TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   Opowiadamy jak sobie gramy (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=578)
-   -   The Sims Weekly News (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=66206)

Mile 14.12.2013 17:16

Odp: The Sims Weekly News
 
O to bardzo ciekawe i podoba mi się pomysł, można dodać jeszcze relacje z życia osobistości w poszczególnych miastach. :) Śmieszne wpadki, wypadki, ale także jakieś pozytywne rzeczy np akcje charytatywne na jakąś rzecz, wszystko opisane w zabawny sposób.

Pink Panther 14.12.2013 22:05

Odp: The Sims Weekly News
 
Cytat:

Napisał Searle (Post 1789522)
Dlaczego ten temat został tu przeniesiony?

Administracja zdecydowała, że bardziej nadaje się tutaj :)

Cytat:

Napisał Meona (Post 1789557)
Świetny pomysł, fajnie się czyta. Czekam na następny numer, mam nadzieję, że będzie ciekawy i zabawny ;)

Bardzo dziękuję ;) Następny numer planowo powinien się pojawić 21 grudnia, więc każdy ma jeszcze czas, żeby ewentualnie podesłać mi jakiś artykuł :D

Cytat:

Napisał mile18 (Post 1789592)
O to bardzo ciekawe i podoba mi się pomysł, można dodać jeszcze relacje z życia osobistości w poszczególnych miastach. :) Śmieszne wpadki, wypadki, ale także jakieś pozytywne rzeczy np akcje charytatywne na jakąś rzecz, wszystko opisane w zabawny sposób.

O akcji charytatywnej już myślałem, ale na relacje z życia osobistości nie wpadłem - wielkie dzięki za pomysł! :) Myślę, że zrobimy odpowiednią rubrykę poświęconą wyłącznie gwiazdom.
Oczywiście jeśli ktoś zna plotki z życia osobistości - moja skrzynka czeka. Sam nie jestem w stanie wyłapać wszystkich ich wpadek, więc wyjdźcie na miasto i obserwujcie. Zdjęcia mile widziane! ;P

Sqiera 14.12.2013 22:18

Odp: The Sims Weekly News
 
PP - wejdź na pudelka... prawdziwe kompendium takiej wiedzy :P

Pink Panther 14.12.2013 22:20

Odp: The Sims Weekly News
 
Największą frajdę sprawia mi wymyślanie samemu tych wiadomości, więc nie chcę nic ściągać :D

Sqiera 14.12.2013 22:28

Odp: The Sims Weekly News
 
Ale możesz się czymś zainspirować i wymyślić coś nowego.

Pink Panther 14.12.2013 22:29

Odp: The Sims Weekly News
 
Pomysłów mam sporo ;P Ale i tak zachęcam Was wszystkich do wysyłania, będzie różnorodność chociażby w stylu pisania.

Pink Panther 22.12.2013 21:31

Odp: The Sims Weekly News
 
Zapraszam na numer drugi :) Kolejny ukaże się już w nowym, 2014 roku.

[IMG]http://oi41.************/waoai0.jpg[/IMG]

Searle 23.12.2013 13:13

Odp: The Sims Weekly News
 
Teraz wyjustowany tekst wygląda o wiele lepiej.

Fajnie, że w gazetce znalazła się realna informacja o Ksawerym, który został powiązany ze światem simów :)

Dobrze, że nie zabrakło życzeń świątecznych! :)

Pink Panther 23.12.2013 20:28

Odp: The Sims Weekly News
 
Dziękuję za komentarz! :)

Dostaniemy jeszcze jakieś? ;P

A następny numer planujemy opublikować 9 stycznia 2014 roku, więc macie mnóstwo czasu na przesyłanie ewentualnych artykułów, zdjęć, plotek, pomysłów i propozycji, na które ciągle czekamy :)

Pink Panther 12.01.2014 20:42

Odp: The Sims Weekly News
 
Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie! :)

