TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 2: Rozszerzenia (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=522)
-   -   The Sims 2: Podróże - Masz pytanie - zadaj je tu (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=38439)

Byczu 08.09.2007 08:24

The Sims 2: Podróże - Masz pytanie - zadaj je tu
 
w tym temacie zadajemy pytania tylko i wyłącznie dotyczące The Sims 2 Podróże.A ja będę wam odpowiadać:P Jeśli nie będę czegoś wiedział to może ktoś inny mi pomoże odpisywać na pytania zaczynajmy!

ToLaoi 08.09.2007 09:44

Odp: Pytania odnośnie dodatku
 
ok wiec ja mam pytanko ktore jusz wczesniej zdalam w swoim poscie czy wielka stopa moze miec dzieci???

Stokrotka 08.09.2007 09:53

Odp: Pytania odnośnie dodatku
 
Na jakiej parceli znajduje się Duchowy Relikwiarz (czy jakoś tak)?

Byczu 08.09.2007 09:58

Odp: Pytania odnośnie dodatku
 
Cytat:

Napisał ToLaoi
ok wiec ja mam pytanko ktore jusz wczesniej zdalam w swoim poscie czy wielka stopa moze miec dzieci???

Chyba nie jeszcze nie patrzyłem:P
Cytat:

Napisał simka223
Duchowy relikwiarz

nei spotkałem się z takim czymś chyba coś poprzekręcałaś może powiedz co on robi itp. itd.

Stokrotka 08.09.2007 10:01

Odp: Pytania odnośnie dodatku
 
Wydaje mi się, że na jakimś czacie z producentami było napisane iż nie można

Kati_Simka 08.09.2007 12:25

Odp: Pytania odnośnie dodatku
 
Może mi ktoś powiedzieć, co mam zrobić w tym tajemniczym miejscu, gdzie jest stary mędrzec czy jakoś tak? Na razie pojawiły się dwa dymki: "Hmm..." i "Pierwszym krokiem jest pokora". C dalej? Napiłam się z nim herbaty i zaczęliśmy gadać. Co trzeba dalej zrobić?

pocia 08.09.2007 12:37

Odp: Pytania odnośnie dodatku
 
Cytat:

Napisał Kati_Simka
Może mi ktoś powiedzieć, co mam zrobić w tym tajemniczym miejscu, gdzie jest stary mędrzec czy jakoś tak?

ja zaparzyłam herbatę, chwilę z nim pogadałam przy niej, później mu się ukłoniłam parę razy i zatańczyłam taniec. po tym opowiedział mi historię:P.

zdjęcie :
http://img167.imageshack.us/img167/1...dbc9qz1.th.jpg

Cytat:

Napisał simka223
Na jakiej parceli znajduje się Duchowy Relikwiarz (czy jakoś tak)?

eee.. jeśli dobrze myślę, to chodzi ci o tego ducha pirata, który znajduje się nad morzem? jeśli tak, to zapewne znajduje się na "tajemniczej parceli". aby się do niej dostać, potrzebujesz mapy;) . wtedy, gdy wybierzesz opcję "idź do - parcela publiczna" pokaże ci się nazwa nowej parceli .

Lilith 08.09.2007 12:52

Odp: Pytania odnośnie dodatku
 
Nie zupełnie ;). Duch kapitana piratów zajduje się na południowej plaży, w tym wraku statku :D

Byczu 08.09.2007 13:19

Odp: Pytania odnośnie dodatku
 
no właśnie na tajemniczej parceli jest wiedzma

shezza 08.09.2007 13:55

Odp: Pytania odnośnie dodatku
 
Jak wygląda kąpiel w morzu/jeziorze? Simy wskakują tak samo jak do basenu czy co?

Sacline 08.09.2007 13:59

Odp: Pytania odnośnie dodatku
 
wchodza .Potem pływają .

ToLaoi 08.09.2007 14:02

Odp: Pytania odnośnie dodatku
 
ok a jak zrobic zeby duch tego kapitana ciebie polubil...mnie wrecz nienawidzi a nic mu nie zrobilam..tylko przyszlam i zwiedzialam caly poklad przeszukalam jego kajute i on wyskoczyl i zaczal mnie popychac ??? Co mam zrobic zeby mnie polubil ??

ToLaoi 08.09.2007 14:04

Odp: Pytania odnośnie dodatku
 
a na parceli wiedzmy tego kolesia w masce trzeba mu wszytsko naprawic ..i nawizac z nim kontak zeby byli ze soab przyjaciolmi (ta turkusowa buzka)

Stokrotka 08.09.2007 16:40

Odp: Pytania odnośnie dodatku
 
Chodziło mi o coś w stylu studni życzeń z CPR, do którego wrzucasz monetę i nie wiesz co się wydarzy, mogą cię pogryźć pszczoły itp. Miało się to znajdować chyba w Takemizu, ale nie jestem pewna. Jeżeli chodzi o nazwę to na pewno coś poprzekręcałam, bo słyszłam to tylko raz.

EDIT:
W pełnej nazwie Duchowy Relikwiarz starych zaklęć

aniba 08.09.2007 17:07

Odp: Pytania odnośnie dodatku
 
Ja mam pytanie - czy zamiast plaży piaszczystej , z odpowiednim pokryciem terenu, można sobie zrobić plaże z kamieni, żwiru?

Byczu 08.09.2007 19:12

Odp: Pytania odnośnie dodatku
 
chyba nie :1smutny: :1smutny:

monisiaczek 08.09.2007 20:13

Odp: Pytania odnośnie dodatku
 
co można robić z wielką stopą?

Byczu 08.09.2007 20:19

Odp: Pytania odnośnie dodatku
 
szczegolnie nic oprucz uścisku wielkiej stopy i jescze to ze ma wszystkie umiejętnosci rozwiniete na maksa

Janvier 08.09.2007 20:29

Odp: Pytania odnośnie dodatku
 
Cytat:

Napisał monisiaczek
co można robić z wielką stopą?


U mnie może rozmawiać bawić się normalnie jak sim. ;)

Todd 08.09.2007 21:10

Odp: Pytania odnośnie dodatku
 
1. gdzie spotkać wielką stopę?
2. czy u mistrza ninja można nauczyć się tylko teleportacji?

The FerG 08.09.2007 21:35

Odp: Pytania odnośnie dodatku
 
Cytat:

Napisał Todd
1. gdzie spotkać wielką stopę?
2. czy u mistrza ninja można nauczyć się tylko teleportacji?

1.Musisz znaleźc mape (wykopac z ziemi lub z wycieczki można znaleźc ,lepiej wykopac).Wtedy odkryje ci sie nowa parcela publiczna i tam on jest.
2.tylko teleportacji.

Janvier 08.09.2007 21:46

Odp: Pytania odnośnie dodatku
 
Trzeba wykopać mape do Tajemniczej Parceli w Trzech Jeziorach

Rainbow 09.09.2007 08:28

Odp: Pytania odnośnie dodatku
 
No,tylko zależy,jak trafisz-mój Sim był na wyspie Twikkii i tam znalazł mapę do chatki Wielkiej Stopy :P

Jakly 09.09.2007 08:42

Odp: Pytania odnośnie dodatku
 
A czy Simy na wakacjach sie starzeją?

Kati_Simka 09.09.2007 08:45

Odp: Pytania odnośnie dodatku
 
Nie starzeją się. Tak mi się zdaje...

Lilith 09.09.2007 08:57

Odp: Pytania odnośnie dodatku
 
Dobrze myślisz, nie starzeją się.

pocia 09.09.2007 13:38

Odp: Pytania odnośnie dodatku
 
Cytat:

Napisał Rainbow
No,tylko zależy,jak trafisz-mój Sim był na wyspie Twikkii i tam znalazł mapę do chatki Wielkiej Stopy :P

hehe, moja simka, gdy szukała skrzyni ze skarbem znalazła mapę do chatki wielkiej stopy, do tej, co daje lalkę voodo i tą z takemizu xD .

Janvier 09.09.2007 13:41

Odp: Pytania odnośnie dodatku
 
Gdzie znaleść Ninja :D ?

Byczu 09.09.2007 13:45

Odp: Pytania odnośnie dodatku
 
na wszystkich parcelach w wiosce takemizu:P

pocia 09.09.2007 13:46

Odp: Pytania odnośnie dodatku
 
Cytat:

Napisał domsim
Gdzie znaleść Ninja :D ?

w takemizu. u mnie przeważnie pokazuję się w:
# miejscu gdzie są gorące źródła i masażyści,
# miejscu w którym gra się w mahjong'a, po drugiej stronie jeziora,
# i w... pagodzie? jakoś tak - taka chyba najwyższa budowla w tej okolicy wakacyjnej.

tylko mi jeszcze nie udało się z nim pogadać, bo zawsze albo mi ucieka zanim do niego dojdę, albo "utyka" - np. pomiędzy dwoma ogrodzeniami x_X.

raz miałam taką sytuację, że zamienił się ze mną miejscami o_O. właśnie gdy utknął - podeszłam do niego i ze sto razy klikałam na niego simką, aż w końcu on zniknął, a ja pojawiłam się pomiędzy dwoma ogrodzeniami o_O.

Janvier 09.09.2007 13:49

Odp: Pytania odnośnie dodatku
 
Cytat:

Napisał pocia
w takemizu. u mnie przeważnie pokazuję się w:
# miejscu gdzie są gorące źródła i masażyści,
# miejscu w którym gra się w mahjong'a, po drugiej stronie jeziora,
# i w... pagodzie? jakoś tak - taka chyba najwyższa budowla w tej okolicy wakacyjnej.

tylko mi jeszcze nie udało się z nim pogadać, bo zawsze albo mi ucieka zanim do niego dojdę, albo "utyka" - np. pomiędzy dwoma ogrodzeniami x_X.

raz miałam taką sytuację, że zamienił się ze mną miejscami o_O. właśnie gdy utknął - podeszłam do niego i ze sto razy klikałam na niego simką, aż w końcu on zniknął, a ja pojawiłam się pomiędzy dwoma ogrodzeniami o_O.



Już sama znalazłam umiem się telepoortować (tzn.Mój sim :D )
.Ale mimo to i tak dziękuje

ToLaoi 09.09.2007 14:22

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
a ja mam pytanko co do tego opalania sie ...jak niemam zadnych dodatkow zainstalowanych typu 4 pory roku itd..tylko podroze..to czy moj sim sie bedzie mogl opalic na brazowo????

Byczu 09.09.2007 15:43

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
HeR:nie ma kodu~!
ToLaoi: Raczej nie!

ola669 09.09.2007 18:12

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
ja mam takie pytanie:)bo przyjechalam na wyspe Twikkii:) i wziełam jeden sobie pokuj i pozniej wszyscy inni podróznicy przyszli zamówic pokuj najpierw widzalam jak wyglądają pokoje potem przyszedł jakis dziwnie ubrany facet podszedł do dżwi i wszystkie meble znikneły i tak sie działo w kazdym pokoju który był zajety :O

Chryzantem Złocisty 09.09.2007 18:14

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
bo tak samo jest na studiach,przecież jak w akademiku inni studenci zajmą pokoje,to nie widać mebli w środku ani ludzi.
Więc w hotelach jest tak samo :)

Rose 09.09.2007 18:19

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
To ja mam pytanko. Widziałam na screenach ducha pirata. Czy można z nim pogadać itp.?
I jeszcze jedno. Co nam daje znajomość z Mędrcem?

Byczu 09.09.2007 18:29

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
z duchem pirata mozna pogadac i jak juz sie ma z nim dobry kontakt nauczyc sie od niego sznaty.a znajomosc z mędrcem daje to ze opowie ci smoczą legende i masz wspomnienie z wakacji!

Darlene 09.09.2007 18:30

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Od ducha można się nauczyć szanty, można mu opowiadać dowcipy ;p. Ja sobie go wzięłam do rodziny więc nim mogłam np. rozmawiać z simką ale simką nie.

Byczu 09.09.2007 20:21

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
dla ciekawskich co chcą wiedzieć np. jak wygląda teleportacja zrobiłem film:P
http://pl.youtube.com/watch?v=iRcSGDoLiC0

Abigail_Kocur 10.09.2007 18:41

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
To teraz ja.Czy jak weźmie Wielką Stopę do domu to inny Sim będzie mógł ją zobaczyć znów w lesie?

Byczu 11.09.2007 16:48

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
tak mozna miec nawet 8 wielkich stop!albo i wiecej

Chryzantem Złocisty 11.09.2007 18:34

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
To ja mam pytanie-gdzie i jak można zrobić te "starożytne ćwiczenia"? (te w Takemizu) :P
Co na screenach simy ćwiczyły jakąś tam sztukę walki czy coś?
Włączyłam wieże w jakiejś parceli,ale miastowi tańczą tylko tańce-połamańce i nie wiem co mam zrobić -___-

Janvier 11.09.2007 18:38

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
To nazywa się Tai-Chi można się go nauczyć od starca (tego co opowiada "smoczą opowieść) albo od ludzi i oni tego nie tańczą tylko ćwiczą.Moja simka się od niego nauczyła , bo zaczą ćwiczyć Tai- Chi i się przyłączyła

Chryzantem Złocisty 11.09.2007 18:41

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
dziękuję =D
No na razie muszę poczekać,bo wszyscy miejscowi się zmyli bo jest 2:00 w nocy heh ^^
A od starca się nauczyć,to też trzeba czekać aż on sam zacznie,czy wystarczy kliknąć na niego i jest taka opcja?

Janvier 11.09.2007 18:43

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Cytat:

Napisał Chryzantem Złocisty
dziękuję =D
No na razie muszę poczekać,bo wszyscy miejscowi się zmyli bo jest 2:00 w nocy heh ^^
A od starca się nauczyć,to też trzeba czekać aż on sam zacznie,czy wystarczy kliknąć na niego i jest taka opcja?


Nie nie ma takiej opcji.U mnie było tak że podałam herbate , przyłączył się póziniej przestał i zaczą ćwiczyć a ja kliknełam na niego i wziełam opcje Przyłącz się do Tai-Chi

Camerio 11.09.2007 18:48

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Hej, wiecie, jak w szybki sposób można znaleźć mapę do zakopanego skarbu? Tzn. kodem ;P Albo sam skarb. U mnie opcja "Przeszukaj kajutę" zniknęła po pierwszym razie ;P

Ylva 11.09.2007 19:33

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Kodem nie wiem, moze jakoś boolPropem, a ja miałam tak, że znalazłam mapę normalnym sposobem i w spisie parcel publicznych mialam jedną- tą z mapy- zaznaczoną znakiem zapytania. Pojechałam tam i mialam do wykonania zadanie. W moim przypadku musiałam naprawic pewnej czarownicy z Twikkii sprzęt domowy. W nagrode za to dała mi laleczkę voodoo :D

mabda 12.09.2007 08:27

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
ej, a w jaki sposob mozna sie nauczyc tego dalekowschodniego masazu? bylam wlasnie na dalekim wschodzie i jakos kurcze nie bylo tam masazystki... i co mi z tego, ze mi medrzec opowiedzial legende o smoku?

miracle 12.09.2007 08:52

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Hmm... Mm tą gre od wczoraj, więc nie bardzo się orientuję...
Czy można w jakiś sposób zabrać dzieci na wkajacje?
Ja miałam małe dzieci to musiały zostać w domu z opiekunką.
Czy np. dzieci lub nastolatki mogą jechać z rodzicami?

Sylvanna 12.09.2007 08:59

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Tak. Dzieci szkolne i nastolatki mogą wyjeżdżać na wakacje.
mabda musisz znaleźć parcelę ze stołami do masażu. Klikasz na masażyście i masz opcję: "naucz się masażu takiego czy takiego". W każdej z trzech okolic masz przynajmniej 1 parcelę z takimi stołami.

Cytat:

Napisał ToLaoi
ok a jak zrobic zeby duch tego kapitana ciebie polubil...mnie wrecz nienawidzi a nic mu nie zrobilam..tylko przyszlam i zwiedzialam caly poklad przeszukalam jego kajute i on wyskoczyl i zaczal mnie popychac ??? Co mam zrobic zeby mnie polubil ??

Przede wszystkim musisz anulować cały czas jak on chce Cię popychać, czy irytować. Ja cały czas opowiadałam mu dowcipy i z nim gadałam na przemian, aż w końcu pokazała się opcja "naucz się szanty".
Cytat:

Napisał Darlene
Od ducha można się nauczyć szanty, można mu opowiadać dowcipy ;p. Ja sobie go wzięłam do rodziny więc nim mogłam np. rozmawiać z simką ale simką nie.

Pierwsze słyszę żeby można było ducha wziąć do domu.

Darlene 12.09.2007 12:53

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Do domu nie wzięłam, jeszcze na wakacjach przyłączyłam go do rodziny kodem, ale potem jak zmieniłam miejsce wakacji to go wywaliłam ;p.

Todd 12.09.2007 17:03

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
1. a gdzie znalesc ninje?
2. od mądrego starca tylko uczymy się tai-chi i legendy?

Kati_Simka 12.09.2007 17:10

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
2. Tak. Tylko tego.
1. Ninje ja spotkałam jak byłam w Takemizu. Na jednej z parceli był... Nie pamiętam dokładnie

miracle 12.09.2007 17:20

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Znowu ja xD.

W jaki sposób można odkrywać "ukryte parcele" ?

The FerG 12.09.2007 17:27

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Trzeba kopac w ziemi aż wreszcie wykopiesz mape do tajemnej parceli.Następnie bierzesz simką pójście na parcele i w tej tabelce masz nową parcele.

Byczu 12.09.2007 20:23

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Cytat:

Napisał Todd
1. a gdzie znalesc ninje?
2. od mądrego starca tylko uczymy się tai-chi i legendy?

Ninje znajdziesz na każdej parceli Takemizu

P_iotrek 16.09.2007 08:54

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
1.Czy w Górach można kąpać sie w jeziorze jak sie zrobi parcele plażową?
Czy będą wtedy fale i muszelki i .tp :|

Lilith 16.09.2007 09:45

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Nie, kąpać i tą całą reszte można robić tylko nad morzem ;)

Byczu 16.09.2007 13:48

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Cytat:

Napisał P_iotrek
1.Czy w Górach można kąpać sie w jeziorze jak sie zrobi parcele plażową?
|

A co ma sie jezioro do parceli plażowej?

luja 16.09.2007 18:47

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
A teraz ja mam pytanie:P Gram już w podróże od dłuższego czasu ale nigdzie nie moge się nauczyć tych powitań czy gestów. Podobno uczą tego tubylcy, tylko że ja własnie ich nie odróżniam:P Czy to są Ci w tych specyficznych ubrankach dla danego terenu wakacyjnego??

Chryzantem Złocisty 16.09.2007 18:58

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Aby nauczyć się powitania,musisz poczekać,aż tubylec SAM do twojego Sima podejdzie i wtedy u góry się pojawi opcja "Powitanie.../Dudnienie w pierś" czy "Ukłon".
Nie można kliknąć i się nauczyć.
Najlepiej włączyć do tego wolną wolę,ale pilnować,żeby sim nie robił niczego czasochłonnego,żeby tubylec się nie zniechęcił.
W Trzech Jeziorach powitania nauczyłam się od razu-jakaś simka do mnie podeszła.
W Takemizu musiałam trochę pojeździć po parcelach i czekać,ale też ktoś podszedł =d

Ogólnie,musisz po prostu czekać,aż któryś z miejscowych sam z siebie podejdzie i wykona ten gest.
Potem możesz go powtarzać na nim bądź na innym tubylcu,dopóki się nie nauczysz =d

Gać 16.09.2007 21:04

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Zauwazylam ze w tym dodatku umieszczać mozna obiekty gdzie sie chce tzn...nie koniecznie w miejscach pokratkowanych i jakby to ... no wiecie o co mi chodzi xD

tylko ze problem jest z oknami i drzwiami. nie moge ich wstawic na sciane tak aby z jednej i z drugiej strony byly widoczne i dobrze dopasowane. to jakis blad? czy co? bo nie rozumiem o.O'

Byczu 17.09.2007 12:14

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
błąd deinstalka pomoze ale narazie nie deinstaluj tylko w czasie gry wciścij: Ctr+Alt+c i wpisz [PHP]moveobjects on[/PHP]

Gać 17.09.2007 15:07

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
tak też robiłam, ale nic to nie pomaga. ale poprobuje jeszcze. dziek.

Byczu 17.09.2007 15:14

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Spróbuj deinstalke! xP

mabda 17.09.2007 16:09

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
a ja proponuje wpisac
boolprop snapobjectstogrid true

kiedy bawi sie tym kodem mozna ustawiac meble poza kratkami i wlasnie jest problem z oknami i drzwiami
moze pomoze wpisanie tego kodu :)

P_iotrek 17.09.2007 16:31

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
ten dodatek własnie wniósł stawianie obiektów naparcelach wotoczeniu i prawdo podobnie w domu:)

Byczu 17.09.2007 16:33

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Napisz to wyrażnie bo odczytać nie można

shezza 18.09.2007 16:27

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Cytat:

Napisał Byku
Napisz to wyrażnie bo odczytać nie można


Eeeee.... Sam nie jesteś mistrzem ortografii, więc się z łaski swojej nie wymądrzaj. Zwykłe nabijanie postów, żałosne...

No właśnie. Mam pytanie. Jeśli jestem na wakacjach np. w Trzech Jeziorach to jak mogę ( o i le w ogóle mogę ) pojechać do Takemizu albo na Twiiki?

Janvier 18.09.2007 16:34

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Nie , można dopiero po powrocie do domu. Przynajmniej u mnie tak jest

Byczu 18.09.2007 16:55

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Musisz wymeldować się z apartamentu wziąść na budkę telefoniczną i wziąść:
"Wakacja"-->"Koniec Wakacji" Póżniej przyjedzie taksówka i zabierze simów do domu.A póżniej zamawiamy wakacje itd...

shezza 19.09.2007 13:20

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Ahaa... No trudno, ale dzięki za odpowiedzi. Jeszcze jedno pytanie mam. Podobno Duch Kapitana jest na Południowej Plaży. Ja go ani razu nie spotkałam. Coś konkretnego trzeba zrobić, żeby się pojawił...?

