TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   Pozostałe gry z serii The Sims (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=216)
-   -   Historie z Bezludnej Wyspy - Znikające rodziny? (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=49288)

Vegeta 01.02.2009 19:59

Historie z Bezludnej Wyspy - Znikające rodziny?
 
Heh, jak w temacie. Mam problem z moimi rodzinami. Otóż zaczęło się od tego ze stworzyłam sobie w trybie swobodnym rodzinkę. Wszystko ładnie zapisałam i wyszłam z gry. Niestety, następnego dnia jej nie znalazłam. Ok, stworzyłam drugą. To samo. Stworzyłam kolejną, tym razem nie wprowadziłam jej do domku. Kit, zniknęła. Zrobiłam sobie przerwę od tej gry. Kilka dni temu znów zaczęłam grać. Tworze rodzinkę sim+simka. Ok zapisuję,wychodzę. Następnego dnia wchodzę i - eureka! Wszystko tak, jak zostawiłam. Zadowolona, wyszłam z gry. Następny dzień - rodziny nie ma xD Wkurzona zrobiłam jeszcze jedną. Dobra, zapisała się. Niestety dzisiaj wchodzę, patrzę rodziny nie ma a w dodatku piasek na parcelach jest czary . Wyszłam. Weszłam jeszcze raz i patrzę, jest rodzina! a raczej... tylko sim... w dodatku nie ma pragnień....wszystkie zniknęły. Wyszłam. Weszłam jeszcze raz. Na zdjęciu tym razem są oba simy. Ale tylko na zdjęciu. W domku jest tylko jeden....dzisiaj zrobiłam ostatnią rodzinę. Jeśli jutro jej nie będzie to wybuchnę. Mój komputer spełnia wymagania gry, karta graficzna nowiutka, miejsce też jest, przeskanowany.... czy ktoś może wie o co chodzi? xD

Milka84 02.02.2009 09:39

Odp: Znikające rodziny?
 
Zobacz czy płyta nie jest uszkodzona, jak nie jest to zobacz czy grz działa na innym kompie. Jak nie działa to idź tam gdzie kupiłaś płytę i ją wymień lub napisz do maxisa.

Vegeta 02.02.2009 10:07

Odp: Znikające rodziny?
 
Płyta nie jest uszkodzona, kupiłam ją niedawno. Myślę że nie ma sensu jej wymieniać, to raczej wina czegoś innego.
--------------------------
jak narazie rodzinka się nie skasowała, jak coś się będzie dziać to napiszę

Shiro 10.02.2009 23:39

Odp: Znikające rodziny?
 
A jak ze sterownikami do karty graficznej? Miałam podobnie - nowiutka karta graficzna itd. czyli wszytko co spełniało wymagania gry. Spytałam się kumpelki, czy może wie co zrobić. Wyszło, że na płytce ze sterownikami do karty graficznej, jest przestarzała wersja sterownika ... bardzo przestarzała. Musiałam ściągać nowy sterownika z neta ^^"

Jamniczka 19.02.2011 20:58

Odp: Znikające rodziny?
 
...Mam tak samo... gdy tworzyłam przez godzinę rodzinę 6 Simów, jak w kolejny dzień weszłam do gry i ich nie znalazłam... to... no, wyobraź sobie, gdzie była moja szczęka. Chyba na mojej orbicie. Ale znacznie częściej mam tak, że zapisuję, ale mimo to jak włączam grę to rodzina jest w stanie wprowadzenia się... i brakuje jakiegoś członka. Ot, błędy na Wyspie Radości... albo tej drugiej, Wanmami.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:06.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023