TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 4: Problemy z grą (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=481)
-   -   Pytania i odpowiedzi (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=67258)

Lubie 04.09.2014 15:43

Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów
 
Cytat:

Napisał ajkus (Post 1831089)
Dziękuje, a powiedź mi jeszcze jak zrobić by simowie się nie starzeli? :)

Opcje gry>Rozgrywka>Automatyczne Starzenie Simów ("grani" simowie)>Nie :)

Levkoni 04.09.2014 15:46

Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów
 
Niech mi ktoś powie, co z pożarami? Z tego co widziałem na youtube nie można wezwać strażaków, ale alarmy przeciwpożarowe są. Czy po prostu strażak przychodzi sam czy sim musi gasić pożar własnoręcznie?

CzekoladowaZłośnica 04.09.2014 15:49

Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów
 
Cytat:

Napisał Absolem (Post 1831093)
Niech mi ktoś powie, co z pożarami? Z tego co widziałem na youtube nie można wezwać strażaków, ale alarmy przeciwpożarowe są. Czy po prostu strażak przychodzi sam czy sim musi gasić pożar własnoręcznie?

Ja miałam pożar i simka zaczęła się palić. Jej facet wybiegł z domu po czym zaczął wyć alarm i on przybiegł i go ugasił. Żaden strażak się nie pojawił.

Levkoni 04.09.2014 15:54

Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów
 
Ehhh to kijowo : P

boisz_sie_aes 04.09.2014 16:01

Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów
 
Cytat:

Napisał CzekoladowaZłośnica (Post 1831088)
A mi pomimo wielkiego strachu, że na moim lapku gra nie odpali nastąpiło wielkie zdziwienie, bo.. działa i to na najwyższych ustawieniach :), ale.. No właśnie to "ALE". Szczerze mówiąc byłam taką optymistką co do tej gry, a tu.. TAKIE ROZCZAROWANIE. Tak jak już inni pisali z trybu życia non stop wywala i ta pożal się Boże cenzura na cały dom, gdy każdy sim skorzysta z toalety/prysznica. No dajcie spokój. I gdzie jest niby ten automatyczny zapis gry co ponoć miał być? Nie ma.


Proponuję kupno oryginału, a tymczasem zmień nazwę pliku .par na nazwę identyczną z plikiem launchera.

Bo błąd z cenzurą został naprawiony w patchu, stałe crashe i cenzura wysypująca się na całą scenę (tj dom, plac, rośliny etc) to już specyficzny błąd cracka. (nie ładuje mapy .PAR)

ajkus 04.09.2014 16:08

Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów
 
Liv - dziękuje bardzo! :)

Pomysłowo zrobione. Żeby coś mieć to trzeba na to zapracować. :)

kavoweciastko 04.09.2014 16:10

Odp: Pytania i odpowiedzi
 
Spełniam. Ba, mam lepsze niż minimalne wymagania.

ZbyTix 04.09.2014 16:47

Odp: Pytania i odpowiedzi
 
Cytat:

Napisał kavoweciastko (Post 1831081)
W takim razie: czy ktoś coś poradzi na non stop crashującą się grę? Bo jedyne co moge robić to stać na dworze i patrzeć się w niebo. Jest rozwiązanie tego problemu jakieś? Czy trzeba czekać na patche?

Możesz podać bardziej "szczegółową" konfigurację PC? Czytałem sporo odnośnie tych crashy, iż sam byłem zdziwiony sytuacją, ale jednak żaden problem z - grafiką, płynnością, crashem nie występuje.

AMD Radeon HD 6670 2GB DX11.1 (catalyst 14.7 rc3)
AMD Phenom x3 2.31 GHz
4GB Ram
Windows 7 x64

Oczywiście na tej konfiguracji gra działa jak najbardziej ok.

Lubie 04.09.2014 16:55

Odp: Pytania i odpowiedzi
 
Cytat:

Napisał Pink Panther (Post 1831080)
W sumie fajnie, że ten temat już się pojawił :D

Skąd wziąć tort ślubny? Muszę go najpierw upiec w domu i zabrać ze sobą, czy jak? :|

Po upieczeniu ciasta jest dostępna opcja "dodaj figurki ślubne" więc chyba tak, trzeba go zrobić samemu. :)

Coreneczka 04.09.2014 17:17

Odp: Pytania i odpowiedzi
 
Jak wyhodować krowokwiat? :)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:21.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023