TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 3: Uwagi na temat gry (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=223)
-   -   The Sims 3 University Life krok od zapowiedzi! 9 dodatek wkrótce (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=64358)

Damian 27.11.2012 15:05

The Sims 3 University Life krok od zapowiedzi! 9 dodatek wkrótce
 
Seria The Sims 3 zmierza ku końcowi każdy to wie, jednak został do wydania jeszcze jeden ostatni dodatek (tak chociaż twierdzi połowa znanych mi stron o The Sims) wiemy już że będzie to dodatek o tematyce studiów :)
Na wielu stronach z zakupami online pojawia się bardzo dużo ofert o tym że dodatku, o dziwo każda z nich podaję datę początku marca.



Nie możecie się doczekać kolejnego dodatku do The Sims 3? Ja bardzo! Coraz więcej "ukrytych" zapowiedzi już 9 dodatku, prawdopodobnie ostatniego do The Sims 3. W internetowym sklepie Gamestop.de pojawiła się oferta dodatku The Sims 3 University. Oferta nie zawierała daty wydania ani jakichkolwiek informacji. Premiera będzie w marcu - pozostały 4 miesiące!


Źródło: Twoje Simy

Ja też twierdzę że to będzie ostatni dodatek o tej tematyce, przecież zawsze przed zapowiedzią dodatku były jakieś wskazówki i zawsze się sprawdzały to czemu teraz nie ?
Warto przypomnieć że taka oferta pojawiła się w samym Origin.
Zastanawiam się czemu pojawiają się takie oferty skoro i tak zostają usuwane.
A o to co było ciekawego do znalezienia na Origin.


Czy twój Sim nastolatek lub twe cudowne dziecko jest gotowe, by opuścić dom i znaleźć sposób, by wieść samodzielne życie? Przeprowadź się do nowego mieszkania lub pokoju w akademiku, nawiązuj nowe przyjaźnie i ciesz się różnorodnością w i poza kampusem. Płać za swą edukację, otrzymuj stypendia, darowizny lub znajdź wspaniałą pracę na pół etatu. Skup się na zdobywaniu dobrych ocen, stań się prawdziwym imprezowiczem i spróbuj znaleźć równowagę między szkołą, pracą i prywatnym życiem. Jest wiele okazji, by wybrać się na randkę oraz zacząć romantyczny związek z innymi samotnymi Simami na terenie uniwersytetu, który być może skończy się ślubem. Dołączaj do różnych organizacji oraz tajemniczych społeczności. Wybierz rejony do studiowania i wybierz edukację, która pomoże ci w przyszłej karierze, w tym w 3 nowych profesjach! Wysyłaj swych dorosłych Simów z powrotem do szkoły, by poprawić ich ocenę w pracy. Nie ważne, czy twój Sim to ambitny młodzieniec lub dorosły człowiek, jeśli tęsknisz za czasami studiów, to Sims 3: University czeka właśnie na ciebie

Przetłumaczone przez: Simy.pl, znalezione na SimsVip.

Co wy o tym wszystkim myślicie ?
__
200 post- taki oficjalny miał być :]

Shattered 27.11.2012 16:05

Odp: The Sims 3 University Life krok od zapowiedzi! 9 dodatek wkrótce
 
Całkiem fajnie, lubiłam ten dodatek mimo tego że szybko się nudziły te studia
Czyli jeśli to prawda, wychodzi na to że simy będą wyjeżdzać tak jak w dwójce
Może wreszcie dodadzą kupowanie ubrań, kto wie może restauracji

Kędziorek 27.11.2012 17:25

Odp: The Sims 3 University Life krok od zapowiedzi! 9 dodatek wkrótce
 
Fajnie, że planują taki dodatek ale mówiąc poważnie, mogli dać studia w dodatku Pokolenia razem z tymi prywatnymi szkołami... Ich pazerność nie zna granic

Horsez 27.11.2012 18:52

Odp: The Sims 3 University Life krok od zapowiedzi! 9 dodatek wkrótce
 
jaaaj*.* Byłoby fajnie gdyby wyszły studia, lubiłam ten dodatek w dwójce, myśle że to może być prawda, jednak poczekam:)

Zielona Herbata 27.11.2012 18:59

Odp: The Sims 3 University Life krok od zapowiedzi! 9 dodatek wkrótce
 
O ! :) Bardzo się cieszę,że nadchodzi nowy dodatek,ale OSTATNI. :(
Jestem bardzo ciekawa dalszych zapowiedzi tego dodatku !

Kosia 27.11.2012 20:27

Odp: The Sims 3 University Life krok od zapowiedzi! 9 dodatek wkrótce
 
Hm, ciekawe... W sumie gdyby nie bylo tego na origin to bym nie uwierzyla, teraz taki dodatek jest wielce prawdopodobny... Tak samo bylo ze zwierzakami czy z porami roku - tez wczesniej pojawiala sie gdzies 'przypadkiem' nazwa tych dodatkow nim byly potwierdzone.
W sumie jestem zawiedziona, ze bedzie to studenckie zycie, w dwojce nie podobalo mi sie to za bardzo, z drugiej strony juz chyba lepsze to, niz znowu dodatek z jakimis paranormalnymi, niewiarygodnymi, nierealnymi istotami.
Z drugiej strony jesli to juz naprawde ostatni dodatek... to ciekawe co bedzie dalej.

Ilona 27.11.2012 20:57

Odp: The Sims 3 University Life krok od zapowiedzi! 9 dodatek wkrótce
 
gdzieś czytałam,ze EA na początku roku przeprowadziła ankietę na głównym forum na temat kolejnego dodatku i większość graczy wybrała właśnie ten University Life,podobno ma się ukazać 16.03.2013r,czy będzie ostatnim,to nie wiadomo,ale wiadomo,ze gra z wszystkimi dodatkami wazy już 50gb,wiec pomału powinni już zakończyć ta serie.

Damian 27.11.2012 20:57

Odp: The Sims 3 University Life krok od zapowiedzi! 9 dodatek wkrótce
 
Bym się ucieszył jakby dodali tą piosenkę do tego dodatku ( na pewno wyjdzie, jestem tego pewien)
http://www.youtube.com/watch?v=M-kPWGfF5UU
Najlepsza z The Sims 2
Co najdziwniejsze najlepsze dodatki robią na koniec :/
No cóż będę informował jakby któraś ze stron znowu opublikowała jakąś wzmiankę o dodatku.
Przypomniałem sobie że na scenę jakieś maskotki z dodatku ponoć wybiegły na prezentacji akcesorii szalone lata...

Psychosis 28.11.2012 12:14

Odp: The Sims 3 University Life krok od zapowiedzi! 9 dodatek wkrótce
 
Fajnie. Szczerze to myślałam, że studia są w pokoleniach ; o. Ale widać nie. Fajnie,że będą studia, nie wiem w sumie jakich nowości spodziewałabym się do trójki, bo sama dodatek do dwójki uwielbiam. Czekam na zwiastun :)

Levkoni 28.11.2012 14:43

Odp: The Sims 3 University Life krok od zapowiedzi! 9 dodatek wkrótce
 
Z tym najlepsze to ja bym tak nie wyskakiwał... :P dla mnie to był najgorszy dodatek do dwójki, choć tu ma szansę być inaczej bo jak na razie za najgorszy uważam chyba Po Zmroku, które oprócz wampirów i systemu sławy nie wniosło nic znaczącego do gry...


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:44.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023