TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 3: Uwagi na temat gry (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=223)
-   -   Budujecie wlasne domy, czy wprowadzacie stworzone rodziny do gotowych? (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=62441)

Morgana 01.01.2012 15:29

Budujecie wlasne domy, czy wprowadzacie stworzone rodziny do gotowych?
 
Sa już przeróżne tematy, ale takiego chyba jeszcze nie. Może wydaje się lekko bezsensowny, ale w końcu nie wszystko musi wnosić wiele, prawda? Wiec jak to u was jest? Wolicie gotowe domy i parcele, czy częściej budujecie własne? Ja w całej swojej przygodzie z Sims 3 "stworzyłam" 2 domy, do których i tak nigdy nikogo nie wprowadziłam, bo wyszły, za przeproszeniem, dziadowskie. Po prostu, nie mam do tego chęci, czasu ani kreatywności i talentu, wiec wole te, które są już dostępne. Strasznie podoba mi się dom Cwirow w SV, dlatego zawsze ich eksmituje i daje tak swoje rodziny(nawet jeżeli oznacza to przeniesienie parceli do innego miasta)...

Lubie 01.01.2012 15:41

Odp: Budujecie wlasne domy, czy wprowadzacie stworzone rodziny do gotowych?
 
Ja lubię bodować domy, często w nich mieszkają moje simy, ale czasami nie chce mi się budować domu, bo zajmuje to dość sporo casu, to wybieram gotowe działki, ale prawie zawsze je przebudowuje. Nie znosze domów, umeblowanych wyłącznie z mebli, pochodzących z podstawy.

Morgana 01.01.2012 15:56

Odp: Budujecie wlasne domy, czy wprowadzacie stworzone rodziny do gotowych?
 
No to ja oczywiście tez czasem przebudowuje, kiedy potrzeba mi czegoś innego, niż to co stoi w danym miejscu- ale nie jestem aż taką estetką :)

justinea4 01.01.2012 17:01

Odp: Budujecie wlasne domy, czy wprowadzacie stworzone rodziny do gotowych?
 
Ja uwielbiam stawiać nowe budynki. Właściwie chyba dzięki temu ta gra tak szybko się nie nudzi. Wymyślanie własnych konstrukcji i projektowanie wnętrz to moja ulubiona cześć TS3.

Arisane 01.01.2012 19:10

Odp: Budujecie wlasne domy, czy wprowadzacie stworzone rodziny do gotowych?
 
Nie lubię budować domów, ale czasem się pokuszę i nic na to nie poradzę, ale zdecydowanie bardziej wolę wprowadzać Simów do gotowych zbiorników pokoi :D

MiniMous 01.01.2012 21:00

Odp: Budujecie wlasne domy, czy wprowadzacie stworzone rodziny do gotowych?
 
Ja buduję własne domy , ponieważ gdy sama zbuduje domek łatwiej się do niego przyzwyczajam .:)

eyvee 01.01.2012 21:05

Odp: Budujecie wlasne domy, czy wprowadzacie stworzone rodziny do gotowych?
 
ja kiedys budowalam swoje domki, ale teraz jestem zbyt leniwa i szkoda mi czasu na budowanie domu < jestem baardzo dokladna i to jest tu minusem...> bo wole juz grac simami ;) wiec wprowadzam je do takich ktore mi sie spodobaja na necie.

Searle 02.01.2012 21:42

Odp: Budujecie wlasne domy, czy wprowadzacie stworzone rodziny do gotowych?
 
Ja jestem leniuszkiem i wolę wybierać już gotowe parcele i domki :)

hellraiser 03.01.2012 17:54

Odp: Budujecie wlasne domy, czy wprowadzacie stworzone rodziny do gotowych?
 
Ja zaś wolę budować domki - dzięki temu mogę go sobie dowolnie rozplanować, sam wszystko zaprojektować według własnego bezguścia, ogólnie we własnych domach lepiej mi się gra. Nie lubię przebudowywać gotowców, chyba, że trafi się jakiś naprawdę fajny ;)
W sondzie zaznaczyłem opcję 'budować domki'.

ultraviolence 03.01.2012 18:02

Odp: Budujecie wlasne domy, czy wprowadzacie stworzone rodziny do gotowych?
 