[IMG]http://i39.************/29e7ua.png[/IMG]

Minęła godzina ósma rano. Na ulicach Bridgeport roi się od ludzi, którzy kierują się do pracy lub szkoły. Wszyscy wyglądają, jakby nie spali przez całą noc. Ale nie można im się dziwić, skoro w większości musieli wstać kilka minut po szóstej rano.
Jeden z taborów metra właśnie zatrzymał się na przystanku mieszczącym się w pobliżu ratusza. W zgiełku ludzi można dostrzec pospiesznie wysiadającego, niskiego mężczyznę o bujnych, ciemnych włosach. Z teczką w ręce biegnie na zewnątrz peronu, rozkłada parasol i kieruje się w stronę najwyższego z budynków.
Wchodzi do windy i jedzie na przedostatnie piętro. Tam mieści się redakcja prestiżowej gazety The Sims Weekly News. Przed drzwiami poprawił jeszcze fryzurę i, szybko chowając grzebień do kieszeni za płaszczem, wszedł do redakcji.
Tym człowiekiem byłeś/byłaś właśnie Ty. To Ty jesteś teraz w redakcji The Sims Weekly News i to Ty na własne oczy widzisz, jak ciężko pracują tam redaktorzy.


1. W konkursie może wziąć udział każdy użytkownik Forum The Sims.
2. Konkurs polega na stworzeniu zabawnego obrazka przedstawiającego codzienną pracę w redakcji gazety The Sims Weekly News odtworzonej w świecie The Sims.
3. W konkursie nie ma podziału na kategorie The Sims 2 i The Sims 3, wszystkie prace oceniane będą w jednej kategorii.
4. Wymagany rozmiar zdjęcia to 800x600px. Gotowa praca może zawierać tylko jedno zdjęcie.
5. Każdy użytkownik może wysłać tylko jedną pracę.
6. Dopuszczalna jest obróbka graficzna zdjęcia.
7. Można stosować nieoficjalne dodatki z Internetu oraz wszystkie dodatki oficjalne.
8. Zdjęcia publikowane będą anonimowo.
9. Obowiązuje zakaz głosowania na swoje pomieszczenie oraz informowania, kto jest autorem danej pracy. Złamanie tego punktu grozi dyskwalifikacją z tego konkursu oraz z wszystkich konkursów organizowanych w przyszłości przez The Sims Weekly News.
10. Prace należy wysyłać poprzez prywatną wiadomość do któregoś z organizatorów (Diana, Pink Panther) do dnia 24 stycznia 2014 roku do godziny 21:00. Wtedy nastąpi publikacja prac i otwarcie sondy, w której zagłosować będzie mógł każdy użytkownik forum.
11. Głosowanie potrwa do 30 stycznia 2014 roku do godziny 22:00.
12. Wyniki konkursu ogłoszone zostaną na łamach kolejnego numeru gazetki The Sims Weekly News, który ukaże się 31 stycznia 2014 roku.
13. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany powyższego regulaminu oraz przedłużenia/skrócenia okresu trwania konkursu, nadsyłania prac lub głosowania.
14. Organizatorami konkursu są użytkownicy Pink Panther i Diana.
15. Nagrodą w konkursie jest dyplom dla zwycięzcy. Ponadto zwycięska praca posłuży jako banner reklamowy The Sims Weekly News. Zwycięzca będzie mógł również wybrać swój jeden temat, w którym publikuje własną twórczość (spośród działów: OJSG / Fotostory / Videostory / Twórczość pisana / Grafika/rysunki / Simy / Domy / Światy), który zostanie przyklejony na 2 miesiące.
16. Biorąc udział w konkursie uczestnik zgadza się ze wszystkimi punktami powyższego regulaminu oraz zezwala na wykorzystanie jego pracy jako bannera reklamowego gazetki w przypadku wygrania przez nią konkursu.

Zainteresowani mogą zadawać wszelkie pytania w tym temacie ;)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:35.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023