TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   Pozostałe gry z serii The Sims (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=216)
-   -   Historie z Bezludnej Wyspy - Czy można adpoptować hienę? (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=48092)

Selena 04.02.2008 16:29

Historie z Bezludnej Wyspy - Czy można adpoptować hienę?
 
Pytam o tryb wolny, a nie scenariuszowy. Czy wie ktoś jak można mieć hienę jako zwierzątko? W akcesoriach jest do kupienia buda dla hieny, więc podejrzewam, ze można mieć, ale nie wiem jak. Bo odwiedzają mnie tylko ludzie, a na parceli publicznej spotykam tylko orangutany.

A czy można mieć jaguara? W trybie scenariuszowym występuje, ale czy można go mieć za zwierzątko? :con:

Jeśli ktoś odkrył te rzeczy, to proszę o odpowiedz :(

Angel 04.02.2008 16:58

Odp: HIENA - z Historii z Bezludnej Wyspy
 
Hienę można mieć, niestety rzadko się ją spotyka. Co do jaguara, w kontaktach jest kontakt z jaguarem. To może coś znaczy?

Beep 20.05.2008 07:56

Przytulić wybranka.
 
Jestem na randce w Gorących Źródłach, mam cel-przytulić "wybranka" , próbowałam już wszystkich czterech opcji przytulania, opcji wymasowania i kilku flirtu ale żadna z nich nie pasuje, cel się nie wypełnia. Poza tym kontakty ustały na 89 dziennych i 59 stałych, za nic nie chcą się zwiększyć. Czy ktoś wie o co chodzi?

Guanabanana 20.05.2008 11:49

Odp: Historie z bezludnej wyspy
 
Musisz przytulić na ławce lub jacuzzi. Na tym etapie gry nie da się zwiększyć relacji już bardziej, to będzie możliwe dopiero potem.

Beep 20.05.2008 13:57

Odp: Historie z bezludnej wyspy
 
W jacuzzi nie ma takiej opcji, spróbuję na ławce, dzięki ;)
edit: ławka podziałała :) a teraz mam się przeprowadzić tylko nie mam pojęcia gdzie, bo jak idę do Przystani, Targu czy gdziekolwiek to nikt mnie nie wita ani nic, a chyba tak powinno być?

Verty 17.08.2008 22:55

Odp: HIENA - z Historii z Bezludnej Wyspy
 
Rozwieję teraz większość pytań.
Można mieć KAŻDE zwierze jako zwierzątko. Hieny pojawiają się w każdej parceli publicznej typu moczary lub dżungla (nie tam, gdzie cywilizacja) koło północy, orangutany są wszędzie w ciągu dnia, a jaguary... no właśnie... nie umiem znaleść jaguara. Wiem, że można go zaadoptować, ponieważ w "HIGIENIE" u hien pisze, że jaguary same o siebie dbają... więc raczej można je zaadoptować.
Oczywiście, że simsy się starzeją. W historiach ze świata zwierząt generalnie programiści wszystko spaczyli, ponieważ parcele są małe i nie ma starszych simów. Ale tutaj owszem.
Żeby zaadoptować zwierze trzeba się z nim zaprzyjaźnić. A do jaguarów to kupujesz w barterze roślinę NEPETA COŚTAM i zrywasz liść. Wtedy prawdopodobnie dajesz je jaguarowi. Ale naprawdę co do jaguarów to mam problem.

ultraviolence 17.08.2008 23:23

Odp: HIENA - z Historii z Bezludnej Wyspy
 
Verty, jaguar jest bodajże na rozdrożach, ale nie wiem na sto procent.

Dina-Kaliente 26.08.2008 15:54

Pytania i Odpowiedzi
 
Słuchajcie, chce sobie kupić właśnie ten dodatek, ale zabardzo niewiem oco w tym chodzi. Wiem że tam się rozbijasz itp. Ale mam pare pytań związane z tym dodatkiem:
1. Czy ta gra działa bez normalnej części simsów?
2. Czy jeśli np. rodzina zauszmy ćwir się rozbije na wyspie to czy ktoś się do mnie ,,Dołączy"?
3. Jak tak to czy ja bende mogła się nim opiekować, czy komputer?
4. Czy gra jest ogulnie trudna?
5. Jak tak to w czym?