Byczu 19.09.2007 13:51

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
w tym statku trzeba przeszu kaćkajute kapitana 2
za 1 razem bedzie mapa a za 2 wyjdzie kapitam ja go wziełem do rodziny:D

Janvier 19.09.2007 14:07

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Cytat:

Napisał Byku
w tym statku trzeba przeszu kaćkajute kapitana 2
za 1 razem bedzie mapa a za 2 wyjdzie kapitam ja go wziełem do rodziny:D


Nieprawda kapitan nie zawsze wychodzi za 2 razem mi wyszedł za pierwszym ;)

Byczu 19.09.2007 14:40

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
to komputer losuje przynajmniej mi wyszedł za 2 razem:P

Nadiya 19.09.2007 17:20

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
A u mnie w ogóle za piątym razem wyszedł :con: ;( . Klikałam i klikałam, aż w końcu wyszedł, ale mapy żadnej nie dostałam!! Z resztą tak samo było na wycieczkach. 10 razy pojechałam na wycieczkę aż wreszczie dostałam mapę do tajnego miejsca :O ;( :con:
To jakiś obłęd! :wacko: xD

Byczu 19.09.2007 18:06

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
a ja mapę zdobywałem kopiąc w ziemi

Idil 20.09.2007 20:24

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Kopiąc w ziemi znajdujesz mapę do tajemniczych miejsc a w kabinie do skarbu (chociaż ja mam tą ze skarbem ale dalej nie mogę jej znaleźć :shy: )

_Ania_ 21.09.2007 16:32

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Tak z ciekawości, jaka była pora dnia, kiedy znalazłaś mapę do skarbu? Ja znalazłam wcześniej dziennik tego kapitana, a teraz cały czas mnie duch wyrzuca.

Idil 21.09.2007 17:24

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
W nocy, gdzieś około 12 :smirk: Chyba za 3 razem

Byczu 21.09.2007 21:51

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
jasny dzień simowa godz 14 lato

kornelia911 24.09.2007 18:37

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Czy gdy sim wchodzi do namiotu to my razem z nim? Tzn. czy możemy kontrolować co on tam robi, czy kamera wchodzi do tego namiotu? :P

zuza 24.09.2007 19:11

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
nie wchodzimy razem z nim. nie możemy go kontrolować chyba że w namiocie są 2 simy to wtedy mogą rozmawiać a jak sie bardzo dobrze znają to można też bara-bara lub postaraj się o dziecko. kamera automatycznie nie wchodzi do namiotu ale możesz ją tam sama wprowadzić.

Byczu 24.09.2007 20:54

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
kliknij bara bara wpisz moxeobjects on i odstaw namiot (w domu) a zobaczysz co robiąsimowie xD

kornelia911 26.09.2007 12:37

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
taa xD dzięki za odpowiedź :P
Byczu - moveobjects on :P Zwykła pomyłka, ja rozumiem;)

bumczikibum 27.09.2007 20:18

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
A czy może jest jakiś sposób aby mieć odrazu (np. kodem) mape do chatki wiedźmy/czarownicy ?

Angie96 04.10.2007 08:08

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Jak zdobyc wspomnienie "Złożyc hołd starożytnemu ludowi" czy coś w tym stylu ?? :|

Lilith 04.10.2007 12:35

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
W świątyni małp chyba trzeba złożyć ofiare do tej takiej dużej fontanny ;)

kicu 04.10.2007 14:36

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Mam problem z grą The Sims2 Podróże :( Po zainstalowaniu chcę ją właczyć i wyskakuje mi bład "Wykryto niezgodność z oprogramowaniem emulującym" co mam robic?????????

P_iotrek 06.10.2007 19:55

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Jeśli masz opcje "ponów Próbe" to ponów próbe,albo włącz ją jeszcze raz,albo deinstalka,albo sie przyznaj:
Masz pirata czy orginał?

Lilith 07.10.2007 09:03

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Wyłącz wszystkie programy działające w tle.

Werk@ 07.10.2007 16:27

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Mam takie pytanie jak to zrobić żeby simy zamieszkały na wyspach wakacyjnych ;( :1smutny: niewiem jak to zrobić :shy:

Jak to zrobić żeby simy zamieszkały na wyspach wakacyjnych??!

Proszę o pilną odpowiedż

joasia249 07.10.2007 17:08

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Zamieszkać na stałe nie można, ale wybrać na wakacje jak najbardziej ;]

Ps. Nie pisz więcej 2 postów pod rząd ;>

amcia4 10.10.2007 16:30

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
mam pytanko i byla bym wdzieczna gdybyscie mi w tym pomogli... :) czy mozna stac sie zoombim jak tak to jak?

psychickid 10.10.2007 16:44

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Można, ale tylko w dodatku "Na studia". Jeżeli sim umrze, i zapłaci się za mało za jego wskrzeszenie sim zostaje wskrzeszony jako zombi ;)

amcia4 11.10.2007 12:41

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Dziękuje bardzo buziaczki :D

Sara_ 18.10.2007 16:51

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Raz spotkałam ninje, ale drugi raz już nie mogę go znaleźć? Jest jakiś kod, aby ruszył tyłek i przyszedł/przeteleportował sie?

Natuśka____ 18.10.2007 18:05

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Znalazłam mapę do Ukrytego Skarbu tego Kapitana Zadziora ... i nie wiem co zrobić żeby go znaleść. Poszłam (tzn. mój Sim ;D ) na Plaże Południową , spotkałam znowu tego ducha , myślałam że od niego się dostaje skarb ale nic , naciskałam na statek też nic. A tak wogóle to byłam pewna że jak się pojawia to okienko do którego miejsca chcę się wybrać to tam jest miejsce zaznaczone znakiem zapytania , ale nie było tam nic o ukrytym skarbie. Widziałam już wszytskie tajemnicze parcelę prócz tej ; /

Tonetti 20.10.2007 09:34

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Natuśka - żeby dostać skarb musisz kopać dziury. Nie licz na to, że pirat da Ci skarb. Musisz kopać wszędzie gdzie sie da. Często się nie udaje, ale kop do skutku :P

Jaris 20.10.2007 12:15

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Gdzie mozna spotkac wielka stope, mozna ja przygarnac??!!

Natuśka____ 20.10.2007 14:06

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Cytat:

Napisał Jaris
Gdzie mozna spotkac wielka stope, mozna ja przygarnac??!!

Jeśli chodzi o pierwsze pytanie to identyczne było na samym początku tego tematu ;/
A jeśli chodzi o drugie - tak można przygarnąć Wielką Stopę

Karima 20.10.2007 15:25

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Trzeba znaleść mape prowadzącą do domu wielkiej stopy wziąść tą mape ze sobą na wakacje pojechać do miejsca o nazwie Trzy jeziora i to miejsce jest oznaczone szarym znakiem zapytania

_Ania_ 20.10.2007 21:30

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Cytat:

Napisał Natuśka____
A jeśli chodzi o drugie - tak można przygarnąć Wielką Stopę

A czy trzeba ją przygarniać? Bo może jest jakiś inny sposób, żeby zdobyć wspomnienie o spotkaniu Wielkiej Stopy.

Simka13 21.10.2007 07:36

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Aniu co do wielkiej stopy to trudne zeby mieć z nią wspomnienie ja męczyłam sie przez 2 dni i 2 noce ;D wkońcu ją przygarnelam Kliknełam na Wielka Stopę i pokazała sie taka opcja "Uścisk Wielkiej Stopy"
Uścisneła mnie ja miałam wspomnienie a Wielka Stope wyprowadziłam do skrzyni Simów :)

Natuśka____ 21.10.2007 09:15

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Cytat:

Napisał _Ania_
A czy trzeba ją przygarniać? Bo może jest jakiś inny sposób, żeby zdobyć wspomnienie o spotkaniu Wielkiej Stopy.

Ja kiedy go spotkałam moja Simka miała już laleczkę voodoo :) więc nie męczyłam się żeby zdobyć jego przjaźń :P Kiedy został moim przyjacielem to miałam wspomnienie wakacyjne że zdobyłam włochatego przyjaciela :)

perslyy 21.10.2007 18:51

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Ja mam małe pytanie.... Czy na noteboku(laptopie) będą dobrze działały?
Z tego co wiem to powinny bo The Sims 2 i inne dodatki chodzą u mojej kumpeli bez zarzutu...
Pytam się bo kupuje sobie laptopa...o wysokich parametrach,więc może pójdzie wszystko? Bedzie mieć dobry chipset :P

The FerG 21.10.2007 20:27

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Cytat:

Napisał perslyy
Ja mam małe pytanie.... Czy na noteboku(laptopie) będą dobrze działały?
Z tego co wiem to powinny bo The Sims 2 i inne dodatki chodzą u mojej kumpeli bez zarzutu...
Pytam się bo kupuje sobie laptopa...o wysokich parametrach,więc może pójdzie wszystko? Bedzie mieć dobry chipset :P

Będą bo nawet ja gram na laptopie ;]
Tylko na laptopie się u mnie troche tną ,ale da się przeżyć :)

perslyy 22.10.2007 07:00

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Cytat:

Napisał DogFun
Będą bo nawet ja gram na laptopie ;]
Tylko na laptopie się u mnie troche tną ,ale da się przeżyć :)

Aha bo może masz słabszy chipset?
A jakie masz parametry?

Karima 22.10.2007 18:07

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
to jeszcze zależy czy masz dużo wolnej pamięci

Deeta 22.10.2007 20:52

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
A ja też mam swoje małe pytanie:)Chodzi o drzwi do szklarni.Tam pisze,że trzeba zostawić trochę miejsca w wolnego,a potem się dowiaduję że są w panelu drzwi do szklarni!No to już nie wiem,czy zostawić miejsce żeby można było wejść czy postawić te drzwi...

mabda 22.10.2007 21:19

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
drzwi
jak nie wstawisz drzwi i nie zamkniesz scian to lipa a nie szklarnia. tak samodom - nie domkniesz scian to juz nie dom, bo w nim nie jest cieplo i sim sie nawet nie przebiera. a w szklarni roslinki maja rosnac caly rok, nawet w zimie, wiec musza miec cieplo :D

Hejlok 22.10.2007 22:08

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Ja tez mialam na laptopie simsy i te wszystkie inne dodatki i dobrze dzialaly (mialam jeszcze tam inne gry itp.), ale spoko, moga byc : P

Karima 23.10.2007 11:26

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Jeszcze zależy od laptopa czy jest dobry czy do dupy, bo na laptopie mojej koleżanki zacinały się

Rëñáës 23.10.2007 16:02

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Na każdym laptopie się dodatki i oryginalne The Sims 2 zacinają się...

vanity 23.10.2007 16:55

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Cytat:

Na każdym laptopie się dodatki i oryginalne The Sims 2 zacinają się...
nie na każdym ;] na tych, które mają mało pamięci,słaby sprzęt tak ogólnie ;]

perslyy 23.10.2007 18:10

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Cytat:

Napisał treacly

nie na każdym ;] na tych, które mają mało pamięci,słaby sprzęt tak ogólnie ;]

Racja....nie na każdym...zależy od sprzętu...

_Ania_ 23.10.2007 19:47

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Cytat:

Napisał Natuśka____
Ja kiedy go spotkałam moja Simka miała już laleczkę voodoo :) więc nie męczyłam się żeby zdobyć jego przjaźń :P Kiedy został moim przyjacielem to miałam wspomnienie wakacyjne że zdobyłam włochatego przyjaciela :)

Moją Simką keż potraktowałam Wielką Stopę tą laleczką. A wspomnienie zdobyłam dopiero wtedy, kiedy zaproponowałam wprowadzenie się. Tym samym nie mogę u innych Simów z tej samej rodziny zdobyć tego wspomnienia.

simsbomba4 24.11.2007 09:56

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Hej ja mam kilka pytani


Czy są nowe akcesoria
Czy są nowe fryzury i ubrania
Czy morzna zrobić zwierzaka
Czy pogoda się zmienia




Gorące całusy :* :shy: :wub: Koleżanka mi powiedziała że są ale ja wole się upewnić i dopiero kupić

psychickid 24.11.2007 10:53

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Cytat:

Napisał simsbomba4
Hej ja mam kilka pytani


Czy są nowe akcesoria
Czy są nowe fryzury i ubrania
Czy morzna zrobić zwierzaka
Czy pogoda się zmienia



Gorące całusy :* :shy: :wub: Koleżanka mi powiedziała że są ale ja wole się upewnić i dopiero kupić

Czy na pewno chodziło Ci o Podróże... :O Może Twoja koleżanka ma jeszcze zainstalowane Zwierzaki i CPR? Bo:
- zwierzaki można tworzyć tylko w "TS2 Zwierzaki"
- pogoda się zmieni wyłącznie w CPR
Ale nowe akcesoria są. Fryzury i ubrania też, ale tak jakby dostosowane do poszczególnych terenów. Są takie wyspy wakacyjne:
- Wyspa Twikki
- Trzy Jeziora
- Wyspa Takemizu
Jak piszą w gazetce do Podróży; "Kolejny dodatek do The Sims 2 umacnia tę dynastię na tronie najlepszych i najlepiej się sprzedawających gier komputerowych w historii.Przynosi relaks, ulgę, nowe grywalne okolice oraz uczucie, że wreszcie jest średnioterminowy cel zarabiania pieniędzy.(...) Trudno porównać tę grę do innych (...)"
Ta gra jest świetna, choć trochę już wkurza mnie czekanie 10 min, zanim pojawi się kolejna okolice, czy wyjadę z wyspy :con:

Pozdrawiam, Nikita

psychickid 02.12.2007 14:25

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Na forum nie rozmawia się o piratach - przeczytaj regulamin!

Vessna 11.12.2007 04:10

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Nie pisze skąd wzięłam te grę i niereklamuję stronki ani nic przeczytałam regulamin. Teraz ktoś może odpowiedzieć na pytanie??

Rëñáës 11.12.2007 07:38

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Oczywiście, że odpowiem Ci na to pytanko.
Służe pomocą.
Cytat:

Napisał Regulamin
8. W swoim poście nie wolno umieszczać informacji dotyczącej piractwa, pornografii, cracków, kodów seryjnych a w szczególności linków do tego typu informacji.

:|

psychickid 11.12.2007 07:47

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Cytat:

Napisał Vessna
Witam czy ktos może wie o co chodzi?? Bo ściągnęłam sobie ten dodatek i otwieram deamonem i spoko sie instaluje pieknie ladnie, potem jak chce go otworzyc tez przez deamona oczywiscie to wyskakuje mi obraz GRAJ i jak to klikne to wyskakuje że "Wykryto niezgodność z oprogramowaniem emulującym". Czy ktos wie dlaczego tak sie dzieje i co jest nie tak?? Bo wersje podstawowa mam oryginalna. Prosze o jakies chociazby podpowiedzi.

Może i nie piszesz skąd wzięłaś tę grę, ale to, że ją ściągnęłaś to jest piractwo! Więcej nie pytaj się na forum o takie rzeczy, bo wątpię, żeby Ci ktoś odpowiedział ;) A zresztą co się dziwisz, że Ci nie działa - skoro masz ściągnięte.

xxxxxmichalxxxxx 12.12.2007 15:33

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Jak się dostać na tajemniczą parcelę.
wykopałem jakąś mape i co dalej???

Sander 12.12.2007 19:14

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Cytat:

Napisał xxxxxmichalxxxxx
Jak się dostać na tajemniczą parcelę.
wykopałem jakąś mape i co dalej???

wybierasz: Idź na parcelę i wybierasz taką parcelę przy której jest po lewej stronie znak zapytania.

Teraz Ja mam pytanie: Czy Wielka stopa może umrzeć ze starosci? Dzisiaj ją zaprosiłem do rodziny i nie wiem czy dobrze zrobiłem... I czy w tajemniczej chatce będzie się pojawiac nowa za każdym razem? Albo jak nareperuję wszystkie sprzęty dla wiedźmy, to czy potem będe znowu popsute?

The FerG 12.12.2007 21:06

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Cytat:

Napisał Sander
Teraz Ja mam pytanie: Czy Wielka stopa może umrzeć ze starosci? Dzisiaj ją zaprosiłem do rodziny i nie wiem czy dobrze zrobiłem... I czy w tajemniczej chatce będzie się pojawiac nowa za każdym razem? Albo jak nareperuję wszystkie sprzęty dla wiedźmy, to czy potem będe znowu popsute?

1.Wielka stopa może umrzeć ze starości.
2.Pojawi się.
3.Tak

Meggie 13.12.2007 14:09

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Czy moglby mi ktos powiedziec o co chodzi z tą nieuczciwą grą? Jak sie nacisnie na telefon...

Nieznana 20.12.2007 09:27

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
:gu: Na różnych stronach dowiedzialam sie ze grze the sims 2 podroze mozna robic simom kolczyki i pierscionki. A czy mozna im zrobic zegarki? :O NIe chodzi mi o stworzone przez jakas osobe czy przez siebie tylko te z gry. Prosze o odpowiedz i z gory dziekuje :) Nie umiem niestety odpowiedziec na zadne z zadanych pytan poniewaz jeszcze tej gry nie posiadam co z reszta wynika z calej wypowiedzi :wacko:

Rëñáës 20.12.2007 10:01

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Cytat:

Napisał Nieznana
:gu: Na różnych stronach dowiedzialam sie ze grze the sims 2 podroze mozna robic simom kolczyki i pierscionki. A czy mozna im zrobic zegarki? :O NIe chodzi mi o stworzone przez jakas osobe czy przez siebie tylko te z gry. Prosze o odpowiedz i z gory dziekuje :) Nie umiem niestety odpowiedziec na zadne z zadanych pytan poniewaz jeszcze tej gry nie posiadam co z reszta wynika z calej wypowiedzi :wacko:

Tak. To się nazywa biżuteria: kolczyki, pierścionki, zegarki, naszyjniki itd.
:)

Nieznana 20.12.2007 11:26

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
dziekuje za odpowiedz i mam jeszcze jedno pytanie,.. moze nie jest najmądrzejsze ale mam potrzebe zapytania o to.

Czy w TS2 pozdroze jest duzo nowych ubran, fryzur i mebli ?

martusia_re2 05.01.2008 18:31

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Fryury i Ubrania nienadaja się do codziennego ubrania Sima ponieważ są przeznaczone dla poszczególnych terenów wakacyjnych...Mebli jest troche...

..::lOvE::.. 07.01.2008 22:42

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
ja ma pytanie odbiegające troszkę od innych... czy u was w sklepach gdzie można zakupić dodatek podróże również wysztko wyprzedane ? :O Od tygodnia jeżdzę i nic :( :con:

goomaki 08.01.2008 07:18

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
W sobotę byłam w empiku i było parę egzemplarzy jeszcze. Ale ja mieszkam w Gdańsku.
Poczekaj troszkę, albo się zapytaj sprzedawców kiedy będzie dostawa.

psychickid 08.01.2008 12:08

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Na pewno bedą, możliwe, że już wszystkie wykupiono xD
A najlepiej jedź do media lub empiku - tam będą na 100%.
Przynajmniej u mnie, tam zawsze mają wszystkie części z serii TS

kada 14.01.2008 16:43

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
co jest lepsze????????? podróże czy nocne życie????????? szybko :no:

nossace 14.01.2008 16:47

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
podróże

...

Chloé 19.01.2008 23:58

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
1. Ile Sim musi mieć simoleonów, żeby móc pojechać na wakacje?
2. Czy wszystkie wakacje są w tej samej cenie?

Pytania mogą wydawać sie bezcelowe, ale tak nie jest. Nie mam jeszcze Podróży i zastanawiam się właśnie nad kupnem. Sprawa wygląda tak, że gram bez kodów, tak więc jeśli wakacje okażą się za drogie, np 30 000 to mój Sim nie będzie mógł sobie pozwolić na nie zbyt często, dlatego od Waszych odpowiedzi zależy, czy w ogóle kupię ten dodatek :)

Rëñáës 20.01.2008 08:42

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Zależy ilu członków pojedzie, na ile chcesz dni pojechać i jaki hotel.
Najdrożej chyba 7 tyś. Nie pamiętam dokładnie, już dawno nie gram w The Sims 2.

psychickid 20.01.2008 17:07

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
No, ale jeśli jeszcze doliczyć pobyt, jedzenie, pokój i atrakcje... to się trochę tego nazbiera... x.D No ale mi sie często udaje skarby znajdować lub mapy, kiedy je sprzedam to i tak potem wykopuje kolejne a kasa zostaje.!

Chloé 20.01.2008 19:57

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Dzięki, w takim razie nie pozostaje nic innego jak wreszcie kupić Podróże. Kurczę, dlaczego ja ich jeszcze nie mam? To chyba nie jest normalne ;)

Parsley 04.02.2008 14:53

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Chcę stworzyć sobie nową miejscowość wakacyjną (konkretnie nad morzem) i właśnie jestem na etapie budowania domków letniskowych i parceli publicznych i nie wiem czy będzie wśród nich jakaś ukryta parcela (jak np. domek Wiedźmy Twardziel na Wyspie Twikki) A może sama bym mogła sobie taką stworzyć. Chociaż nie, to zbyt piękne zeby było prawdziwe xD. A może jest tak, że do każdej lokacji jest przyporządkowana jakaś ukryta parcela
:P Pomoze ktos? ^^'

qdamn 04.02.2008 15:25

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Parsley> raczej nie. tzn. nie jestem pewna na stopro. a więc prosze mnie nie zjeżdżać jak źle powiem.

psychickid 04.02.2008 16:58

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Nie, na 99,9 % nie.!
No bo na pewno simowie nie mogli by mapy wykopać do tego, więc jak ją znaleźć.?
POszukaj info w necie. Ale wątpie. Nie rób sobie nadziej, tak powiem. x.D

Sacline 15.02.2008 18:03

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
SimPe.
wysżło już? ><

sandziaa2 19.02.2008 07:12

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
a JA mam pytanie dotyczące nijni. Mam podróże od świąt (prezent ta gwiazdke) i jeszcze do tej pory nie mogę NIGDZIE znaleść nijne. Nie przepraszam raz ją znalazłam tam przy tym najwyższym budynku ale zanim do niej podeszłam to znikała (teleportowała się). Jak można ją znaleźć i wkońcu nauczyć się tej teleportacji. (pomijam fakt że moje simy mają wszystkie pragnienia(?) wakacyjne zapełnione opróćz TEGO JEDNEGO!) Dziękuje.

psychickid 19.02.2008 12:04

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Było troche taich tematów... Wystarczy poszukać. Ninje fakt, trudno jest znaleźć...
Masz tu poradnik jak znaleźć ninje nie wychodząc z domu :):
Jak nauczyć się teleportacji nie wyjeżdżając do Wioski Takemizu?
Więc Ninje chyba najczęściej znajdziesz we Wiosce Takemizu ;)

Karol92 29.02.2008 14:36

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Mam pytanie czy jest jakikolwiek sposób aby nauczyc się przyrządzania potraw które są w miejscach wakacyjnych (np. ta niespodzianka ananasowa czy jakos tak) i przyrządzenie je w domu ? Jeśli tak to jak to zrobic

psychickid 01.03.2008 18:28

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Ja nic o tym nie wiem, nawet sie nie zastanawiałam nad tym o__O
no, z tego co wiem, too VHYBA ńe można...
chyba, że są ajakieś kody czy hacki, w co wątpie... ;o

Ftopic 02.03.2008 12:14

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Czy wielka stopa moze miec dzieci

Chloé 02.03.2008 14:52

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Czy jest jakiś limit użycia laleczki vodoo, czy tez można używać jej nieskończoną ilość razy. Czy po przekazaniu jej innemu simowi laleczka nadal będzie mieć swoją moc?

psychickid 02.03.2008 20:03

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Cytat:

Napisał Bindi
Czy jest jakiś limit użycia laleczki vodoo, czy tez można używać jej nieskończoną ilość razy. Czy po przekazaniu jej innemu simowi laleczka nadal będzie mieć swoją moc?

ja jeszcze nie próbowałam przekazywać jej innemu simowi, ale myśle, że powinna działać tak samo
nic się nie stanie . i nie, laleczka nie traci swojej mocy .

