TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 3: Rozszerzenia (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=523)
-   -   Mumie (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=53002)

MacieK 26.11.2009 20:42

Mumie
 
Hej, spotkaliście już mumię ? :D
Ja owszem ale szczerze, to gdzie jest to śmiertelne zagrożenie ? Moja Simka była w grobowcu i doszła do komnaty z sarkofagiem z którego wyszła mumia. Ona nawet nie zwróciła uwagi na niezmarłego króla ! Poza tym mumia ta była tak blisko Simki i nie weszła z nią w interakcję, tylko szła powoli. Zabrałem całe złoto a Simka odwróciła się i nawet nie biegnąc po prostu wyszła. :D Haha. Pan mumia zaś szedł jak żółw za nią ale gdy był w połowie komnaty to Simka już przy wyjściu z piramidy. Wow, bardzo groźne te mumie :D
Ale może ktoś mnie ostrzeże i opisze swoją nieprzyjemną przygodę z tym nowym stworzeniem ? :D

nmin 26.11.2009 20:48

Odp: Mumie
 
Moją Simkę mumie nieraz pobiły, nigdy jeszcze nie udało jej się wygrać, i czasem potem mdlała i miała negatywny nastrójnik strachu, mimo, że jest śmiałkiem i poszukiwaczką przygód.

W zdjęciach z gry dodawałam chyba scenę bójki :D

Wampirencja 26.11.2009 21:05

Odp: Mumie
 
Oj, ja za pierwszym razem dostałam Klątwę Mumii [?? no, w kazdym razie klątwę] na 40 dni, co się mogło skończyć śmiercią. Nawet chciałam się pobawić w odczarowywanie, ale przy okazji poprawiania nastroju kodem skasowałam i to.

U mnie mumie się bardzo powoli kierują w stronę sima zawsze i wdają się z nim w bójkę. Ostatnio mój sim zaczął wygrywać ;)


JEŻELI ZBIERESZ 5 FRAGMENTÓ SAKROFAGU to masz szansę aby mieć mumię w domu :D Klikasz "Zrekonstruuj" i masz szansę że jak zajrzysz do środka to ci się ona przyłączy do rodziny.

Ilona 26.11.2009 21:07

Odp: Mumie
 
a najlepsze w tym wszystkim jest to,ze więcej mumii można spotkać we Francji niż w Egipcie,miałam przygodę,żeby zrobić mumii zdjęcie,obeszłam wszystkie grobowce i piramidy itp.,ale żadnej mumii nie spotkałam,wiec przygodę trzeba było anulować,za to we Francji moja simka została przeklęta przez mumie...

Searle 26.11.2009 21:08

Odp: Mumie
 
Moja simka dwa razy biła się z mumią.
Raz przegrała, ale mumia naszczęście nie rzuciła na nią klątwy.
Drugi raz wygrała i mumia zamieniła się w czarny popiół.

MacieK 26.11.2009 21:13

Odp: Mumie
 
Nieświadomy i głupi ma zatem zawsze szczęście :D Czyli Ja. Haha. No nieźle. To miałem na prawdę fart, że nic mi się nie stało. :D
Mumie są też we Francji ? Śmiesznie. Ale uważam, że powinny być tylko w Egipcie. Francja i Chiny powinny mieć swoje własne lokalne potwory :D No ale dobra i mumia. Hehe :D

nmin 26.11.2009 22:11

Odp: Mumie
 
We Francji i Chinach widywałam sarkofagi, ale mumii żadnej. Jak działa Klątwa Mumii? Zły nastrójnik przez czterdzieści dni czy co? O jaaa, ja nie chcę :D

Wampirencja 26.11.2009 22:53

Odp: Mumie
 
No jest -40 do nastroju albo może i nawet więcej. Sim się boi o własne życie i podobno jeżeli się nie uzyska przebaczenia od Sfinksa sim umiera.

Jakiś użytkownik pisał że Sim "dziwnie widział", ale co to znaczy - nie wiem. Chciałabym być przeklęta znowu przez mumię ale coś mnie już nie chcą...


A w Chinach jest nawet specjalna przygoda gdzie musisz pokonać mumię złego władcy ;) Tak, wychodzi z sarkofagu egipskiego...

qwiatuszek 27.11.2009 13:16

Odp: Mumie
 
Moja Simka za każdym razem gdy weszła do jakiegoś grobowca i była mumia to napadała na moją simkę :) Jeszcze nie miała klątwy mumii ;)

Chloé 27.11.2009 14:01

Odp: Mumie
 
Moja simka natknęła się na dwie mumie na raz w jednym pomieszczeniu (w największej piramidzie) ataki nie dochodzą do skutku bo w plecaku jest przekąska mumii. Mumia ją bierze i wraca do sarkofagu.
A teraz mam jedną w domu, niestety nie da się odesłać gościa, już zostaje na dobre.
Ciekawe jakby wyglądała walka dwóch mumii i czy egipska zaatakowałaby
moją :D
Dodałam foto do galerii.

A z tą klątwą to nie jest tak że sim staje się mumią a nie umiera?

Cytat:

Simowie także moga stawać się mumiami, ze wszystkimi tego konsekwencjami, zarówno dobrymi jak i złymi. Wypatruj reliktów i specjalnych sarkofagów, w ktorych trzeba je ułożyć


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:37.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023