TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 2: Problemy z grą (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=49)
-   -   The Sims 2: Na Studiach - Masz pytanie - zadaj je tu (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=18513)

nossace 14.03.2005 15:56

Cytat:

Napisał Anka*
ja mam pytanie jak zrobić bitwe na poduszki??

Klikasz jednym simem na drugiego sima i "Zabawiaj" albo cos innego i Bitwa na Poduszki!

taga91 14.03.2005 17:51

Nie wchodza mi TS2 Na Studiach !! Pomocy !!
 
Mam okropny problem ... Kupiłam sobie The Sims 2 Na Studiach i te simy mi nie wchodza !! Zainstalowałam normalnie od początku Sims 2 a potem Sims 2 Na Studiach i gra nie chodzi !! Gdy ją właczam pokazuje sie komunikat o jakiejs mapieci ktore nie moze byc read czy cos takiego ... Ja juz naprawde nie wiem co zrobic .... Błagam niech ktos mi pomoże !! Help

Eveline 14.03.2005 18:04

Cytat:

Napisał taga91
Mam okropny problem ... Kupiłam sobie The Sims 2 Na Studiach i te simy mi nie wchodza !! Zainstalowałam normalnie od początku Sims 2 a potem Sims 2 Na Studiach i gra nie chodzi !! Gdy ją właczam pokazuje sie komunikat o jakiejs mapieci ktore nie moze byc read czy cos takiego ... Ja juz naprawde nie wiem co zrobic .... Błagam niech ktos mi pomoże !! Help

Mi wyskakiwał ten komunikat kiedy miałam za mało RAMu. Po dokupieniu wszystko chodzi dobrze. Ile masz? Może u Ciebie też w tym tkwi problem?

Toxic 14.03.2005 19:50

Jak się dostać do tajnego stowarzyszenia ?? Ja zrobiłem tak najpierw zdobyłem 3 przyjaciól z stowarzyszenia potem wstąpiłem do bractwa zwykłego . Potem zdobyłem jeszcze jednego przyjaciela z tajnego stowarzyszenia i nic nie się nie stało :( nie przyjechała limuzyna i mnie nie wzięła do siedziby bractwa . Co mam zrobić by się dostać ??

Mateusz22 15.03.2005 06:23

Jezeli moja simka ju skonczyla studia to moze wrucic do Miłowa ?

Mesmerize 15.03.2005 06:30

Cytat:

Napisał Mateusz22
Jezeli moja simka ju skonczyla studia to moze wrucic do Miłowa ?

tak, po skonczeniu studiow sim jest jeszcze na miasteczku 72h. moze w tym czasie urzadzic ipreze na zakonczenie studiow, albo zwyczajnie wziac za telefon i zadzwonic, powinna byc opcja - powrot do okolicy, czy jakos tak. sim pojawi sie w skrzyni domow. mozesz go spowrotem dodac do rodziny, albo wprowadzic gdzie indziej ;)

dalva 15.03.2005 07:04

Cytat:

Napisał taga91
Mam okropny problem ... Kupiłam sobie The Sims 2 Na Studiach i te simy mi nie wchodza !! Zainstalowałam normalnie od początku Sims 2 a potem Sims 2 Na Studiach i gra nie chodzi !! Gdy ją właczam pokazuje sie komunikat o jakiejs mapieci ktore nie moze byc read czy cos takiego ... Ja juz naprawde nie wiem co zrobic .... Błagam niech ktos mi pomoże !! Help

Najprawdopododobniej zainstalowałaś NS w tym samym katalogu co Sims 2. Jeśli tak, to musisz je odinstalować i jeszcze raz wgrać. Muszą koniecznie być w osobnych katalogach instalowane. Wszystko zresztą napisane jest w instrukcji.

Jeśli nie to jest przyczyną to uaktualnij sterowniki do karty graficznej i zainstaluj nowy direct x. Powodzenia!

Nulka 15.03.2005 09:04

A czy gra sama wybiera ten inny katalog, czy się trzeba samemu trudzić. Bo ja zawsze korzystam z tych domyślnych...

nossace 15.03.2005 09:16

Cytat:

Napisał anulana
A czy gra sama wybiera ten inny katalog, czy się trzeba samemu trudzić. Bo ja zawsze korzystam z tych domyślnych...

Sama dobrze wybiera. Ale przeciez zawsze trzeba cos nagrzebac :P

Mateon 15.03.2005 09:21

Czy..
 
Czy można wstąpić do jakiejś kapeli lub zespołu? Jeśli tak to jak?


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:05.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023