SylveX 04.03.2008 12:06

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
na pewno mozna ją przekazywac innym simom:)

Sacline 08.03.2008 11:32

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Ekhem. przepraszam że znbowusz pytam Ale czy jest simPe do Podróży?

Karolcia-kaja 09.03.2008 10:38

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Mam pytanie czy warto kupować sims 2 podróże i czy są fajne..?

Carmine 09.03.2008 12:39

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
warto.
robią bardzo dobre wrażenie, chociaż mogą się znudzić.
jeśli jeździ się na wakacje cały czas.
ale jak masz do wyboru inne wydatki, to ja bym wzieła inny, szczerze mówiąc.;d

psychickid 09.03.2008 15:36

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
ńe, ja uważam, że nie warto .
bez sensu wydałam tylko pieniądze. ano, ale xzależy kto, co lubi .
im to się nie szczególnie spodobało ;/

+pati+ 10.03.2008 18:47

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
ja mam pytanie...

mam na kompie zainstalowane kilka dodatkow miedzy innymi : 4 pory roku
Czy jak teraz zainstaluje podróze to bede miala problemy?

SylveX 10.03.2008 19:32

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Jedyne problemy związane z CPR i Podróżami to gradobicia na Tropikalnej Wyspie:):):)

Nie no a tak serio, to Podróże mają chyba troszeczkę wyższe wymagania od innych doodatków

adusia123 20.03.2008 16:31

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Jestem tu nowa :)gdzie znaleźć tajemniczą parcele gdzie mieszka wielka stopa??

björn borg 20.03.2008 17:10

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
muisz wykopac w ziemi mape do tajemniczej parceli

lanolina 25.03.2008 09:30

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Halo halo,
być może padło już takie pytanie ale nie mogę go znaleść.
Gdzie jest album ze zdjęciami? Podczas gry wyskoczył mi komunikat, że zdjęcia można przeglądać w panelu (nie wiem jakim nie znalazłam) lub kupić album ze zdjęciami i chwalić się przyjaciołom Simów.

luja 25.03.2008 09:48

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Nie jestem pewna ale chyba kiedy klikniesz na telefon lub komputer to jest tam taka opcja z albumem.

Amanda 25.03.2008 10:32

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Po kliknięciu na komputer będzie zakładka "zamów album" albo coś w tym stylu. Tyle, że musisz mieć zdjęcia robione przez interakcję simem nie klawiszem "C".

Pozdrawiam
Am

aniba 26.03.2008 10:20

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Lepsze Podróże czy Czas wolny?

bouffe 26.03.2008 13:00

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Cytat:

Napisał aniba
Lepsze Podróże czy Czas wolny?

Zależy, kto co lubi. Ja jednak proponowałabym Czas Wolny. :D

SylveX 26.03.2008 17:52

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Zdjęcia zrobione aparatem mozna przeglądac tam gdzie zwykle w nowej zakładce (F4)

Jacek_K 05.04.2008 19:31

Parcele w podróżach
 
Nie mogę zrobić nowych parcel na wyspie Twikki. Wyskakuje mi jakiś błąd i że przez to aplikacja zostanie zamknięta. Poza tym gdy buduję hotele ludzie nie chcą się w nich meldować. Jest recepcjonista, boy-e, przychodzą ludzie i zamawiają jedzenie w reustauracji, ale się tam nie meldują. Proszę o pomoc.

Kicia 12.04.2008 08:53

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Masz dodatki z neta? Ja też tak miałam, że wszystko działało i jak chciałam wejść na jedną parcelę to się zacinało i wyskakiwał taki komunikat. I musiałam wywalić parę szkodliwych dodatków.

alexandra_rijkaard 02.05.2008 13:02

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
kilka pytań:
1-jak zrobić żeby ci ludzie z czasu wolnego ciągle ine dzwonili?
2-czy jest jakiś kod który daje chemię między dwojegiem simów między którymi tej chemii nie ma?
3-czy można zrobić tak żeby w jakiś magiczny sposób simy się nie wkurzały jak coś im stoi na drodze i nie mogą przejść tylko jakoś to omijali?
pzdr

psychickid 02.05.2008 14:26

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
1 - sprzedać telefon.
2 - yyy... najwyżej zrobisz boolpropem i im podciągniesz stosunki na max'a, u każdego z nich. potem tylko wystarczy aby się przytulili i już masz chemie.
3 - tak, poustawiać inaczej meble. :) innego sposobu nie znam. Ty byś się nie wkurzał/ała, gdybyś nie mogłsaa dojść do łazienki, bo np. byłaby tam wielka szafa.?

kurde, czemu piszesz tę wiadomość we wszystkich możliwych temetach .??

tenebres 23.05.2008 14:27

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
ad. 2 Trzeba pokonbinować samemu. Zapytać się co danego sima pociąga, a co odrzuca i zmienić to w sobie ^^
Kody są ble xd.

Krystek175 24.05.2008 07:58

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
ehh...??
nie kapuje tego oposta


______________________
TajemnicySmakWciążWustachMasz
BylismyWpodrużyNaNiebiePełnymGwiazd

Björk 24.05.2008 08:12

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Ad 2. Jest jeszcze opcja obserwowania, jak wygląda sim, który ma Ci się spodobać (np. jest wysportowany i ma czarne włosy). Wtedy kupujesz za punkty aspiracji "Kulę SensoNowyTy" lub jeżeli masz w wyposażeniu taki błękitny eliksir to go pijesz i ustawiasz, jakie masz mieć zainteresowania (na przykładzie: Ma byc wysportowany i mieć czarne włosy - to Cię pociąga).

Budziaczek 25.05.2008 13:27

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Wiem, że simy mogą mieć własny wakacyjny domek ( przewodnik mi powiedział ;p ). Ale jak to zrobić? Jak kupić, jeśli na wakacjach nie można zrobić rodziny?

Björk 25.05.2008 15:35

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Dom letniskowy możesz kupić klikając na komputer/nieruchomości/ kup... dom letniskowy.
W zwykłym otoczeniu, w którym zazwyczaj grasz.
Aha i musi to być komputer Maxistowski, bo na ściągniętych z neta tej opcji nie ma.
Można chyba także kupić dom letniskowy przez telefon, ale nie jestem pewna, a komputer osobiście sprawdziłam.

Ola ileśtam 25.05.2008 16:25

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Gdzie można ściągnąć InSiminator(czy jak to się nazywa do diabła :P) do podróży?!

Nordin 28.05.2008 15:57

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Ja mam do Was jedno tylko pytanie, co z wampirami? One nie mogą mieć wakacji?

zelkam 28.05.2008 16:12

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Cytat:

Napisał Nordin (Post 792283)
Ja mam do Was jedno tylko pytanie, co z wampirami? One nie mogą mieć wakacji?

Mogą, ale też słoneczko nie będzie im sprzyjało :)

Nordin 28.05.2008 16:14

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
No właśnie... i co w związku z tym? zbudować dla nich specjalny hotel?

psychickid 28.05.2008 17:18

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
nie, kupić od wróżki coś przeciw wampirom, albo obejśc się bez wakacji
[chyba, że będziesz tylko wychodziła z swojego domku w nocy]

Björk 28.05.2008 19:09

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Hej, ktoś na forum zbudował Mroczne Uroczysko - doskonały hotel dla Wampisiów :D
Wystarczy tylko taki hotel umieścić w otoczeniu wakacyjnym i Wampisie też wypoczną ;)

Mysia1996 09.06.2008 18:53

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Czy mógłby ktoś mi podać konkretną listę rzeczy, które można wykopać, znaleźć na statku piratów i znależć jako muszelki?

Chryzantem Złocisty 09.06.2008 19:08

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Wykopać możesz małe rzeźby (np.biały kot z podniesioną łapką,ten taki robot,kogucika,królika z kwiatkami,itepe...)
Najczęściej jednak się trafia kamienie - 3 rodzaje,kości i przy dużym szczęściu skarb.
Można znaleźć mapy do ukrytych lokalizacji.

Na statku możesz znaleźć złotu dublon,dziennik kapitana i mapę skarbu.

W piasku można znaleźć biżuterię i muszle - bodajże konchę,muszlę małża,miskę z kamieniami,rozgwiazdę i jakąś jeszcze,ale nie pamiętam.

Björk 09.06.2008 19:11

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
To zazwyczaj jest losowe, ale na statku piratów można znaleźć simeleona w gablotce, mapę prowadzącą do ukrytego skarbu, mapy prowadzące do ukrytych parceli (Ukryta Chatka, Jakaś tam Pagoda i Jakaśtam Nora). No i można wywołać ducha kapitana piratów, który nauczy Cię śpiewać szanty :)
A na plaży można znaleźć - muszelki, konchy, naszyjniki, kolczyki (są dostępne w lustrze, reszta rzeczy znajduje się w wyposażeniu sima), niebieskie szkiełka...
Czasami może Cię też ugryźć krab, ale niestety jgo nie umieszcza się w wyposażeniu...

dexter123 12.06.2008 14:35

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Ej wiecie jak w nSims 2 Podroże zrobic garaz i samochod postawic??????????
:)

Neillé 12.06.2008 15:03

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
dexter123 - w samych Podróżach tego nie zrobisz, do tego
potrzebny jest dodatek Nocne Życie.

Indywidualna 14.06.2008 20:12

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Ja mam pytanie. Otóż wyspa Twikkii jest tylko sąsiedztwem (czy jak to tam inaczej nazwać) wakacyjnym - nie można tam zamieszkać na stałe, ew. tylko kupić domek letniskowy i mieszkać w nim podczas wakacji. A ja chciałabym zrobić taką samą wyspę Twikkii tylko że jako normalne sąsiedztwo, takie, w którym będzie można na stałe mieszkać. Tylko że nie chce mi się tworzyć zupełnie nowej wyspy a z resztą wiem, że nie wyjdzie mi ona identycznie. ;)
Czy jest jakaś możliwość przegrania wyspy Twikkii, skopiowania, czy jeszcze czegoś innego?

Hondirenda 14.06.2008 21:00

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Więc robisz tak:
Otoczenie:
Wybierasz opcje ,,stwórz nowe otoczenie" w menu wyboru otoczeń.
Wybierasz plik ,,twikkiisland" i ,,zarośla"
Masz już otoczenie.
Parcele: Nie pamiętam w którym dodatku dochodzi jedna opcja i może być problem.
Wchodzisz na wyspę Twikki (tą oryginalną)
Po kolei zabierasz do skrzyni parcel kolejne parcele (powinny tam zostać na zawsze, niezależnie od tego czy je gdzieś postawisz czy nie [to jest ta opcja])
Stawiasz je w nowo wybudowanym otoczeniu
Dekoracje sąsiedztwa:
Tutaj nie wiem czy da się zrobić idealnie jak w prawdziwej wyspie. Możesz spróbować otworzyć ją w drugim oknie, a grać w pierwszym i dokładnie kopiować, ale to chyba żmudna robota.

Mam nadzieję, że pomogłam

KannaNeko 17.06.2008 18:23

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
To teraz moja kolej ;] No więc... Słyszałam, że w Podróżach można zostać okradzionym. Czy da się tego jakoś uniknąć? Z góry dzięx...

Björk 17.06.2008 19:01

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Można tego uniknąć jeżeli nie bedziesz się zadawała z Nikczemnym Szamanem (taki gostek w cylindrze :D
Po prostu anuluj każdą akcję z nim w tle (np. jak przychodzi się przywitać), bo wtedy zazwyczaj okrada :)

Alisha 18.06.2008 18:54

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Jestem w Wiosce Takemizu i mojej simce udalo sié znalesc Pagodé w Cieniach! Ok, ale co trzeba zrobic, zeby Mádry Starzec ,,zrozumial pokoré"??? co wogóle trzeba robic???

KannaNeko 19.06.2008 12:17

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Najpierw musisz podać mu herbatę, później ( po jakiejś simowej godzinie ) Starzec zaczyna ćwiczyć Tai-Chi. Gdy już to opanujesz sama zacznij ćwiczyć, bez mistrza. Po dłuższej chwili Starzec zacznie CI opowiadać legendę ;]

paulinchen004 22.06.2008 19:40

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Ja mam takie pytania...
Jak znaleźć owego pustelnika w wiosce Takemizu??
Jak zbadać ten cały sekret??

Eclipse 22.06.2008 19:57

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Nie kapuje. Jakiego pustelnika w Wiosce Takemizu? Tam nie ma żadnego pustelnika.

Może pomyliłaś go z tym starcem. Aby dojść do starca musisz wykopać mapę do tajnej parceli. Tajna parcela będzie parcelą na której jest ten Mądry Starzec. On nauczy Cię legendy.

paulinchen004 22.06.2008 20:07

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Dzieki wielkie :)

Alisha 30.06.2008 17:37

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Co??? Da sié go znalesc. Musisz kopac i znalesc mapé: moze prowadzic do Pagody w Cieniach (tak nazywa sié ta parcela). Idziesz lub jedziesz tam. Pustelnik ów nazywa sié Mádry starzec. A pózniej skorzystaj ze wskazówek które dostalam :)

Zoë Castillo 30.06.2008 20:57

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
:D Facet Opowie Ci legędę i pokazuje sie opcja Naucz Pokory. Potem dostajesz jakis LIsc Czy cos w nagrode i Z tego Wylatuje Jin

Björk 30.06.2008 21:30

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Zoe coś poprzekręcałaś...

Mocno starzec opowiada legendę o smoku i zwój z tą legendą trafia do wyposażenia sima, który może ją opowiadać wtedy innym simom...
I nie ma opcji Naucz Pokory...

Alene 03.07.2008 12:51

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
wczoraj pierwszy raz zagrałam w ten dodatek no i Dina Kaliente kopała na swojej działce w poszukiwaniu skarbu(łapserdak na kase ;P ),ale zamiast tego odnalazła mapę do Jaskini Yeti.I w tym tkwi pytanie:Jak pojadę do Doliny Trzech Jezior i jestem już na jakiejś działce to co mam zrobić,żeby wyruszyć w to zapomniane miejsce i je odnaleźć?

Eclipse 03.07.2008 14:04

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Przynajmniej u mnie jest tak --> klikam na sima --> wybieram idź na --> parcelę publiczną --> otworzy się takie okienko --> tam szukam parceli o nazwie Ukryta Nora --> i wybieram idź czy jakoś tak xdd .

Myślę że zrozumiałaś :).

Alene 03.07.2008 16:26

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
dzięki :).tak zrozumiałam ;)

frizzy818 17.07.2008 20:30

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
hey mam małe pytanko bo nie dawno znalazłam tą fotke na pewnym forum ale nie bylo przy tym zadnego pliku do pobrania czy ktos wie jak zrobic taki wodospad w basenie albo czy trzeba jakis plik? prosze o pomoc:))
fotka zamieszczona w linku ...prosze jak ktos cos wie albo znajdzie to napiszcie tu albo na PW

http://thumbs2.modthesims...3_685430_01.jpg

zelkam 19.07.2008 13:37

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Ten link chyba nie działa (albo mi net nawala)

frizzy818 23.07.2008 15:04

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Cytat:

Napisał zelkam (Post 825812)
Ten link chyba nie działa (albo mi net nawala)

to tu jest inny ale trzeba pobrac zeby zobaczyc

http://www.sendspace.pl/file/POQPdk99/

zelkam 30.07.2008 11:13

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Tutaj jest link do wodospadu, najpierw się zaloguj i dopiero ściągnij plik o nazwie waterfall.

http://modthesims2.com/showthread.php?t=264614

Milou 02.08.2008 09:48

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Hej! Mam pytanko. W obawie, że mógł być taki temat postanowiłam napisać go tutaj. Ale: naprawdę szukałam. Temat podchodzi do Podróży. Dobra, dobra piszę o co chodzi.

A więc. Weźmy sobie obojętnie jakie miasto. Np. Kwitnące Wzgórza. I czy mogę w tym miasteczku zbudować hotel. Tzn. zbudowałabym parcelę publiczną, następnie na niej hotelik oraz wpiszę kod. I czy wtedy mogłabym pójść simem na tą parcelę? Ale nie, że ta parcela będzie się znajdowała w jakieś miejscowości na wakacjach, tylko w Kwitnących Wzgórzach. Czy tak da radę? Czy jednak muszę zbudować w np. Wyspie Twikki? Pytam, bo niepotrzebnie nie chcę budować, jeśli ma być wszystko na marne?
Pozdr. :)

Souris 02.08.2008 09:52

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Ja próbowałam coś takiego zrobić i nie wyszło, nie było takiej opcji żeby sim mógł tam mieszkać. Musi być to otoczenie wakacyjne.

Milou 02.08.2008 09:55

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Dzięki za odpowiedź.

Fizzly 02.08.2008 18:59

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Moje pytanie: Jak zbudować domek wakacyjny? Mam konkretniej na myśli wartość podawaną do kodu "changelot...". Podajemy też wartość "hotel", czy jak? x_X

Björk 02.08.2008 19:03

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Fizly - kupujesz parcelę mieszkalną w okolicy wakacyjnej a później na niej budujesz domek.

Żadnych kodów :)

EDIT: Domek sim może później kupić przez komputer lub przez telefon w swoim zwykłym domu i wyjechać do niego na wakacje :)

Fizzly 02.08.2008 19:47

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Faktycznie. Dzięki, bjork. :)

Björk 03.08.2008 05:30

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Fizzly - polecam się na przyszłość :)

Cetten_ 14.08.2008 13:53

Odp: Pytania odnośnie dodatku
 
Cytat:

Napisał .error (Post 676867)
Jak wygląda kąpiel w morzu/jeziorze? Simy wskakują tak samo jak do basenu czy co?

Nie wskakują,ale wchodzą powoli i fajnie pływają

nat9 16.08.2008 11:52

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Jak można zdobyć całe punkty np. gotowania bez żadnego wysiłku ?

brzos 16.08.2008 12:00

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Można to zrobić kodem.
Wpisz w otoczeniu kod boolProp TestingCheatsEnabled true
Wejdź w rodzinę, przeciągnij pasek umiejętności na maxa.
I już. (to pytanie chyba nie tutaj powinno być...)

Renia 22.08.2008 13:53

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Hej! Mam problem moze pomozecie zainstalowalam sobie simsy 2 podróże i wlaczam je i wyskakuje mi takie cos wystapil problem z aplikacja the sims 2 launcher i zostanie ona zamknieta??

nyu 22.08.2008 20:48

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Miałam tak kiedyś na bardzo słabym komputerze.
może mało pamięci?

Holly 23.08.2008 12:48

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Renia, ściągasz dodatki z internetu? Bo to raczej przez wadliwe działanie dodatku.

Cetten_ 23.08.2008 16:34

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
wchodzą do morza normalnie a w jeziorze sie nie kąpią

Holly 24.08.2008 18:51

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Rozumiem, że masz ściągane simy z BearShare? Bo nigdy nie słyszałam, żeby przez to ściągać obiekty... Ale jeśli masz piraty to się nie dziw.

zelkam 09.09.2008 16:07

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Gdzieć czytałam,że jak się cośtam postawi na półce na pamiątki, to ma się premię do znajomości.To prawda? Jeśli tak, to co trzeba postawić?

treys 11.09.2008 16:13

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
coś tam czyli rzeczy znalezione w piasku na plaży czy kupione pamiątki na obojętnie jakim terenie wakacyjnym. podobno odpowiednie ich ułożenie daje różne tam pierdoły. niestety nie umiem ci dokońca wytłumaczyć jak to trzeba zrobić :(

madziulina93-15 11.09.2008 18:42

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
mam pytanie czemu mi nie dziala kod na blizniaki od kąd mam TS@ podroze

nat9 11.09.2008 18:46

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
trzeba wpisać kod Forcetwins wtedy bedziesz miała bliźniaki

treys 16.09.2008 15:53

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Musisz sobie ściągnąć Inteenminator
więcej tu: http://www.forum.thesims.pl/showthre...=Inteenminater

Alisha 17.09.2008 17:11

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Cytat:

Napisał Renia (Post 849999)
Hej! Mam problem moze pomozecie zainstalowalam sobie simsy 2 podróże i wlaczam je i wyskakuje mi takie cos wystapil problem z aplikacja the sims 2 launcher i zostanie ona zamknieta??

