bo przecież łatwiej jest zrobić kolejną ustawę ograniczającą wolność w sieci, niż namówić wytwórnie do poszerzenia oferty...).

No i Strefa Luzu - jak zawsze fajne zagadki, przyjemnie się je rozwiązuje :) Gratulacje dla Cytrynowej Świni Wiśni!

astoria 18.02.2014 20:08

Odp: FTS Newsletter - 23[25] - Komentarze
 
Cytat:

Napisał MPS
Odpowiedzi w drugiej części były dla mnie trochę dziwaczne :P Tzn. wiadomo, każdy może mieć poglądy jakie chce, aczkolwiek ja miłość postrzegam trochę inaczej, ale to ja jestem odrzutkiem więc zapewne to moje poglądy są dziwne

wyciagneli z calego mojego pieknego wywodu te najbardziej ckliwe momenty i jeszcze nie zachowali oryginalnej pisowni :( redaktorzy, jak mogliscie, zaraz ludzie zaczna mnie odnominowywac z Szatana : (((((((((

Horoskop byl uroczy, ale zachcialo mi sie jesc troszku, co do Trudnych spraw, dobrze ujeto ta sztuke jutuba z ostatnich miesiecy, calkiem spoko artykul, ale bywaly lepsze - mnie ogolnie brakuje (?) rankingow seriali/filmow i tego czegos gdzie byly ciekawostki o panstwie? miescie? miejscu? idk ale fajne to bylo

@down: o, Swiat w pigulce, wiedzialam ze to musi sie jakos nazywac

Pink Panther 18.02.2014 20:14

Odp: FTS Newsletter - 23[25] - Komentarze
 
Cytat:

Napisał omega (Post 1805553)
mnie ogolnie brakuje (?) rankingow seriali/filmow i tego czegos gdzie byly ciekawostki o panstwie? miescie? miejscu? idk ale fajne to bylo

Dokładnie! Od chyba 2 numerów piszę w komentarzach, że brakuje rankingu filmów itd :C A "Świata w pigułce" nie ma pewnie dlatego, że Fallenka na chorobowym :|

Co do reszty - wielkie dzięki MPS Laseczko, że wspomniałeś w TSP On Top o TSWN! :love: Btw. tekst "Jeśli macie ochotę na coś dłuższego (i nie mam tutaj na myśli niczego nieprzyzwoitego)" mnie powalił xD

Strefa luzu jest świetna, nieskalana jakimkolwiek błędem czy niedociągnięciem. Horoskop też ciekawy ;)

Ogólnie numer udany :)

A tak w ogóle, to rzeczywiście laseczkowy nick powinien być w rankingu :|

e: Bym zapomniał, poradnik od CW miszczowski xDDDD

Cytryśnia 18.02.2014 20:25

Odp: FTS Newsletter - 23[25] - Komentarze
 
Ten numer zaskoczył mnie i pozytywnie i negatywnie, ale po kolei...


Cytat:

Po raz pierwszy w swojej przeszło dwuletniej pracy przy Klawej Enklawie doczekałem się kogoś, kto przysłał mi coś od siebie Pech chciał, że tym kimś była Cytrynowa Wiśnia oraz, że jej poradnik został w brutalny sposób przetestowany na mojej Skromnej osobie.
Jestem zaszczycona <3333 serio. wysłałabym ci coś jeszcze... Ale jakoś mi tak dziwnie :|

Bardzo lubię te monologi, zawsze jakiś fajny temat jest, Mery sobie poradziła! :)

Oh! Ranking nicków! Bardzo go lubię! Jej! Ale zaraz, zaraz... Nie ma laseczki ;_; jak mogliście ;_; prawie złamaliście moje nieczułe na bul laseczki i innych serduszko.
Ale za to rozwiązałam zagadkę, która nękała mnie jakoś o 13 ;P :O serio...

Ooo, jak miło! Wygrałam rangę! 2 miesiące, zawsze coś .-.

Horoskop jakiś taki nieprawdziwy :huh: :P

Cytat:

Na początek smutna informacja - redakcja FTS Newsletter podjęła decyzję o zakończeniu przyznawania nagrody User Awards.
eeej ;_; a mnie dochodziły słuchy, że miałam być w kolejnej edycji ;___;

Sądzę, ze w wywiadzie, na temat 4Z powinny się wypowiadać osoby, które nie brały udziału.
a tka przy okazji
Cytat:

Czy chciałbyś/chciałabyś aby tego typu konkursy drużynowe odbywały się częściej?
o tak, przydałoby się!

PS. PP! nadal czekam! xD

EDIT: Ach, tak, wiem jestem niesamowita dziękuję, mam wiecej takich "poradników" i innych :fun: xd

Liv 18.02.2014 20:27

Odp: FTS Newsletter - 23[25] - Komentarze
 
Omega - to nie ja wywaliłam te "wtrącenia" :O W wypowiedzi użytkowników staram się jak najmniej ingerować podczas korekty.