W poprzedniej części simów uwielbiałam budować własne domy. Zawsze wychodziło mi coś godnego uwagi... W trójce, niestety, ciężko jest mi stworzyć coś, co miałoby ręce i nogi, dlatego przebudowuję już istniejące domostwa. Jest z tym trochę roboty (czasem nawet więcej, niż gdyby zacząć budowę od podstaw), ale efekty są naprawdę zadowalające :) Świetnie gra mi się w przebudowanych domach, są zgrabne i funkcjonalne. W sondzie oczywiście wybrałam drugą opcję.

suomii 03.01.2012 18:46

Odp: Budujecie wlasne domy, czy wprowadzacie stworzone rodziny do gotowych?
 
Ja bardzo lubię budować domy, jednak kompletnie mi to nie idzie, dlatego częściej gram w gotowych domach, bądź ściągniętych z neta. Oczywiście przerabiam je w moim stylu, powiększam, pomniejszam, dobudowuję piętra itd. Lubię meblować i aranżować wnętrza, ale problem u mnie stanowi zbudowanie bryły, gdyż zawsze wychodzi mi taki niekształtny kloc, nie umiem zrobić wymiarowego pokoju i ogólnie wszystko jest w cały świat. Zaznaczyłam, że gram w gotowych, co nie zmienia faktu, że czasem zdarzy mi się coś wybudować.

Rosemarie 03.01.2012 20:41

Odp: Budujecie wlasne domy, czy wprowadzacie stworzone rodziny do gotowych?
 
Zagłosowałam na opcję dostępne parcele. Raczej mało buduję i nie należę do wytrwałych, bo jak wiadome wybudowanie i umeblowanie domu w simsach jest pracochłonne. Raczej ściągam dostępne parcele i coś dobudowuję, np. pokój dla dziecka, ogród itp. Kilka razy zdarzyło mi się rozpocząć budowanie jakiejś parceli, kilka ukończyłam, jednak są za brzydkie, żeby pokazywać je na forum. XD

Filleable 03.01.2012 20:44

Odp: Budujecie wlasne domy, czy wprowadzacie stworzone rodziny do gotowych?
 
Ja kompletnie nie umiem budować domów i nie umiałam w żadnej części. Zawsze kiedy próbuję stworzyć coś własnego to wychodzi mi zwykły kwadrat/prostokąt. Zawsze za to przemeblowuję domki. W TS2 wyglądało to tak, że jeśli rodzina była bogata, to po prostu waliłam wszystkie najdroższe rzeczy, bo miałam mało dodatków z neta. Teraz daję po prostu ładne. Lubię meblować domy, ale kompletnie nie umiem zrobić ładnej bryły, więc korzystam z gotowców. Jednak w sumie zmieniam wszystko, bo z domu usuwam wszystko oprócz ścian, więc korzystam tylko z bryły. Z ogrodu też, bo ogrodu jakoś też nie umiem komponować ;)

sebi27 03.01.2012 20:49

Odp: Budujecie wlasne domy, czy wprowadzacie stworzone rodziny do gotowych?
 
Ja kupuję kompletne domy i robię je później według mojego gustu powiększam, zmniejszam,ozdabiam ogród bardzo bym chciał umieć budować domy bo jak zaczynam to wychodzi mi kwadrat.Kto mnie nauczy ? :D

Lubie 03.01.2012 21:17

Odp: Budujecie wlasne domy, czy wprowadzacie stworzone rodziny do gotowych?
 
Sebi, jeżeli chcesz budować domy, oglądaj wieeele zdjęć domów i stamtąd bierz pomysły. Ja wszystkie domy tak zrobiłem... Dla mnie bryły nie nie stanowią problemu, dla mnie najgorszy jest rozskład pomieszczeń. U mnie przeważnie to są kwadraty 4x4, ale to just męczące. Czasami mam chęć zrobienia większych pokojów, ale nie potrafię... Może niedługo coś wykombinuje, jak będę miał lepszego kompa.

jaja 05.01.2012 19:54

Odp: Budujecie wlasne domy, czy wprowadzacie stworzone rodziny do gotowych?
 
ja po prostu ściągam wymarzone, cudne parcele, jak z obrazka, i je instaluję. nie gram na dostępnych parcelach, ani nie buduję od podstaw. uwielbiam za to ulepszać te cudeńka autorstwa zdolniejszych architektów;)

Sharise 06.01.2012 21:53

Odp: Budujecie wlasne domy, czy wprowadzacie stworzone rodziny do gotowych?
 