Tez tak mialam. Upewnij sié ze masz giga pamiéci na dysku na którym to zainstalowalas. Jesli nie masz, to poprzestawiaj jak najwiécej rzeczy do innych dysków. Powinno zadzialac, ja musialam odinstalowac wszystkie simsy... :(

EDIT: Przez Bear-Share'a??? :O Ja próbowalam sciagnac ale byl tylko jeden, a jak sié sciagnál, to nie dzialal. Po prostu pozycz od kogos Podróze lub... kup!

ElianeSS 20.09.2008 15:32

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Jestem nowa (więc nie piszcie, że się powtarzam, nie mam czasu na sprawdzanie) i potrzebuję pomocy. Mam problem z zainstalowaniem The Sims 2 Podróże. Posiadam też inne dodatki, tj: Nocne Życie, Młodzieżowy styl Akcesoria, Na Studiach, Zwierzaki i Własny Biznes. (Podałam w kolejności zainstalowania, bo podobno ta kolejność ma znaczenie). Kiedy instalacja dobiega końca wyskakuje mi komunikat:

Aplikacja sprawdzi, czy zainstalowana wersja jest zaktualizowana.

Wciskam ok i zaraz pojawia się: (Nawet nie pojawia się to szare tło i ten czerwony pasek postępu):

Wystąpił błąd podczas procesu aktualizacji. Instalacja zostanie przerwana.

Dodam, że WSZYSTKIE poprzednie dodatki zostały PRAWIDŁOWO zaktualizowane. Podróże ściągnęłam z Bear-Shar'a. (Jak Zwierzaki i Biznes, tylko że z nimi nie miałam problemu). Wpadło mi do głowy, że może jeszcze powinnam zainstalować Cztery pory roku? Bo jak wchodzę w TSbin Młodzieżowego stylu to tam są pliki aktualizacji od Nocnego Życia do Cztery Pory Roku. (Kiedy klikam na Cztery Pory Roku, wyskakuje mi, że Gra The Sims 2 Cztery pory roku nie została zainstalowana... Bla,bla,bla... ) , a dalszej aktualizacji, do Podróży lub Czasu Wolnego nie widać. Może dlatego wyskakuje mi błąd? Proszę o pomoc... :(

Mój e-mail : [email protected]
[email protected]
[email protected]
GG : 8340025
Lub bezpośrednio na forum. :( :( :( :( :( :( :(

Pachnąca jaśminem 20.09.2008 15:42

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
O piratach nie rozmawiamy.

ElianeSS 20.09.2008 15:44

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Aha, nie wiedziałam.

niepokorna 20.09.2008 21:08

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Ee..... :?
Jak to? Każde szanujące się forum nie rozmawia o piratach.

Woltuwa 21.09.2008 13:20

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Cytat:

Napisał Pachnąca jaśminem (Post 865294)
O piratach nie rozmawiamy.

Cytat:

Napisał ElianeSS (Post 865296)
Aha, nie wiedziałam.

Cytat:

Napisał SoOpel_xD (Post 865470)
Ee..... :?
Jak to? Każde szanujące się forum nie rozmawia o piratach.

W czym problem??

Nieznana 29.09.2008 12:56

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Czy nastolatki mogą zajść w ciąże za pomocą jakiegoś kodu? Jeżeli tak to jakiego?
Z góry dzięki za pomoc!

zelkam 02.10.2008 17:16

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Z tego co wiem, to za pomocą boolpropa, klika się na sima, wybiera opcję spawn...thombstone L and D lub coś takiego, pojawia się nagrobek i chyba jest opcja make pregant with...imię sima, nie jestem pewna, poszukaj w wyszukiwarce.

psychickid 02.10.2008 18:52

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
nieznana - co do kodu to nie wiem, ale jest hack - inteenminator

demoranger 03.10.2008 18:21

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
jak płynąć statkiem

Björk 03.10.2008 18:22

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Nie można pływać statkiem :)
Można statek piratów zwiedzać i się na nim bawić.
Ale może gdzieś jest mod, albo jakiś statek stworzony przez użytkownika, który pływa :)

demoranger 03.10.2008 18:48

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
A na youtubie było titanic w simsach..

psychickid 03.10.2008 20:27

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
podaj link :)

ultraviolence 03.10.2008 20:35

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
http://www.youtube.com/watch?v=boAjAALIFUA

Chodzi o to? :)

demoranger 04.10.2008 00:22

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
http://pl.youtube.com/watch?v=o5CsRN...eature=related

dokładniej to

blakistoni 04.10.2008 07:17

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Zostało to zrobione najprawdopodobniej dodatkiem z neta : )
CZYLI statek to dodatek z neta/hack,niestety nie wiem z jakiej stronki ;)

demoranger 04.10.2008 13:55

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Dlaczego simowie podczas wakacji nie starzeją sie?:/

Vanitas 04.10.2008 14:37

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
To jest normalne nie starzeją się ponieważ emeryci mogli by umrzeć w hotelu.

psychickid 04.10.2008 14:59

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
łał, robi wrażenie, ale ja bynajmniej niestety nie wiem jak to zrobić. pewnie jest jakiś hack.

demoranger 04.10.2008 16:19

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
http://pl.youtube.com/watch?v=6zHiOr...eature=related

Patrzcie na to:O może dodatek historie titanica

ultraviolence 04.10.2008 22:08

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Niech mnie... TO JEST ŚWIETNE! Zupełnie, jak w filmie. Ciekawe, jak to zrobili... :O

demoranger 04.10.2008 22:42

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
No ja też nie mam pojęcia

Woltuwa 05.10.2008 09:57

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Mnóstwo hacków modyfikujących grę, zachowania. Przedmiot zalewający pomieszczenie i z pewnością boolprop. Autor miał z pewnością inną kamerę, która przechyla się xD

demoranger 05.10.2008 11:41

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
A odtworzył wszystko co było w filmie przedmioty sie przesuwały.. i co zatało?

niepokorna 05.10.2008 11:44

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
A wg mnie przedmioty się nie przesuwały xD
i taaa... zatkało mnie a co?
Szpan?? <śmiech na sali>

Alisha 11.10.2008 18:35

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
That's great, men!
Kurczé, JAK ON(A) TO ZROBIL(A)!!! :O Naprawdé niezle. ;)

Adamsims 11.10.2008 22:04

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Super ten filmik ciekawe ile go robili? .I pytanie czy na wakacjach można zapisać grę?

Chantelle 12.10.2008 06:04

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Można jak jesteś w hotelu.Na parcelach publicznych już nie ;) .

zelkam 16.10.2008 18:48

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Ale jeśli wyjdziesz na parcelę publiczną a wcześniej byłeś w hotelu, to gra się zapisze do momentu opuszczenia hotelu.

rogi_kalafior 19.10.2008 15:57

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Powie mi ktoś co trzeba zrobić żeby budować w hotelu? tzn. wstawiać okna shody lub drzwi .Proszę o pomoc!

zelkam 19.10.2008 16:00

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Budujesz normalnie, tylko na parceli publicznej, jak zbudujesz już cału hotel, wpisujesz kod: changelotzoning hotel

rogi_kalafior 19.10.2008 17:02

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
zelkam ja remontuje hotel na twikki (czy coś takiego) i wpisuję ten kod i nie działa

Björk 19.10.2008 17:12

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Bo żeby budować musisz zmienić z powrotem na parcelę publiczną (residential) a później znowu na hotel :)

rogi_kalafior 19.10.2008 17:14

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
a jak zmienić?

Woltuwa 19.10.2008 19:33

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Cytat:

Napisał bjork (Post 880432)
Bo żeby budować musisz zmienić z powrotem na parcelę publiczną (residential) a później znowu na hotel :)

residential to parcela mieszkalna :) community to publiczna :)

changelotzoning community - by zmienić parcelę na publiczną.

Wpisz na parceli kod, zapisz grę i wyjdź do otoczenia. Wróć do parceli i wprowadź poprawki. Wpisz kod changelotzoning hotel i wyjdź do otoczenia. Gotowe! Parcela znowu jest hotelem.

Paka 20.10.2008 20:30

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Sory, nie mam za dużo czasu i nie mogłem przeszukać tych 26 stron.
Ale mam pytanie: Czy jeśli zrobie swoje otoczenie wakacyjne, to moge zrobić jakąś parcele tajemniczą??

treys 20.10.2008 20:46

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Chodzi ci o taką do odkrycia?
Nie, niestety nie można robić takich parcel.

Połówka 24.10.2008 14:25

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
A ja mam takie pytanie (sorka jeśli już było)
Ile tajemniczych parceli jest do otkrycia w Trzech jeziorach Wyspie Twiiki i tej wiosce?
Z góry dzięki ;)

treys 24.10.2008 14:55

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Tajemnicza parcela znajduje się tylko i wyłącznie na Wyspie Twikki, Trzech Jeziorach i Wiosce Takemizu i jest jedna na każdym z tych otoczeń.

RoxyFM 25.10.2008 17:51

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Tajemnicza parcela to coś takiego jak Tajne Stowarzyszenia na studiach. Jest tylko jedne na miasto.

cherrie 25.10.2008 21:00

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Hej, a wiecie może, jak zbudować hotel? Bo jak buduje, to uznają to za parcele publiczną...może znacie jakiś kod?

Björk 25.10.2008 22:51

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
changeLotZoning hotel
oczywiście wymagane Podróże :)

zelkam 27.10.2008 10:37

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
A czy boolpropem da się jakoś odblokować ten tatuaż na tważy, co ma tancerz ognia?

cherrie 27.10.2008 19:24

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Thx, bjork, dzięki Tobie moja 2-godzinna praca (przez ok. tydzień) teraz nie poszła na marne!!!

malwinw 31.10.2008 15:58

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Witam Was. Ja mam problem z dodtkiem podróże. Kupiłam oryginalny w sklepie. Działał bez zażutu, aż tu pewnego dnia wyskoczył komunikat "Nie można uruchomić wymaganego modułu zabezpieczeń. Nie można uruchomić tego programu (5007)" . Po odinstalowaniu i nowej instalacji jest to samo. Co mam robic? Proszę o odpowiedz na forum lub na meila [email protected] Please!

Searle 04.11.2008 15:28

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Od kiedy zainstalowałam Podróże limuzyna nie poprzyjeżdża po moich nowożeńców. Co jest?

Björk 04.11.2008 16:22

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Cytat:

Napisał Searle (Post 889248)
Od kiedy zainstalowałam Podróże limuzyna nie poprzyjeżdża po moich nowożeńców. Co jest?

To normal, bo teraz sama możesz przez komputer wykupić wyjazd na miesiąc miodowy :)

Enid 25.11.2008 17:32

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Jak można kierować osobami towarzyszącymi na wakacjach? Robię ciągle randki, żeby sim robił to co moja simka, ale juz mnie to wkurza :P
da się np. boolpropem, a jesli tak to co trzeba zrobic?

Searle 25.11.2008 18:51

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Jeśli się nie mylę, to jak zabierasz sąsiadów ze sobą na wakacje możesz nimi kierować za pomocą kodu na kierowanie zwierzakami boolProp ControlPets on/ off :)

Adamsims 26.11.2008 18:18

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Gram bez kodów i sie zastanawiam ile gdzieś wziąść na wakacje.

zelkam 06.12.2008 12:33

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Czy jeśli zbuduję hotel w np. Miłowie, lub w innym zwykłym mieście to czy moi simowie mogą tak wynajmować pokoje? :?

Gigaman 06.12.2008 13:03

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Nie, nie będą mogli.

Björk 06.12.2008 13:21

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
A że będą mogli.
Po prostu będą spali na parceli publicznej.

mamrot 15.12.2008 12:41

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Haha, mam durne pytania ;D

1. Czy simka może urodzić dziecko na parceli publicznej? ... xD
2.Czy jak umieszczę parcelę plażową w moim otoczeniu do mieszkania, i będzie ona połączona z jeziorkiem, to simy mieszkające tam będą mogły pływać w owym jeziorku?

Björk 15.12.2008 13:31

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
haha - Twoje pytania nie są durne :)
1. Nie, nie i jeszcze raz NIE :)
I zdecydowanie NIE ;P
2. Nie, możesz rozszerzyć ocean i tak kształtować teren, by powstało z niego takie jakby jeziorko (za pomocą kodu boolProp constrainfloorelevation false), ale w jeziorku, bez tego oszukańczego sposobu, który jest podany w poradniku - nie można pływać...

mamrot 16.12.2008 16:18

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Bardzo Ci dziękuję ;)

uczeńszkoły 19.12.2008 12:51

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Czy wie ktoś jak w the sims 2 podróże zrobić molo na morzu. Bo był na takiej jednej stronce dom do ściągnięcia i on miał molo na wodzie. Proszę o odpowiedź bardzo jestem ciekawy jak

FakeYourDeath 19.12.2008 18:01

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Jak się da spaść z tej trampoliny ?
Chodzi mi o statek xd
Moi simowie za nic nie spadają xD

zelkam 19.12.2008 18:08

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Ni, nie da się...
Niestety...

FakeYourDeath 19.12.2008 18:30

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
W fotkach na tym forum był/a użytkownik/niczka której sim spadł z tej trampoliny xd

arbuzuje 20.12.2008 16:12

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Photoshop? :B

Anka132 23.12.2008 20:22

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Nie wiem czy tego już nie było ale :
O co chodzi w pamiątkach z wakacji (tej walizce przy wspomnieniach ) jest tam takie coś :
-Iść za przewodnikiem który pokarze mi 5 nowych widoków (czy jakoś tak) ???

Björk 23.12.2008 21:15

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Trzeba simem kliknąć na przewodniku, który stoi na parcelach wakacyjnych przy telefonie i zamówić różne wycieczki. Jak zamówisz 5 to spełnisz to pragnienie, jak 9 to spełnisz kolejne :)

ILovMatGordon 25.12.2008 21:01

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Mam pytanie. Na tej wysepce Twikki(?) mam takie wspomnienie wakacyjne "tańcz w spódniczce z trawy na plaży bla bla bla...". Jak mogę je zrealizować?

Smilly 25.12.2008 21:10

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Jedź na parcelę publiczną. Zaczaj się gdzieś w pobliżu głośnika [umieszczone zwykle na zewnątrz] i poczekaj aż zjawi się jakiś Sim [najczęściej w 'trawowym' przebraniu, chociaż niekoniecznie] i zacznie wywijać. Kliknij na niego i wybierz opcję 'dołącz do tańca hula'.
Nie musi być na plaży, przynajmniej mi 'zaliczyło' wspomnienie, chociaż nie tańczyłam nad morzem :P

ILovMatGordon 25.12.2008 21:43

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Dankjee, udało się ^^!

1. O. A teraz mam pytanie. We wskazówkach gry jest napisane, że odpowiednia kombinacja pamiątek na półeczce coś tam daje. No, i wie ktoś może jaka to kombinacja?

o! Znalazłem na jakimś forum:
Cytat:

- ustawienie 5 pamiątek z Dalekiego Wchodu na jednym regale sprawi, że simy będą się szybciej uczyć;
- 5 pamiątek górskich sprawi, że niektóre zachowania simowe będa bardziej efektowne;
- 5 pamiątek plażowych sprawi, że zachowania romantyczne będą bardziej efektowne;
- 5 muszelek i innych morskich żyjątek znalezionych na plaży sprawi, że pęcherz będzie wolniej się obniżał;
- 5 laleczek voodoo ustawionych na regale może mieć wpływ na wyobraźnię sima i doprowadzić m.in. do ataku much!
2. A. I co dało mi odkrycie wszystkich wspomnień wakacyjnych?

arbuzuje 27.12.2008 19:50

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Ad. 2
Nic ? x)

simswerka 28.12.2008 12:55

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Jeśli mój sim kupi domek letniskowy będzie mógł tam zamieszkać? Czy tylko wyjeżdżając na wakacje zatrzymywać się tam?

Björk 28.12.2008 13:23

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Cytat:

Napisał simswerka (Post 923125)
Jeśli mój sim kupi domek letniskowy będzie mógł tam zamieszkać? Czy tylko wyjeżdżając na wakacje zatrzymywać się tam?

Będzie mógł tam tylko przebywać jak wyjedzie na wakacje.
I proszę nie pisz po trzy posty, bo jeszcze nie jesteś aktywowanym użytkownikiem, dlatego Twoje posty musza przejść przez moderację.

mamrot 31.12.2008 09:59

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Zapytam w tym temacie, ponieważ nie wiem, gdzie indziej to zamieścić.

Jeśli się da, to jak wyprowadzić jednego sima z domu?

zelkam 31.12.2008 10:03

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Klikasz tym simem na komputer lub gazetę, wybierasz "znajdź dom dla siebie", nie zaznaczasz żadnych simów, gdy pojawi się takie okienko, tylko od razu potwierdzasz. Sim będzie w skrzyni rodzin z majątkiem 20 000 $

mamrot 31.12.2008 12:02

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Jest tylko pewien problem. Gdy tak raz zrobiłam, pojawiło mi się okno i wiadomość, że jak chcę wyprowadzić simów z domu, to mam dać ich do skrzyni rodzin i przenieść do innego domu...
Ale spróbuję ponownie. Mimo wszystko - dzięki ;)

olakort10 02.01.2009 12:43

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Ja jak kupie domek letniskowy.To nie moge do niego pojechać. Jak do niego pojechać?

Searle 02.01.2009 14:34

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Jeżeli się nie mylę to musisz wykupić wakacje w otoczeniu, w którym znajduje sie domek, bo tylko podczas wakacji możesz tam mieszkać.

olakort10 04.01.2009 13:18

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Wielkie dzięki Searle

patkasims2 10.01.2009 17:24

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Czy można brac na wakacje małe dziecko?

Björk 10.01.2009 17:58

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Nie. Dziecko zostaje z opiekunką.
Dziecko może wyjechać dopiero w wieku szkolnym.

patkasims2 11.01.2009 07:47

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Aha. dzięki

zelkam 11.01.2009 08:07

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Koniecznie trzeba wynajmować opiekunkę do dziecka dla zwierzaka, gdy wyjeżdża się na wakacje?

Swampfire 11.01.2009 09:59

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Tak zelkam.Inaczej wyświetli się komunikat ,że nie mogę zostawić zwierzaka w domu bez opieki.Musisz wezwać opiekunkę do dziecka.

simswerka 18.01.2009 08:33

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
z góry przepraszam jak było już takie pytanie.
mam w domu 3 dorosłych simów i jedno dziecko w wieku przedszkolnym.
jest u nich upalne lato. wszyscy 3 dorośli dostali udaru! ja nie wiem co robić! cały czas są czerwoni, mdleją a ocucić ich nie ma kto. myślałam, że jak położą się spać to temperatura im spadnie ale nie. kupiłam nawet wiatrak i też nic!
czy jest jakiś sposób na ochłodzenie? można umrzeć od udaru? proszę o szybką odpowiedź!

Björk 18.01.2009 08:37

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Można - jak spadnie im większość potrzeb.
Jak najszybciej idź do kranu i "Napij się". Powtórzysz opcję kilka razy i się ochłodzą :)

simswerka 18.01.2009 12:26

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
uff. udało się ;] dzięki Björk

Darusia1927 18.01.2009 14:38

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
jeśli takie pytanie już było to sorka. Czy można urodzić dziecko na wakacjach ??

asiek1613 18.01.2009 14:59

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Chciałam żeby podczas ślubu było biało więc maszyna z aspiracji włączyłam śnieg (bo akurat zima była tylko bez śniegu). Kiedy pojechali w podróż poślubną na Wyspę Twikki było tam biało pomimo lata. Więc wróciłam, wyłączyłam maszynę i pojechałam drugi raz. I co? Nadal śnieg! Czy jest sposób, aby go usunąć? Bo moje Simy na plaży chodzą w ubraniach wierzchnich...

zelkam 18.01.2009 17:33

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Nie, nie da sie, tak samo nie pokazuje się brzuch, gdy na wakacjach zajdzie się w ciążę (chyba).

Solmyr 30.01.2009 18:33

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Witam.
Jak zrobić nastepujące rzeczy w walizeczce:
1. Poznaje miejscowe zwyczaje.
2. Zagraj w te klocki i wygraj.
3. Stań się wytrawnym podróżnikiem.
Bo bawi się z mieszkańcami wyspy to powitanie na Twikkii?

Alisha 31.01.2009 19:12

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
1. Chyba powitania, nie jestem pewna... Musi Cie powitac tubylec. Cierpliwosci! ;)
2. Musisz miec stolik do Mahjonga i wygrac.
3. Chyba trzeba byc w kazdym wakacyjnym otoczeniu, byc na wycieczkach i zdobyc wiekszosc pamiatek. Nie czy to nie ostatnia 'pamiatka', czy nie zdobywasz jej kiedy wszystko zrobisz.

wjkkppl 01.02.2009 00:17

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
A ja mam, być może głupie, pytanie dotyczące muzyki ;] czy można jakoś zgrać, ściągnąć skądś, lub w jakikolwiek inny sposób zdobyć muzę z the sims 2 podróże? konkretnie chodzi mi o reagge. chciałabym posłuchać sobie tych utworów (mimo simowego języka xD ) poza grą, tylko nie wiem czy coś takiego w ogóle jest możliwe????????

kubuss 02.02.2009 06:46

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
wjkkppl - tu masz poradnik http://www.forum.thesims.pl/showthread.php?t=36795

wjkkppl 05.02.2009 22:57

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
dzięki, w sumie mogłam zajrzeć w samej grze w ustawienia muzyki, ale jakoś nie wpadło mi to wcześniej do głowy. jeszcze raz dziękuję :)

czlowiekelo 07.02.2009 08:32

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Ja mam pytanie ,czy ogólnie ten dodatek szybko się nudzi? Tzn. ciągle wyjeżdzacie na wakacje itd. czy z czasem jest to monotonne itd? Bo mam dylemat czy lepiej podroze czy CPR xd

Milka84 07.02.2009 10:09

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Mi się ten dodatek nie nudzi, ale czy dla ciebie stanie się to monotonne nie zależy od innych. Ja np. wymyślam sobie różne urozmaicenia. Osobiście wolę P niż CPR, ale tu też nie mogę za ciebie decydować.

Wampirencja 10.02.2009 16:17

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Ja tam wolę cztery pory roku :D Dużo fajnych rzeczy dochodzi w Podróżach, np opowiadanie historii, poszukiwanie skarbów, odkrywanie ukrytych parcel itp
Ale jak się raz zrobi to simem, to się już nie chce.