No i to tyle, z góry dzięki.

blakistoni 26.08.2008 16:02

Odp: Opis gry
 
1.Tak
4.Zależy...

W wyszukiwarce i recenzjach w necie też byś to znalazła....jak kupisz też się dowiesz ;)

Miyoki 26.08.2008 16:14

Odp: Opis gry
 
Po pierwsze, to nie jest dodatek :)

1. Oczywiście, to nie jest dodatek, tylko oddzielna gra
2. Jak rodzina Ćwir się rozbije? o.o
3. Nie zrozumiałam poprzedniego pytania, więc na to też nie odpowiem...
4. Łatwa jest
5. Zacięłam się tylko przy szukaniu liny

zuza11 27.08.2008 08:42

Jak zaadoptować zwierzaki?
 
jak zaadoptować zwierzaki bo wiem że tam są tylko orangutany lamparty podobno hieny ale jak je przygarnąć

Milou 27.08.2008 16:25

Odp: the sims bezludna wyspa problem
 
Ritty jak zły dział, jak dobry. Przecież problem dotyczy The Sims 2 Historie z Bezludnej Wyspy, to o co ci chodzi? A skoro taka jesteś mądra to czemu nie odpowiesz?

Co do tematu, zuza11, zwyczajnie musisz się z hieną zaprzyjaźnić, musicie się polubić itp. tak jak z małpą, wtedy możesz ją zaadoptować.

munus 28.08.2008 21:45

Śpiewające kamienie.
 
Co mam zrobic z ta czarna co mowi cos na temat spiewajacych kamieni?

Björk 28.08.2008 21:52

Odp: targ tubylcow problem !
 
Trzeba jej zagrać na małych bębenkach, które znajdują się na tarasie :)

kuba_10 31.08.2008 11:16

Odp: targ tubylcow problem !
 
-_- Ta o której mów bjork, mówi o płonącym ogniu w jej sercu. Autorce tematu chodziło o simkę mówiącą o śpiewających kamieniach. Żeby wypełnić jej żądanie, musisz zagrać w śpiewające kamienie (znajdujące się na Polach Zbieraczy) i grać w nie tak długo, aż dostaniesz śpiewający kamień.

mysza95 28.12.2008 17:30

Odp: Śpiewające kamienie.
 
Jak Ci się nie chce grać w te kamienie to rozmawiaj z nią, opowiadaj dowcipy, podziwiaj ją.Ja tak robiłam i nie musiałam jej tych kamieni przynosić.

TrueWildLove 12.02.2009 17:39

Odp: Jak zaadoptować zwierzaki?
 
A gdzie znaleźć hienę? Nigdzie jej w grze nie widziałam?

Vegeta 13.02.2009 09:51

Odp: Jak zaadoptować zwierzaki?
 
Cytat:

Napisał TrueWildLove (Post 956754)
A gdzie znaleźć hienę? Nigdzie jej w grze nie widziałam?

W nocy widziałam na targu dużo hien

TrueWildLove 13.02.2009 14:58

Odp: Jak zaadoptować zwierzaki?
 
Dzięki już znalazłam a jaguara?

Vanitas 15.02.2009 11:26

Odp: Jak zaadoptować zwierzaki?
 
Jaguara chyba tam gdzie są te 3 drogi. Nie pamiętam co to za parcela bo od dawna nie mam tej gry...

ultraviolence 18.02.2009 17:56

Odp: Jak zaadoptować zwierzaki?
 
Cytat:

Napisał Dominic (Post 959254)
Jaguara chyba tam gdzie są te 3 drogi. Nie pamiętam co to za parcela bo od dawna nie mam tej gry...

Chodzi Ci o Rozdroża? Bynajmniej tak mi się wydaje.

Niunia 28.03.2009 20:44

Jak dodzwonić się do Tubylców?
 
