TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 2: Uwagi na temat gry (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=17)
-   -   The Sims 2 Biznes!? (Następny dodatek) (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=22855)

Kati_Simka 25.09.2005 09:25

The Sims 2 Biznes!? (Następny dodatek)
 
Umieszczajcie tu wszystko co wiecie na temat TS2:Biznes. Niewiem, czy o dokładnie taki tytuł, ale powinniście wiedziec o co mi chodzi.

Ja wiem narazie tylko, że ma być w zimę 2006r.
A wy???? Proszę o wiadomości

-------------------------------
Edit:
Temat zostal przyklejony.
Podobnie jak bylo z dodatkiem "The Sims 2 Nocne zycie" - wpisujcie wszystkie informacje dotyczace nadchodzacego dodatku "The sims 2 Biznes".
Posty, ktore nic nie wnosza do tematu beda kasowane.

Rendy 25.09.2005 09:28

Cytat:

Napisał Kati_Simka
Umieszczajcie tu wszystko co wiecie na temat TS2:Biznes. Niewiem, czy o dokładnie taki tytuł, ale powinniście wiedziec o co mi chodzi.

Ja wiem narazie tylko, że ma być w zimę 2006r. A wy???? Proszę o wiadomości

Ja wiem tyle że będzie np.laptop i chyba drukarka:)mało wiem ale tyle tylko wiem

Cocco 25.09.2005 09:34

Słyszałam że będzie można mieć np. sklep zoologiczny.

Nindë 25.09.2005 09:36

Ja wiem, że bizensu nie kupię..nie kręci mnie to i zresztą mój komp już zwariuje.. :|

sasha fierce 25.09.2005 09:41

Ja słyszałam, ze będzie można mieć swoją własną firmę, restauracje itp. Będzie to odzielna parcela.

kitka 25.09.2005 09:47

Będzie można zatrudniać pracowników, zwalniać tych gorszych, budować własną firmę, kreować jej image, załatwiać biznesowe sprawy... Ach, ten biznes... Będziemy mogli być szefem, pracownikiem - sekretarką... Będzie bardzo dużo opcji i wszystko będzie postawione na pracę. I NARESZCIE będziemy widzieć, jak sim pracuje... Na czas pracy wyjeżdża na parcelę prosto do swojej firmy. Oczywiście, najpierw trzeba będzie wybrać miejsce, gdzie ta firma ma się znajdować na zupełnie nowej parceli. Dojdzie dużo gadżetów potrzebnych do firmy - laptop i nowy, biznesowy styl mebli. Tyle wiem.
Niestety, jeszcze nie będzie widać dziecka w szkole, może w następnym dodatku... The Sims 2: Szkoła?

Kati_Simka 25.09.2005 10:21

WoW!!! Czyli całkiem nieźle się zapowiada. Przypominam że zdjęcia te ż można wklejać, ale pewnie dopiero Maxis zaczyna robić gre więc pewnie jescze pare miesiecy nie bedzie zdjęć...
Nie wiem jak dać artworka. A mam jednego!!!!

Daję wam tekscik:
Dopiero co ukazało się "Nocne Życie", a już szykuje się następne rozszerzenie gry. Amerykański emigrant mieszkąjcy w Szwajcarii, który otrzymał wcześniej kopię gry, był na tyle uprzejmy, że pokazał nam reklamę biznesowego dodatku. Tytuł wynikający z treści reklamy gry, można przetłumaczyć na "The Sims 2: Open for business", czyli "The Sims 2: Otwarci dla biznesu". Artworki zamieszczone na reklamie wskazują, że w grze będzie można rzeczywiście otworzyć i zarządzać własną firmą. "The Sims 2: Open for business" będzie wypuszczony na przyszły rok. Panowie z Maxis nie podali jeszcze bliższej daty, gdyż całkiem niedawno rozpoczęli prace nad dodatkiem. My jedynie możemy się domyślać, że gdzieś w okolicach Maja 2006 nowy dodatek będzie już w naszych sklepach. Puki co, cieszmy się Nocnym Życiem
by: Simsomaniak Center

madziaq 25.09.2005 10:39

ja slyszalam ze dojdzie opcja napij sie piwa i ze bedzie mozna prowadzic sklep monopolowy :P

nossace 01.10.2005 11:25

NIe ma co się za bardzo nastawiać na TS2Biznes ponieważ z tego co jest napisane z tyłu w instrukcji NŻ to wyjdzie dopiero zimą 2006 roku *-*

Adi 01.10.2005 12:08

ale zima to tez styczeń i luty, a nie grudzień :D


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:48.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023