A pogoda dodaje realizmu, można łowić rybki i chodować.. No pięknie, ale błąd... Hodować roślinki i robić z nich sok :] O wiele bardziej mi się to podoba szczerze mówiąc zwłaszcza że pamiętam, jak bardzo w jedyneczce chciałam mieć pogodę!

hosni-sims 18.02.2009 19:43

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
czy można odwiedzać sąsiadów ktorzy mieszkają w tym samym hotelu co mój sim? PS.witam wszystkich :)

Łezka 20.02.2009 07:53

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Również w imieniu forum serdecznie Cię witamy:). Niestety w hotelu ta opcja jest niedostępna jedyne co możesz zrobić to zapukać do pokoju, ale gdy słabo znasz sima zamieszkującego go to Cię nie wpuści. Simów poznajesz z własnej woli chcesz, albo nie chcesz. Mam nadzieję, że pomogłem. :):):):):)

nat9 22.02.2009 14:08

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Nie na wakacjach niestety się nie da urodzić dziecka.

Łezka 22.02.2009 17:01

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Nie da się urodzić dziecka i ważna informacja brzuch na wakacjach nie rośnie czyli jak wyjeżdżasz z brzuchem to on podczas podróży nie rośnie, ale na wakacjach w ciąże można zajść.

dżin. 02.03.2009 09:06

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
A jak można zatrudnić w hotelu:
masażystę i tego co stoi przy ladzie hotelowej?

Björk 02.03.2009 09:08

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Musisz po prostu, gdy budujesz hotel kupić stół do masażu i recepcję.
Postacie same się zjawią w trybie gry.

dżin. 02.03.2009 10:46

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Aha, dzięki, mam zamiar wybudować hotel i no potrzebuję takiego czegoś :D

żabelka5 02.03.2009 19:11

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
1. Po co jest ta pani/pan przy recepcji(taka jakby sprzątaczka,nie portier)
2.Mam już mapę do tajemniczej parceli, co dalej robic?
3.Kto to ten SZkarlatan czy jakos tak :/ ?
z góry dziękuje za odpowiedź!

zelkam 02.03.2009 19:25

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
1.Sprząta twój pokój w hotelu
2. Idziesz/zamawiasz taksówkę w jakimś terenie wakacyjnym, szukasz parceli z "?" to jest tajemna parcela
3. Złodziej, lepiej nie rób żadnych interakcji z nim

Proszę bardzo!

Alisha 04.03.2009 18:21

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Dodaje ze z Nikczemnym Szarlatanem nie mozna robic zadnych interacji ALE:
1) Kiedy Cie okradnie mozesz sie z nim pobic -> Bójka na piesci! :D
2) Jesli zobaczysz ze kogos okradnie, na telefonie pojawia sie opcja: -> Zglos nieuczciwa gre i policja mówi ze ustawi blokady zeby go zlapac, ale... a) Tego nie robia LUB b) Ciagle przybywa nowych...
3) Da sie skreslic interakcje 'Wita mnie' - taka pojawia sie kiedy chce Cie okrasc.
4) I ostatni fakt - w zaleznosci gdzie jestes NS ma rózne ciuchy! :D
Mam nadzieje ze jeszcze troche wiecej pomoglo ;)

Katara 04.03.2009 18:24

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Zazwyczaj pojawia się na Parcelach z jedzeniem....restauracje itp. a na wakacjach najcześciej jest w górach

Aya de Chat 04.03.2009 18:34

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Cytat:

Napisał Alisha (Post 973480)
Dodaje ze z Nikczemnym Szarlatanem nie mozna robic zadnych interacji ALE:
1) Kiedy Cie okradnie mozesz sie z nim pobic -> Bójka na piesci! :D

ale radzę mieć wtedy dużo punktów sprawności ;)
Wtedy odzyska pieniądze.

dżin. 05.03.2009 08:54

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Nataszę Unię z Doliny Niezbędnej, okradł i się z nim później pobiła, ale niestety przegrała :(

Łezka 05.03.2009 11:42

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
U mnie pojawia się na każdej parceli, oprócz publicznych moich, a raczej simów.

dżin. 06.03.2009 10:41

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Mam pytanie:
Jak Simy mogą zamieszkać w domkach letniskowych?

Chryzantem Złocisty 06.03.2009 11:31

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Musisz przez komputer kupić parcelę.To się bodajże nazywa domek letniskowy ;p
nie wiem czy to przypadkiem nie jest w "kup parcelę publiczną",ale poszukaj,na pewno się zorientujesz o co chodzi.
Kupujesz domek i potem jedziesz jak na normalne wakacje tyle że zamiast hotelu wybierasz swoją kupioną parcelę.

Łezka 06.03.2009 11:33

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Mati nie wiesz? To proste - sim musi ten domek kupić. Dzwonisz telefonem i klikasz na Nieruchomości następnie kup domek letniskowy później wybierasz z jakiego otoczenia wakacyjnego Maxis stworzył parę domków, ale ty możesz tworzyć własne w danym otoczeniu wakacyjnym, a no i potem wybierasz domek pyta czy napewno chcesz go kupić potwierdzasz i masz. :)

dżin. 06.03.2009 12:42

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Dzięki, mam zamiar Simami wybrać się do domku letniskowego, bo ciągły pobyt w hotelach mnie nudzi :(

aluminium. 06.03.2009 17:52

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Ja też mam domek letniskowy, hotele są nudne.

Chodź nie dawno zbudowałam sobie taki wielki hotel i wygląda jak domek letniskowy wiec jest fajnie.

livv 23.03.2009 20:32

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Em... Kiedy włączają mi się Simsy pisze, że 'dodatek "Cztery pory roku" został odinstalowany, więc niektóre elementy związane z pogodą zostaną usunięte". Kiedy klikam Dalej, pojawia mi się normalne menu z wyborem miejscowości. Jak wybieram którąś z nich, to normalnie się ładuje, po czym nagle obraz znika i przeskakuje mi na pulpit i wyłącza się cała gra. Nie wiecie o co chodzi?

aluminium. 31.03.2009 14:06

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Jaką odpowiedź trzeba wybrać aby nauczyć się teleportacji czy jakoś tam od tego mężczyzny w Chinach.?

Björk 31.03.2009 15:21

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Różną :) Za każdym razem jest to coś innego...
W razie co na modthesims2.com jest taki hack, że możesz nauczyć się teleportacji od każdego sima, który posiadł tę zdolność (zaoszczędza to czasu na czekanie aż pojawi się ninja :))

aluminium. 31.03.2009 18:28

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
:)
Dobrze, że różną a zarazem źle, bo jak wybierze się jedna to on znika ;(

ewusia_96 02.04.2009 11:01

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
ja musiałam sie meczyc przez caly dzien zanim moj sim ( a wlasciwie simka ) nauczyl sie tej teleportacji jak podalam zla odpowiedziec temu ninji to za azdym razem jak go spotykalam to znikal...

Amelie C. 02.04.2009 19:07

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Ja mam takie dość skomplikowane pytanie, ale błagam o pomoc.

Moi Simowie byli na wakacjach w swoim Pałacu Kamiennym na wyspie Twikki czy jak jej tam. Wrócili wcześniej przez telefon rezygnując z wakacji, ale zaraz po tym do ich domu przyjechała jeszcze raz taksówka na wakacje, chociaż nie była zamawiana. Jak chcieli do niej wsiąść to im "zabroniłam", ale mimo że nie wsiedli, zaczęła się ładować wakacyjna parcela. Jak się załadowała to był na niej tylko tryb budowy, bo nie było w niej moich Simów. Tylko okazało się, że nie da się wejść do normalnego domu, bo tam pojawia się, że są w Pałacu Kamiennym - a tam ich też nie ma!

Próbowałam już wszystkiego, nie da się nic zrobić, jeśli ktoś ma jakieś pomysły albo kody do przenoszenia rodzin, to niech pomoże, proszę!

dżin. 02.04.2009 19:37

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Przed tym jak przyjechała ta taksówka, to miałaś wyłączoną wolną wolę Simów?
A jak nie, to może korzystałaś z hacków, dodatków z neta, boolpropa?
Spróbuj odinstalować grę(robiąc kopię zapasową) i zainstalować ponownie ;)

Amelie C. 03.04.2009 20:55

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Miałam włączoną wolną wolę i nie korzystałam z hacków. Spróbuję z tą reinstalką, ale chciałam tego uniknąć :/
Wszystko wskazuje na to, że moim Simom rozbił się samolot podczas lotu na wyspę... Prawie jak "Lost".

Björk 03.04.2009 21:12

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Cytat:

Napisał Amelie C. (Post 992522)
Miałam włączoną wolną wolę i nie korzystałam z hacków. Spróbuję z tą reinstalką, ale chciałam tego uniknąć :/
Wszystko wskazuje na to, że moim Simom rozbił się samolot podczas lotu na wyspę... Prawie jak "Lost".

Niekoniecznie reinstalka :)

Mi pomogło zaproszenie przez inną rodzinę do wspólnego mieszkania. I jakoś się dało uratować tą rodzinę, która się "zagubiła" ;)

Turcio_2 03.04.2009 21:43

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Siemka mam pytanie bo zdobyłem maszyne odmładzającą i gdy chce moim simem wypic ten eliksir to podchodzi do tego i takie cos mi sie pojawia: http://www.iv.pl/images/h48gej2q4fpgfxu4758.jpg i pozniej odchodzi od maszyny. Prosze napisać mi na gg o co chodzi 9615666

zelkam 04.04.2009 07:58

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Może jest za mało miejsca wokół maszyny?

ddo bwayo 04.04.2009 10:06

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Albo źle ją postawiłeś?
Cytat:

Napisał Amelie C. (Post 992522)
Miałam włączoną wolną wolę i nie korzystałam z hacków. Spróbuję z tą reinstalką, ale chciałam tego uniknąć :/
Wszystko wskazuje na to, że moim Simom rozbił się samolot podczas lotu na wyspę... Prawie jak "Lost".

A może wyprowadź rodzinę z domu.. [?]

brzos 04.04.2009 10:09

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Zbyt blisko ściany, złą stroną... Postaw na środku pokoju najlepiej. i sprawdź.

Amelie C. 04.04.2009 11:50

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Cytat:

Napisał Björk (Post 992532)
Niekoniecznie reinstalka :)

Mi pomogło zaproszenie przez inną rodzinę do wspólnego mieszkania. I jakoś się dało uratować tą rodzinę, która się "zagubiła" ;)

Cytat:

A może wyprowadź rodzinę z domu.. [?]
Niestety tego już próbowałam. Sytuacja wygląda tak, że rodzinę da się zaprosić do innego domu, ale kiedy wybieram "Zaproponuj.../ Wprowadź się", to pojawia się okienko, że Sim przebywa poza swoją parcelą domową. Nie da się też nikogo wprowadzić do ich domu z widoku otoczenia ani nie mogę wysłać ich dzieci na studia. Dobra, muszę znaleźć płyty z wszystkimi Simsami (bo instalowałam je parę lat temu :) ) i zrobię reinstalkę. Dzięki za pomoc anyway.

aluminium. 09.04.2009 09:17

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Wgrałam podróże i gdy biorę moją rodzinę na wakacje na Wyspę Twikki to nie ma niektórych parcel w telefonie tzn.wybierają domek letniskowy i zamiast zdjęcia jest zielone tło jak w Wb kupiona działka bez budowli.
Help.!
PS.Patrzałam w otoczeniach wakacyjnych to tylko te Chiny są OK, bo w górach nie ma nic :( T_T

0330justynka 10.04.2009 10:56

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
hej mam taki problem. Otoż zainstalowałam podstawke the sims 2.wszystko dzialalo jak nalezy,potem zainstalowalam orginalny dodatek-podroze. oczywiscie dodatek dziala jak nalezy ale gdy chce odpalic podstawke wyskakuje mi ze mam wlozyc The Sims 2 Podróże. o co chodzi?? prosze o pomoc.

Björk 10.04.2009 12:26

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Bo Podstawa i Podróże tworzą teraz jedną grę.
Nie ma dwóch osobnych :)
A uruchamiasz grę z płyty z ostatnio zarejestrowanym dodatkiem.

aluminium. 10.04.2009 16:27

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
A czy ktoś pomoże mi.?
W Miłowie w terenach wakacyjnych tak jak opisałam-nic nie ma
Przeprowadziłam się do Dziwnowa i na razie jest dobrze.

ultraviolence 10.04.2009 16:32

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Daaagi, a próbowałaś tam wejść, np. w trybie budowania, bez sima? Może coś się sknociło w grafice, że obiekty i budowle w otoczeniu wakacyjnym się nie wyświetlają, a jak się wejdzie, to są? W ostateczności proponuję reinstalację Podróży...

Dejavu 12.04.2009 21:32

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Co muszę zrobić,żeby mieć to zaliczone

[img]http://i42.************/259iedx.jpg[/img] Proszę o szybką odpowiedź :)

Björk 12.04.2009 21:46

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Cytat:

Napisał Camerandios (Post 998742)
Co muszę zrobić,żeby mieć to zaliczone

[img]http://i42.************/259iedx.jpg[/img] Proszę o szybką odpowiedź :)

Nauczyć się masażu gorącymi kamieniami.
Dostępny na Wyspie twikkiii (chyba)

Dejavu 12.04.2009 21:51

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Dziękuję,a jak stać się ,,Wytrawnym podróżnikiem''?

Björk 12.04.2009 21:56

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Twój sim musi zaliczyć pięć wyjazdów na wakacje :)

Dejavu 22.04.2009 21:14

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Jak mogę się ożenić z Wielką Stopą?

Łezka 23.04.2009 10:38

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Najpierw poprzez zaprzyjaźnienie zabierasz go ze sobą z wakacji, a później to zaprzyjaźniasz z kobietą, jakiś romans i gotowe. Ja mam pytanie czy jak Wielkiego Stopiego już weźmie się do domu z tych gór to na jego miejsce wejdzie drugi Wielki Stop?

Dejavu 23.04.2009 14:00

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Tak.tak mam

Gio 23.04.2009 14:04

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Taka, na jego miejsce wejdzie druga wielka stopa (populacja cały czas idzie do przodu :P)

A ja też mam pytanko:
Czy da sie jakoś zrobić tak, a żeby w jednym hotelu zameldowane mogłyby byc dwie rodziny z osobnych domków?

kubuss 23.04.2009 15:07

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Gio - wydaje mi się że jest to możliwe, bo jakoś tak dziwnie by było gdyby nie mogły się dzie rodziny zameldować.

Łezka 23.04.2009 16:48

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Gio oczywiście, że tak przypuśćmy, że jedziesz Diną Kaliente do domku letniskowego i decydujesz się jednak spędzić noc w hotelu, wyłączasz grę z Diną i przykładowo jedziesz na wakacje Przyjemniaczkami wchodzisz do hotelu, bo nie chcesz spać w domku meldujesz się bezproblemowo w miłym towarzystwie Diny. :)

Gio 23.04.2009 16:50

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
No właśnie że u mnie się tak nie da :| Jeżeli w hotelu już jest ktoś z mojego otoczenia, to inni simowie nie moga się do niego wprowadzić.

Łezka 23.04.2009 16:56

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Nie mów! Ja chyba mogę to bezproblemowo zrobić. Fakt 100 lat nie byłem na wczasach, ale coś chodzi mi po głowie, że dwie rodziny były w jednym hotelu. No zaraz, zaraz sam pomyśl przecież to jest nielogiczne jeżeli tylko jedna rodzina może być w danym hotelu.

zelkam 24.04.2009 13:25

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Ekchem, wtrącę się.
Dziurawiec- nie masz racji. Wprawdzie może być kilka rodzin, ale może być tam tylko jedna twoja, a reszta to NPC.

KONDZiO102 24.04.2009 22:23

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
A można wsiąść ślub będąc na wakacjach?
I czy można wtedy zapraszać znajomych ze swojej standardowej okolicy (np.: Miłowo)

Björk 24.04.2009 22:44

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Można wziąć ślub będąc na wakacjach, ale znajomych z rodzimej okolicy nie można zaprosić. Chyba, że jest na to jakiś hack :)

KONDZiO102 25.04.2009 10:10

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Dzięki.
A można wziąć na wakacje kogoś kto nie mieszka w jednym domu ze mną?
Np.: kochankę :D

Björk 25.04.2009 10:31

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Można.


KONDZiO102 25.04.2009 11:43

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
No to super.
Wywieźć gdzieś laskę i powiedzieć. Albo bierzesz ze mną ślub albo sama do domu wracasz ;p
Dzięki

bling91 01.05.2009 23:32

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Mam pewien problem.. Mianowicie, pojechałam moją simką na wakacje do wioski Tekamizu, zaś stamtąd na targ i pagodę tekamizu. Zapisałam gre, więc sim pozostał na wakacjach. Kiedy wchodzę na otoczenie (w moim przypadku Miłowo), klikam na dom simki i chcę do niego wejść to wyskakuje komunikat, że mój sim jest na wakacjach i czy chce się tam przenieść, zaznaczam "tak".. i przenosze się na wakacje ale nie ma ta mojego sima! Co mam robić, żeby przywrócić go do domu w Miłowie i móc nim grać? Proszę o szybką odpowiedź

Łezka 02.05.2009 10:53

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Bling91 kiedy chociaż jeden z Twoich simów wyjeżdża na wakacje to pozostałymi nie możesz wtenczas grać, a jeżeli sprawdzałeś w wiosce Takemizu na parceli publicznej to błędnie, bo Twój sim powinien być w hotelu bądź domku letniskowym.

bling91 03.05.2009 13:34

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Kiedy wchodzę do Tekamizu nie ma jej w żadnym hotelu ani na żadnej innej parceli;/ Kiedy naciskam na jej dom w Miłowie wyskakuje: Rodzina ... przebywa właśnie na parceli Targ i pagoda Tekamizu. Czy chcesz grać na tej parceli? Jeżeli zaznaczam tak, zaczyna się ładowanie Tekamizu i wyświetla się cała wioska jednak nigdzie nie ma tam mojego sima. Jest na to jakaś rada

Mermaid_ 16.05.2009 10:14

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Bling, może hotele są? Jeśli tak, musisz kliknąć na jeden z nich i zameldować się. A jeśli hoteli wciąż nie ma, to niestety, chyba będzie trzeba przyprowadzić Simów z ich obecnego domku. Chociaż nie wiem, czy będzie szło, skoro są na rzekomych wakacjach.

Julia002 01.06.2009 18:04

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
czy duża sunia w simsach morze urodzić trojaczki?

mamrot 08.06.2009 19:35

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Cytat:

Napisał Julia002 (Post 1035343)
czy duża sunia w simsach morze urodzić trojaczki?

Nie ten dział, ale oczywiście, że może.

Mere 01.07.2009 07:51

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Mam dwa pytania.
1.Czy w dodatku podróże jedna rodzina może mieć kontrolę nad dwoma parcelami? Chodzi mi o taki domek letniskowy dla rodziny. A jeśli nie to czy w jakimś innym dodatku tak można.

2.Czy w "Podróżach" można stworzyć własną okolicę wakacyjną? Np. coś takiego jak Wyspa Twikki?

dżin. 01.07.2009 08:52

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
1. tak może
2. tak da się

Remus Lupin 04.07.2009 12:37

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Hejka mam kilka pytań zamówiłem sobie The Sims 2 Podróże i czekam na przesyłkę o chcę.żebyście mnie trochę oświecili.

1. Miałem kiedyś The Sims Wakacje i tam można było zapisywać grę czy w podróżach będzie można to zrobić(Wiem,że głupie pytanie)
2. Gdzie i co można zrobić,żeby spotkać Yeti
3. Czy jeśli wyślę Sima na wakacje (mam zainstalowany dodatek Czas Wolny) to będzie mógł dalej rozwijać swoje hobby
4. Czy można pojechać na wakacje własnym samochodem z dodatku Nocne Życie.
5. Czytałem gdzieś,że można w tym dodatku wybrać się na Miodowy Miesiąc zaraz po ślubie jak tylko impreza będzie udana to ta czarna limuzyna może nas zabrać na wakacje?
6. Czy można wysyłać pocztówki do przyjaciół tak jak było w The Sims Wakacje

Mam nadzieje,że mi troszkę pomożecie zanim przyjdzie listonosz z paczką albo ta babka co przyszła gdy zamawiałem CW.

Björk 04.07.2009 12:46

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Cytat:

Napisał Remus Lupin (Post 1065113)
Hejka mam kilka pytań zamówiłem sobie The Sims 2 Podróże i czekam na przesyłkę o chcę.żebyście mnie trochę oświecili.

1. Miałem kiedyś The Sims Wakacje i tam można było zapisywać grę czy w podróżach będzie można to zrobić(Wiem,że głupie pytanie)
2. Gdzie i co można zrobić,żeby spotkać Yeti
3. Czy jeśli wyślę Sima na wakacje (mam zainstalowany dodatek Czas Wolny) to będzie mógł dalej rozwijać swoje hobby
4. Czy można pojechać na wakacje własnym samochodem z dodatku Nocne Życie.
5. Czytałem gdzieś,że można w tym dodatku wybrać się na Miodowy Miesiąc zaraz po ślubie jak tylko impreza będzie udana to ta czarna limuzyna może nas zabrać na wakacje?
6. Czy można wysyłać pocztówki do przyjaciół tak jak było w The Sims Wakacje

Mam nadzieje,że mi troszkę pomożecie zanim przyjdzie listonosz z paczką albo ta babka co przyszła gdy zamawiałem CW.

Ad 1. Można zapisać grę będąc w hotelu na wakacjach.
Ad. 2. Trzeba wykopać mapę prowadzącą do tajnej parceli "ukryta pieczara" i tam się spotyka Yeti.
Ad. 3. Można kontynuować, ale hobby się nie rozwija.
Ad. 4. Nie. Przyjeżdża specjalny busik, który zabiera simów na wakacje.
Ad. 5. Nie. Czarna limuzyna nie przyjeżdża. Normalnie wyjeżdża się na wakacje, które w tym wypadku zmieniają się w miesiąc miodowy.
Ad. 6. Nie można wysyłać pocztówek.

