TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 3: Rozszerzenia (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=523)
-   -   TS3 WP kupujesz/nie kupujesz?? (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=52871)

Emallie 17.11.2009 14:22

TS3 WP kupujesz/nie kupujesz??
 
Jak w temacie . Macie napisać czy kupicie grę the sims 3 Wymarzone podróże czy nie. I dlaczego ??
Ja kupię :) Zawsze to jakieś urozmaicenie gry.

Pozdrawiam:Emilci@

Gio 17.11.2009 15:21

Odp: TS3 WP kupujesz/nie kupujesz??
 
A ja nie. Myślę, że to pieniądze wyrzucone w błoto. Może nie ocenia się gry po okładce i kilku zdjęciach, ale już czuję, że jest to przereklamowane coś. lepiej by sie wzięli za kontynuowanie dwójki, bo póki co jest to ich najlepszy produkt.
Podstawę kupiłem z ciekawości i teraz wiem, że nie popełnię jeszcze raz tego samego błędu.

btw. mogłaś zrobić sondę.

Searle 17.11.2009 15:28

Odp: TS3 WP kupujesz/nie kupujesz??
 
Jeszcze za wcześnie by to stwierdzić. Czekam na jakieś recenzje lub wrażenia osób, które będą mieć ten dodatek.
Wiem tylko, że kiedyś się w niego zaopatrzę, by sama się przekonać, ale na razie, jakoś mnie do niego nie ciągnie.

agnieszka130187 17.11.2009 15:46

Odp: TS3 WP kupujesz/nie kupujesz??
 
Ja wczoraj kupiłam i właśnie instaluję. Po poczytaniu książeczki i obejrzeniu obrazków mi się podoba, ale czy nie będzie przereklamowana okaże się później.

magda1984 17.11.2009 15:54

Odp: TS3 WP kupujesz/nie kupujesz??
 
Mam :) wrażenia wpisze jutro :D chwile pogram bo jutro do pracy na 6 :D

aluminium. 17.11.2009 16:31

Odp: TS3 WP kupujesz/nie kupujesz??
 
Nie kupuję. Reklamy nie pokazują nic, co by mnie ciekawiło. Po za tym podróże są w TS2 i wydaje mi sie, że nie opłaca się kupować.

nmin 17.11.2009 20:33

Odp: TS3 WP kupujesz/nie kupujesz??
 
Cytat:

Napisał Searle (Post 1154140)
Wiem tylko, że kiedyś się w niego zaopatrzę, by sama się przekonać, ale na razie, jakoś mnie do niego nie ciągnie.

Podpisuję się obiema rękoma ;) Chwilowo nie mogę wydać lekką ręką 79,90, ale ostatecznie i tak na pewno kupię, tak, jak kupiłam wszystko do dwójki, niezależnie od opinii (i dobrze, bo CW miał opinie kiepskie, a go lubię). Może gdyby była to inna tematyka, bardziej bym się postarała, żeby go mieć, ale wakacje średnio mnie ciągną, chociaż nie przeczę, po fajnych screenach czy opiniach może się skuszę.

brzos 18.11.2009 09:50

Odp: TS3 WP kupujesz/nie kupujesz??
 
jesli beda takie jak bon voyage w dwojce, to dziekuje

Analisse 18.11.2009 10:13

Odp: TS3 WP kupujesz/nie kupujesz??
 
Ja z chęcią kupie, ale najpierw kase musze uzbierać, albo namówić babcie żeby dała mi pod choinke :P
ale kiedyś napewno bede miała dodatek.

Nieidealna 18.11.2009 14:35

Odp: TS3 WP kupujesz/nie kupujesz??
 
Ja raczej będę miała ten dodatek, ale najpierw raczej posłucham opinii innych osób. Patrzyłam na opisy i zdjęcia zamieszczone w Internecie, i myślę, że mi sie spodoba ;)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:12.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023