Czemu nie moge dodzwonic sie do żadnego.żadnej z Tubylców?

ultraviolence 28.03.2009 23:02

Odp: Czemu?
 
A możesz konkretniej opisać swój problem? Nie masz tej opcji, pragnienie się nie spełnia czy co się dzieje? Coś Ci wyskakuje?

Niunia 29.03.2009 15:59

Odp: Jak dodzwonić się do Tubylców?
 
To Znaczy Wszystko W Miare Działa Ale
Nigdy ich Nie Ma W Domu Czy Dzwonie Co Sekunde Czy W Nocy Czy W dzień
Zawsze Odbiera mi MAŁPA

ultraviolence 30.03.2009 16:16

Odp: Jak dodzwonić się do Tubylców?
 
Jeszcze się z tym nie spotkałam... Może nie dzwoń tak często i poczekaj kilka dni? (simowych, oczywiście). Nie wiem czy tak samo jest z dzwonieniem do tubylców, ale jak jest ta misja z zaprzyjaźnieniem się z każdym z nich, często trzeba czekać, gdyż niektórzy przybywają do wioski w różnych porach, bądź też znikają w najmniej odpowiednim momencie :P Może nie możesz do nich zadzwonić, bo ten do którego telefonujesz, jest na tej parceli, na której przebywa Twój sim? A jak odbiera ta małpa, to wyskakuje jakiś komunikat, że X (w miejsce X - imię) nie ma w domu?

magTom 05.05.2009 09:55

Odp: Czy można adpoptować hienę?
 
Jaguar jest na rozdrożach na 100% i używa się tego ziela, o którym mówił Verty. To ziele w trybie historii rośnie u szamana, a w trybie swobodnym można je kupić

margol 06.06.2009 19:49

Jak wyposażyć dom?
 
Jestem teraz w Cienistej lagunie w tym domku i ma cel aby wyposażyć dom i kupić obojętnie jakie 3 przedmioty kupuje a to nie znika o co chodzi? Pomóżcie!

Yellyn 14.06.2009 20:18

Odp: Ogólne pytania dotyczące Bezludnej Wyspy
 
Dodam swoje pytanie. Czy żeby móc grać w "The Sims Historie: Z bezludnej wyspy" trzeba mieć zainstalowane "The Sims 2 Historie"?

Björk 15.06.2009 06:37

Odp: Ogólne pytania dotyczące Bezludnej Wyspy
 
Cytat:

Napisał Yellyn (Post 1045829)
Dodam swoje pytanie. Czy żeby móc grać w "The Sims Historie: Z bezludnej wyspy" trzeba mieć zainstalowane "The Sims 2 Historie"?

NIe ma czegoś takiego jak "The Sims 2 Historie".
Poza tym "The Sims Historie z bezludnej wyspy" to osobna gra i nic nie potrzeba mieć zainstalowane, by w nią pograć.

Yellyn 15.06.2009 19:05

Odp: Ogólne pytania dotyczące Bezludnej Wyspy
 
Dziękuję za odpowiedź. Potraktowałam "Historie z życia wzięte" jako podstawę i to mnie zmyliło.

Mostilia 14.07.2009 15:16

Odp: Jak wyposażyć dom?
 
Nie znika ci może dlatego że wcześniej sprzedajesz meble jeśli jakieś sprzedaz musisz kupic inne na ich miejsce

ultraviolence 16.07.2009 21:35

Odp: Jak wyposażyć dom?
 
Cytat:

Napisał margol (Post 1038880)
Jestem teraz w Cienistej lagunie w tym domku i ma cel aby wyposażyć dom i kupić obojętnie jakie 3 przedmioty kupuje a to nie znika o co chodzi? Pomóżcie!

A po wydaniu jakiegoś polecenia simowi, nie wciskałaś potem przyspieszenia czasu? Wiesz, czasem dzieje się tak, że mimo dobrego wykonania zadania ze scenariusza, gra zatnie się w pewnym momencie, jeśli często się ją przyspiesza. Miałam taki sam przypadek i Bezludną Wyspę musiałam przechodzić dwa razy, bo na ten problem nie ma innej rady - trzeba zacząć grę od początku, bo cel i tak się nie przewinie.