Remus Lupin 04.07.2009 13:11

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Dobra dzięki Bjork za informacje a powiedzcie mi jeszcze czy można zabrać przyjaciela ze sobą na wakacje?

zelkam 04.07.2009 13:16

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Można :)
Gdy jest opcja "Wykup wakacje" i zaznacza się na ile dni się jedzie to na dole tego okienka masz podobne, jak jest w telefonie, zanzaczasz simów, z którymi chcesz jechać (tzn. przyjaciół). Niestety nie będziesz mógł kierować nimi na wakacjach, będą jak zwierzaki lub współlokatorzy.

Remus Lupin 04.07.2009 13:19

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Dzięki zelkam i może jeszcze ostatnie pytanie zadam ponoć można nauczyć się nowych tańców i teleportacji jeśli tak to gdzie i kogo szukać z tego co wiem teleportacji nauczy mnie Nimja a nowe tańce?

zelkam 04.07.2009 13:23

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Można nauczyć się Tańca-Klepańca i Tańca Hula.
Klepańca uczysz się w Trzech Jeziorach a Hula w Wyspie Twikki. Musisz tylko znaleźć tubylców/innych turystów tańczących ten taniec. Najczęściej przy radio lub wiszącym głośniku. Hula zawsze tańczą np. w Hotelu na Plaży Twikki na placyku za restauracją. A Klepańca w którymshotelu napewno, tylko nie pamiętam jakim :>

Remus Lupin 04.07.2009 13:37

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
No dobra dzięki zelkam za pożyteczne informację w takim razie czekam na przesyłkę chyba w poniedziałek będzie albo nie wiem wysłałem e-maila z prośbą o wysłanie mi przy Płatności przy odbiorze a tam proszą o przelew który w moim przypadku jest niemożliwy(Brak założenia konta w banku) powinna już przyjść wczoraj albo w czwartek gdy zamawiałem CW to dwa dnii czekałem.

Odezwę się jak będę miał jakieś inne pytania.

Charionette 05.07.2009 14:19

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Co do klepańca u mnie tańczyli go w Ośrodku Wypoczynkowym bodajże "Gorący Kamień"w Trzech Jeziorach. A co ninja to ja go spotkałam w Takemizu w ogrodzie Zen czy coś takiego (tam gdzie pisze coś z Zen :P) Pozdrawiam

zelkam 05.07.2009 19:16

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Ja ninję spotykam zawsze w Parku Pomyślnej Kapliczki.

Remus Lupin 06.07.2009 12:12

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Zelkam znowu musisz mi odpowiedzieć na jedno pytanie

jeśli mam sima pracującego i chcę wykupić mu wakacje to co zrobić z pracą czy jest jakaś nowa opcja w telefonie do pracy np. poproś o urlop.

Björk 06.07.2009 12:29

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Urlop jest udzielany automatycznie :)
Podczas pobytu na wakacjach "czas stoi w miejscu" tylko fundusze nie przybywają.

Remus Lupin 06.07.2009 12:31

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Dzięki ciągle czekam na przesyłkę.

zelkam 06.07.2009 12:53

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Uhm, po co nam te relacje? o.o W kilku tematach widzę już Twoje posty typu: już zlożyłem zamówienie, czekam na przesyłkę, itp. To naprawdę nie jest dział do tego : /

Charionette 08.07.2009 13:50

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
A teraz ja mam pytanie: Ile można maksymalnie zdobyć punktów z udanych wakacji? No wiecie: pracowity, wypoczęty itp.

Remus Lupin 14.07.2009 16:05

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
45 chyba

Jak mam się nauczyć nowego powitania mam zaprzyjaźnić sie z tybulcami?

a co chodzi z tym śpiewającym piracie gdzie go można spotkać.

Björk 14.07.2009 16:10

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Cytat:

Napisał Nysia (Post 1068076)
A teraz ja mam pytanie: Ile można maksymalnie zdobyć punktów z udanych wakacji? No wiecie: pracowity, wypoczęty itp.


Można osiągnąć trzy korzyści maksymalnie :)
45 to można zdobyć wspomnień.

Cytat:

Napisał Remus Lupin (Post 1072982)
45 chyba

Jak mam się nauczyć nowego powitania mam zaprzyjaźnić sie z tybulcami?

a co chodzi z tym śpiewającym piracie gdzie go można spotkać.

Ad.1. Poczekaj aż sami zaczną interakcje powitań, a później je wykorzystuj witając się z innymi poprzez interakcje "gesty".

Ad.2. Śpiewającego pirata można spotkać we wraku statku przeszukując kajutę i nauczyć się od niego szanty.

Remus Lupin 14.07.2009 16:27

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
A gdzie tą kajutę można spotkać jestem na wyspie Twikii czy jak jej tam

P.S

Już nie ważne

xmartkax 16.07.2009 16:23

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Moje pytanie :

Podobno na wakacje można wybrać się z przyjaciółmi [max. 8] (wybiera się ich w trakcie planowania wyjazdu) i gdy pojade na wakację np. z dwoma przyjaciółkami to będę musiała nimi kierować czy będzie nimi sterował komputer ???

Björk 16.07.2009 16:35

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Przyjaciółmi na wakacjach steruje komputer.

Remus Lupin 16.07.2009 16:45

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
A czy ktoś wie o co chodzi w "Śpij pod gwiazdami" jestem teraz w Trzech Jeziorach i tam są namioty ale nie mogę ich użyć o co chodzi czy mam być zmęczony? nie interakcji śpij w namiocie w "Do trzech razy sztuka" domyślam sie,że trzeba trzy razy podróżować????
a w" Stań sie wyprawnym podróżnikiem"???

zelkam 16.07.2009 18:31

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Śpij pod gwiazdami- simowi musi się chcieć spać i musi spać w namiocie.
Do trzech razy sztuka- musisz odwiedzić wszystkie tereny wakacyjne (te maxisowe)
Stań się wyprawnym podróżniekiem- z tego co wiem, to trzeba spełnić pozostałe wspomnienia :D

Remus Lupin 16.07.2009 19:21

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Ale przecież mówiłem,że nie mam interakcji "wejdź" dopiero co wrócilem z "Trzech Jezior" i spawdziłem ten namiot szkoda,że nie można przedłużyć wakacji.

ultraviolence 16.07.2009 21:03

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Cytat:

Napisał zelkam (Post 1074573)
Stań się wyprawnym podróżniekiem- z tego co wiem, to trzeba spełnić pozostałe wspomnienia :D

A nie czasem "wytrawnym"? :D
EDIT: Remus, a próbowałeś spać w namiocie na swojej domowej parceli, a nie na wakacjach? Z tego co wiem, niektóre wakacyjne cele można spełniać w domu... Może akurat tam uda Ci się wreszcie wleźć do tego namiotu?

Remus Lupin 17.07.2009 10:36

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Możliwe,że tak nie wiem zobaczymy przepraszam,że was tak bomarduję pytaniami ale cóż mam to od wtorku i już trzecią podróż za mną ale będzie jeszcze czwarta i piąta każda z przyjacielem i nadal nie odnalazłem tego Śpiewającego Pirata co wejdę w kajutę co wieczór pojawia się jego duch i mnie przegania z tej kajuty.

zelkam 17.07.2009 10:41

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
No to właśnie o niego chodzi :D
Jak już wyjdzie z kajuty to klikasz na niego i tak dobierasz opcje by się z nim zaprzyjaźnić, gdy już się lubicie, to jest opcja "naucz mnie szant"

Remus Lupin 17.07.2009 10:52

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Dzięki jak będę wyjeżdżać tym razem będze zamiana mam rodzinę Hakiel Marcin i Katarzyna (Teodora Brzytwa) i Syriusz i Hermiona (dzieci) bo jeszcze mam rodzine Lupin ale coś mi się zepsuło (chyba przez boolprop testingcheatsenabled true) i nie mogę wyslać rodzinę do pracy i szkoły a stało się to gdy chciałem zmienić stanowisko i nie wiem jak to odkręcić nie chcę mi się usuwać tej rodzina bo Ginny(Bronka Obieżyświat) to miastowa.

xmartkax 17.07.2009 19:41

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
moje kolejne pytanie :
czy saune moge miec w domu (jesli posiadam dodatek podróze) ??
moglby ktos wkleic tutaj zdjecie sauny [tylko z daleka zeby ja bylo widac calą] bardzo prosze....

edit: dzieki za odp. :] tez widzialam tylko te od środka :/ chcialabym widziec jak wyglada cała i ile zajmuje miejsca. :(

zelkam 18.07.2009 08:04

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Można ;)
Zdjęcia niestety nie znalazłam, same od środka.

Remus Lupin 18.07.2009 14:19

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Czy dziecko w wieku szkolnym może się nauczyć teleportacji?

Björk 18.07.2009 14:22

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Tak.

Remus Lupin 18.07.2009 14:28

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Dzięki Bjork a już myślałem,że nie ,że najpierw muszą stać nastolatkami a co chodzi z mapą z ukrytym skarbem którą znajdę w kajucie kapitana

aluminium. 18.07.2009 18:04

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Remus- znajdziesz skarb.

Remus Lupin 18.07.2009 18:11

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Skarb już dawno znalazłem tylko mi chodzi o tą mapę co prowadzi do ukrytego skarbu.

xmartkax 18.07.2009 18:48

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
czy gdy przed slubem zaplanuje miesiac miodowy to od razu po imprezie przyjedzie ten samochod co bedzie mnie mial zawiesc ?? mam jeszcze jedno troche niezwiązane z dodatkiem podróże pytanie :
czy przy tworzeniu rodziny mozna zrobic tak zeby małzenstwo emerytów mialo 2 corki nastolatki ?? czy musza byc dorosli ... bo chce zrobic emerytow ktorzy beda mieli te 2 corki ktore jak najszybciej pojda na studia [ jesli tak nie mozna bede mogla tych rodzicow postarzec za pomoca jakiegos kodu ?? ]... PROSZĘ O OPD. !!!

Björk 19.07.2009 10:00

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Po pierwsze - tak.
Po drugie - chyba nie. Ale możesz później postarzyć za pomocą kodu ageSimsCheat on i klikając na sima wybrać wiek.

asia2501 19.07.2009 17:19

Ja w moich "pamiątkach z wakacjii" nie mogę odblokować 4 elementów:
- baw sie z tubylcami
-tańcz w spódniczce z trawy na plaży
-śpiewający pirat?
-powitanie na wyspie Twikki
Prosze o jakieś wskazówki:)
I jeszcze jedno: czy może ktoś wie jak sie powinno ułożyć upominki z wakacji na stojaku na zbiory aby dostac jakiegoś bonusa? W encyklopedii gry jest napisane że, jeśli sie je ułoży w odpowiedniej kolejności, to sie coś dostanie :/
Pomóżcie pliiizzz:)

Remus Lupin 19.07.2009 18:14

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Musisz nauczyć sie gestu Luzak poczekaj aż jaki tubylec pierwszy cię przywita i musisz powtarzać aż się nauczysz.

Pirata znajdziesz we wraku statku w południowej plaży muszisz przeszukać jego kajutę i wtedy wyjdzie jeśli się znim zaprzyjażnisz mozesz sie nauczyć szanty.

musisz dołączyć do tańca hula odnajdź tubylca co tańczy hula kliknij interakcjie "dolącz do tańca hula"

a jeśli chodzo o upominki też zapytam o cho chodzi i jak je trzeba poustawiać?

lejdddi 19.07.2009 18:44

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
hmm... zdaje mi się, że u góry te z Twikkii, niżej z Takemizu, a na samym dole z Trzech Jezior, tak jak jest w grze, przy wykupowaniu wakacji. Spróbujcie. ; ))

zelkam 19.07.2009 18:51

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
A Ty spróbowałaś ;)
http://forum.thesims.pl/showpost.php...99&postcount=3

Remus Lupin 19.07.2009 18:51

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Ale po jednym czy po dwa upominki bo ja mam każdy upominek po dwa z każdej podróży

zelkam 19.07.2009 18:53

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Myślę, że należy wciskać pamiątki z każdego otoczenia na całą półkę. Czyli na pełno, na 5 pamiątek.

Remus Lupin 19.07.2009 18:58

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Czyli dwie z Twikki na pierwszą półkę

potem dwie z takemizu na środkową

a dwie z trzech jezior na samym dole

czy to chodzi.

zelkam 19.07.2009 18:59

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Na najniższej części półki mieści się tylko jedna pamiątka.

Remus Lupin 19.07.2009 19:02

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
czyli dwie z Twikii na górze na środku dwie z takemizu i jedna z trzech jezior po każda parcela wakacyjna ma po dwie pamiątki z trzech wakacyjnych terenów.

a gdzie szukać zdjęć jeśli zrobi się aparatem w moich dokumentach\The Sims 2 i gdzie

ultraviolence 19.07.2009 20:09

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Zdjęcia? Chodzi Ci o te, które mogą robić simowie? Kliknij na komputer i zamów album ze zdjęciami - wtedy chyba będziesz mógł je obejrzeć. A jeśli masz na myśli te, które robi gracz, to szukaj ich tutaj: Moje Dokumenty\EA GAMES\The Sims2\Neighborhoods\wybierasz otoczenie, które Cię interesuje (np. Miłowo - N001)\Storytelling.

asia2501 19.07.2009 21:10

Chodzi o pamiątki które kupuje sie w wakacyjnych obszarach. W encyklopedii gry jest cos takiego:
"Udało Ci się kupić stojak na zbiory! Jeśli zapełnisz swój stojak na zbiory odpowiednią kombinacją pamiątek i upominków, możesz dostaś coś specjalnego."


Dzięki za rady:)

zelkam 20.07.2009 07:32

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Remus - zdjęcia robione aparatem znajdują się w tym samym miejscu co zwykłe, z tym, że te z aparatu zaczynają się na nsnapshot.

Remus Lupin 20.07.2009 11:18

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Aha dzięki już znalazłem

a co do tych pamiątek to ustawiłem je jak mówiliście i co dalej ma kazać simom gabić sie na półki?

http://img406.imageshack.us/img406/4...76fa0at.th.jpg

czy o te ustawienie chodzi

zelkam 20.07.2009 11:38

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
To chyba działa na zasadzie bliskiego przebywania przy stojaku.
A ustawienie jest dobre, jeśli to coś (sposób z pamiątkami z każdej okolicy jest prawdziwe0
Jak włączę simsy (za chwilę) to sprawdzę jak będzie z laleczkami Voodoo (słyszałam, ze podobno cośtam robi :3)

Remus Lupin 20.07.2009 11:48

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Mam tą laleczkę voodoo ale ona raz działa raz nie działa a czy ona działa jak sim coś robi czy musi stać prosto i nic nie robi to chyba moje ostatnie pytanie

aha byłbym zapomniał fajny błąd znalazłem i zrobiłem zdjęcie

http://img182.imageshack.us/img182/7...176e0d7.th.jpg

Charionette 20.07.2009 13:58

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Voodoo czasem odbija swoje zaklęcia (mozesz to zobaczyć we wspomnieniach sima), a czasem inny sim poddaje się tym mocom tak już jest. Wiem, że ta wiedźma zawsze odbija zaklęcia i potem wyświetla się komunikat "Tyle warta jest twoja przyjaźń..." czy coś w tym stylu.

Remus Lupin 30.07.2009 11:06

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Czy wie ktoś gdzie znajdę biżuterię gdy mój sim go znajdzie go na plaży podchodzę do lustra i tej biżuterii nie mam?

caalam 30.07.2009 13:27

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Nie jestem pewna, ale biżuteria jest chyba w wyposażeniu rodziny.

Remus Lupin 30.07.2009 14:00

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Nie mam w wyposażeniu jak sim znajdzie jakąś biżuterie to pisze,że muszę przymierzyć ja przed lustrem ale zamiast tych z plaży mam te kupione.

dareczka84 05.08.2009 18:33

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Czy matę na której na plaży uczą tańca z ogniem można kupic tak dla rodziny do ogródka? jesli tak gdzie ona sie znajduje, bo szukam i szukam

Remus Lupin 05.08.2009 18:37

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Obawiam się,ze tej maty nie można go kupić w trubie kupowania.

Przykro mi.

dareczka84 05.08.2009 22:07

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
czyli pozostaje mi taniec ognia na zwykłym dywaniku, trudno ;)

Cytat:

Napisał Remus Lupin (Post 1084343)
Czy wie ktoś gdzie znajdę biżuterię gdy mój sim go znajdzie go na plaży podchodzę do lustra i tej biżuterii nie mam?

Biżuteria jest gdy klikasz na zmień wyglad na lustrze i wybierasz taki diamencik, tam bedzie bizuteria jaka sim posiada, rowniez ta znaleziona

Remus Lupin 06.08.2009 11:32

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Dywanik zawsze jest na wyspie Twikki

A czytałaś co ja pisałam jest tylko biżuteria kupiona jak piszę,że ktoś znalazł naszyjnik z małży to tego naszyjnika nie ma zobaczę czy u Lupinów (są na wakacjach we Wiosce Takemizu) sprawdzę gdy je wyślę na wyspę Twikki.

dareczka84 20.08.2009 12:07

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Jak u was wygląda sprawa z zagadaniem ninji? U mnie jest on praktycznie nieuchwytny, jak już jakimś cudem się pojawi to gdy tylko sim podbiega, znika. A może jest jakiś sposób zeby dłuzej pozostał na parceli?

Remus Lupin 20.08.2009 12:40

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
U mnie bez problemu jak widzisz,że Ninja się pojawi to klikasz na nim,żeby nauczyć się teleportacji to bedzie stał spokojnie ale jak cię nauczy to się deportuję

Aportacja- Pojawienie się nagle
Deportacja- Znikniecie

Jak nie wiesz o co mi chodzi

Charionette 20.08.2009 14:02

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Nie aportacja, tylko teleportacja. I tu się zgodzę z Remusem. Z reguły jak zobaczę ninję to zatrzymuję grę, klikam na nim 'naucz mnie teleportacji' czy jakoś tak, włączam ponownie tok gry i on wtedy stoi, a po chwili mnie (tzn. simkę) uczy :P

Remus Lupin 20.08.2009 14:22

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
To są tylko pojęcia wchdzące w skład teleportacji
to miałem na myśli

Sonia123SIMS 27.08.2009 09:37

Co zrobić?
 
Hej, ja za kilka dni dostanę podróże ale mam kilka pytań:
1. Jeśli moi simowie i dzieci chodzą do pracy będą mogli wziąć wolne (jeśli tak, na ile dni?)?
2.Czy wyjeżdżając na wakacje nie będę musiała szukać Wielkiej Stopy i innych takich?
3. Czy potrzebny jest Czas Wolny do zakładania biżuterii?
4. Czy moje pieski też będą mogły jechać?
5. Czy będę mogła zabrać na wakacje moją rodzinę z innego domu?
6. Jakiego wieku dzieci mogą jechać?
7. Czy w czasie trwania wakacji będe mogła wejść do innej rodziny czy grać tą do końca?

Vanitas 27.08.2009 09:52

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
1. Simowie nie muszą brać urlopu, po prostu jadą na wakacje (nawet w dniu w którym mają do pracy) i jak wracają jest tak samo jak przed wyjazdem (tzn. z momentem ich wyjazdu czas w domu się zatrzymuje).
2. Będziesz musiała szukać :). Najpierw simowie będą musieli wykopać mapę do kryjówki wielkiej stopy a następnie zamówić taksówkę i wybrać to miejsce z listy parcel.
3. Nie czas wolny nie jest potrzebny.
4. Dla psów trzeba wynająć opiekunkę, sim zrobi to automatycznie przed wyjazdem.
5. Będziesz mogła zabrać przyjaciół rodziny, ale nie będziesz mogła nimi sterować (chyba, że wpiszesz kod boolprop controlpets on)
6. Mogą wyjechać dzieci w tym wieku w którym idą do szkoły (nastolatkowie, dorośli i emeryci też :D)
7. Będziesz mogła wejść do innej rodziny, ale jeśli jacyś simowie zostaną w domu kiedy inni będą na wakacjach do tej rodziny wejść nie będziesz mogła :)

Mam nadzieję, że pomogłem :)

Sonia123SIMS 27.08.2009 10:49

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
To żeby wyjechać będę musiała przekopać cały ogród :P ??? A simowie idą za pomocą mapy do tej kryjówki, a później Stopa daje im spis telefonów?

Charionette 27.08.2009 12:39

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Jaki znów spis telefonów? :O

dareczka84 27.08.2009 13:10

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Cytat:

Napisał Sonia123SIMS (Post 1109407)
To żeby wyjechać będę musiała przekopać cały ogród :P ??? A simowie idą za pomocą mapy do tej kryjówki, a później Stopa daje im spis telefonów?

Mapę do ukrytej parceli często mozna otrzymać podczas jednej z 3 wycieczek zamawianych u przewodnika(zawsze krąży koło budki telefonicznej w wakacyjnym otoczeniu), poza tym każdy teren możesz przekopać w poszukiwaniu skarbu i byc moze wykopiesz mapę. Gdy chcesz się wybrać na tajna parcele wybierasz idz na parcele publiczną i w spisie parceli ta tajna będzie oznaczona znakiem zapytania przy nazwie. Polecenie żeby isc na tajna parcele musisz wybrać tym simem, który ma mapę w wyposażeniu. ufff...wszystko jasne?

Charionette 27.08.2009 16:01

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Cytat:

Napisał dareczka84 (Post 1109502)
Mapę do ukrytej parceli często mozna otrzymać podczas jednej z 3 wycieczek zamawianych u przewodnika(zawsze krąży koło budki telefonicznej w wakacyjnym otoczeniu)

\
Co? :O Ja jeszcze nigdy od niego nie dostałam... Coś mi się wydaje, że to można zdobyć tylko i wyłącznie kopiąc w ziemi.

Sonia123SIMS 27.08.2009 16:02

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Aha dzięki rozumiem ;P myślałam że żeby wyjechać trzeba cały ogród w domu przekopać ;P

zelkam 27.08.2009 16:13

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Tzn. bezpośrednio od przewodnika się nie dostaje, ale podczas wycieczki, gdy jest to wydarzenie specjalne.

@Down : ups, źle przeczytałam Twoją wiadomość

dareczka84 28.08.2009 07:58

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
napisałam, ze podczas wycieczki!!!!!!!

Remus Lupin 26.09.2009 16:02

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Mam pytanie co mam zrobić by wielka stopa przestraszyła sima związek ma być na minusie?