Póki co, nadal korzystam z gotowców. Ponownie oswajam się z The Sims 3 po długim czasie grania w The Sims 2, gdzie budowanie domów wydawało mi się stosunkowo łatwiejsze. Myślę jednak, że wkrótce zacznę sama tworzyć parcele, które nie będą wyglądać, jak meliny bądź klockowate stodoły :P

Rallenique 14.02.2012 14:34

Odp: Budujecie wlasne domy, czy wprowadzacie stworzone rodziny do gotowych?
 
Ja do tej pory sama budowałam swoje domy od podstaw (czyżby niezaspokojone pragnienie posiadania własnego?), ale odkąd zajęłam się tworzeniem świata, a jestem na etapie budowania parceli mieszkalnych i muszę ich zrobić minimum 24, to przerzuciłam się na przerabianie gotowców. Nie poznalibyście ich po mojej interwencji :) . Co do wielkości budowanych domów, to mam ten problem, że niezależnie od tego jak bardzo się staram, wychodzą gigantyczne. Co przekłada się oczywiście na cenę. Zabezpieczenie w wysokości 200 000 simoleonów to minimum, dlatego, dla mnie, przerabianie gotowych wychodzi na dobre. Są jakby ciut mniejsze?

Fisia 14.02.2012 18:46

Odp: Budujecie wlasne domy, czy wprowadzacie stworzone rodziny do gotowych?
 
Ja w ogóle nie ściągam domów i bardzo rzadko buduję je od podstaw. Wybieram sobie jakiś z gotowych domków, przerabiam go i dorabiam pokoje, piętra itd. Nie lubię budować domów, bo wychodzą mi jakieś takie... bardzo klockowate ;).

miłośniczka zwierząt 24.02.2012 12:41

Odp: Budujecie wlasne domy, czy wprowadzacie stworzone rodziny do gotowych?
 
Ja zazwyczaj buduję własne domy ponieważ te domy zbudowane przez twórców nie są zbyt ładne . Więc, najczęściej kupuje dom moim simom i jak już mają sporo kasy to biorę i wysyłam członów rodziny poza domowa parcelę i burzę dom i buduję nowy.

Kroko 26.02.2012 10:46

Odp: Budujecie wlasne domy, czy wprowadzacie stworzone rodziny do gotowych?
 
Ja raczej wprowadzam rodziny do gotowych, wolę poświęcać czas na coś innego niż budowanie. Czasem, rzadko coś wybuduję, tylko gdy mam dużo wolnego czasu, co nie przytrafia się mi często.

shan 09.06.2012 18:35

Odp: Budujecie wlasne domy, czy wprowadzacie stworzone rodziny do gotowych?
 
Buduję własne domy, lecz praca nad jednym budynkiem zajmuje mi 2-3 dni. Po ukończonej pracy z dumą gram rodziną w stworzonym przeze mnie domu :D

Spectrum 09.06.2012 21:08

Odp: Budujecie wlasne domy, czy wprowadzacie stworzone rodziny do gotowych?
 
Co prawda w simsy to ja się za wiele nie grałem. Na ogół budowałem domy, aby wystawić je na forum :P.

Jednak w rozgrywce wybieram gotowe domy (startery), ponieważ gram bez kodów. Później przebudowuję je, wymieniam meble itp, itd.. Jak rodzina zarobi więcej kasy przenoszę ją do większego domu, przeważnie jednak maxisowego i przebudowuję według własnego pomysłu. Takie coś dostarcza znacznie więcej satysfakcji, niż wprowadzanie simów do gotowych i idealnych domków z neta. Zaznaczam więc 2 opcję w ankiecie.

Trykuu. 10.06.2012 09:32

Odp: Budujecie wlasne domy, czy wprowadzacie stworzone rodziny do gotowych?
 