Searle 14.09.2009 12:25

Odp: Jak wyposażyć dom?
 
W moim przypadku trzeba było trochę zaczekać. Gra zaskoczyła i cel się przewinął :)

Simka14 14.11.2009 07:59

Odp: Czy można adpoptować hienę?
 
Ja mam hienę i UWAGA..... Pingwina!! :D

milena182 15.11.2009 10:16

Odp: Czy można adpoptować hienę?
 
pingwina z czterech por roku ?

Scuti 05.12.2009 17:55

Odp: Czy można adpoptować hienę?
 
Hienę można mieć, wystarczy pójść na parcelę publiczną i one wychodzą nocą. Zaprzyjaźniasz się, aż będziesz mógł ją adoptować. Powracają każdej nocy.
Jaguar? Tego to już nie wiem... Choć też się zastanawiałam. W trybie historii jest na rozdrożach, a w trybie wolnym gdzie? Też? Wiem, że trzeba mu dać tą Nepetę, czyli po prostu kocimiętkę czy tam jej odległa kuzynkę. Czy kocimiętka jest potrzebna do jeszcze czegoś oprócz udobruchania jaguara? Jeśli nie, to znaczy, że prawdopodobnie jaguara można mieć. Bo po co kupować tą kocimiętkę w trybie gry swobodnej?... No i w higienie chyba hieny pisze, że jaguary myją się same, a w głodzie, że jaguary opuszczają parcelę...
Pingwin na tropikalnej wyspie? Owszem. Mimo, że dziwne to jednak możliwe.

gosia337 07.12.2009 17:00

Odp: Śpiewające kamienie cd...problem!
 
Mam straszny problem zeby przejsc "targ w wiosce"rozmawialam i zabawialam Orama Herenul (do bolu)!,bylam w polach zbieraczy gralam w spiewajace kamienie (do bolu) i tez nic.Prosze o pomoc!

cytran 12.12.2009 12:06

Odp: Czy można adpoptować hienę?
 
Hieny pojawiają się na parceli publicznej pod koniec nocy.Ja mam już wiele hien ale jeśli ktoś wie jak adoptopwać jaguara lub gdzie go znaleźć w grze swobodnej niech da odpowiedź plis :(

milena182 05.01.2010 17:38

Odp: Czy można adpoptować hienę?
 
ponawiam prośbę o info na temat jaguara i mam na mysli tryb gry swobodnej a nie scenariusz :( :( spotkal go chociaz ktos?

Simona 06.01.2010 07:54

Odp: Czy można adpoptować hienę?
 
Chciałam kiedyś zaadoptować, a chociażby spotkać drugi raz jaguara (pierwszy raz był podczas scenariusza). Przeszukałam całą tę wyspę w różnych porach dnia i nocy, ale nigdzie go nie znalazłam. Z tym całym jaguarem jest naprawdę ciężko, ponieważ trudno go znaleźć i zaczynam wątpić, czy w ogóle można go spotkać.

Simka14 14.01.2010 14:12

Odp: Czy można adpoptować hienę?
 
Hienę znalazłam i adoptowałam na Targu "Ptosto z Ziemi". Pójdź tam późną nocą, a na zaraz przywita cię stado hien i orangutanów ^^

Vxqe74 03.02.2010 17:28

Jak zmienić typ parceli ! ?
 
Cześc !

Mam maluteńki problem, czy da się zamienić parcelę prywatną w parcele publiczną ( oczywiście w prywatnej nikt nie mieszka ) jeśli się da to czy mógł by m i ktoś napisać jak to zrobić ?

Z góry dzięki

Vanitas 04.02.2010 14:04

Odp: Jak zmienić typ parceli ! ?
 
