TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   Forum i Scena The Sims (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Skin Sims Modern - pytania, błędy, propozycje (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=67838)

Caesum 24.01.2015 11:41

Skin Sims Modern - pytania, błędy, propozycje
 
Dziwi mnie, że dopiero teraz o tym pomyślałem. xD Ale przydałby się oddzielny temat, żeby można było omawiać wszelkie sprawy związane z nowym skinem forum. Jeżeli macie jakieś problemy z nowym skinem, np. brakuje jakiś ikonek albo coś źle się wyświetla - piszcie tutaj. Do tego jeśli macie jakieś propozycje co zmienić, poprawić to też piszcie tutaj. :)

Skin Sims Modern jest autorstwa naszego community, buttony i ikony to zlepek domyślnych z vbulletin, M2-Stil i vBSkins.com i moje własne przeróbki. Kryształki w logo są autorstwa Meryam, kontrowersyjnej kaczuszki i Charionette. Grafika logo autorstwa kontrowersyjnej kaczuszki. Kryształki w tematach są autorstwa kontrowersyjnej kaczuszki.

Ikony zostają wprowadzone okres jednego miesiąca, jeśli nie będzie problemow - zostają, jeśli będą, przywrócę poprzednie.

Odnośnie ikon przycisków z serii "edytuj post", osobiście nie jestem do końca z nich zadowolony, więc jeśli ktoś chce, to może zarzucić własnymi propozycjami ich zmiany. Poniżej wstawiam link do paczki, w której znajdują się obecne buttony.
https://app.box.com/s/av25ma3y36aj43vceqtd13tu32wgwkvx

A teraz - wypowiadajcie się, co zmienić, co poprawić, co zostawić, etc. :)

Słodki Pan Ciastek 24.01.2015 12:15

Odp: Skin Sims Modern - pytania, błędy, propozycje
 
Nie wiem jak innym, ale mi się nie podobają nowe ikony typu: edit, post reply, Qoute itp. itd.
Kiedyś wyglądało to ładniej i było bardziej widoczne :) Na ten moment wszystko ode mnie bo wszystko inne mi się podoba :)

Hebe 24.01.2015 12:38

Odp: Skin Sims Modern - pytania, błędy, propozycje
 
Wg mnie te ikony wyglądają ciężko i można by je zmniejszyć.
+ Mam problem z przewijaniem paska na komórce, wygląda to tak. Może dałoby radę coś z tym zrobić?

Paździoch Menda Złośliwa 24.01.2015 14:13

Odp: Skin Sims Modern - pytania, błędy, propozycje
 
gorące tematy zmieniłabym jednak na czerwony albo zielony, bo czarne są trochę mało czytelne. Ale podobają mi się migające działy, w których są nowe posty :D

ikonki w okolicach postów są ok, podejrzewam, że to kwestia przyzwyczajenia

Shiver 24.01.2015 17:20

Odp: Skin Sims Modern - pytania, błędy, propozycje
 
A mnie w sumie te migające działy trochę przeszkadzają bo jak chcę szybko sobie forum przelecieć i sprawdzić czy jest coś nowego to potem w sumie i tak nie wiem bo wydaje się wszystko białe :|

Meryam 24.01.2015 18:29

Odp: Skin Sims Modern - pytania, błędy, propozycje
 
Cytat:

Napisał Shiver (Post 1846233)
A mnie w sumie te migające działy trochę przeszkadzają bo jak chcę szybko sobie forum przelecieć i sprawdzić czy jest coś nowego to potem w sumie i tak nie wiem bo wydaje się wszystko białe :|


O to, to to! Nie lepiej byłoby wrócić do starego systemu, gdy ikonki się tylko podświetlały (czy tu przyciemniały), ale niekoniecznie z animacją? ;)

@down: mogę zrobić, ale dopiero za jakiś tydzień, bo teraz nie ma mnie w Polsce ;)

Caesum 24.01.2015 18:57

Odp: Skin Sims Modern - pytania, błędy, propozycje
 
Mi też animacja do końca nie pasowała, więc podmieniłem pliki na photobucket. Za jakiś czas powinny się pojawić nowe ikonki. :) Rozmiaru nie zmieniałem, ale trochę zmieniłem ich kolory. Obecnie w tematach szary oznacza stary temat, niebieski nowe posty, a żółty "gorący" temat.

Logo pojawia się tak również u mnie w komórce i wydaje mi się, że jest to raczej efekt kiepskiej obsługi HTML5 w przeglądarce. Musiałbym zmienić HTML5 na javascript, a to by wymagało napisania od nowa kodu. Choć może kiedyś się skuszę, bo wtedy będzie działać logo również z przeglądarkami Internet Explorer. ;)

Przyciski "quote" zmienię jak tylko znajdę jakąś porządną alternatywę. Ale niestety trudno z tym, a grafik ze mnie kiepski, by zrobić nowe.

@up: byłoby świetnie. :D Coś w miarę prostego, pasującego do minimalistycznego stylu forum, koloru białego lub niebieskiego. Czcionka Calibri może. O czas się nie martw, i tak trzeba zaczekać najpierw miesiąc by zobaczyć, czy transfer photobucket wystarczy by umieścić tam ikony. W innym razie ikony zostaną usunięte i wrócimy do poprzednich.

LepkiePaluszki23 27.01.2015 08:39

Odp: Skin Sims Modern - pytania, błędy, propozycje
 
Coś się chyba stało? Chodzi mi o te niewyświetlające się coś z photobucketu :/
http://i.imgur.com/SVPT21A.png

Caesum 04.02.2015 17:55

Odp: Skin Sims Modern - pytania, błędy, propozycje
 
Naprawione. :) W przypadku blogów może być dużo takich braków, bo musiałem użyć starszej wersji by dodać obrazki.

EDIT: Na forum zostały zmienione ikonki for na kryształki - dzieło kontrowersyjnej kaczuszki! :)

Liv 04.02.2015 18:27

Odp: Skin Sims Modern - pytania, błędy, propozycje
 
KK, te kryształki są prześliczne! :wub:
Tylko kolorystyka trochę myląca - moim zdaniem dla "gorących tematów z nowymi postami" ikonka powinna być po prostu bardziej intensywnie zielona ;)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:39.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023