Łezka 26.09.2009 16:31

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
A w ogóle może Wielka Stopa straszyć? Ja jedyny raz zapoznałem się z nią, a raczej z nim.
Był to Aleksander Wielka Stopa, ale był bardzo przyjaźnie nastawiony i nie straszył mojej simki.

Remus Lupin 26.09.2009 17:00

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
No bo to jest w obawach moich simów i zastanawiać jak to zrobić wiem,że jest uścisk wielkiej stopy ale obawa,zeby dać przestraszyć to nie wiem.

Łezka 26.09.2009 17:17

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Ja wiem, że jak był przyjaźnie traktowany to ok. To widocznie trzeba się z nim ciut pokłucić i wystraszy. :) Ja wampir może straszyć tak i Wielka Stopa.

Remus Lupin 26.09.2009 17:19

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Ustawiłem na minusie i w kodzie boolprop dałem make select na tą wielką stopę i nie ma tej opcji strasz przy innym simem :(

balloon 26.09.2009 21:03

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Może muszą być wrogami, albo muszą się pokłócić...[?]

Łezka 26.09.2009 22:47

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Remus mógłbyś przytoczyć dokładną treść tej obawy? Bo może tam jest bardziej wyjaśnione.

Remus Lupin 27.09.2009 10:18

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Obawa się nazywa "Dać się przestraszyć Wielkiej Stopy" i rysunek jak wielka stopa robi się groźna podnosi ręce ale nie widziałem go w praktyce w dobrych stosunkach jest uścisk wielkiej stopy a zresztą spotkać wielką stopą u moich simów jest i pragnieniach i w obawach i dlatego pytam czy ktoś z was widział jak wielka stopa straszy waszych simów.

Łezka 27.09.2009 19:14

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Ja bynajmniej nie, ale przytulać, przytulałem (nie JA tylko moja simka):P. Wydaję mi się, że potrzeba niezłego wkurzenia tej Wielkiej Stopy żeby wystraszyła.

Remus Lupin 28.09.2009 11:43

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Nawet jak byli wrogami to i tak u wielkiej stopy nie ma tej opcji sprawdzałem to dodając wielką stopę chwilowo do rodziny i nie ma tej opcji jest tylko irytuj nawet nie ma opcji walcz

rozumiem, że u wampira są te opcje nawet klikałem na wielką stopę i nie ma tej opcji strasz.

balloon 30.09.2009 16:00

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Może ta obawa to dla urozmaicenia gry...[?]

Searle 17.11.2009 14:27

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Moja rodzinka simów wyjechała na wakacje do Takemizu. Zamieszkali w hotelu Płonący Smok. Jest tam restauracja. Do tej pory klikałam każdym simem na tą ladę szefa sali i sadzał moich simów osobno. Dodatkowo członkiem tej rodzinki jest dziecko w wieku szkolnym - ono nie posiada żadnej opcji na tej ladzie. Chciałabym by jedli razem, przy jednym stole. Można to jakoś zrobić?

dareczka84 20.11.2009 08:57

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
moze zbierz simów jako grupę tymczasową i wtedy posadzi was razem

Łezka 20.11.2009 11:05

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Zgadzam się z Dareczką. Zawsze kiedy chciałem wszystkich Simów z rodziny posadzić w restauracji przy jednym stole to tworzyłem grupę tymczasową. TO poskutkuje na pewno.

misterio 30.11.2009 20:09

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Mam pytanie : jak zrobic parcele mieszkalna zaraz nad morzem? Czyli ze mozna do tego morza wchodzic ;]

nmin 30.11.2009 20:15

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
A masz OŻ? Innych otoczeń z morzem, niż Jaskinia Pokrzyku, nie ma, a w wakacyjnych zrobisz tylko dom wakacyjny. W JP w parcelach wybierasz w pustych parcelach taką z palemką, potem wielkość, przykładasz do gruntu przy morzu i gotowe :) Miałam w JP dom nad morzem, moja najważniejsza rodzina w nim mieszkała, i właściwie w ogóle nie schodzili na plażę :D

misterio 30.11.2009 20:19

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Tak, mam OZ. :) Dziekuje za info ;)

edit : a czy tylko w JP mozna zrobic parcele plazowa? Nie ma innych otoczen, lub np. z tych gotowych do zrobienia samemu...?

Keimi 18.12.2009 13:52

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Mam pytanie odnośnie opalenizny . Czy jeśli sim się opali na brązowo na wyspie twiiki to ta opalenizna zostanie już tak do końca dni sima czy może po paru simowych dniach zniknie ?

aluminium. 18.12.2009 13:53

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Kaalaaa-opalenizna zniknie po paru simowych dniach ;)

Elajza 18.12.2009 14:52

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Cześć mam ten dodatek, ale gdy pojadę do Wioski Takemizu nie mogę się nauczyć teleportować:( i proszę o pomoc, bo chce zdobyć wszystkie pamiątki z wakacji.

Mam jeszcze jedno pytanie:
Jakie mieliście wpadki z laleczką Vodoo?

Z góry dzięki.

Remus Lupin 18.12.2009 15:21

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Hej

Służę Ci pomocą.

Nauczyć się teleportacji możesz jak znajdziesz ninje jest on w pomyślej kaplicze najczęściej albo przy ogródkach zen jak znajziesz to koniecznie zatrzymaj gre kliknij na ninje i poproś o nauke wystarczy tlko odpowiedzieć na pytanie to wszystko.

Elajza 18.12.2009 15:22

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
No tyle to wiem, ale jakie są poprawne odpowiedzi?

Remus Lupin 18.12.2009 15:25

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Wiem tylko ,że jak wybierzesz miecz to on cię nauczy i zniknie to drugie to nie pamiętam bo dawno nauczyłem sie teleportacji

Chryzantem Złocisty 18.12.2009 16:31

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
w pytaniach ninjy ( xD ) dobre odpowiedzi są losowe.Najlepiej kierować się rozsądkiem,i myśleć co wybrałby prawdziwy samuraj :P

Mixliarder 18.12.2009 19:19

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Nie prawda treba odpowiedzic że trzeba poznać przeciwnika i potrzeba spokój

Dominika_320 20.12.2009 11:15

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Hej wszytskim . mam pytanie bardzo prosze o szczera odpowiedz, zamierzam kupic te sismy podroze i czy wystepuja klopoty w zainstalowaniu tych simsow? jesli tak to prosze ppowiedziec jakie . pliss;8 w domu jeszcze mam na studiach wlasny biznes nocne zycie i rodzinna akcesoria.

Elajza 20.12.2009 11:16

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Ja mam CPR,Z,CW przy P nie bylo zadnych klopotow przy instalacji.

Searle 20.12.2009 20:59

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Cytat:

Napisał Dominika_320 (Post 1172519)
Hej wszytskim . mam pytanie bardzo prosze o szczera odpowiedz, zamierzam kupic te sismy podroze i czy wystepuja klopoty w zainstalowaniu tych simsow? jesli tak to prosze ppowiedziec jakie . pliss;8 w domu jeszcze mam na studiach wlasny biznes nocne zycie i rodzinna akcesoria.

Jeżeli tylko masz wystarczająco dużo miejsca, by zainstalować ten dodatek, to żadnych problemów nie powinnaś mieć.

Aislinn 29.12.2009 20:30

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Od razu przepraszam, jeśli problem się powtarza.

Mam pytanie: wie ktoś, czy można - np. przy pomocy kodu - usunąć simowi opaleniznę? Ostatnio po raz pierwszy zdarzyło mi się, że simka "spaliła się" na słońcu i ta spalenizna jej nie zeszła, choć upłynęło już wiele dni od powrotu z wakacji.

Z góry dzięki.

Björk 29.12.2009 20:50

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Polecam ten program
Po rozpakowaniu wklejasz do folderu Downloads.
Później w grze klikasz poparzonym simem na pustą ziemię i będzie opcja "Fix...Sunburns and Tans"
Przy pomocy kodu nie udało mi się pozbyć z sima strasznego poparzenia, a to działa w 150%

Searle 29.12.2009 21:15

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Podobno częste kąpanie się i branie prysznica zmniejsza opaleniznę.

zelkam 29.12.2009 21:24

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Ja próbowałam sauny, kąpieli w morzu, częstego prysznica i gorących źródeł.
Szybko minęło, ale nie wiem od czego :D

kalafjor 31.12.2009 08:48

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Mam pytanie. Bo zaprzyjaźniłem się z wielką stopą i mieliśmy jakieś 80% znajomości życiowej i dalej nie było opcji zaproponuj=>wprowadź się, a potem on gdzieś poszedł poza parcele i nie mogłem go znaleźc i jak wrociłem do domu to go nie było.

aluminium. 31.12.2009 10:27

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Wróć do domu Wielkiej Stopy-powinien tam być. Jak mi kiedyś "sobie poszedł", a później wróciłam do jego domku to tam był ;)

kalafjor 31.12.2009 14:20

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Aha to dzięki. Mam z nim gada aż pojawi się opcja zaproponuj=>wprowadź się??

Elajza 31.12.2009 14:34

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Tak zrob i itp.mozesz jeszcze z nim porzucac pilka itp.

aluminium. 31.12.2009 14:49

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Podróże- rób wszystko co wpłynie pozytywnie na ich znajomość :]

dareczka84 03.01.2010 09:04

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Czy w normalnym otoczeniu np. w Weronie mogę zrobić parcelę plażową? Jeśli tak to jak?

aluminium. 03.01.2010 09:55

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
dareczka84- tak, możesz. Wchodzisz np. do Werony i u góry w takim pasku jest zaznaczony dodatek podróże. Klikasz i tam będzie opcja "dodaj otoczenie podróżne" czy coś w tym stylu.

Searle 03.01.2010 09:58

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Cytat:

Napisał dareczka84 (Post 1184915)
Czy w normalnym otoczeniu np. w Weronie mogę zrobić parcelę plażową? Jeśli tak to jak?

Nie pamiętam czy w Weronie da się ustawić parcele plażową, ale spróbuj: parcele i domy -> puste parcele -> parcele plażowe.

dareczka84 03.01.2010 13:11

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
nigdzie własnie nie moge takiej parceli wkleić, dlatego jestem ciekawa, bo może trzeba jakieś "warunki terenowe" spełniać

Cytat:

Napisał aluminium. (Post 1184925)
dareczka84- tak, możesz. Wchodzisz np. do Werony i u góry w takim pasku jest zaznaczony dodatek podróże. Klikasz i tam będzie opcja "dodaj otoczenie podróżne" czy coś w tym stylu.

nie chcę dodatkowego otoczenia tylko parcelę plażową

zelkam 03.01.2010 13:17

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Droga musi biec bardzo blisko brzegu morza, wtedy możesz postawić tam parcelę plażową.

nmin 03.01.2010 14:42

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
W Weronie jest tylko jakaś rzeka czy coś innego małego, i z tego co pamiętam, nie można tam ustawić parceli plażowej. Ja miałam takie tylko w Jaskini Pokrzyku.

dareczka84 03.01.2010 18:04

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
ok dzięki! zaraz będę kombinować

Edit: Lazurowa Promenada dała radę :D

aluminium. 06.01.2010 17:11

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Czy u Was jak Wielka Stopa idzie pierwszy raz do pracy to przynosi prezent od współpracowników?

aluminium. 10.01.2010 17:31

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Sorry, że post pod postem, ale mam problem.
Pojechałam dziś do Wioski Takemizu, dokładniej na jakąś parcelę. Chcę wrócić więc klikam na telefon, a tam zastaje mnie opcja:
http://www.forum.thesims.pl/picture....pictureid=2989
Zaciekawiło mnie więc w to kliknęłam. Pokazała mi się wiadomość:
http://www.forum.thesims.pl/picture....pictureid=2990

Nie wiem o co w tym chodzi, powie ktoś? ;)
PS. Dodam jeszcze, że jak podchodziłam do telefonu to coś tam jakby gadał do mnie ten facet od wycieczek i był zły.

Sandy 10.01.2010 17:48

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Z tego co pamiętam, taka opcja pojawia się, gdy Nikczemny Szarlatan (czy jak go tam zwą) dołącza się do gry w (na przykład) pokera. A czemu koleś od wycieczek miał być zły to już nie wiem ^^

Remus Lupin 10.01.2010 18:15

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Nie ta opcja się pojawia jak on cię okradną bądź będziesz świadkiem jak okrada innego.

Ale u mnie jeszcze nigdy policja go nie złapała

aluminium. 10.01.2010 18:16

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Ok, dzięki Sandra i Remus Lupin ;)

Searle 10.01.2010 22:34

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Cytat:

Napisał Remus Lupin (Post 1189258)
Nie ta opcja się pojawia jak on cię okradną bądź będziesz świadkiem jak okrada innego.

Wow, nie wiedziałam, że jest taka opcja.
Teraz będę zgłaszała, o ile tylko się da, każdy fałszywy ruch Szarlatana, bo denerwuje mnie ten gość :)

Remus Lupin 11.01.2010 12:27

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Ja zawsze widziałem jak ten szarlatan to robi po prostu podchodzi do Ciebie i masz opcje wita mnie to zrobi podejrzane ruchy a potem sim łapie się za ubrania szukając ten portfel.

Ale źle zrobili tego kieszonkowca u mnie bardzo rzadko przybywa na parcelach publicznych leń.

Sandy 11.01.2010 12:39

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
@up: Dziwne, u mnie rzadko się zdarza żeby go nie było ;P

Remus Lupin 11.01.2010 13:10

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Nie mam pojęcia dlaczego policja nie łapie tego kieszonkowca.

Więc nie ma sensu zgłaszać to policji bo i tak nie przyjeżdża a powinna tak jak w realu.

Elajza 11.01.2010 17:32

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Cytat:

Napisał Remus Lupin (Post 1189605)
Ja zawsze widziałem jak ten szarlatan to robi po prostu podchodzi do Ciebie i masz opcje wita mnie to zrobi podejrzane ruchy a potem sim łapie się za ubrania szukając ten portfel.

Ale źle zrobili tego kieszonkowca u mnie bardzo rzadko przybywa na parcelach publicznych leń.


Ja też zawsze o tym wiedziałam, a u mnie jest na każdej parceli, ale mnie nigdy nie okradł, bo zawsze skreślam tą opcje, ale właśnie ciekawe czemu go nigdy nie łapią.

Remus Lupin 11.01.2010 17:46

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Ja też chciałbym się dowiedzieć ja go traktuję jak zwykłego złodzieja ACHHHH

Pzypomniało mi się coś jak on cię okradnie to możesz rzucić sie na niego z łapami jak wróg z wrogiem.

Łezka 11.01.2010 21:06

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Może ta opcja to tylko tak prowizorycznie? A później my i tak sobie dopowiemy, że policja nie ujęła szarlatana, choć moim zdaniem po wezwaniu mogliby ruszyć się i przyjechać jak do włamywacza. :)

Remus Lupin 12.01.2010 11:29

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Właśnie dlatego mówię,że ten szarlatan to zwykły bubel.

Dobra wracajmy do tematu a szarlatanie są chyba dwa tematy.

maciej540 09.02.2010 19:48

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Cytat:

Napisał Byczu (Post 676747)
w tym temacie zadajemy pytania tylko i wyłącznie dotyczące The Sims 2 Podróże.A ja będę wam odpowiadać:P Jeśli nie będę czegoś wiedział to może ktoś inny mi pomoże odpisywać na pytania zaczynajmy!

Mamy pytanie dotyczace problemu z zakupem i zainstalowaniem samochodu.
Ikona dotyczaca samochod jest aktywna, jednak po kliknięciu samochod jest barwy czerwonej i nie można go umieścić ani na ulicy ani na terenie parceli. Cały czas otrzymujemy informację, że "samochód musi być umieszczony na podjeżdzie" - gdzie ten podjazd szukać?

Björk 10.02.2010 07:41

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
W trybie budowania jest ikonka z drzwiami garażu "chyba?" i tam są też podjazd i przedłużenie podjazdu.

maciej540 10.02.2010 16:52

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Niestety nie potrafimy odnaleźć wspomnianych ikonek. Może jakaś podpowiedź?
Pozdrawiam.

nmin 10.02.2010 17:26

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Cytat:

Napisał maciej540 (Post 1207976)
Niestety nie potrafimy odnaleźć wspomnianych ikonek. Może jakaś podpowiedź?
Pozdrawiam.

Wchodzisz w tryb budowania. Zupełnie po prawej stronie, po prawej od ikonki schodów i powyżej ikonki "różnych" (trzy kropki) masz coś jakby daszek z podjazdem. To właśnie kategoria budowy garażu.

maciej540 10.02.2010 21:20

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Niestety wspominana ikonka nie jest aktywna. Nie wiemy dlaczego? Podobnie jest w przypadku ikonek dotyczacych zwierząt, windy i budowania łuków.
Nie wiemy jak te ikonki uaktywnić.

Searle 10.02.2010 21:40

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
maciej musisz ściągnąć podjazd z internetu. Gdybyś miał Nocne Życie podjazdy były by już w grze.

racuch99 13.03.2010 21:51

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Czy wielka stopa może się w tobie zakochć?

Łezka 14.03.2010 12:07

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Tak. Wielka stopa ma podobne funkcje co Sim. Nie pamiętam dokładnie jak jest ze ślubem, ale pocałunki i flirt to na pewno. :)

Remus Lupin 14.03.2010 12:20

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Cytat:

Napisał treys (Post 1221940)
o co chodzi z tym "pokazuje mi 5 miejsc" czy jakos tak? chodzi mi o te wypełnianie obrazków w "pamiątki z wakacji".

Musisz się wybrać na 5 wycieczek zarezerwowanych u przewodnika.

eS_guy 28.03.2010 15:39

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Wiem że poniższy temat poruszany był wiele razy na forum jednak żaden z podanych sposobów nie zadziałał... Chodzi mianowicie o oparzenia słoneczne. Mój Sim po zbyt długim opalaniu się na plaży ich doznał i od tamtego czasu chodzi z zaczerwienioną skórą. Podobno normalnie schodzą po dwóch dniach, Jednak on chodzi już tak z osiem.. Kilka stron wcześniej ktoś podał jakiś program jednak nie działa (przynajmniej u mnie), a zmniejszenie temperatury ciała też nic nie dało. Proszę o pomoc

Już nie ważne, dałem rade

Elajza 08.06.2010 13:16

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Mam znów pytania:

1. Wiedźma z Wyspy Twikki to kobieta czy mężczyzna?
2. Czy można wprowadzić jakoś tą Wiedźmę do rodziny, którą gramy?

Dzięki za pomoc ;)

Sandy 08.06.2010 13:39

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
1. Mężczyzna.
2. Nie.

Sherlock 11.06.2010 06:39

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
2. Jeśli chcesz się bawić kodami, to w boolPropie masz opcję 'Add to family'. Klikasz i wybierasz sobie wiedźmę ^^ [Opcja powinna się pojawić po kliknięciu z Shiftem na sima, a jeśli jej tam nie będzie, to 'Spawn -> Tombstone L&D', i powinna być na nagrobku :)

Meliona 12.06.2010 17:13

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Elajza: Najprościej to kliknąć na skrzynkę pocztową (po wpisaniu boolprop testingcheatsenabled true) i tam wybrać opcję przywołania wiedźmy (oczywiście po angielsku) kliknąć na nią prawym przyciskiem myszy i wybrać make selentable czy jakoś tak ;) i wiedźmę masz w rodzinie. Tylko ona jest nudna i taka sama jak inne simy, tylko strój ma inny (który także można odblokować boolpropem). No i ma ona kilka laleczek voo-doo(czy jak to tam się pisze...).

Radioaktywna skarpeta 01.07.2010 09:00

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
No to tak. Chodzi mi o budowanie zamków z piasku. Na pudełku, z tyłu jest obrazek takiego ładnego zamku. I chodzi mi o to, że chociaż nie wiadomo ile razy moja simka by go budowała to i tak taki ładny mi nie wyjdzie. Dlaczego tak jest?

eS_guy 01.07.2010 10:10

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Może za mało kreatywności? Moi Simowie tez budowali takie nieudolne zamki, ale raz czy dwa udał się ładny. Więc ja stawiam na kreatywność ;)

Kinkarus 08.07.2010 12:27

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Moje simy budują takie brzydkie zamki z piasku że aż się za nich wstydzę :P

tysiacpostaci 05.08.2010 17:58

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
czy jest jakiś kod na to, żeby zmienić otoczenie np. dodać więcej brzegu morza? bo mam już wszystko pobudowane itp. a nie mieszczą mi się domy przy plaży i zastanawiałam się, czy da się jakoś "powiększyć" otoczenie..

simfan558 13.08.2010 14:51

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
witam.
mam problem, a mianowicie kiedy zamawiam sobie wakacje, po jakims czasie wyskakuje mi informacja, ze sa problemy techniczne z moja rezerwacja i moj wyjazd zostal anulowany. wczesniej bylem juz na wakacjach, wiec zupelnie nie wiem, o co chodzi.

Sherlock 14.08.2010 05:53

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Może masz za mało kasy?

kavala 14.08.2010 08:15

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Czy dziecko w wieku szkolnym może jechać na wakacje? Nic się nie stanie jak opuści szkołę?

Sherlock 14.08.2010 08:31

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Jasne, że może :)
Ocena szkolna mu się nie zniży ;)

kalafjor 26.09.2010 08:12

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Czy u was też biżuteria ma straszną grafikę? Dokładniej chodzi mi o łańcuszki, bo te z jakimś kamykiem są ok.

Charionette 26.09.2010 10:23

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
A na jakich detalach grasz? Może to i też wina karty?

kalafjor 26.09.2010 11:01

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Wszystkie opcje grafiki mam na maksa ustawione.

Juna 04.12.2010 09:04

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Jeśli odpowiedź na to pytanie była, przepraszam.
Żeby zrobić własny hotel w swoim otoczeniu, co trzeba zrobić? Specjalne meble? drzwi? Jakiś kod? Jeśli tak, to jaki?