Z tego co pamiętam to w Bezludnej wyspie się nie da :<

Vxqe74 04.02.2010 18:24

Jak wyjść za mąż ?
 
cześć ;p

Mam kolejne pytanie a więc nie dosłownie chodzi o wyjście za mąż tylko... jak zadzwonić do niej. Dostałem już telefon dzwonie w każdej porze dnia do niej a jej w ogóle nie ma w domu ;d nie wiem co robić ! z góry dzieki za pomoc :>

Kapiak 27.02.2010 17:15

Potomstwo
 
Mam problem. Oswoiłem dwie hieny, samca i samiczkę. Samiec ciągle ją "wyśmiewa" a ona go obszczekuje. Gdy na jednej z nich wybieram opcje "Postaraj się o potomstwo z Korowai(imię samca)" to jakby prycha i nie chce.
Co zrobić by ich kontakty się polepszyły ;(? Dwie hieny innego Sima wcale się nie kłócą.

I przy okazji: czy orangutany mogą mieć potomstwo?

Starlight 27.02.2010 18:50

Odp: Potomstwo
 
Zrób tak żeby razem się bawiły itp.
Orangutany jak inne (chyba!) mogą. Nie próbowałem .

Simona 22.03.2010 17:26

Odp: Potomstwo
 
Korowai! Też mam tą wspaniałą hienę!
Aby udało się postarać o potomstwo, dwoje zwierząt musi mieć odpowiednią ilość pozytywnych kontaktów między sobą, co można zobaczyć w "kontaktach" jednego lub drugiego zwierzaka. Jeżeli tylko zauważysz, że "psiaki" się bawią z innymi zwierzętami (nieważne z jakimi) chwal je, to potem może ci się w komendach pojawić opcja "baw się z...", czy coś w tym stylu. Wtedy wystarczy im rozkazać i czekać na rozwój akcji, a potem można spróbować z "Postaraniem się o szczeniaka". Na parceli musi być specjalna budka dla psa i obie hieny muszą należeć do rodziny.
Jeżeli nie zadziała możesz pokierować hienami za pomocą kodu "boolprop ControlPets true" (jeżeli dobrze pamiętam) i samemu sprawić, by się polubiły.
Orangutany... Wątpię. To stwory pośrednie wg Maxisa między hienami a ludźmi. Można nimi kierować, a nawet chodzą do pracy. Ale nie mają wyznaczonych płci. Zresztą musi jeszcze być do tego odpowiednie miejsce.

ewciiia 29.04.2010 16:37

Odp: Jak wyjść za mąż ?
 
Też mam ten problem może ktoś pomoże

kami-kazee 16.05.2010 16:25

Odp: Czy można adpoptować hienę?
 
Pingwin przychodzi czasem na pracelę, zawsze w okolicy wejścia/wyjścia do "dżungli" i można go pogłaskać, czasem wtedy się zsiusia. Nie dodaje się on do kontaktów, więc nie da się go adoptować :(

Nie rozumiem, co niby daje eliksir "Przyjęcie pingwinów" - do zrobienia za pomocą mieszalni eliksirów, czyli zdobyć w karierze zbieracza lub pójść do "Przeklętej Dziury". Chyba tylko fajną scenkę i tyle. Nagle pojawia się wokół sima kilka pingwinów, tańczą w kółeczku i tryskają fajerwerki (a żaden wskaźnik się nie zmienił).

Dokumentacja:
http://img517.imageshack.us/i/snapsh...5978fc455.jpg/
http://img193.imageshack.us/i/snapsh...5958fc455.jpg/
http://img243.imageshack.us/i/snapsh...5958fc454.jpg/
http://img208.imageshack.us/i/snapsh...5938fc115.jpg/
http://img43.imageshack.us/i/snapsho...5938fc11b.jpg/
http://img203.imageshack.us/img203/6...f59d8fc116.jpg

Aeera 18.05.2010 08:54

Odp: Czy można adpoptować hienę?
 
Jak sie zakłada posty na tej stronie??

Jakub 26.05.2010 01:07

Pogoda?
 
Włączyłem sims historie z bezludnej wyspy, Patrze a tam zamiast wyspy wanmami jest POGODA!
Weszłem do niej, załadowała mi się połowa i wyłączyło mi grę.
Czy ktoś już coś takiego miał, i czy jak miał to czy mu się załadowało do końca?