Ja używam tylko tych z internetu (oczywiście umeblowane) bo sam nie mam cierpliwości:P.
Apartamenty również mam ściągnięte ale ostatnio przerabiam Dom Ościeży, może nawet pokażę na forum:D

Pink Panther 10.06.2012 10:38

Odp: Budujecie wlasne domy, czy wprowadzacie stworzone rodziny do gotowych?
 
Ja tam zawsze wprowadzam Simów do gotowych domów i trochę je przerabiam ;) Budowane od początku mi kompletnie nie wychodzi, a nie chcę sobie oszpecić miasta :D

Anulaa89 10.06.2012 11:16

Odp: Budujecie wlasne domy, czy wprowadzacie stworzone rodziny do gotowych?
 
Ja na ogół mało gram. Ale uwielbiam budować domy. Często buduję dom mojej simowej rodzinie - pogram w nim kilka dni i buduję nowy bo mi się nudzi.

anie_1981 11.06.2012 07:25

Odp: Budujecie wlasne domy, czy wprowadzacie stworzone rodziny do gotowych?
 
Ja nienawidzę budowania domów, ale tych gotowych też nie lubię. Dlatego brakowałoby mi trzeciej opcji: "Kupuję domy, ale potem je gruntownie przerabiam" :P

Estella Sanchez 05.07.2012 09:50

Odp: Budujecie wlasne domy, czy wprowadzacie stworzone rodziny do gotowych?
 
Lubię budować domy, ale to strasznie długo u mnie trwa, zanim wybiorę kolor drewna, kafelków, wreszcie meble i pościel... długie godziny potrafię nad domem spędzić.
Dlatego do rozgrywki wybieram gotowy dom i sobie go po troszku przerabiam po swojemu :)

Czasem też buduję od zera korzystając z katalogów domów dla ludzi - plan, bryła itd...

nmin 05.07.2012 14:05

Odp: Budujecie wlasne domy, czy wprowadzacie stworzone rodziny do gotowych?
 
Próżno szukać w otoczeniach domów bardziej szpetnych niż te stworzone od zera przeze mnie. Zdarza mi się walnąć na szybko jakiś starter, ale ogólnie nie chce mi się tracić czasu na ładne bryły, więc wybieram gotowe domy i ewentualnie coś w nich przerabiam, na przykład pojedyncze pomieszczenia czy wyposażenie.

Frezja 15.07.2012 13:50

Odp: Budujecie wlasne domy, czy wprowadzacie stworzone rodziny do gotowych?
 
Lubię budować domy sama, bo wtedy wiem, że wszystko mi się pomiesci. Mam pomieszczenia takie jakie mi się podobają i generalnie mam dom swoich marzeń. :) Wolę jednak kupować domy, bo jak się zabiorę za własną budowę to jestem bardzo dokładna i zajmuje mi to dużo czasu, a tak tylko ewentualnie zmieniam wystrój, przez co zaoszczędzam sporo czasu. ;)

alpherainn 18.07.2012 12:54

Odp: Budujecie wlasne domy, czy wprowadzacie stworzone rodziny do gotowych?
 
Jestem leniem i dlatego wolę wybierąc gotowe parcele.
Nie zwracam uwagi na to czy jest dobrze wyposażony czy nie - od razu kupuję autko i jadą to na plaże, to do ratusza lub na łowisko.
Moi simowie ZAWSZE spędzają czas poza domem. Nigdy nawet nie przyjeżdżają do domu na noc - testingCheatsEnabled true i gram dalej! xDD

Szatynka 23.07.2012 14:23

Odp: Budujecie wlasne domy, czy wprowadzacie stworzone rodziny do gotowych?
 
Ja pobieram gotowe domy z Internetu, bo z budowaniem schodzi mnóstwo czasu, w rezultacie potem nie chce mi się już grać. Na dodatek tryb budowania jest tak rozwinięty, że nie ma się ochoty dopieszczać tych wszystkich szczegółów. ;) Mam na koncie kilka własnych domów, ale w TS3 wolę kupować - w TS2 wolałam budować. :)

JuliaM 05.08.2012 12:25

Odp: Budujecie wlasne domy, czy wprowadzacie stworzone rodziny do gotowych?
 
