TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 1: Uwagi na temat gry (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=10)
-   -   TheSims i jej popularność (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=1)

pushek 31.05.2002 13:19

Hmm.... Myśle, że wszyscy zauważyli.. Jak ktoś sobie kupuje komputer i nigdy nie miał z nim doczynienia to pierwszą jego grą jest TheSims. Napaża w nią dziń i noc... [Tak było w przypadku mojegich dwoch kolegów i jednej koleżanki] Nie wychodzili z domu.. np. jak proponowałem dla qmpla wypad na jakis basen czy cos. To stanowczo odmawiał. Czasami próbował wymowek typu, ze nie moze czy cos.. Za dobrze go znam zebym w to uwierzyl :) Poprostu wolal gracw thesims... Ale czy to nie przesada? Rozumiem pograc czasami dla rozrywki, ale zeby to robic nalogowo? Hmmm mysle, ze komputer to taki sam nalog [jak ktos jest uzalezniony] jak picie/palenie czy nawet ćpanie.... Do czego prowadzi takie "życie" uzależnionego? Sam sie zastanawiam czy nie gram czasami za dużo w daną gierkę.... Nie wiem co wy myślicie o "uzaleznieniu" od thesims... mam nadzieje ze sie wypowiecie na ten temat........

Etuś 31.05.2002 13:33

A ja sie pochwale ze miałem The sims zanim miałem komputer:) Pożyczyłem płyte wcześniej. Według mnie to nic dziwnego ze tyle osób interesuje się tą grą. Ta gra to poprostu Kult.
P.S wole dodatki niz The sims 2 bo wtedy bedzie taniej:P

pushek 31.05.2002 13:48

Nie wiem... być może wyjdzie TheSims2 i kolejna seria dodatkow... kto wie..... Ja przyznam nie mialem thesims jako pierwszej gry poniewaz jeszcze wtedy nie bylo thesims :P

Marina 31.05.2002 14:03

The Sims to taki jakby nałóg,który z czasem przechodzi.Tak było w przypadku moim i mojej przyjaciółki.Na początku grałam 5 godz.dziennie jak nie więcej ,ale byłam w zerówce albo pierwszej klasie więc nic innego nie miałam na głowie :D Potem z czasem grałam trzy godziny,dwie,niedawno po godzinie,a teraz jak gram w the sims to góra pół godziny...Czasem dobrze zrobić sobie taką przerwę :)

pushek 31.05.2002 14:08

no 5 godzin to jeszcze malo kiedys potrafilem caly dzien grac w q3arena ale juz mi przeszlo i wogole nie gram :) Hmmm a w simsy gram jak pada deszcz i jak musze sprawdzic jakies moje dodatki :) Taka jest prawda poza stronka nie ma zbytnio czasu przy komputerze ale ja to lubie :) [/i]

Etuś 31.05.2002 14:10

Ja mam swoją rodzinke co grają dziennie ja wiem tak 13 godzin... Od chyba 9 do 11 wieczorem:) A ja szczerze mówiąc to w the sims od dwóch miesięcy nie grywam bo przez mojego windowsa mam tylko normalne The sims a nie lubie za bardzo dodatków z intenrtu.

pushek 31.05.2002 14:19


Etuś 31.05.2002 14:23

Ja mam gg włączone ale mnie nie ma. Tylko ostatnio jestem w necie gdzies godzin a normalnie jak ejst ciepło to 3-4.

pushek 01.06.2002 09:59

i tak ci nie uwierze..... :)

Etuś 01.06.2002 14:28

E..... no dobra możesz przesadziłem z tym 3-4 moze ekhm 11-15?:)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:42.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023