Tytan14 31.05.2010 16:21

Odp: Jak zaadoptować zwierzaki?
 
Ale spróbuj poszukać jaguara u szamana on może z nim siedzieć tak jak u mnie.

Tytan14 31.05.2010 16:30

Jak zrobić te kolumny.
 
Widziałemw tej grze domy które miały mosty na wodzie lub całe były na wodzie zbudowane ale niewiem jak postawić kolumne pod wodą żeby taki dom zbudować.Proszę niech ktoś powie jak bo chciałbym sobie taki dom zbudować bo sobie uwidziałem taka fajną parcelę ale na niej jest mało miejsca i dlatego chce ten dom na wodzie.Przykłedem takiego domu jest dom w którym odrazu po zainstalowaniu gry mieszka rodzina Lufa.Oczywiście na wyspie Wanmami.

Tytan14 31.05.2010 16:35

Odp: Pogoda?
 
Jak pogoda znaczy ze pada deszcz lub świeci słońce bo tego nie rozumiem.

Vanitas 31.05.2010 21:36

Odp: Pogoda?
 
Cytat:

Napisał Tytan14 (Post 1252891)
Jak pogoda znaczy ze pada deszcz lub świeci słońce bo tego nie rozumiem.

Chodzi o to że nazwa miasta zmieniła się na 'Pogoda' :/

Tytan14 01.06.2010 12:42

Odp: Pogoda?
 
Aha to spróbuj poszkuać pliku pogoda i zminić jego nazwę na Wanmami.Ale niewiem czy to zadziała.

ultraviolence 05.06.2010 12:32

Odp: Pogoda?
 
Cytat:

Napisał Tytan14 (Post 1253194)
Aha to spróbuj poszkuać pliku pogoda i zminić jego nazwę na Wanmami.Ale niewiem czy to zadziała.

...albo wywalić to otoczenie i jeszcze raz odpalić grę. Nie jestem pewna, ale wydaje mi się, że gra powinna stworzyć nowe i tym razem poprawne. Ale powtarzam jeszcze raz: NIE JESTEM PEWNA.

goska168 25.06.2010 13:03

Odp: Ogólne pytania dotyczące Bezludnej Wyspy
 
Czy są jakieś dwie wersje simsów na bezludnej wyspie?Bo jak czytałam na innych forach to pisali o jakimś rekinie co ma w brzuchu mape ,że trzeba zebrać wszystkie heroglify itd. i jest inna okładka jak patrzyłam
Prosze o odpowiedż i z góry dzięki:D

Vanitas 26.06.2010 21:57

Odp: Ogólne pytania dotyczące Bezludnej Wyspy
 
Cytat:

Napisał goska168 (Post 1265418)
Czy są jakieś dwie wersje simsów na bezludnej wyspie?Bo jak czytałam na innych forach to pisali o jakimś rekinie co ma w brzuchu mape ,że trzeba zebrać wszystkie heroglify itd. i jest inna okładka jak patrzyłam
Prosze o odpowiedż i z góry dzięki:D

Że tak zapytam: CO? Wersja jest jedna i nie ma żadnego rekina (chyba, że nie pamiętam, ale raczej nie było).

Miley98 27.06.2010 08:48

Odp: Ogólne pytania dotyczące Bezludnej Wyspy
 
Goska168 może podaj tą stronę bo ja nie dawno grałam w bezludną wyspę i mapa była w kadłubie samolotu.

Sherlock 27.06.2010 10:26

Odp: Ogólne pytania dotyczące Bezludnej Wyspy
 
Może chodzi o to i o to?

eS_guy 27.06.2010 10:49

Odp: Ogólne pytania dotyczące Bezludnej Wyspy
 
O jacie, nie wiedziałem że jest coś takiego jak 'Sims 2 Bezludna Wyspa', ale to na PS tylko ;p

Vanitas 27.06.2010 11:49

Odp: Ogólne pytania dotyczące Bezludnej Wyspy
 
To nie The Sims 2 tylko The Sims Hstorie. I to jest na PC.

goska168 28.07.2010 13:48

Odp: Ogólne pytania dotyczące Bezludnej Wyspy
 
http://allegro.pl/item1167223534_sim...owa_pc_pl.html
daję przykład. To jest chyba to samo co dał link sherlock

goska168 28.07.2010 18:47

Odp: Ogólne pytania dotyczące Bezludnej Wyspy
 
Przeczytałam że to jest gra na konsole .To może być inna.
To już wiem.
Temat można skączyć.

goska168 28.07.2010 18:54

Odp: Jak wyjść za mąż ?
 