Juna

kalafjor 04.12.2010 10:27

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
http://forum.thesims.pl/showthread.p...ighlight=hotel
Wyszukiwarka nie gryzie, naprawdę!:)

stasienka 20.12.2010 07:32

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Hej;)
Piszę w imieniu mojej koleżanki gdyż ona nie może zainstalować ts2 podróże Problem tkwi w kodzie instalacyjnym a mianowicie Gdy ona wpisuje kod to pisze tam że jest nieprawidłowy kod.
Prosze o pomoc!!!
________________
I like this!!!

kalafjor 20.12.2010 11:37

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Może źle interpretuje literę "z", ponieważ na kodzie jest napisana z tą kreseczką poprzeczną.:) Możliwe też, że myli "v" z "w".:)

Liv 20.12.2010 15:02

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Albo "v" z "u", co zdarza się przy kodach nowszych dodatków ; D

stasienka 20.12.2010 15:37

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Dziękuję ;)
Mieliście racje że wpisywała zamiast "Z'' to ''Z'' z tą kreseczką na środku ;)

0la07 15.01.2011 15:13

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Instalowałam the sims 2 wszystkie dodatki od najstarszego do najnowszego. Instalowałam też the sims 2 podróże, ale nie chce się zaktualizować z innymi dodatkami. Wyskakuje błąd po czym chce wysłać raport. Co mam zrobić? Pomóżcie.

Hefalump 16.01.2011 10:47

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Pisze ci że wystąpił błąd aktualizacji i instalacja zostaje przerwana?
Zrób tak: Skopiuj zawartość płyty na dysk,wysuń z kompa płytę i
zainstaluj grę z dysku.Mi to pomogło

kalafjor 20.03.2011 15:13

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Dlaczego jak ustawiam w otoczeniu wakacyjnym domek, to potem nie można go kupić? W ogóle się nie wyświetla na liście.:|

Ana021 27.03.2011 15:40

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
1.Jak nauczyć się tego powitalnego gestu? Tubylcy do mnie podchodzą , ale jak jest powitaj to tylko ściskają sobie ręce:(
2.I gdzie można się nauczyć tańca hula?

Björk 27.03.2011 15:48

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Cytat:

Napisał Ana021 (Post 1379419)
1.Jak nauczyć się tego powitalnego gestu? Tubylcy do mnie podchodzą , ale jak jest powitaj to tylko ściskają sobie ręce:(
2.I gdzie można się nauczyć tańca hula?

Teoretycznie tubylcy powinni się witać po swojemu. Może lepiej zainstaluj łatkę, jeżeli nie masz... A jak masz, to chodź simem na parcele publiczne w okolicy wakacyjnej i czekaj.

Jeżeli chodzi o taniec hula, to też musisz uzbroić się w cierpliwość i obserwować na wyspie Twikkii w miejscach gdzie są głośniki, czy tubylcy nie zaczęli tańca, a wtedy kliknąć na kóregoś z nich i będzie opcja dołącz.
Jak to nie pomoże - albo nie starczy Ci cierpliwości, to pozostaje nauczyć tańca hula i gestów powitalnych za pomocą kodu "boolProp testingCheatsEnabled true" i z wciśniętym klawiszem SHIFT kliknąć na sima... ale już dokładnie nie pamiętam, w którym miejscu była ta "kodowa" nauka ww. umiejętności.

Ps. Jakby pierwsze sposoby zawiodły i potrzebowałabyś tego kodu, to daj znać, uruchomię grę i sobie przypomnę :)

Dżiglipaff 27.03.2011 23:28

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
poza tym, kiedy nauczysz jednego sima gestu/tanca, to juz z reszta pojdzie z gorki

polowa mojego otoczenia umie tanczyc taniec-klepaniec mimo, ze tylko 1 rodzinka była na wakacjach w górach :)

Ana021 28.03.2011 15:13

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Dzięki , z tańcem hula już wiem , a co do powitań to chyba spróbuję jednak ściągnąc tą łatkę

hellraiser 16.04.2011 09:30

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Czy jak zbiorę wszystkie wspomnienia wakacyjne, to dostanę jakąś nagrodę typu wspomnienie czy coś? :P

Arvén 11.05.2011 16:50

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Mam jakiś dziwny problem z dodatkami z Internetu.
Niezależnie od tego czy kliknę "wyłącz dodatki" czy "włącz dodatki" kiedy przechodzę do widoku wyspy Twikki i tam chcę coś umeblować, pojawiają się zawsze te same - nie mam np. okien ani mebli, ale mam na przykład tapety, podłogi, mam również ciuchy, fryzury, mam też pościele do łóżek.

Alisha 11.05.2011 17:42

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Masz CEP? ;) (Modthesims). Potrzebujesz go żeby obiekty zmodyfikowane dobrze Ci działały :)

Arvén 25.05.2011 17:19

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Dzięki za szybką odpowiedź, choć dopiero dziś tu zajrzałam :P
Tak, problem był w braku CEP-a. Po prostu instalowałam simsy na nowym dysku i skopiowałam folder EA Games, a zapomniałam o CEP.

Teraz działa.

Pocahontas 14.07.2011 00:36

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Cześć :)
Mam takie dwa małe pytanka :)

Pytanie 1.
Mam od kuzynki The sims 2 - podróże.
Wgrałam je na kompa i ok.
By działała mi gra musze wkładać "Cztery pory roku".
Tak było zawsze nawet po instalacji "Nocne życie".
Ale coś się stało i muszę wkładać "Podróże" , by odpalić simsy.
Czy da się coś zrobić , by znów gra działała na cztery pory roku ?
Bo podróże muszę oddać :(

Pytanie 2.
Dotyczy to tej samej wersji tzn. the Sims 2 - podróże ;)
Tu głównie chodzi mi o hotele.
Dodałam do jednego miasteczka nowy punkt podróżniczy.
Wybudowałam tam trzy własne hotele i wziełam dwa , któare były w tym zbiorze.
No i chciałam pojechać do jednego z moich hoteli na wakacje , ale nie ma ich w wyborze.
Co mam zrobić by tam się pojawiły ?

Z góry dziękuję za odp ;)

Björk 14.07.2011 06:13

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Pocahontas - ad 1) Grę uruchamia się za pomocą płyty z ostatnio WYDANYM dodatkiem, a Podróże były wydane później niż 4 Pory i Nocne Życie.

ad 2) Żeby stworzyć hotel jest mnóstwo zasad, któryc trzeba przestrzegać. Więc budujesz hotel na parceli publicznej. Jak już skończysz to wpisujesz kod "changelotzoning hotel" i wychodzisz do otocznia.

Jeżeli chcesz coś zmienić to wchodzisz do hotelu (ale nie będzie opcji budowania) i wpisujesz kod changelotzoning community, wychodzisz do otoczenia, wchodzisz z powrotem - poprawiasz i znowu zmieniasz na hotel :)
W hotelu musi być stanowisko do obsługi klienta, pokoje z łóżkami, a wejście do pokoju może być tylko jedno - takie charakterystyczne drzwi hotelowe.

Mam nadzieję, że pomogłam :)

Pocahontas 14.07.2011 14:33

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Dziękuje bardzo :)
Pokoje robiłam i te lady hotelowe też no i drzwi też wiem które :)
Bardzo dziękuje za ten kod ;)

To wtedyk mam jeszcze jedno pytanko dotyczące tego pierwszego.
Czy "Osiedlowe życie" jest nowsze od "Podróże" ?
Bo jeśli tak to kupie ten dodatek i powinno działać na na "Osiedlowe życie" ?
I jeszcze raz bardzo dziękuje za odp ;)

Muse 14.07.2011 14:57

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Osiedlowe Życie jest ostatnim oficjalnym dodatkiem od EA.
Jeżeli kupisz, to będziesz musiała otwierać grę przez OŻ.
:)

Liv 14.07.2011 15:48

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
@up: niekoniecznie.
Rezydencje i Ogrody, chociaż są akcesoriami, traktowane sa jako dodatek - napis "EP9" zamiast "SPileśtam" i z nich trzeba uruchamiać grę, już nie mówiąc o ekranie ładowania.

@down: ja tylko uzupełniam ;)

Muse 14.07.2011 15:52

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Liv, masz rację, ale jeżeli się nie posiada "Rezydencji i Ogrodów" no to otwiera się jak opisywałam wyżej (kieruje tę wypowiedź do Liv i Pocahontas) :D

Pocahontas 14.07.2011 19:37

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Bardzo dziękuje za szybkie odpowiedzi ;)

Kindziek 02.08.2011 08:09

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
A ja mam takie pytanie. ;)
Chodzi mi o to, czy w normalnym otoczeniu da się zrobić taką lazurową wodę? http://thumbs2.modthesims.info/img/2...7_Option_A.jpg (pierwsze lepsze zdjęcie z neta), czy po prostu ta osoba zbudowała ten dom w otoczeniu wakacyjnym? Może jest jakiś mod na taką piękną wodę? :O:O

kalafjor 02.08.2011 11:29

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
To jest po prostu dom na parceli plażowej.

Savigge 02.08.2011 14:14

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Cytat:

Napisał Kindziek (Post 1425854)
A ja mam takie pytanie. ;)
Chodzi mi o to, czy w normalnym otoczeniu da się zrobić taką lazurową wodę? http://thumbs2.modthesims.info/img/2...7_Option_A.jpg (pierwsze lepsze zdjęcie z neta), czy po prostu ta osoba zbudowała ten dom w otoczeniu wakacyjnym? Może jest jakiś mod na taką piękną wodę? :O:O

będziesz musiał/a pobrać/stworzyć odpowiadające tym lazurowym morzu pokrycie terenu voila
to cos takiego jak improwizacja :D

Kindziek 02.08.2011 14:52

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Dayliúé, dziękuję, dziękuję, dziękuję. :D Chodzi np. o to?http://www.thesimsresource.com/downl...age/3/cnt/104/ ? I jak tym pokryć w otoczeniu? :D

Savigge 02.08.2011 15:08

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Teren>Pokrycia Terenu i to pokrycie terenu narzucasz tak samo jak inne. Ale w otoczeniu, okolicy ? Nie na parceli ? to się niestety nie da ;)

emma147 02.08.2011 15:16

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
mam pytanie, czy zdjęcie zrobione na wakacjach przez simy można powiesić na ścianie lub postawić??

Savigge 02.08.2011 15:22

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Takie robione aparatem ? Simy mogą je namalować wstawiając do folderu Paintings (czy coś w ten deseń) I klikasz Maluj własny obraz/Maluj obraz i wybierasz dostępne obrazy (ofc. 1)

emma147 02.08.2011 15:26

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
chodzi o zdjęcia które robią sami, a gdzie mogę je znaleźć ?

Kindziek 02.08.2011 15:28

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Dzięki Dayliúé, szukałabym wiekami. :D Więc autor zdjęcia, które podałam wcześniej po prostu zmienił pokrycie terenu na swojej parceli? Czyli nie można zrobić jak w otoczeniu wakacyjnym np. wyspa Twikki.. że w otoczeniu widać taki ocean o pięknym kolorze? :(

Liv 02.08.2011 15:46

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
@emma147 - są one tam gdzie zwykłe zdjęcia robione przyciskiem "c". Wyróżnia je literka "n" na początku (normalnie jest samo "snatshop*")

Jeśli Twój Sim zrobi swoim aparatem zdjęcie, będzie je można później zamówić - albo jako album albo jako obrazek np. do powieszenia na ścianę albo do postawienia na półkę :)
Taka opcja pojawi się na komputerze ("Zamów zdjęcia" czy jakoś tak).

Btw, nie radzę ściągać pokryć terenu przypominających wodę - mimo wszystko są strasznie słabe ;)

Kindziek 02.08.2011 15:54

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Cytat:

Napisał Liv (Post 1426074)
Btw, nie radzę ściągać pokryć terenu przypominających wodę - mimo wszystko są strasznie słabe ;)

Dziękuję, nie będę. :)

emma147 02.08.2011 22:08

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
No właśnie nie mogę znaleźć tych zdjęć które simy robią sobie same, są tylko które ja robię, a gdy zamawiam to tylko album mogę, potrzebny jest do tego może jakiś inny aparat?

zelkam 06.08.2011 16:50

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
nienienie, ten sam aparat, tylko gdy jestes w "zamow zdjecia" to nie dodawaj ich do tej kolumny na prawo, tylko gdy wybierasz zdjecie i pokazuje ci sie ono duze w tym "okienku glownym" (:D) to w rogu tego zdjecia masz opcje "zamow wydruk" kosztuje ona chyba 15 simoleonow, ale niestety musisz zamawiac zdjecia pojedynczo.
zdjecia zostana postawione pod domem i stamtad przenies je trybem kupowania na sciane, polke czy gdziekolwiek chcesz :D (no, prawie gdziekolwiek)

emma147 10.08.2011 09:32

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Dzięki za wytłumaczenie:) Właśnie nie wiedziałam jak mam to zrobić;)

simka334player 06.09.2011 16:24

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
witam wszystkich,
prosze o poradę. Jak to zrobić , i czy w ogóle można, żeby dzieci które moje małe simy poznają w czsie wakacji i sie z nimi zaprzyjaźniły ( bardzo, na etapie najlepszy przyjaciel!) mogły z nimi dorastać. Bo taka opcja przeciez w grze jest ale nigdy nie udalo mi sie to z dziećmi wlaśnie z tych lokacji w Podróżach. Jakaś sztuczka? Niby nic takiego ale mnie denerwuje! Czyli prosze o poradę.

Łezka 12.09.2011 16:31

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Hmm... Wydaje mi się, że opcja wspólnego dorastania jest możliwa jedynie, gdy dzieci mieszkają w jednej okolicy. Nigdy nie spotkałem w mieście dzieci czy też dorosłych poznanych na wakacjach. Oni jakby tam mieszkali? Nawet jak kogoś zapraszałem to nie tak jak każdego Sima, ale specjalne zaproszenie dla Sima z otoczenia wakacyjnego. :) Więc raczej opcja wspólnego dorastania wydaje się niemożliwa.

Dżiglipaff 12.09.2011 20:27

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
możesz użyć kodu

boolProp TestingCheatsEnabled true (pamiętaj alby zapisać wcześniej grę!), klikasz przytrzymując shift na simie, którego chcesz postarzyć, wybierasz SPAWN > SIM MODDER (pojawi się niemowlaczek) klikasz na figurce, wybierasz SET AGE i wiek, jaki chcesz dla danego sima

Nie pamiętam, czy można postarzać gości, więc zapobiegawczo przed spawnowaniem niemowlaka wybierz opcje "MAKE SELECTABLE", aby mieć kontrolę nad sąsiadem. Po zmianie wieku możesz z powrotem go wyłączyć wybierając "MAKE UNSELECTABLE"

ta opcja sprawdza się też kiedy nie podoba nam się ubranie któregoś z npców, możemy zmieniać jego wiek dowolną ilość razy, aż gra wylosuje coś fajnego ^_^


Pamiętaj też, aby na koniec wyłączyć kod wpisując "boolProp TestigCheatsEnabled false", ponieważ czasem powoduje on błędy

simka334player 13.09.2011 15:13

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Oh, dziekuję za odpowiedź!
Dziurawcze, to dziwne, no nie? Bo przecież nastolatki moga iść na uniwersytet a dzieci są wieczne. Eh!
Spróbuję tych kodów Dżliglipaff, bardzo dziekuję za podpowiedź.
Milego simowania!

Kenny McCormick 18.12.2011 12:48

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Po jakim czasie opalenizna schodzi?

Björk 18.12.2011 14:42

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Po trzechę simowych dniach zazwyczaj, ale bywają też błędy i wtedy nie schodzi bez Inseminatora.

gosiak 22.01.2012 12:57

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Ja mam pytanie dotyczące domku letniskowego. Czy można go jakoś `przekazać` swoim dzieciom, gdy juz beda dorosle?

Tempest 22.01.2012 18:05

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
gosiak
Tak. Jeśli dobrze pamiętam właściciel aktu ma jakąś interakcje od tego.
A jeśli nie, to włóż dziecku do wyposażenia akt i to wystarczy.

Kenny McCormick 22.01.2012 19:14

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Ja często przekazuje rodzinie jak ktoś inny jedzie na wakacje, na babcia ma domek, wnuczek jedzie to ona na okres pobytu mu "porzycza" wnuczek potem musi oddać ;)

Liv 22.01.2012 19:21

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Po śmierci właściciela domek wakacyjny przechodzi na dziecko/małżonka.

Fallen 16.03.2012 18:53

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Ja mam wielki problem... Otóż klikam Simką na telefon, potem Transport i Taksówka - Simak rozmawia, jednak nie ma żadnej odpowiedzi (informacja u góry nie pojawia sie), SImka odkłada słuchawkę, a taksówka nie przyjeżdża.
Czy ktos wie, jak to naprawić? Błagam... Tworzę filmik i ustałam w korku, gdyż nic z tym nie mogę zrobić! :(

Liv 16.03.2012 19:09

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
1. Zresetuj telefon.
2. Zresetuj Simkę.

Jeśli to nie pomoże, znam jeszcze dwa inne sposoby, więc spokojnie ;]

Fallen 16.03.2012 20:05

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Próbowałam, niestety to nic nie dało...
A tak w ogóle to dziękuję za pomoc ! :)

Liv 16.03.2012 20:43

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Dobra, to lecimy dalej...
1. Przeprowadź Simkę do innego domu - to najwyraźniej błąd parceli.
ALBO:
2. Ściągnij to cudo, wypakuj do Dowloads, znajdź w katalogu w grze (trzy kropeczki->trzy kropeczki), kup i w menu odszukaj "make errors" -> "on all" (albo coś podobnego). Za każdym razem wciskaj "reset". Jak się skończy, spróbuj zadzwonić jeszcze raz - powinno pójść.

Fallen 17.03.2012 09:37

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Przeprowadziłam - to samo...
Ściągnęłam - kliknęłam "Reset", kolejnym razem się już komunikat nie pojawił, a taksówki dalej nie można było wezwać.
Sprawdziłam również w innej rodzinie, jednak było to samo. Próbowałam w innym mieście - błąd znów się pojawił. :(

Liv 17.03.2012 12:48

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Zostaje reinstalka...
Najwyraźniej błąd w plikach gry :|

Fallen 17.03.2012 13:14

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Miałam wielką nadzieję, że da się tego uniknąć... Odinstalowałam Podróże, włączyłam Cztery Pory Roku i.. działa! :) Potem zainstaluje na nowo. Dziękuję serdecznie za pomoc! :) Liv, jesteś wielka! :P

EDIT: Za szybko się ucieszyłam - większość dodatków z internetu została usunięta, chociaż zrobiłam kopię O.o Większości nie mam w grze! :( Ehhh, nigdy nie skończę tego serialu.

Psychosis 02.11.2012 10:54

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Czy jest możliwość przedłużenia wakacji?Np. Jeżeli najpierw telefonicznie wykupię wakacje na 1 noc, to czy mogę to przedłużyć będąc już na samych wakacjach ?

miłośniczka zwierząt 02.11.2012 18:22

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
chyba raczej nie ma takiej możliwości.

Kenny McCormick 25.01.2013 14:17

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Mój sim, zaprosił dziewczyne na wakcje. i ona jest jak piesek/współlokator : / jest jakiś kod, żeby ją sterować? :)

Liv 25.01.2013 14:49

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Boolprop... -> make selectable.

Kenny McCormick 25.01.2013 15:10

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
O, Liv dzieki <3
A teraz pomyślałem, można insimatorem (?) zrobić uczyń sima aktywnym? :)

Shiver 25.01.2013 15:19

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Możesz też spróbować kodu boolprop ControlPets [on/off]. Pierwotnie miał być przeznaczony dla zwierzaków, ale działa też na współlokatorów, więc może i tutaj zadziała. ;)

miłośniczka zwierząt 04.04.2013 14:18

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Na jakich parcelach w wiosce Takemizu najczęściej znajdę ninjdżę by się, od niego nauczyć teleportacji bo zazwyczaj jak mój sim go znajduje to ten się teleportuje na inna parcelę i nawet nie zdąże na niego kliknąć by mój sim rozwiązał zagadkę.

Cytryśnia 04.04.2013 14:24

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
na simspedi pisze, że ninje mozna spotkać w: Targ i pagoda Takemizu, Targ spożywczy w Trzech Kątach oraz Nieśmiertelny ogródek ZEN. Ja chyba też zawsze go tam spotykam, ale nie pamiętma nazw parceli ;p Jeśli nie zdążasz na niego kliknąć zapałzuj grę ;)

miłośniczka zwierząt 04.04.2013 14:26

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
dzięki ;).

milena182 19.08.2013 09:28

Re: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
mam pytanko :P poszukuje kodu na budowanie "pełną parą" w hotelu(nie chce zmieniac typu parceli bo nie chodzi mi o budowe hotelu od podstaw).chce poprzestawiac drzwi w istniejącym hotelu

revallsay 19.08.2013 11:47

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
najlepiej wpisać kod na zmiane parceli w zwykły dom, a potem wejść w niego znowu i wpisać kod na hotel

milena182 20.08.2013 10:24

Re: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
pomyslalam o tym ale uznalam ze lepiej sie wstrzymac i poczekac na kod do budowy w hotelu :)

crepeaunutella 11.08.2014 17:31

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
czy da się jakoś włączyć opcję starzenie podczas wakacji? Tzn. np. mamy sobie piątek, więc wysyłam simy na weekend na wakacje i wracaja po 3 dniach i jest poniedzialek?

Shattered 26.09.2014 19:22

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
crepeaunutella niestety to nie możliwe

sim 25.06.2015 11:08

Re: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Mam pytanie,czy jak sim wyjedzie na wakacje na 3 dni to jak miał 25 dni do emeryturu to bedzie mial 22 dni?

Rose 25.06.2015 11:33

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Sim,który wyjeżdża na wakacje,nie starzeje się do czasu aż z nich wróci:)
Pozdrawiam Rose:D

Monika5228 06.12.2015 09:30

Odp: Masz pytanie - zadaj je tu.
 
Jak dostać laleczke voodo od tej czarownicy? Nie mam takiej interakcji żeby jej zaproponowac pomoc, a kiedy jej sama wszystko naprawiać zostaje zmywarka, którą ona ciągle zajmuje i nie da sie jej naprawić ;/ Probowalam wchodzic pare razy do tej chatki, ale ciagle siedzi przy tej zmywarce. Co mogę zrobic w takim wypadku?


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:05.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023