TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 2: Uwagi na temat gry (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=17)
-   -   czy używacie czujników dymu i alarmu antywłamaniowego? (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=40735)

anusia12888 03.01.2008 17:10

czy używacie czujników dymu i alarmu antywłamaniowego?
 
Hej
Mam pytanko czy używacie czujnika dymu i alarmu antywłamaniowego tam pisze żeby było w karzdy pomieszczeniu był ale nie wiem czy to potrzebne w każym w pokoju dla mnie to nie jest zbyt estetyczne wole za miast tego postaiwć jakis obraz a wy? Czy to jest naprawde potrzebne?
Prosze o odpowiedz

Neillé 03.01.2008 17:19

Odp: czy używacie czujników dymu i alarmu antywłamaniowego?
 
Ja czujnik dymu wstawiam tylko do kuchni, bo tam jest największe zagrożenie pożarem - chodzi o kuchenkę. Kiedy kuchenka się zapali to czujnik od razu zacznie "pikać" i w kilka sekund przyjedzie straż pożarna i zdąży ugasić pożar zanim dojdzie do innych pomieszczeń. Jeśli masz w domu kominek to w tym pomieszczeniu, gdzie się on znajduje też jest dobrze dać ten czujnik, bo w razie pożaru jest taka sama sytuacja jak z kuchenką.
Co do alarmu antywłamaniowego to daję go tylko w tych pomieszczeniach, którymi wchodzi się do domu prosto z dworu. Jest to najczęściej korytarz, no chyba, że ktoś woli jak wchodzi się do domu od razu przez salon to wtedy tam. Czasem w innym pomieszczeniu są też drzwi np. na taras czy ogólnie na ogródek, tak zwane "tyle drzwi".

Także czujnik daję tylko w kuchni i pomieszczeniach gdzie jest kominek, a alarm do korytarza, salonu i innych pomieszczeń, którymi wchodzi się do domu simów prosto z dworu. :)

K@rolci@ 03.01.2008 19:45

Odp: czy używacie czujników dymu i alarmu antywłamaniowego?
 
Ja czujnik dymu stawiam nad kuchenką mikrofalową i kuchenką taką do gotowania spagethi ( nie wazne ) .A takie jak złodziej przyjdzie to stawiam tylko przy wejściach do domu

kotek23 04.01.2008 14:11

Odp: czy używacie czujników dymu i alarmu antywłamaniowego?
 
Alarmy - Przy wejściach.
Czujniki - Przy kuchence, mikrofali, kompie i kominku.

dMickey13 04.01.2008 15:02

Odp: czy używacie czujników dymu i alarmu antywłamaniowego?
 
Czujniki zawsze wstawiam w kuchnii, a rzadko wstawiam przy kominku. A czujnik antywłamianowy nie wstawię, bo złodziej nigdy nie przyjechał. :):)

psychickid 04.01.2008 15:04

Odp: czy używacie czujników dymu i alarmu antywłamaniowego?
 
Nie przyjechał... kiedyś się zdziwisz...

SylveX 04.01.2008 15:36

Odp: czy używacie czujników dymu i alarmu antywłamaniowego?
 
Ja używam spryskiwaczy:P:P:P

kotopies 04.01.2008 16:28

Odp: czy używacie czujników dymu i alarmu antywłamaniowego?
 
to tak....wstawiam nad kuchenką spryskiwacze i alarm ehm na wszelki wypadek hehe


noooooooo i oczywiście dwa alarmy antywłamaniowe dla bogaczy.....no i to koniec zabezpieczeń

LillyGreace 04.01.2008 17:57

Odp: czy używacie czujników dymu i alarmu antywłamaniowego?
 
Ja alarm antywłamaniowy wstawiam tylko do pokoju gdzie są drzwi wejściowe :P czyli najczęściej do salonu. Natomiast to coś przeciwpożarowe ląduje u mnie w kuchni :)

berry 04.01.2008 18:01

Odp: czy używacie czujników dymu i alarmu antywłamaniowego?
 
Ja oczywiście alarm przeciwopożarowy nad kuchenką =) A antywłamaniowy tylko przed wejściem do domu.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:09.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023