Musisz próbować. Też tak miałam ciągle automatyczna sekretarka sie włączała. A sprubuj iść na inna parcele i z tamtąd zadzwonić.

goska168 28.07.2010 18:59

Odp: Potomstwo
 
Ja używam kodu : boolprop ControlPets on
I wtedy sprawiam by sie polubiły

goska168 29.07.2010 12:07

Odp: Przytulić wybranka.
 
Jak masz sie przeprowadzić to musisz wrócić do cienistej laguny.I tam na portalu będzie opcja wyprowadż sie.

Nessyy 25.08.2010 14:36

Odp: Jak wyjść za mąż ?
 
Ja pomogę:) trzeba zadzwonić KONIECZNIE z tej parceli ,, gorące źródła''. Idziesz, klikasz na swojego sima zadzwoń/sim, i odbierze. z innej nie/

Starlight 30.08.2010 11:40

Pytania i Odpowiedzi
 
Tutaj zadajemy pytania na temat rozgrywki tzn.
Nie możesz czegoś przejść itp.
TO nie jest temat od problemów technicznych.

EDIT: połączone.

Jakub 04.09.2010 12:53

Odp: Pogoda?
 
Ale to było tylko raz, no może dwa.

playerkasia5 11.10.2010 17:50

Pingwin
 
Cześć jestem nowa i nie wiem czy ten temat już był a jeśli był to przepraszam za problem


chciałabym się dowiedzieć jak zaadoptować pingwina bo jedna koleżanka pisała na forum że ma hienę i pingwina

Z góry dzięki za odpowiedzi

lizzielovesit 20.10.2010 14:12

Odp: Pingwin
 
Pingwina ?!
Wątpię, że w ogóle sie da.
To jest jakaś strona o pingwinach w TS2 CPR, ale poczytaj, to może cos znajdziesz :)

http://simowe.jun.pl/printview.php?t...4fb804870b0345

Lia. 13.11.2010 12:11

Smażenie ryby
 
Witam, mam problem. Nie mogę usmażyć ryby nad ogniskiem. Zapasów i jedzenia mam dużo, więc nie wiem w czym problem... Jakieś punkty gotowania zdobyłam.

Nad simką pojawia się dymek z fioletowymi znaczkami. Nie wiem co robić, pomożecie?

Edycja: Znalazłam odpowiedź. Ognisko musi być umieszczone na ziemi, nie na plaży. Ciężko było na to wpaść zważywszy, że je przemieszczałam w wiele miejsc, a instrukcja tego nie zawierała.

tomek51882 17.03.2011 10:19

Odp: Pytania i Odpowiedzi
 
Mam pytanko ile jest tych eliksirów w tej mieszlni eliksirów? Są tylko te 3? A i jeszcze jedno. Gdzie mozna znaleźć teleskop i fortepian w scenariuszu.

Marian951 27.05.2011 13:05

Odp: Pytania i Odpowiedzi
 
jestem w przystani w wiosce zaprzyjaźniłem sie z wszystkimi i nie wiem co mam dalej robić niegdze nie moge iść i nic sie nie dzieje

PS:jestem babą

Esperanza 09.07.2011 11:50

Odp: Pytania i Odpowiedzi
 
Miałam dotrzeć to Przeklętej Dziury - dotarłam. Odkryłam tę Zakazaną Wioskę i od tego czasu nie mam żadnych zadań. Wiem, że to nie koniec gry. Pootwierałam w tej wiosce wszystkie skrzynie, nie wiem za to, skąd mam wziąć jakieś urny i jak one tam w ogóle wyglądają. Tak samo nie mam zielonego pojęcia, gdzie znajduje się bęben, o którym mówił szaman. Mogę liczyć na Waszą pomoc z tym?

karolina101410 14.08.2011 09:36

...
 
