TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims Videostory (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=153)
-   -   Senses (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=65182)

Malfurion 16.05.2013 11:21

Senses
 

Hej :D Ostatnimi czasy lece jak torpeda z nowymi produkcjami :D I o to przedstawiam wam moj najnowszy teledysk pt. Senses :D Mam nadzieje, ze sie wam spodoba :)

http://www.youtube.com/watch?v=N66Wa9I3fdI?hd=1

Sqiera 16.05.2013 12:29

Odp: Senses
 
Dobra, klip obejrzałam.
Bardzo spodobały mi się te nagłe przyspieszenia i spowolnienia.
Dodatkowo, fajny efekt szybkiego rozbierania :P Jakież to praktyczne xD :P

Nie jestem pewna czy dobrze odebrałam tą historię i tak się zastanawiam... czy ta książka to jest dar szczęścia czy jednak przekleństwo... temat na dłuższą rozkminę.
W każdym razie ogólnie oczywiście na plus.

No, a teraz coś co najbardziej mi się spodobało... Sim tańczący breakdance! No poległam :D
Bardzo dobre momenty tanecznych choreografii. Synchrony, płynne ruchy... elementy hiphopu, dancehallu...ech, co tu pisać. Wszystko idealnie dopasowane do muzyki.

A propos, ona też mi się spodobała... Kolejna z gatunku, którego nie słucham (bo pierwszą jest oczywiście Tuvan, którą ostatnio dosłownie katuję :P).

Mi, jako zwykłemu szaraczkowi się bardzo podobało :P
Wszystko gra ze sobą idealnie.
Gratuluję! :D

P.S. Czyżby Jack (jeśli dobrze rozpoznaję) dostał dodatkowy angaż? :P

Malfurion 17.05.2013 14:41

Odp: Senses
 
Cytat:

Napisał Sqiera (Post 1704929)
Dobra, klip obejrzałam.
Bardzo spodobały mi się te nagłe przyspieszenia i spowolnienia.
Dodatkowo, fajny efekt szybkiego rozbierania :P Jakież to praktyczne xD :P

I efektywne :D

Cytat:

Napisał Sqiera (Post 1704929)
A propos, ona też mi się spodobała... Kolejna z gatunku, którego nie słucham (bo pierwszą jest oczywiście Tuvan, którą ostatnio dosłownie katuję :P).

Odkrywasz dzieki mnie swoje nowe oblicze :P :D


Cytat:

Napisał Sqiera (Post 1704929)
P.S. Czyżby Jack (jeśli dobrze rozpoznaję) dostał dodatkowy angaż? :P

Panowie moze i sa do siebie podobni, ale powiedzmy sobie szczerze; Jack nie spedza tyle czasu na silowni :P :D

Dzieki za komcia :)

Mile 22.05.2013 17:21

Odp: Senses
 
Soto, jestem pod wielkim wrazeniem, nawet sie tego nie spodziewalam, ze mozna cos takiego zrobic w simach.
Opowiesc ciekawa i niezly przystojniak wyskoczyl z tej ksiazki. ha ha ha od razu wzial sie za ta sprzatajaca panienke :D albo to byla jej fantazja :D
Niezle zdemolowali kuchnie, ktora ona wczesniej tak pucowala, goraco bylo :D

Ale najbardziej, to ten taniec. To mistrzostwo swiata, w grze nie widzialam takiej choreografii, takich ruchow w tancu, wiec sadze, ze zrobiles to z roznych póz, jezeli sie myle to mnie popraw. Swietnie zgrane i idealnie pasuja do muzyki.
Calosc zlozona profesjonalnie, nie ma najmniejszego bledu. Gratulacje!

i pytanie na koniec dlaczego ten starszy gosc nie chcial babki w swoim wieku, ha ha ha mial nadzieje na mlodsza?

Jestes niezwyklym tworca, masz ogromny talent i fantazje.
Powinienes pomyslec o pracy w przemysle rozrywkowym. :)

Czekam na wiecej
pozdrowionka

Kosia 22.05.2013 21:12

Odp: Senses
 
Wow, zazwyczaj nie komentuje zadnych simowych historyjek, ale to jest cos czego jeszcze nigdzie wczesniej nie widzialam. Jestem pod duzym wrazeniem, jedyne co mnie zakulo w oczy (ze najwieksza uwage w simsach przykladam do wystroju wnetrz :P) to to, ze moim zdaniem teledysk traci troche, bo dom twojej simki w srodku wyglada jak jakas szopa :) Moze troche przesadzam, niemniej jednak - super! Z checia obejrze inne Twoje produkcje tego typu. :)

