TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   Forum i Scena The Sims (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Zmiany w regulaminie i na forum (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=65386)

Björk 06.07.2013 17:14

Zmiany w regulaminie i na forum
 
Prace dobiegły końca.

Możecie zapoznać się z nowym regulaminem, jeżeli macie jeszcze jakieś uwagi - zapraszam do dyskusji.

Staraliśmy się wziąć wszystkie Wasze sugestie pod uwagę. Mam nadzieję, że osiągnęliśmy kompromis?

Damian 06.07.2013 17:21

Odp: Zmiany w regulaminie i na forum
 
Wreszcie wytyczony maksymalny rozmiar sygnatury.
Regulamin teraz jest czytelniejszy.

Mroczny Pan Skromności 06.07.2013 17:29

Odp: Zmiany w regulaminie i na forum
 
Przede wszystkim, bardzo mnie cieszy, że wzięliście pod uwagę nasze zdania :)
To, co trzeba było poprawić, zostało zmienione, to, co było dobre pozostało.
Zauważyłem tylko jeden mały błąd:
Cytat:

Napisał Regulamin
Zabrania się cytowania postów z obrazkami. W przypadku, jeśli cytujesz post zawierający obrazki (znaczniki ), usuń je przed wysłaniem odpowiedzi.

Zapewne miały tutaj być znaczniki [img][ /img], ale niestety zniknęły z powodu braku spacji ;)

Libby 06.07.2013 17:54

Odp: Zmiany w regulaminie i na forum
 
@ up: poprawione ;)

Liv 06.07.2013 18:02

Odp: Zmiany w regulaminie i na forum
 
Cytat:

Zabrania się dodawania dwóch postów pod rząd. Jeżeli nagle Cię „oświeci”, dodaj to do posta poprzez opcję „Edytuj”.
Dwóch lub więcej.
Cytat:

Innymi słowy: żadnych antyklubów, czy wojen w grupach.
Bez przecinka.
Cytat:

Łamanie regulaminu - punktów karnych od 0 do 25 - wygasa po 30 dniach,
Powinno być "nagminne łamanie regulaminu". Podobno z panelu admina da się zmienić ta nazwę. A co do regulaminu, to wiadomo.
Wiecie, jakby któryś mod miał zły dzień/chciał dopiec userowi, którego nie lubi, może dać 25-punktowego pod pretekstem "łamania regulaminu", gdy ten np. ustawi sobie po raz któryś sygnę o wysokości 200 pikseli ;)

Btw, jak czytam te przewinienia, to aż się łezka w oku kręci ;( Aż mi się zatęskniło za moderką xD
Cytat:

Multikonto - ban parmamentny.
Zrobić literówkę w tym zacnym wyrazie to skandal :D
Cytat:

Po zebraniu 30 punktów karnych, automatycznie użytkownik zostaje zbanowany na okres 7 dni.
Zbieraj punkty! 30 Możesz zamienić na darmowe, tygodniowe wakacje :>
Sponsorem wygranej jest administracja Forum The Sims Polska


:D
Cytat:

Jak tylko będziemy mogli, zajmiemy się tym.
Zdanie ze starego regulaminu było spoko.
"Zareagujemy tak szybko, jak to możliwe."
Cytat:

Pamiętaj, żeby zachowywać umiar w raportowaniu i robić to tylko w uzasadnionych przypadkach.
Radziłbym to przerobić, bo wejdzie sobie na forum jakieś niedoszłe Oko Saurona, zauważy, że ktoś pisze o piractwie i zaraportuje, potem wejdzie na profil randomowego usera, gdzie trwa ostra kłótnia z wyzwiskami itd. - zaraportuje, następnie wejdzie do Marudnika, bo ma dosyć takich widoków, oślepią go gwiazdki w czyimś poście, no i ofc trójkącik, a po tym wszystkim - w świetle nowego regulaminu - dostanie warna za nieumiarkowanie w raportowaniu ;)

Jeszcze a propos Marudnika - powinny być tam luzy dla useów, którzy lubią gwiazdki. Czasami niebo nad ich głowami w tym momencie wydaje się tak ciemne, że tylko te gwiazdeczki są w stanie dodać im ulgi - weźcie to pod uwagę :)
Sama dostałam 1-dniowego bana za posta w marudniku i nie chcę, żeby inni czuli się pokrzywdzeni tym jak ja wtedy.

Cytat:

Dziękujemy za pomoc.
Polecam się na przyszłość :D

Żegnaj stary regulaminie, który przeczytałam rejestrując się tu prawie 6 lat temu I do którego często zaglądałam podczas mojej żyleciej kariery!

Ah, no i zapomniałam! Zupełnie sensowny i przejrzysty regulamin. Dobra robota! :) Widzicie? Jak chcecie, możecie ogarnąć to forum i zadowolić tych marudnych użyszkodników ;)


EDIT: właśnie, co z nadużywaniem sarkazmów? W regulaminie nic o tym nie ma, a jakieś spięcia przy tym były.

@down: a ja ciągle "moderatorka" :>

rudzielec 06.07.2013 18:10

Odp: Zmiany w regulaminie i na forum
 
Jasno i przejrzyście! Teraz jest super :)
A, że się tak zapytam - regulamin dla moderacji będzie widoczny tylko dla moderacji, czy userzy również będą mogli się z nim zapoznać?

Cytat:

Zbieraj punkty! 30 Możesz zamienić na tygodniowe wakacje :>
darmowe, zafundowane przez moderację forum :D

EDIT: no dobra, kto ze mnie zrobił moderatora emerytkę? :P
przyznać się i poprawić na moderatorkę! :>

Mroczny Pan Skromności 06.07.2013 18:12

Odp: Zmiany w regulaminie i na forum
 
Cytat:

Liv
Redaktor FTS Newsletter
Moderatorka Emerytka
Mędrzec
Profesor Miodek
Oko Saurona
Mesjasz
:D
Cytat:

wejdzie na profil randomowego usera, gdzie trawa ostra
:D:D

Ach, przepraszam, nie mogłem się powstrzymać :P

Oczywiście, coby nie spamować, dopiszę, że najbardziej spodobała mi się "tabela" konkretnych wykroczeń. Uważam, że to się przyda zwłaszcza nowicjuszom :)
Teraz jeszcze przyszło mi do głowy, aby napisać w tym regulaminie ws. aktywacji kont. Chyba, że już nie ma problemów z mailami ;)

Björk 06.07.2013 18:37

Odp: Zmiany w regulaminie i na forum
 
Ja po prostu wiedziałam, że ktoś zauważy te "nagminne" raportowanie. Też się z tym nie zgadzałam, bo nie lubię straszyć, a raporty są przydatne w 99% przypadkach :)
Usunięte.

Uporczywe łamanie regulaminu - zmianiam warna.

Dodałam zapis o moderacji nowych użytkowników.
I zmieniłam na "Zareagujemy bla bla bla"

Liv 06.07.2013 19:30

Odp: Zmiany w regulaminie i na forum
 
Tak, a ten 1% zostanie dla mnie xD
Cytat:

Uporczywe łamanie regulaminu
Me gusta :]

Dzięki :D

Damian 06.07.2013 19:47

Odp: Zmiany w regulaminie i na forum
 
Czemu nie można założyć grupy "Fani ziemniaków" ? :D

2 tygodniowe mi wystarczą podziękuje.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:16.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023