Bez ani jednych "Polecanych" gazetka wygląda trochę łyso. Nie mówię, że zamieszone artykuły są złe (bo nie są!), ale... czegoś brakuje :( Niestety, zabrakło mi pomysłów i czasu na przemyślenie tematyki działu :(
Swoją drogą brak komentarzy do mojego działu w ostatnim numerze nie polepsza sytuacji, no ale just sayin'.

I tak podziwiam tych, którzy mają pomysły nawet na skrócone wersje swoich artykułów! (tu mam konkretnie na myśli Jina) Niby nic, a jednak coś!

Ogółem artykuły ciekawe - poprawianie takich tekstów to sama przyjemność ostatnimi czasy :D
Dobra robota, granatowi koledzy i koleżanki (z zaczerwienioną redaktor naczelną na czele)! :D

Shiver 18.02.2014 20:44

Odp: FTS Newsletter - 23[25] - Komentarze
 
Żadnych wtrąceń nie było (i nic nie usuwałem), wybrałem tylko dwie odpowiedzi omegi z sześciu. No a że wyszło ckliwie, to już nie było zamierzone :P

Szkoda, że nie wszystkim udało się oddać artykuły, ale numer i tak jest bardzo dobry c:

Hebe 18.02.2014 20:50

Odp: FTS Newsletter - 23[25] - Komentarze
 
Cytat:

Napisał Pink Panther (Post 1805560)
A tak w ogóle, to rzeczywiście laseczkowy nick powinien być w rankingu :|

e: Bym zapomniał, poradnik od CW miszczowski xDDDD

1) Tak, na poradniku ryczałam ze śmiechu, tak jak na trudnych sprawach :P
2) W rankingu brakuje Laseczki. Jak można było pominąć Laseczkę?
3) Mogłabym wziąć udział w konkursie, gdybym pamiętała nazwy obiektów z TS2.
4) W horoskopach nie gustuję, więc nie zagłębiałam się w lekturę kuchcikowego wróżenia.
5) WzF mną nie wstrząsnęły, może dlatego, że jestem na bieżąco. PS Zapomniałam pogratulować Płomienistym, więc teraz gratuluję ;)
6) W twórczość pisaną się nie zagłębiam, więc niewiele na ten temat mogę powiedzieć.
7) Na pewno wypróbuję palety z MjM, gdyż iż próbuję coś zbudować (z marnym skutkiem).
8) NT zacne, nie powiem :P
9) Czy mi się wydaję, czy moje wypowiedzi z FM występują częściej niż reszty? Łaj? :huh:
10) Co do NZŚS - widzę, że większość ma podobne poglądy na TS4 :P
11) Ogólnie nr jest w ok, choć - przyznam się - nie przeczytałam wszystkiego (teraz możecie na mnie nakrzyczeć).

#W skrócie #Taka sytuacja

Searle 18.02.2014 21:26

Odp: FTS Newsletter - 23[25] - Komentarze
 
Numer ogólnie oceniam, że jest OK :)

A konkretnie:

Ja nie chcę być mroczna, bo stracę wszystkich przyjaciół :P

Poradnik na utworzenie nicka fajny, ale dla mnie nieprzydatny, bo od początku i, mam nadzieję, do końca bedę mieć ten sam nick :)

Straszne te obrazki :cry: 9 od góry skąd pochodzi? Z jakiegoś filmu?

Zgadzam się z Meryam co do "Artyzmu" :)

Horoskop kłamie! Jak to ja niby nie jestem otwarta na nowości kulinarne? :P

Szkoda, że już nie będzie User Awards - konkurs, moim zdaniem cieszył się popularnością, mimo, że nie wszyscy zgadzali się z osobami nominowanymi do tego tytułu.

Dżin. genialne zdjęcia! Zawsze jak widzę Twoje foty, to chce mi się grać simy :)

Co do pomysłu pani Lipowicz, to się z Nią zgadzam, ale spójrzmy prawdzie w oczy - plan nie do wykonania.

Pomysł na interentowy HIT - moja mama nie lubi obrazu panoramicznego - muszę dać jej ogórka :P

redmoon 19.02.2014 12:48

Odp: FTS Newsletter - 23[25] - Komentarze
 
Przystojna pani minister - padłem XD.

Zgadzam się z "Artyzmem", ale Horoskop to jakaś bujda :p. Enklawa jak zawsze świetna, obrazki bardzo strasznie straszące. No i przejaw oryginalności - nie ma Laseczki w rankingu ! Aha - z końcem FA to jakiś niezbyt dobry żart. Prawda ?


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:06.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023