TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 3: Problemy z grą (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=226)
-   -   Nie mogę się oświadczyć (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=54771)

Chryzantem Złocisty 24.02.2010 18:59

Nie mogę się oświadczyć
 
Moja simka poznała Francuza,zakochali się w sobie i zaproponowała mu stały związek.Po powrocie do domu zaprosiłam go i wprowadził się do niej.Wszystko ładnie,pięknie,tyle że on nie może się jej oświadczyć (ani ona jemu :P).
Całują się,tulą,pieszczą i bara-bara robią po milion razy a opcji zaręczyn nie ma.
Wiem,że tuż po tym jak się zgodził zostać jej chłopakiem,to pojawiła się opcja oświadczyn,ale chciałam żeby zostali narzeczeństwem dopiero gdy zamieszkają razem.

Co mam zrobić,żeby ta opcja znowu się pojawiła ? :P

Starlight 24.02.2010 20:39

Odp: Nie mogę się oświadczyć
 
Specjalne - Romantyk/Romantyczka -Oświadcz się. Próbowałaś?

Chryzantem Złocisty 24.02.2010 20:56

Odp: Nie mogę się oświadczyć
 
ani sim,ani simka nie mają tej cechy charakteru :P

asiak155 25.02.2010 07:33

Odp: Nie mogę się oświadczyć
 
Muszą być w dobrym humorze. Poprzytulać się i powinna się pojawić. Każdy sim nie ważne z jakimi cechami może wziąć ślub!

Charionette 25.02.2010 08:22

Odp: Nie mogę się oświadczyć
 
Cytat:

Napisał asiak155
Każdy sim nie ważne z jakimi cechami może wziąć ślub!

Oczywiście, że tak, ale mając cechę romantyczny można to zrobić znacznie szybciej ;)

Starlight 25.02.2010 10:44

Odp: Nie mogę się oświadczyć
 
testingcheatsenabled true Shift + klik na sima - Zmień Cechy osobowości ^^

AlicjaJulia 25.02.2010 10:47

Odp: Nie mogę się oświadczyć
 
A ja miałam ten sam problem z simką, która była romantyczką. Opcji tej po prostu nie było. Grałam nimi bardzo długo i nigdy się nie pojawiła, chociaż na nią polowałam i kombinowałam, żeby tylko ich zrobić małżeństwem. Potem przestałam nimi grać, ale dokładnie pamiętam, że tej opcji mi bardzo brakowało.

Chryzantem Złocisty 25.02.2010 10:56

Odp: Nie mogę się oświadczyć
 
dopilnowałam,żeby mieli świetne nastroje.
kochali się 6 razy i dalej nic...ja już nie wiem co mam z nimi zrobić :/
chyba faktycznie muszę użyć kodu...

edit + okej,zmieniłam simowi cechę i dałam Romantyk...poprzytulali się,nastroje dobre,a opcji oświadczyn dalej nie ma...nawet w Specjalne/Romantyk...

x.x

nmin 25.02.2010 11:41

Odp: Nie mogę się oświadczyć
 
To jest chyba jakiś błąd, u mnie też tej opcji bardzo często nie ma, a cechy charakteru mam u Simów bardzo zróżnicowane... Ostatnio nie miałam tej opcji u pary, która mieszkała ze sobą już co najmniej simowy miesiąc i miała dwójkę dzieci, a Sim był w dodatku Rodzinny :/

Mamełe 25.02.2010 11:54

Odp: Nie mogę się oświadczyć
 
U mnie się pojawila dopiero jak przeprowadzilam simow do innego domu, chociaz wczesniej mieli cech flirciarz, rodzinny, przyjacielski romantyk czy cota, w kazdym badz razie same te teoretycznie ulatwiajace.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:38.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023