W historii doszłam do Pradawnej Kapliczki(czy jakoś tak) i nie mogę przejść dalej bez tej figurki Szpadla(chyba) Nie mam jej w wyposażeniu bo się przeprowadziłam ale nigdzie nie mogę jej znaleźć...

Pomóżcie...

karolina101410 19.08.2011 20:52

Odp: Pytania i Odpowiedzi
 
Jestem w Zakazanej Wiosce i mam zebrać urny ...

przeszukałam wszystkie skrzynie ale znalazłam tylko jedną urnę...

gdzie mogą być dwie pozostałe...?

Kenny McCormick 28.08.2011 07:07

Odp: ...
 
Cytat:

Napisał karolina101410 (Post 1433309)
W historii doszłam do Pradawnej Kapliczki(czy jakoś tak) i nie mogę przejść dalej bez tej figurki Szpadla(chyba) Nie mam jej w wyposażeniu bo się przeprowadziłam ale nigdzie nie mogę jej znaleźć...

Pomóżcie...

Idź po szpadla tam gdzie mieszkałaś przed przeprowadźkąB)

Pablo1989 30.08.2011 22:07

Odp: Pytania i Odpowiedzi
 
Czy kupienie samolotu, powoduje natychmiastowe ukończenie gry, czy to tylko baardzo droga ozdoba ?

bo opis właśnie opisuje że to jedyny sposób na ucieczke z tej wyspy, akurat bym to sam sprawdził ale jeszcze nie mam tyle zasobów, ale nie chce mi się kodów wpisywać.

Scheiße 31.08.2011 08:12

Odp: Pytania i Odpowiedzi
 
A to samolot czy helikopter?

Bo z tego co ja pamiętam to po Ciebie przyleci helikopter a nie samolot...

Kenny McCormick 04.09.2011 15:17

Odp: Pytania i Odpowiedzi
 
Cytat:

Napisał Kacpersky (Post 1441583)
A to samolot czy helikopter?

Helikopter:)

Ana021 17.12.2011 08:28

Odp: Pytania i Odpowiedzi
 
A jak można zamontować armaturę lub elektryczność w grze swobodnej?

Tempest 07.01.2012 18:41

Odp: Pytania i Odpowiedzi
 
Ana021
Musisz przejść scenariusz. W nagrodach scenariusza taki pojemnik na nóżkach będziesz mogła kupić i on jest do armatury, a wiatrak do elektryczności ;)

Cynamon 24.03.2013 10:09

Odp: Pytania i Odpowiedzi
 
Pomogli byście mam taki problem mam się przeprowadzic z cienistej laguny do jakiejś wioski jak to zrobic??? :-)

Kenny McCormick 24.03.2013 10:55

Odp: Pytania i Odpowiedzi
 
Ilekroć nie grałem, zawsze miałem ten problem xD
Pooglądaj na tutaj poradniki jak przejść grę. ;)

Cytryśnia 24.03.2013 11:53

Odp: Pytania i Odpowiedzi
 
Cynamon - wystarczy kliknąć na jakikolwiek portal w cienistej lagunie i powinno być takie coś jak "wyprowadź się" jak to klikniesz to powinno cię przenieść to tego nowego domu

Miscellaneous 14.04.2013 13:26

Odp: Pytania i Odpowiedzi
 
Męczę się z tym od roku...
Jest możliwość na dodawanie parceli (mogą być nawet puste), skoro tak mało znalazło się w grze? :|

anizali 14.04.2013 13:29

Odp: Pytania i Odpowiedzi
 
Nie ma z tego co pamiętam...

Kenny McCormick 14.04.2013 15:02

Odp: Pytania i Odpowiedzi
 
ogólnie nie, ale:

http://www.modthesims.info/showthread.php?t=275135

jeśli znasz w miare dobrze angielski i ogarniasz simPE, to moze tym sposobem spróbuj ;)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:26.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023