Liv 27.05.2013 10:28

Odp: Senses
 
Jej, no zacznę po swojemu - świetna muzyka :D
Teledysk niemniej intrygujący! Btw, po początkowych scenach spodziewałam się, że owa simka jest jakąś samotną nauczycielką, która ma dość swojego życia xD W roli pokojówki się jej nie spodziewałam, no ale wyszło ciekawie :)
Te choreograficzne "wtrącenia" były świetne, a ich wykonanie - po prostu cudo :) Oglądałam jak zahipnotyzowana!
A sam motyw "czarodziejskiej" (xD) książki - haha, nie wiem, skąd Ty wytrzasnąłeś taki pomysł, ale przynajmniej się pośmiałam :D Końcówka pod tym względem jest naprawdę wymowna :D

Dobra robota :)

Malfurion 27.05.2013 14:47

Odp: Senses
 
Cytat:

Napisał mile18 (Post 1708926)
ha ha ha od razu wzial sie za ta sprzatajaca panienke :D albo to byla jej fantazja :D
Niezle zdemolowali kuchnie, ktora ona wczesniej tak pucowala, goraco bylo :D

Haha, no bylo goraco i to doslownie xD

Cytat:

Napisał mile18 (Post 1708926)
i pytanie na koniec dlaczego ten starszy gosc nie chcial babki w swoim wieku, ha ha ha mial nadzieje na mlodsza?

Tutaj pozostawiam indywidualna interpretacja tegoz fragmentu. Moim zamyslem bylo zeby zakonczyc ta historie humorystycznym akcentem ;)

Cytat:

Napisał mile18 (Post 1708926)
Jestes niezwyklym tworca, masz ogromny talent i fantazje.
Powinienes pomyslec o pracy w przemysle rozrywkowym. :)

Kto wie... moze bedzie mi dane :P


Cytat:

Napisał Kosia (Post 1709057)
Jestem pod duzym wrazeniem, jedyne co mnie zakulo w oczy (ze najwieksza uwage w simsach przykladam do wystroju wnetrz :P) to to, ze moim zdaniem teledysk traci troche, bo dom twojej simki w srodku wyglada jak jakas szopa :)

Taki byl zamysl ;)


Cytat:

Napisał Liv (Post 1710746)
Jej, no zacznę po swojemu - świetna muzyka :D

Wiedzialem, ze ci sie spodoba :D

Cytat:

Napisał Liv (Post 1710746)
A sam motyw "czarodziejskiej" (xD) książki - haha, nie wiem, skąd Ty wytrzasnąłeś taki pomysł, ale przynajmniej się pośmiałam :D Końcówka pod tym względem jest naprawdę wymowna :D

A no widzisz... taka ja juz mam banie... XD :D

Dzieki wszystkim za komenty :)

Searle 02.07.2013 10:05

Odp: Senses
 
I pomyśleć, że przez moją nieuwagę mogło mnie ominąć coś takiego! :)

Uwielbiam patrzeć, jak te simy w Twoich teledyskach tańczą, bo zawsze wszystko idealnie pasuje do muzyki :)

Świetna scena z teleportacją - niczym terminator, tylko, że Arnold był cały nagi :P

Żal mi się zrobiło tego dziadzia, jak zobaczył swoją "nową" kuchnię, ale tak właśnie myślałam, że dla niego w tej książce też się coś znajdzie :)

Wspaniały pomysł i wykonanie!
Jak zawsze z resztą :P

Malfurion 05.07.2013 13:06

Odp: Senses
 
Cytat:

Napisał Searle
I pomyśleć, że przez moją nieuwagę
mogło mnie ominąć coś takiego!

Moja przypominajka zawsze do uslug :) :D

Cytat:

Napisał Searle
Świetna scena z teleportacją -
niczym terminator, tylko, że Arnold
był cały nagi

To ciekawe, ze juz drugi raz uzywasz tego porownania xD

Swoja droga to on mial byc goly... bohaterka z reszta tez :D ale po niemilych doswiadczeniach z Hidden Passion, wolalem nie ryzykowac :P

dzieki za opinie :)
moze ktos jeszcze sie wypowie?? xDDD :D

rudzielec 24.07.2013 11:08

Odp: Senses
 
Znam tego gościa z książki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!
Masakra, Hidden Passion mam przed oczami :D
Nie no, teraz już wiem, czemu chciałeś żeby to zobaczyła ty perwersie jeden xD
Pomysł z książką miażdży, masz gdzieś taką pod ręką? :D

Świetnie Ci to wyszło, jak zwykle zresztą! <3
Uwielbiam oglądać te Twoje cudeńka, zawsze się przy nich rozpływam, robisz świetne filmiki i domyślam się, że stworzenie takiego cacka zajmuje trochę więcej czasu, niż napisanie mi odcinka FS :P
Sony Vegas to dla mnie czarna magia, chociaż mam go zainstalowanego na kompie, chyba muszę poprosić Cię o jakieś korepetycje :D
Ach no i zapomniałam dodać, że muza jest świetna! :)
Dobra robota Donie! B)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:16.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023