TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 3: Problemy z grą (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=226)
-   -   Pytania i odpowiedzi (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=59032)

StekZSerem 11.01.2011 11:56

Pytania i odpowiedzi
 
Mój sim nazywa się Beau (jest to gotowy sim)i poszedł raz do parku,leśną drużką,doróżką,no i dobra jest już w tym parku nie i miał w wyposażeniu laptopa i dałem aby sprawdził czy ktoś mu odpisał na nieodpowiednią wiadomość na forum i potem poszedłem zobaczyć co ta kochanka od niego (xD)robi i potem wrociłem do Beaa i zobaczyłem jego ekwipunek...a tam nie ma laptopa!:O





Ilona:założyłam ten temat,abyście tutaj mogli zadawać pytania odnośnie problemów z gra,a nie zakładać osobny temat do każdego pytania

Meggie 11.01.2011 20:47

Odp: Pytania i odpowiedzi
 
To ja zadam swoje bo tematu sie nie doczekam...
Miałam potrzebę przesunięcia simkę kodem "moveobjects on", niestety, po zastosowaniu tego kodu mam z nią problem. Widzę ją tylko jak jest na piętrze, jak schodzi na parter, to widzę czynności które wykonuje (np. otwiera się lodówka) ale jej nie widać. A jak wychodzi na dwór to dopóki mam nastawiony widok na piętro to ją widzę, a jak zmieniam na parter to już mi znika z pola widzenia i ta sama sytuacja. Często też tak jakby nie może czegoś wykonać na piętrze bo "zapada się" w podłogę... Proszę o pomoc..

Kamis 11.01.2011 20:50

Odp: Pytania i odpowiedzi
 
Cytat:

Napisał Meggie (Post 1346949)
To ja zadam swoje bo tematu sie nie doczekam...
Miałam potrzebę przesunięcia simkę kodem "moveobjects on", niestety, po zastosowaniu tego kodu mam z nią problem. Widzę ją tylko jak jest na piętrze, jak schodzi na parter, to widzę czynności które wykonuje (np. otwiera się lodówka) ale jej nie widać. A jak wychodzi na dwór to dopóki mam nastawiony widok na piętro to ją widzę, a jak zmieniam na parter to już mi znika z pola widzenia i ta sama sytuacja. Często też tak jakby nie może czegoś wykonać na piętrze bo "zapada się" w podłogę... Proszę o pomoc..

Eej miałam identycznie. Wzięłam simka i jak się nie mylę to postawiłam znowu na piętro wyżej i pomogło.


// 2 razem to też nic nie pomogło, zostawiłam ją tak po kilku godzinach [simowych] już było normalnie.

Meggie 11.01.2011 21:58

Odp: Pytania i odpowiedzi
 
już ją przenosiłam, na dół, na dwór, na górę i nic ... -.-

StekZSerem 12.01.2011 14:12

Odp: Pytania i odpowiedzi
 
ej co wy robicie w moim temacie pomagacie mi czy co?!
a już znalazłem laptop sim zapomniał go zabrać z parku był tam heh ;)

Ilona 14.01.2011 09:47

Odp: Pytania i odpowiedzi
 
Cytat:

Napisał StekZSerem (Post 1347044)
ej co wy robicie w moim temacie pomagacie mi czy co?!

a moja notkę w pierwszym poście czytałeś?

kalafjor 16.01.2011 17:34

Odp: Pytania i odpowiedzi
 
Nie mogę zainstalować plików sim3pack.:((
Po dwukrotnym naciśnięciu pojawia się launcher i dalej nic.
Pliki z Giełdy i Store mogę instalować.:((

Chryzantem Złocisty 16.01.2011 17:37

Odp: Pytania i odpowiedzi
 
e,no bo sims3packi się instaluje w launcherze?
w "Pobranych"

kalafjor 16.01.2011 17:49

Odp: Pytania i odpowiedzi
 
Uhm...
Chodzi o to, że one się w ogóle w launcherze nie pojawiają.

Ashley 23.01.2011 11:46

Odp: Pytania i odpowiedzi
 
Nie wiem czy to dobry temat, ale spróbuję. Mam the sims 3 na ps3 i tu pojawia się problem. Jak tam się zmienia aktywną rodzinkę? Z góry dzięki za odp :)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:39.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023