TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   Pozostałe gry z serii The Sims (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=216)
-   -   Historie z Bezludnej Wyspy - Czy można adpoptować hienę? (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=48092)

ultraviolence 18.02.2009 17:56

Odp: Jak zaadoptować zwierzaki?
 
Cytat:

Napisał Dominic (Post 959254)
Jaguara chyba tam gdzie są te 3 drogi. Nie pamiętam co to za parcela bo od dawna nie mam tej gry...

Chodzi Ci o Rozdroża? Bynajmniej tak mi się wydaje.

Niunia 28.03.2009 20:44

Jak dodzwonić się do Tubylców?
 
Czemu nie moge dodzwonic sie do żadnego.żadnej z Tubylców?

ultraviolence 28.03.2009 23:02

Odp: Czemu?
 
A możesz konkretniej opisać swój problem? Nie masz tej opcji, pragnienie się nie spełnia czy co się dzieje? Coś Ci wyskakuje?

Niunia 29.03.2009 15:59

Odp: Jak dodzwonić się do Tubylców?
 
To Znaczy Wszystko W Miare Działa Ale
Nigdy ich Nie Ma W Domu Czy Dzwonie Co Sekunde Czy W Nocy Czy W dzień
Zawsze Odbiera mi MAŁPA

ultraviolence 30.03.2009 16:16

Odp: Jak dodzwonić się do Tubylców?
 
Jeszcze się z tym nie spotkałam... Może nie dzwoń tak często i poczekaj kilka dni? (simowych, oczywiście). Nie wiem czy tak samo jest z dzwonieniem do tubylców, ale jak jest ta misja z zaprzyjaźnieniem się z każdym z nich, często trzeba czekać, gdyż niektórzy przybywają do wioski w różnych porach, bądź też znikają w najmniej odpowiednim momencie :P Może nie możesz do nich zadzwonić, bo ten do którego telefonujesz, jest na tej parceli, na której przebywa Twój sim? A jak odbiera ta małpa, to wyskakuje jakiś komunikat, że X (w miejsce X - imię) nie ma w domu?

magTom 05.05.2009 09:55

Odp: Czy można adpoptować hienę?
 
Jaguar jest na rozdrożach na 100% i używa się tego ziela, o którym mówił Verty. To ziele w trybie historii rośnie u szamana, a w trybie swobodnym można je kupić

margol 06.06.2009 19:49

Jak wyposażyć dom?
 
Jestem teraz w Cienistej lagunie w tym domku i ma cel aby wyposażyć dom i kupić obojętnie jakie 3 przedmioty kupuje a to nie znika o co chodzi? Pomóżcie!

Yellyn 14.06.2009 20:18

Odp: Ogólne pytania dotyczące Bezludnej Wyspy
 
Dodam swoje pytanie. Czy żeby móc grać w "The Sims Historie: Z bezludnej wyspy" trzeba mieć zainstalowane "The Sims 2 Historie"?

Björk 15.06.2009 06:37

Odp: Ogólne pytania dotyczące Bezludnej Wyspy
 
Cytat:

Napisał Yellyn (Post 1045829)
Dodam swoje pytanie. Czy żeby móc grać w "The Sims Historie: Z bezludnej wyspy" trzeba mieć zainstalowane "The Sims 2 Historie"?

NIe ma czegoś takiego jak "The Sims 2 Historie".
Poza tym "The Sims Historie z bezludnej wyspy" to osobna gra i nic nie potrzeba mieć zainstalowane, by w nią pograć.

Yellyn 15.06.2009 19:05

Odp: Ogólne pytania dotyczące Bezludnej Wyspy
 
Dziękuję za odpowiedź. Potraktowałam "Historie z życia wzięte" jako podstawę i to mnie zmyliło.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:04.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023