Budowanie/meblowanie domów to jedne z najfajniejszych czynności! Szczególnie to drugie. Niestety talentu architektonicznego nie posiadam, więc moje domy wyglądają raczej jak wielkie klocki, za to uważam, że mam dryg to dekorowania wnętrz, więc robie to z przyjemnością. Czasami też kupuję gotowy dom i przebudowuje go wedle własnych potrzeb.
Uwielbiam edytor w trzeciej częsci, to chyba największa zaleta tej gry. Te tekstury są świetne!

marciuMEGA 18.08.2012 08:25

Odp: Budujecie wlasne domy, czy wprowadzacie stworzone rodziny do gotowych?
 
tak szczerze wole budować. W ts3 jest tyle opcji, że to dla mnie frajda:D

Meona 18.08.2012 10:42

Odp: Budujecie wlasne domy, czy wprowadzacie stworzone rodziny do gotowych?
 
wolę budować, a raczej rozbudowywać gotowe domy. chociaż przyznam się, że ostatnio zbudowałam po raz pierwszy w ts3 dom od podstaw. :D

Owieczka12456 18.08.2012 13:54

Odp: Budujecie wlasne domy, czy wprowadzacie stworzone rodziny do gotowych?
 
Według mnie lepsze są gotowe, bo taki naprawde ładny dom zbudować i udekorować to zajmuje za dużo czasu i jest mniej grania, ja też uznaje pobieranie z netu domy bo są przepiękne ;)

Kenny McCormick 09.09.2012 13:28

Odp: Budujecie wlasne domy, czy wprowadzacie stworzone rodziny do gotowych?
 
Jak ja już gram w 3 to buduje dom od podstaw. :)

miłośniczka zwierząt 21.06.2013 07:21

Odp: Budujecie wlasne domy, czy wprowadzacie stworzone rodziny do gotowych?
 
Ja czasami jak mi się chce to buduje ale ostatnio polubiłam przerabiać domy twórców.

Poskacper 12.08.2013 10:49

Odp: Budujecie wlasne domy, czy wprowadzacie stworzone rodziny do gotowych?
 
Ja gdy budowałem to de domy wychodziły mi, takiee, kwadratowe -,- W ogóle, były bez tego "czegoś", bez gustu, każde takie same. Ja teraz wprowadzam simów do gotowych domów, ale od środka prawie zawsze przerabiam pomieszczenia itp.

scavo 12.08.2013 10:56

Odp: Budujecie wlasne domy, czy wprowadzacie stworzone rodziny do gotowych?
 
Ja robię to różnie... Np. zacznę w jakimś tam domku najtańszym, w czasie buduje swój, zarabiam i się do niego wyprowadzam. Ale potem i tak robię to samo :D [Lubię się wyprowadzać xD]

WhiteSugar 18.08.2013 23:04

Odp: Budujecie wlasne domy, czy wprowadzacie stworzone rodziny do gotowych?
 
Ja najczęściej buduję, tylko jak brakuje pomysłów na dom to mebluje od nowa gotową parcelę.
Najczęściej robię tak, że wpisuję kod motherlode. Buduję dom jak mi się podoba i gdy skończę, używam kodu na ustalenie ile rodzina ma mieć pieniędzy, zostawiam ok. 2 tyś. na pierwsze rachunki, a potem Simy zarabiają a kasa idzie na wyjazdy, studia, jakieś spa i różne duperele :)

Nelia 03.09.2013 09:35

Odp: Budujecie wlasne domy, czy wprowadzacie stworzone rodziny do gotowych?
 
Szczerze powiedziawszy to buduję domy gdy mam czas oraz wenę, aby cokolwiek stworzyć. Ale też mieszkam w zwykłych domach, które są już w grze i czasami ściągam z internetu jak mi się coś naprawdę spodoba.

Diana 03.09.2013 18:53

Odp: Budujecie wlasne domy, czy wprowadzacie stworzone rodziny do gotowych?
 
