TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims Videostory (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=153)
-   -   Ellen's Nightmare (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=65127)

Malfurion 26.04.2013 20:28

Ellen's Nightmare
 
Witam :)

Chcialbym wam przedstawic moj nowy projekt nad ktorym bardzo dlugo pracowalem. Jest to dosc nietypowy film, mysle ze jeszcze nie mieliscie okazji ogladac takiego simowego filmu :P Licze, ze moj pomysl przypadnie wam do gustu :)

Licze na szczere opinie ;)

Fallen 27.04.2013 14:49

Odp: Ellen's Nightmare
 
Ponieważ długo nie komentowałam OP (za co przepraszam!), musiałam wejść i spojrzeć, co nowego stworzyłeś, Teletubisiu :3 Co więcej, jak zwykle się nie zawiodłam. Ta muzyka, jakość, FABUŁA... Dobra, po kolei xD
Pierwsze cztery minuty prologu (tutaj chciałam powiedzieć, że suczka jest przesłodka :P) i byłam pewna, że to już koniec, a tu naprawdę miła niespodzianka. Przez te fantastyczne ruchy kamerą czułam się jakbym grała w pierwsze części Resident Evil! xD Dodatkowo idealnie dobrana ścieżka głosowa. Adnotacje są świetnym pomysłem, wczułam się xD Według mnie - to jest Twój najlepszy projekt, mi bardzo przypadło do gustu, jestem pod wrażeniem :3
Wszystko pięknie zmontowane, łapka w górę poleciała :D

Malfurion 28.04.2013 13:41

Odp: Ellen's Nightmare
 
za to ninjowanie op, juz dawno powinienem rzucic na ciebie szatanska klatwe :p dziekuje tubisiowa fallenko za komentarz. Ciesze sie, ze ci sie podobalo :D

Sqiera 28.04.2013 14:36

Odp: Ellen's Nightmare
 
No powiem ci, że jestem pod wrażeniem. Rzeczywiście czegoś takiego chyba jeszcze nie było. Fajny pomysł, chwilami czułam się jak w grze (i nie mam tu Simsów na myśli), można się wciągnąć przez te możliwości wyboru :p. Heh, to dopiero prolog, a ciekawe co wymyślisz dalej ;) (bo będzie ciąg dalszy, prawda?)
Przyczepię się do muzyki tylko, która w pewnym momencie stała się dla mnie drażniąca.

W każdym razie jako całość to mi się spodobało :D

Malin 28.04.2013 21:52

Odp: Ellen's Nightmare
 
Doszłam tylko do punktu, gdzie simka stoi przed drzwiami i nie można ich otworzyć :( A już tak się wczułam! Nie wiem, czy tak ma być i ciąg dalszy nastąpi, czy to u mnie coś nie tak... ;/
Moje zdanie na temat tego filmiku jest krótkie, zwięzłe i na temat - rewelacja! Już poprzednie Twoje video wywarło na mnie ogromne wrażenie, ale tym pomysłem po prostu mnie rozwaliłeś. Od razu mam skojarzenie z grami typu "escape the room" i "point & click", które uwielbiam, i w które swego czasu nałogowo wręcz grałam <3
W ogóle poszczególne ujęcia, montaż - świetne! Podoba mi się Twoje wyczucie w kręceniu tych krótkich ujęć, np. widoki okolicy itp. nie trwają za długo, nie zanudzają, są dobrze wyważone i ogląda się z przyjemnością. Kamera po prostu płynie i to jest uczta dla oka. Muzyka bardzo dobra, klimatyczna, trochę niepokojąca, czyli taka, jaka powinna być w tym temacie. Dodatkowo bardzo ciekawy pomysł efektu przejścia filmiku w komiks.
Znalazłam jednak jednego, bardzo wielkiego minusa - mianowicie ORTY w tekstach! Szybko zmieniaj te "nie ważne", "na przeciwko", a zwłaszcza to "bezgÓście", bo po oczach wali niemożliwie! :P
Poza tym, jest super i ogromnie mi się podoba. Chętnie bym pozwiedzała to interesujące domiszcze trochę bardziej... Mam nadzieję, że niedługo będzie c.d.?

btw. Znowu RUDA simka xD Biorąc pod uwagę Twoje sny, pozostawiam ten fakt bez komentarza, haha! :D

noir 28.04.2013 22:31

Odp: Ellen's Nightmare
 
niesamowite! miales bardzo dobry pomysl i z kazdym mini filmikiem bylem coraz bardziej zaciekawiony tego, co bedzie dalej. na plus zasluguje rowniez bardzo dobra jakosc obrazu i dzwieku, bardzo profesjonalnie Ci to wyszlo.

