TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 2: Problemy z grą (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=49)
-   -   The Sims 2 Ultimate Collections - problemy (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=67019)

felipe312 20.07.2014 16:01

The Sims 2 Ultimate Collections - problemy
 
pomożecie mi z instalacją CC, pobrałem plik sims2pack i nie chce się zainstalować, próbwałem tam jakimś installerem i też nie dało rady :c

Jest to temat zbiorczy. Możecie tutaj zamieszczać swoje problemy z TS2 UC

Archaical 25.07.2014 00:08

Odp: instalacja CC w ultimate collection
 
Mam ten sam problem.Prosiłabym kogoś o pomoc :/

Kasztanek 25.07.2014 04:50

Odp: instalacja CC w ultimate collection
 
Zacytuję sam siebie z innego tematu :)

Cytat:

Napisał Kasztanek
Jeśli masz mody w plikach o rozszerzeniu *.SIMS2PACK musisz je najpierw powiązać w Windowsie z PackageInstaller.exe (u mnie - D:\Origin\The Sims 2 Ultimate Collection\Fun with Pets\SP9\CSBin). Wersja z Origin (w przeciwieństwie do wersji "płytkowej") nie robi tego przy instalacji, trzeba to powiązać to ręcznie.

W Windows 8.1:
Klikasz dwa razy na plik SIMS2PACK -> Więcej opcji -> Użyj aplikacji dla wszystkich plików -> Wyszukaj inną aplikacje na tym komputerze -> wybierasz gdzie, masz zainstalowany PackageInstaller


W starszych Windowsach jest podobnie.

Anique 25.07.2014 10:08

The Sims 2 Ultimate Collections - problemy
 
Witam. Czy da się przenieść stare dane z the sims 2 do the sims 2 ultimate collection? Przekopiowałam już wszystkie pliki do folderu UC, ale żaden z nich nie pojawia się w grze. Mimo, iż pyta o zawartość zmodyfikowaną (została włączona) gra działa tylko i wyłącznie jak tuż po instalacji - żadnych rodzin, domów ani ściągniętych elementów, które przecież znajdują się w folderze.
Wie ktoś jak to z tym jest?

Tenebris 25.07.2014 11:47

Odp: Ultimate collection - stare dane z gry
 
Ale podmieniłaś foldery EA Games?

Anique 25.07.2014 11:54

Odp: Ultimate collection - stare dane z gry
 
U mnie jest to tak:
Dokumenty->EA GAMES->The sims 2
Dokumenty->EA GAMES->The sims 2 ultimate collection

Skopiowałam zawartość folderu the sims 2 i wkleiłam do folderu the sims 2 ultimate collection, a foldery których nazwy powtarzały się zostały scalone.

Liv 25.07.2014 12:03

Odp: Ultimate collection - stare dane z gry
 
Nieee, nie wolno scalać! Jeśli miałaś swoje otoczenie np. pod N003 i scaliłaś je z Weroną, to możesz mieć cyrk na kółkach, np. miastowych (dodatkowe pliki), których w życiu nie zobaczysz. Tak samo z domkami. Prawdopodobnie masz bałagan w plikach i po jakimś czasie otoczenie może zacząć wariować...
No chyba że otoczenie, w którym grałaś, masz pod innym numerem, a reszty nie ruszałaś - wtedy nic się złego nie stanie ;)

Anique 25.07.2014 12:11

Odp: Ultimate collection - stare dane z gry
 
W takim razie powinnam foldery typu Storytelling czy Downloads zastąpić w the sims 2 UC tymi z the sims 2, a w takich typu Neighbourhood pobawić się dłużej w zamienianie ich konretnych części? :P

Kopię oryginalnego folderu the sims 2 uc mam na pendrivie, więc wszystko da się jeszcze odkręcić ;)

Tenebris 25.07.2014 13:44

Odp: Ultimate collection - stare dane z gry
 
W nic nie musisz się bawić po prostu zamień foldery EA games to wszystko :).

FlyWithUs 25.07.2014 15:01

Problem z Pełną Kolekcją
 
Ściągnęłam pełną kolekcję z Origina, dorastałam na drugich Simsach, więc czemu nie, warto sobie tą grę odświeżyć ;) Problem pojawił się już przy pierwszym uruchomieniu. Wyskoczyło mi okienko, mówiące, że zaczyna brakować pamięci na dysku. No dobrze, tyle tylko, że na dysku C mam jeszcze 60gb wolnego miejsca, a na D prawie 50gb. Trudno mi uwierzyć, że ta wersja potrzebuje aż takiej ilości wolnego miejsca do uruchomienia o.o Chyba, że tak właśnie jest i dlatego zwracam się do was ;)
Za pierwszym razem kliknęłam na "tak". Gra uruchomiła się normalnie, z tym że nie miałam żadnych otoczeń, jedynie wybór, by zrobić takie samemu. No nic, włączyłam samouczek, gra scrashowała przy ładowaniu i wyskoczył już słynny error "Działanie aplikacji zostało zakłócone". Pytanie brzmi: jak to naprawić?


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:02.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023