Właściwie to różnie. Jak nie mam ochoty na budowanie to wprowadzam rodziny do gotowych domów. Jeśli mam dokładny pomysł na jakiś dom to buduję. A jak znajdę coś ładnego na necie to pobieram :P

Muffshelbyna 15.09.2013 17:18

Odp: Budujecie wlasne domy, czy wprowadzacie stworzone rodziny do gotowych?
 
ŻADNEGO BUDOWANIA. Jestem kompletnie pozbawiona talentu w tej dziedzinie. :P
Najczęściej wprowadzam rodziny do gotowych domów i przemeblowuję je tylko. ;)

Hebe 15.09.2013 19:37

Odp: Budujecie wlasne domy, czy wprowadzacie stworzone rodziny do gotowych?
 
To zależy. Czasem zbuduję mały domek, a potem - wprost proporcjonalnie z rozrostem rodziny - robię dobudówki i kolejne piętra (zazwyczaj kosztem ogrodu, niestety). Czasem (jak mnie ogarnie niechcica) wprowadzam rodzinę do gotowego domu, wtedy tylko ewentualnie zmieniam meble.

justinea4 15.09.2013 22:42

Odp: Budujecie wlasne domy, czy wprowadzacie stworzone rodziny do gotowych?
 
Jedną z rzeczy, którą kocham w tej grze, to właśnie możliwość budowania własnych domów. Oczywiście korzystam też z "gotowców", ale nie obejdzie się bez ich przebudowy lub rozbudowy.

Łezka 16.09.2013 16:38

Odp: Budujecie wlasne domy, czy wprowadzacie stworzone rodziny do gotowych?
 
Dawniej byłem bardziej zorganizowany i zdyscyplinowany - budowałem naraz cały dom od podstaw, a teraz... Sam buduję, nigdy nie grałem w gotowcu lub ściąganym z sieci. Oczywiście w gotowcu grałem, ale u rodzin już będących w grze jak zaczynamy, np. u Ćwirów. Nadeszły czasy, że nie mam tylu godzin co dawniej i tyle ochoty... Zaczynam budowę i jej nie kończę - ostatnio zaowocowało to kilkoma nocami spędzonymi w igloo przez moją Simkę, którą zastała zima, a na parceli tylko garaż i ogrodzenie. :P Jak mam zły humor to Simowie mogą nawet kilka nocy spać pod gołym niebem zanim coś im wybuduję. Jednak preferuję własną inwencję architektoniczną - czasem coś nie wyjdzie, coś idzie do poprawy, a czasem zbuduje się kompletnego gniota, na którego nie sposób spojrzeć, ale zawsze swojego. :) Pozdrawiam D_S

Yuki 17.09.2013 17:10

Odp: Budujecie wlasne domy, czy wprowadzacie stworzone rodziny do gotowych?
 
Jejku, zdecydowanie wolę zbudować swój dom. Co prawda przez długi okres czasu miałam w grze monstrualne ilości mebli, ozdób i innych elementów budowy, jednak tak spowolniło mi to grę, że zdecydowałam się wszystko usunąć. Przekonałam się, że można budować niesamowite budowle również z maxisowskich mebli. Planuję oczywiście pobrać niektóre, które uznaję za niezbędne, ale będzie ich o wiele mniej. Bardzo niekomfortowo gra mi się w już wcześniej zbudowanych domach, twórcy gry marnują dużo przestrzeni i kiepsko dobierają meble, które same w sobie są piękne, ale w połączeniu z innymi prezentują się paskudnie.
Na forum nawet znajdują się moje dwie budowle, jeszcze z czasów zawartości z internetu.

Marcysia 22.12.2013 17:47

Odp: Budujecie wlasne domy, czy wprowadzacie stworzone rodziny do gotowych?
 
Ja wole budować własne choć, baaardzo często wychodą mi klockowate i salony(przedpokoje też) są prawie zawsze za duże, ale nie zrażam się :), lubię swój ekscentryczny i dziecinny styl:P.

Izzie 19.02.2014 16:13

Odp: Budujecie wlasne domy, czy wprowadzacie stworzone rodziny do gotowych?
 