Malfurion 29.04.2013 11:38

Odp: Ellen's Nightmare
 
Cytat:

Napisał Sqiera (Post 1696007)
Heh, to dopiero prolog, a ciekawe co wymyślisz dalej ;) (bo będzie ciąg dalszy, prawda?)

No wlasnie... to dopiero prolog hehehe :D Pozniej bedzie hardcore :P :D
Dalszy ciag bedzie, ale jak sama wiesz, mam jeszcze O.P. Takze kolejny odcinek E.N szybko sie raczej nie pojawi.

Cytat:

Napisał Malin (Post 1696765)
Doszłam tylko do punktu, gdzie simka stoi przed drzwiami i nie można ich otworzyć :( A już tak się wczułam! Nie wiem, czy tak ma być i ciąg dalszy nastąpi, czy to u mnie coś nie tak... ;/



Hmmm... powinniscie dojsc do punktu gdzie pisze, ZE UKONCZYLISCIE PROLOG. Jezeli cos jest nie tak, to daj link do filmu, na ktorym sie zatrzymalas a ja go sprawdze ;)

Cytat:

Napisał Malin (Post 1696765)
Znalazłam jednak jednego, bardzo wielkiego minusa - mianowicie ORTY w tekstach! Szybko zmieniaj te "nie ważne", "na przeciwko", a zwłaszcza to "bezgÓście", bo po oczach wali niemożliwie! :P

Tego bezguscia nie moge sobie wybaczyc ;p Nie wiem jak to sie stalo :(
Ortow staram sie unikac, ale wplyw na bledy ma rowniez to, ze wszystkie polskie znaki.... uwaga.... kopiuje z edytora tekstu. Jest to bardzo mozolna i zmudna robota i czasami cos jestem wstanie przeoczyc.

Cytat:

Napisał Malin (Post 1696765)
btw. Znowu RUDA simka xD Biorąc pod uwagę Twoje sny, pozostawiam ten fakt bez komentarza, haha! :D

Juz kiedys mowilem, ze rude jest piekne :D


Dziwi mnie, ze nikt nie wspomnial, o takim smaczku jak haslo, ktore tam wrzucilem... a konkretnie o to jakie ono jest. No chyba, ze nie doszliscie do tego momentu...hmmm... tak jak powiedzialem piszcie, jezeli cos wam nie dziala.

EDIT: ZAUWAZYLEM BLAD W JEDNYM Z FILMOW, KTORY ZOSTAL NAPRAWIONY. JEZELI COS WAM NIE DZIALA TO PISZCIE TUTAJ WRAZ Z LINKIEM!

Fallen 29.04.2013 13:24

Odp: Ellen's Nightmare
 
No tak, zapomniałam napisać, że gdy zobaczyłam hasło - automatycznie się uśmiechnęłam xD
Żeby nie było offtopu to powiem, że błąd u mnie był w TYM filmiku, ale to już naprawiłeś xD Dzisiaj pokazałam film mojej znajomej i nie było innych błędów :D

@down: oczywiście, jest zachwycona, bo nigdy nie oglądała filmików w simsach i nie sądziła, że można zrobić coś takiego w grze xd

Malfurion 29.04.2013 14:10

Odp: Ellen's Nightmare
 
Fallen, to mow co znajoma mowila! Podobalo sie jej? :D :P

ps. link mozesz usunac ;)

SirWellington 30.04.2013 02:06

Odp: Ellen's Nightmare
 
Ciekawy pomysł, dobre wykonanie, klimatyczna muzyka i historia. Zdejmuję z głowy kapelusz i chylę czoła towarzyszu Genesis.
Sam sposób prezentacji skojarzył mi się z moimi ulubionymi przygodówkami i aż nie mogę doczekać się następnego rozdziału, chociaż domyślam się iż nakład pracy jaki należy poświęcić w jego wykonanie jest spory i przyjdzie trochę poczekać na koszmaru ciąg dalszy.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:40.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023