TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 2: Uwagi na temat gry (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=17)
-   -   Ulubione otoczenie (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=59439)

Savigge 12.02.2011 17:24

Jakie jest wasze ulubione otoczenie ? Moje to Miłowo i Werona

Pamiętam jak grałem w okolicy Revenge. W Weronie grałem tylko Kapuletami - i tu pierwszy raz ujrzałem ducha :haha: chyba Antonio jakiś tam

Liv 12.02.2011 17:43

Odp: Ulubione otoczenie
 
Najpierw było Miłowo, bo uczyłam się grać w The Sims 2 (aczkolwiek nie pograłam długo, wiec do ulubienców tym razem go nie zaliczę), potem Trilania i Olivland (moje własne okolice), po formacie grałam w Dziwnowie przez pół roku, po awarii dysku tyle samo w Miłowie dopóki się otoczenie nie zepsuło (a konkretnie plik N001_Neighbourhood.package) i aż do całkowitego comp crasha, czyli jakieś niecałe dwa miesiące, w Kwitnących Wzgórzach z dodatku CPR.
Na nowym kompie 2 lata w Nieznanowie, tworzonym przeze mnie od podstaw.

Każde, w którym grałam, było moim ulubionym. Dodałam w nie bardzo dużo od siebie, chciałam grać, rozwijać je dalej i udało się dopiero za 6 otoczeniem!
A to dalej rośnie w siły, przybywa nowych mieszkańców i zawsze coś się dzieje :)

Były jeszcze okolice "drugorzędne", w których np. miałam plany zdjęciowe do FS (teraz tez takie jedno mam, zwie się Autonomia FS-owa ;)), ale do ulubionych ich zaliczyć nigdy nie mogłam.

amber 12.02.2011 17:55

Odp: Ulubione otoczenie
 
Zanim stworzyłam własną okolicę, uwielbiałam Miłowo. Grałam w nim ile się dało. Tak mi się spodobało, że usunęłam Dziwnowo i Weronę, czego później żałowałam xD Grałam Miłowem około 4 miesięcy, potem stworzyłam własną okolicę. Teren także własnoręcznie robiony w SC4, więc całkowicie od podstaw. Zero pobranych domków, simów. Dziś w Clepside mieszka 18 rodzin i ta liczba stale rośnie, od ośmiu miesięcy.

hellraiser 12.02.2011 22:10

Odp: Ulubione otoczenie
 
Dziwnowo, tylko Dziwnowo, kocham to miasto!
Jest tak zajefajnie rozwinięte, zrobiłem tam taką telenowelę prawie rodem z Mody na Sukces <3
Ma dwa przedmieścia, dzielnicę studencką i jest gites keczup.

kalafjor 13.02.2011 09:01

Odp: Ulubione otoczenie
 
Jak zaczynałem przygodę z "dwójką" grałem cały czas w Miłowie.:)
Potem i do niedawna gram w Kwitnących Wzgórzach, to otoczenie mi najbardziej przypadło do gustu.
Teraz po powrocie do "dwójki" nie włączałem zapisu w Kwitnących, tylko zacząłem nową grę w Dziwnowie.:)
Werony nigdy nie lubiłem. Tylko trzy rodziny. I ta przerażająca Jutrzenka.:O

Savigge 13.02.2011 09:02

Odp: Ulubione otoczenie
 
Cytat:

Napisał Seth (Post 1360437)
Werony nigdy nie lubiłem. Tylko trzy rodziny. I ta przerażająca Jutrzenka.:O

Też nie lubiłem Jutrzenki. Tandetne maski blee

Ana021 13.02.2011 10:02

Odp: Ulubione otoczenie
 
Kwitnące Wzgórza,są takie spokojne chociaż u mnie maja już parę osiedli i przedmieście;)
No i moje Złote Wybrzeże

Dorian 13.02.2011 11:10

Odp: Ulubione otoczenie
 
Ja uwielbiam Miłowo. Od zawsze gram w tym otoczeniu. Myślę, że zawdzięczam to rodzinie Ćwirów z ts1.

Wcześniej czytałem, że niektórzy tworzą własne otoczenia. Muszę przyznać, ze wszystkie próby założenia nowego miejsca dla simów jest dla mnie trudne i nigdy nie dokańczam swoich planów.

Scheiße 13.02.2011 11:34

Odp: Ulubione otoczenie
 
Ach, och, Miłowo!
Ale mam też jedno własne... Nazywa się bardzo oryginalnie. "Bez nazwy". :D

ultraviolence 13.02.2011 13:58

Odp: Ulubione otoczenie
 
Zaczynając przygodę z TS2, uwielbiałam Dziwnowo. Zrobiłam z niego zaludnioną metropolię: grało mi się tam fantastycznie, a w co drugim domu mieszkał przynajmniej jeden obcy. Na samo wspomnienie aż się łezka w oku kręci ;) Obecnie moim faworytem jest Miłowo - mam ogromny sentyment do rodzin z tego otoczenia i dlatego na nie oddałam swój głos. Werony nigdy nie lubiłam i nie polubię... Ten cały marokański wystrój mieszkań, przerysowane postacie i ogólny stan rzeczy działa na mnie odpychająco.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:32.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023