Ja nie mam talentu i kreatywności, by budować własne domy, nad czym ubolewam. Chodzi mi o samo stworzenie "szkieletu", fundamentów, bo meblować i dekorować uwielbiam, nad tym etapem mogę siedzieć i siedzieć, aż będę maksymalnie zadowolona z efektu. Dlatego zawsze wykorzystuję customowe domy z gry lub ściągam jakieś z sieci, zwykle usuwam w nich całe wnętrze do zera i urządzam według swojego uznania. Potem w trakcie rozgrywki w miarę potrzeb, kiedy rodzina mi się rozrasta dobudowuję np. piętro, pokoje, ale sama od podstaw stworzyć ładnego domu nie umiem.

mystically_mad 19.02.2014 16:29

Odp: Budujecie wlasne domy, czy wprowadzacie stworzone rodziny do gotowych?
 
ja staram się budować własne domy, ale przewaznie wychodzą mi zbyt duże wnętrza.

Kędziorek 19.02.2014 16:43

Odp: Budujecie wlasne domy, czy wprowadzacie stworzone rodziny do gotowych?
 
Ja praktycznie zawsze buduję domy od podstaw (gotowców użyłam chyba przy jednej albo dwóch rodzinach). Co prawda zazwyczaj są to dość proste bryły i stawiam bardziej na funkcjonalność niż wygląd, chyba, że znajdę jakiś ciekawy projekt realnego domu w internecie, wtedy staram się go odwzorować w grze.

ryjek 19.02.2014 17:06

Odp: Budujecie wlasne domy, czy wprowadzacie stworzone rodziny do gotowych?
 
Nigdy nie kupowałem gotowych, nie licząc apartamentów w wieżowcach, które i tak przemeblowywałem. Dla mnie największą radość i sens tej gry to właśnie budowanie domów ;) I tak było zawsze. Od czasów pierwszej części, przez drugą i w trzeciej.

Tenebris 22.02.2014 09:11

Odp: Budujecie wlasne domy, czy wprowadzacie stworzone rodziny do gotowych?
 
Nie przepadałam za budowaniem w "The Sims 2", więc ta niechęć przeniosła mi się również na TS3.

Oliweczka12 19.03.2014 14:22

Odp: Budujecie wlasne domy, czy wprowadzacie stworzone rodziny do gotowych?
 
ja wolę wszystko budować od podstaw, to mnie naprawdę relaksuje:)
żałuję, że inne czynności nie są tak rozbudowane. Chciałabym w przyszłości móc bardziej np. pogotować, aby takie czynności z życia codziennego były bardziej rozbudowane.
pozdrawiam!

Daisy 08.04.2014 09:39

Odp: Budujecie wlasne domy, czy wprowadzacie stworzone rodziny do gotowych?
 
Zazwczaj buduje swoje domy, i tak też zagłosowałam. Nie są to może skomplikowane konstrukcje ale mi się podobają. Czasami gdy mam ochotę buduję jakiś "ambitniejszy" dom, ale zawsze stawiam na funkcjonalność i możliwość wygodnego grania.

Sheil 15.04.2014 20:10

Odp: Budujecie wlasne domy, czy wprowadzacie stworzone rodziny do gotowych?
 
Uwielbiam budować własne domy, mimo tego że nie idzie mi to jakoś bardzo dobrze i zajmuje strasznie dużo czasu. Mimo tego, mam taką ogromną radochę jak skończę, że od razu chwalę się wszystkim którzy się nawiną :D Baardzo rzadko zdarza się żebym kupiła gotowiec, chyba, że po to, aby go przebudować lub wyburzyć i zrobić po swojemu :D

Sadystka 20.04.2014 14:40

Odp: Budujecie wlasne domy, czy wprowadzacie stworzone rodziny do gotowych?
 
Wolę korzystać z gotowców. Moje własne wnętrza zawsze wchodzą za duże.

Luna 27.09.2014 22:21

Odp: Budujecie wlasne domy, czy wprowadzacie stworzone rodziny do gotowych?
 
Kupuję gotowy dom i zmieniam meble:D

Jenny92 29.09.2014 08:26

Odp: Budujecie wlasne domy, czy wprowadzacie stworzone rodziny do gotowych?
 
