TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   Pozostałe gry z serii The Sims (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=216)
-   -   Historie z Bezludnej Wyspy - Czy można adpoptować hienę? (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=48092)

Selena 04.02.2008 17:29

Historie z Bezludnej Wyspy - Czy można adpoptować hienę?
 
Pytam o tryb wolny, a nie scenariuszowy. Czy wie ktoś jak można mieć hienę jako zwierzątko? W akcesoriach jest do kupienia buda dla hieny, więc podejrzewam, ze można mieć, ale nie wiem jak. Bo odwiedzają mnie tylko ludzie, a na parceli publicznej spotykam tylko orangutany.

A czy można mieć jaguara? W trybie scenariuszowym występuje, ale czy można go mieć za zwierzątko? :con:

Jeśli ktoś odkrył te rzeczy, to proszę o odpowiedz :(

Angel 04.02.2008 17:58

Odp: HIENA - z Historii z Bezludnej Wyspy
 
Hienę można mieć, niestety rzadko się ją spotyka. Co do jaguara, w kontaktach jest kontakt z jaguarem. To może coś znaczy?

Beep 20.05.2008 08:56

Przytulić wybranka.
 
Jestem na randce w Gorących Źródłach, mam cel-przytulić "wybranka" , próbowałam już wszystkich czterech opcji przytulania, opcji wymasowania i kilku flirtu ale żadna z nich nie pasuje, cel się nie wypełnia. Poza tym kontakty ustały na 89 dziennych i 59 stałych, za nic nie chcą się zwiększyć. Czy ktoś wie o co chodzi?

Guanabanana 20.05.2008 12:49

Odp: Historie z bezludnej wyspy
 
Musisz przytulić na ławce lub jacuzzi. Na tym etapie gry nie da się zwiększyć relacji już bardziej, to będzie możliwe dopiero potem.

Beep 20.05.2008 14:57

Odp: Historie z bezludnej wyspy
 
W jacuzzi nie ma takiej opcji, spróbuję na ławce, dzięki ;)
edit: ławka podziałała :) a teraz mam się przeprowadzić tylko nie mam pojęcia gdzie, bo jak idę do Przystani, Targu czy gdziekolwiek to nikt mnie nie wita ani nic, a chyba tak powinno być?

Verty 17.08.2008 23:55

Odp: HIENA - z Historii z Bezludnej Wyspy
 
Rozwieję teraz większość pytań.
Można mieć KAŻDE zwierze jako zwierzątko. Hieny pojawiają się w każdej parceli publicznej typu moczary lub dżungla (nie tam, gdzie cywilizacja) koło północy, orangutany są wszędzie w ciągu dnia, a jaguary... no właśnie... nie umiem znaleść jaguara. Wiem, że można go zaadoptować, ponieważ w "HIGIENIE" u hien pisze, że jaguary same o siebie dbają... więc raczej można je zaadoptować.
Oczywiście, że simsy się starzeją. W historiach ze świata zwierząt generalnie programiści wszystko spaczyli, ponieważ parcele są małe i nie ma starszych simów. Ale tutaj owszem.
Żeby zaadoptować zwierze trzeba się z nim zaprzyjaźnić. A do jaguarów to kupujesz w barterze roślinę NEPETA COŚTAM i zrywasz liść. Wtedy prawdopodobnie dajesz je jaguarowi. Ale naprawdę co do jaguarów to mam problem.

ultraviolence 18.08.2008 00:23

Odp: HIENA - z Historii z Bezludnej Wyspy
 
Verty, jaguar jest bodajże na rozdrożach, ale nie wiem na sto procent.

Dina-Kaliente 26.08.2008 16:54

Pytania i Odpowiedzi
 
Słuchajcie, chce sobie kupić właśnie ten dodatek, ale zabardzo niewiem oco w tym chodzi. Wiem że tam się rozbijasz itp. Ale mam pare pytań związane z tym dodatkiem:
1. Czy ta gra działa bez normalnej części simsów?
2. Czy jeśli np. rodzina zauszmy ćwir się rozbije na wyspie to czy ktoś się do mnie ,,Dołączy"?
3. Jak tak to czy ja bende mogła się nim opiekować, czy komputer?
4. Czy gra jest ogulnie trudna?
5. Jak tak to w czym?

No i to tyle, z góry dzięki.

blakistoni 26.08.2008 17:02

Odp: Opis gry
 
1.Tak
4.Zależy...

W wyszukiwarce i recenzjach w necie też byś to znalazła....jak kupisz też się dowiesz ;)

Miyoki 26.08.2008 17:14

Odp: Opis gry
 
Po pierwsze, to nie jest dodatek :)

1. Oczywiście, to nie jest dodatek, tylko oddzielna gra
2. Jak rodzina Ćwir się rozbije? o.o
3. Nie zrozumiałam poprzedniego pytania, więc na to też nie odpowiem...
4. Łatwa jest
5. Zacięłam się tylko przy szukaniu liny


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:14.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023