TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 2: Uwagi na temat gry (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=17)
-   -   najciekawsze i najbezsensowniejsze marzenia i obawy (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=11230)

Toxic 28.11.2004 20:52

najciekawsze i najbezsensowniejsze marzenia i obawy
 
Jakie uważacie za najbardziej bezsensowne i najciekawsze marzenai i obawy?? ja uważam że najciekawszym marzeniem jest "mieć 10 dzieci" a naj bezsensowniejszym "zjeść płatki " a obawy nie ma według mnie ciekawych eheh :D

rainne 28.11.2004 20:55

Cytat:

Napisał jaa
Jakie uważacie za najbardziej bezsensowne i najciekawsze marzenai i obawy?? ja uważam że najciekawszym marzeniem jest "mieć 10 dzieci" a naj bezsensowniejszym "zjeść płatki " a obawy nie ma według mnie ciekawych eheh :D

hmmm najciekawsza - zobaczenie ducha konkretnego, żyjącego sima.
bezsensowna - przebrać się w bieliznę/piżamę.
obawy... "zostać przyłapanym na zdradzie" (przy czym obawę tę mają wszystkie moje simy rodzinne, pomimo że nie zdradzają). a głupia obawa to np. obawa przed skorzystaniem z toalety publicznej.

nie jestem pewna, ale chyba podobny temat był...

Toxic 28.11.2004 20:57

masz racje z tą głupią obawą niecierpie jej i jest jeszcze jedna tak samo mądra zasnąć przy wszystkich a nie w łóżku (jeśli taki temat był to sorki ale nie znalazłem ja zawsze sprawdzam czy był taki czy nie )

mikebal 28.11.2004 21:02

bezsęsowne marzenie-zapłacić rachunek
bezsęsowna obawa-zapchanie klozetu

kylie_ 28.11.2004 21:03

dla mnie gupia obawa to "zmienic pieluszke", kiedy ma sie dziecko(ja tak miałam)

rainne 28.11.2004 21:08

Cytat:

Napisał kylie_
dla mnie gupia obawa to "zmienic pieluszke", kiedy ma sie dziecko(ja tak miałam)

heh, dlatego nauczyłam się robić simy, które mają w sobie więcej punktów porządkowości w swojej osobowości... wtedy nie ma z tym problemów ;)

kolejne bezsensowne pragnienie - mieć 20 wnucząt.

Zaria 28.11.2004 21:39

był już taki temat :\

no cóż... ale się można wypowiedzieć


najfajniejsza - mieć niemowle (w simsach wychowałam ponad 30 dzieci do wieku przynajmniej szkolnego)... lubie ich rozmnarzać
najgłupsza- mieć 20 wnucząt (al'a moja Ofelia Kowal)
najbardziej beznadziejna - zobaczyć karalucha :\

Versa 28.11.2004 21:41

Cytat:

Napisał rainne
kolejne bezsensowne pragnienie - mieć 20 wnucząt.

:O 20 wnucząt.... :O
Głupie pragnienie- barabara z 10 simami
ciekawe pragnienie- napisać powieść, pierwszy pocałunek, uchronić się przed śmiercią

głupia obawa- obawa ze skorzystania i publicznej toalety, zmiana pieluszki przy dziecku

uważam że pragnienie jakiejs potrawy nie jest głupie, przecież ty też masz na coś ochotę do jedzenia czasem ;)

kylie_ 28.11.2004 21:42

Cytat:

Napisał rainne
kolejne bezsensowne pragnienie - mieć 20 wnucząt.

no wiesz...jak normalnie chce miec 10 dzieci....potem ma 2 no to pomnożymy i wychodzi 20....

Adi 28.11.2004 21:53

Ja kiedyś miałem w obawach posprzątanie, chyba najgłupsza jaka była.

A najfajneijsze mazeni? Nie ma! Ale niegdy nei miałem tego zaplacenia rachunków i zapchania kibla :P


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:02.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023