Ja też kocham budować własne domki;] mmm bawię się w małego projektanta;] oczywiście najgorsze jest to że muszę pomóc sobie kodami na kasiorkę;] dbam o każdy szczegół : dopasowany ogród, czujniki przeciwpożarowe itp;] ale co do gotowców to dobra sprawa:p zawsze można wiele się nauczyć i ściągnać kilka pomysłów na budowlę;]

wercia0921 13.11.2014 19:58

Odp: Budujecie wlasne domy, czy wprowadzacie stworzone rodziny do gotowych?
 
Zależy czy mi się chce, czy może też nie... :rolleyes:

Weraxera 11.12.2014 17:22

Odp: Budujecie wlasne domy, czy wprowadzacie stworzone rodziny do gotowych?
 
Ja zawsze wprowadzam do gotowych, a potem przebudowywuję.

Nyu Nyu Nyuu 23.05.2015 13:57

Odp: Budujecie wlasne domy, czy wprowadzacie stworzone rodziny do gotowych?
 
na początku wprowadzam do malego i dekoruje go wg. swoich upodoban. potem rozbudowuje, a jesli juz nie ma miejsca to zwykle wiekszy buduje sama i wprowadzam tam rodzinke.

Nusso 24.05.2015 19:04

Odp: Budujecie wlasne domy, czy wprowadzacie stworzone rodziny do gotowych?
 
Zazwyczaj wybieram i później go rozbudowuje. W trójce budowanie jakoś specjalnie mi nie wychodzi.

Nina14! 24.05.2015 19:55

Odp: Budujecie wlasne domy, czy wprowadzacie stworzone rodziny do gotowych?
 
Ja zawsze buduję domy dla swoich Simów,
Zawsze sprawia mi to przyjemność i czasami dodaje silnej weny twórczej (co kończy się namazaniem czegoś na kartce lub seryjnym budowaniem domków).
Mimo że w TS3 by wymyśleć coś co ma ręce i nogi nie jest zbyt proste,to zawsze po godzinie (czasami i mniej) udaje mi się coś wybudować.
Lubię też ekseprymentować z budowaniem domków na wyspach,zamków,futurystycznych willi czy wielkich domów z ogrodami :)
tak więc głosuję na opcję numer 1

Piwusia 24.05.2015 21:00

Odp: Budujecie wlasne domy, czy wprowadzacie stworzone rodziny do gotowych?
 
Wprowadzam rodzinki do gotowców, które z czasem rozbudowuję. Samą konstrukcję zmieniam w niewielkim stopniu, bo nie jestem dobra w budowaniu. Wolę meblować - niestety w trójce wolno wczytują się tekstury, zwłaszcza gdy używa się narzędzia "stwórz styl". Prędzej już bawię się w budowanie w dwójce, ale moje budynki mają kształt kwadratów, czasem nawet zapominam położyć fundamentów. Wolę kierować Simami, niż budować.

Nightingale 11.09.2016 22:34

Odp: Budujecie wlasne domy, czy wprowadzacie stworzone rodziny do gotowych?
 
Wszystkie domy, które buduję okazują się za duże i potem są strasznie puste :/ Wolę wprowadzać simów do gotowców, które potem ewentualnie przemeblowuję.

Collina 15.09.2016 20:47

Odp: Budujecie wlasne domy, czy wprowadzacie stworzone rodziny do gotowych?
 
Buu, nigdy nie lubiłam budować domów, zawsze brałam gotowce, dopiero z czasem je przerabiałam, kiedy rodzina się powiększała, miała więcej pieniędzy to pojawiały się dodatkowe pokoje, ozdoby, a jeżeli było miejsce na parceli to nawet nie były tak chaotyczne i miały korytarze (bo w 90% przypadków ich nie robię i zdarzało się, że na przykład do łazienki dało się wejść tylko przez pokój dziecka). Czasem nawet fajnie mi się w to bawi ale żebym sama miała budować to nieee. A jeżeli już muszę na pustej coś zrobić to buduję z gotowych pokoi i je zmieniam. Szczyt lenistwa ale coś mnie nie ciągnie do tego budowania po prostu. Od zawsze w simsach wolałam po prostu grać. Jedyny przypadek w którym budowanie mnie nie odstrasza a potrafi zaciekawić to robienie realnych budowli czy planu lub całego domu do kręcenia filmu.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:13.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023