TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 2: Uwagi na temat gry (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=17)
-   -   Najlepsza kariera?? (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=50328)

M...:) 14.04.2009 20:07

Najlepsza kariera??
 
Hej, chciałam zapytać która kariera w TS2, TS2 CPR, I TS2 NS najbardziej się opłaca (chodzi o zarabianie kasy). Która najbadziej wam się podoba??

seattle 14.04.2009 20:17

Odp: Najlepsza kariera??
 
Najbardziej się opłaca kariera badacza natury - na ostatnim szczeblu zarabia się ponad 10000 simoleonów.

A najbardziej lubię architekturę i medycynę ;)

alishia 14.04.2009 20:18

Odp: Najlepsza kariera??
 
jeśli chodzi o zarabianie to nie wiem. ale mi się najbardziej podoba prawo, w niej zarabia się się chyba 1 300 zł w prawie wcielonym ;)

Nieidealna 14.04.2009 20:28

Odp: Najlepsza kariera??
 
Ja też nie wiem,jeśli chodzi o zarabianie.A najbardziej lubię medycynę i armię.:)Jak moja Simka pracowała w armii,zarabiała około 800 złotych,ale to i tak dla mnie było dużo.:D Szkoda,że nie doszła do najwyższego szczebla kariery,ale dostałam nowy komputer i musiałam przeinstalować.:(

M...:) 14.04.2009 20:40

Odp: Najlepsza kariera??
 
ja miałam najwyższy szczebel show-biznesu i osobiście wydaje mi sie najlepszy:) no bo jawyżej zarabia sie ok 5tys za dzien a chodzi sie 3 razy w tygodniu;) więc podsumówując 15tys za tydzień a w badaczu natury jest tylko 10tys;)


jak by ktoś chciał to polecam kod ten boolProp... i kliknijcie na gazete --> prace dla dorosłych --> i tam można wybrać każdą prace i każdy stopień;P
Chociaż osobiście wolę dojść na szczyt bez kodu --> większa satysfakcja..:D

ultraviolence 14.04.2009 21:03

Odp: Najlepsza kariera??
 
Nie wiem dokładnie, ile za jaką karierę się ma, ale najbardziej lubię dawać simom pracę architekta, muzyka, artysty i nauczyciela.

Łezka 15.04.2009 08:24

Odp: Najlepsza kariera??
 
Hmm...
Kariery, które ja bardzo lubię to: Edukacja, Dziennikarstwo, Architektura, Prawo i mniej Gastronomia.
Kariery, które opłacają się finansowo mając te dodatki co Ty M...:) to: Edukacja na szczycie zarabia się około 3,5 tys., Dziennikarstwo zarabia się na szczycie około yyy chyba 3 tys. lub troszkę mniej, badacz natury i show - biznes było nadmienione wyżej, osobiście to poleciłbym jeszcze Artystę mam jedną simkę taką i zarabia chyba 4 tys. z hakiem.

KONDZiO102 15.04.2009 15:41

Odp: Najlepsza kariera??
 
Nie dawno odkryłem że simy mogą zarabiać w domu.
Wystarczy nastawiać wiatarków i paneli słonecznych (dochodzą w dodatku Rezydencje i Ogrody) i kasa leci sama. Wystarczyło 6 podwójnych paneli i 6 wiatraków abym nie musiał płacić rachunków i jeszcze dostawał kasę (ostatnio 900$) za dom o wartości 400000$
Kasa przychodzi bodajże co 3 dni (nie jestem pewien).

A tak przy okazji to wie ktoś co więcej kasy przynosi, wiatraki czy panele?

Tonks 15.04.2009 18:03

Odp: Najlepsza kariera??
 
Mam duży sentyment do gastronomii, bo była to chyba pierwsza praca, którą wybrałam dla mojej historycznej rodzinki Daun. Obecnie większość simek pracuje w edukacji i jako tancerki, a simowie są biznesmenami. To trochę nudne, ale inne posady po prostu mnie nie satysfakcjonują.

Gio 15.04.2009 18:07

Odp: Najlepsza kariera??
 
W medycynie i w wojsku bardzo dużo zarabia się na samym początku, na tych najniższych strzeblach, ale w później stopniu 'zaawansowania' w stosunku do innych zawodów płace są małe ;)
Ja mimo wszystko wybieram przeważnie zawsze te dwie, bo nigdy nie dotarłem do wyższego, niż czwartego poziomu.
Czasem jednak jeszcze wybieram pracę nauczyciela ;)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:48.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023