TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 3: Uwagi na temat gry (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=223)
-   -   Co Cię najbardziej denerwuje w TS3? (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=62066)

Narutoman 05.11.2011 08:24

Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?
 
Tak jak w temacie, piszemy irytujące rzeczy z TS3.

Dziękuję anie_1981 za pomysł na nowy temat :)

No więc mnie najbardziej irytuje to, że simowie nie wsiadają do auta, tylko znikają i pojawiają się w nim a samochody przenikają przez siebie. Nie jestem zły za królicze nory (w dwójce nic nie było D: ) bo sam nie wiem jak by oni mieli ''pokazać,, to co sim robi. Bardzo wkurzające są też gwiazdy, powinno być jakieś ograniczenie.

Björk 06.11.2011 05:21

Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?
 
Oj - dużo...
Przede wszystkim BŁĘDY twórców. Gra mi chodziła bezproblemowo do czasu Po Zmroku. Aż się dziwiłam, dlaczego robicie tyle szumu, po co Wam te wszystkie poradniki itp. itd.
A tu nagle - simowie znikają. Nie działa na nich ResetSim. Później Pokolenia i totalna niekompatybilność z Podróżami. To mnie denerwuje najbardziej, że wydawcy olewają klienta. Owszem w 2 też były błędy, ale zazwyczaj w krótkim czasie wypuszczali łątkę, która je wszystkie naprawiała. A tutaj... Po kolejnej łatce, owszem mogę fotografować bez zawieszania, ale simy wtedy znikają w innych okolicznościach. Słyszałam też, że księga czarów ze Store powoduje, że Zwierzaki nie uczą się umiejętności łowiectwa, galopu i czegoś tam jeszcze. Według mnie wydawcy gry kpią sobie z nas.

Lolitka 06.11.2011 08:45

Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?
 
Mnie irytuje bardzo masowa adopcja dzieci. Zmienisz na chwile rodzinę, wracasz, a tu.. Dodatkowe dziecko. -,-

Fatumka 06.11.2011 17:39

Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?
 
Mnie denerwują pojawiające się bugi. Znaczy... ok mam konika i on sobie ma skakać przez przeszkodę i tak dziwnie się cofa i przechodzi jakoś bokiem(ewidentnie widać że sie troche laguje przy tym) to takie sytuacje są w porządku jeśli konik po chwili przeskoczy i jest git. Ale takie ogromne bugi mnie dobijają, na przykład w Bridgeport ludność miasta masowo utykała pod budynkiem siłowni czy jakimkolwiek innym, zdychali z głodu, padali ze zmęczenia, ale nie mogli iść. W końcu przestałam tam grać :/ .

A z takich nie związanych z bugami problemów... Wkurza mnie rosnący nie wiadomo kiedy i jak poziom gwiazdorstwa u wszystkich. Na szczęście odkąd gram w Zwierzaki moje simy są tak zaabsorbowane opieką, że nie mają czasu na poznawanie sławnych ludzi i nie obrywają gwiazdkami ;)
Ale w Zwierzakach zaczęły mnie przerażać te kucykowe gnomy... Spokojnie na parceli mam ich już ze 4... I jeden stanął przed tv, włączył i ogląda(wiem, że to ten gnom bo akurat nikogo innego nie było w domu). Wzięłam wyłączyłam, to za chwilę pojawił się obok drugi i włączył znowu XD to się zaczyna robić przerażające... XD

simka334player 07.11.2011 11:28

Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?
 
A nie denerwują was same simy? Bo mnie przeogromnie!
Nie moge po prostu grac w trójke dlugo właśnie z tego powodu. I nic nie można z tym zrobić, to jest najgorsze. O potomstwie nie wspomnę! Jakie potworki czasami się pojawiają!
Wszystko inne jest dla mnie do zaakceptowania gdyby tylko one były inne!

Aleksandra 07.11.2011 19:43

Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?
 
Cytat:

Napisał simka334player (Post 1471071)
A nie denerwują was same simy? Bo mnie przeogromnie!
Nie moge po prostu grac w trójke dlugo właśnie z tego powodu. I nic nie można z tym zrobić, to jest najgorsze. O potomstwie nie wspomnę! Jakie potworki czasami się pojawiają!
Wszystko inne jest dla mnie do zaakceptowania gdyby tylko one były inne!

A co za ''Potworki'' . ? o.O

simka334player 08.11.2011 10:02

Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?
 
Potomstwo!
Dziecii są w ogóle porażką w trójce. Bo przecież po to sie gra w The sims żeby grać simami a nie jakimiś kreaturami.
W ekranie tworzenia z simem możesz robic przdziwne rzeczy a grze wszystkie wyglądaja tak samo.

Vicia 13.11.2011 09:55

Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?
 
Cóż głównie błędy w grze, takie jak wymieniliście, czyli znikanie, klinowanie się na parcelach publicznych. Denerwuje mnie również sposób jedzenia, ciągłe krztuszenie się i dziwne spuszczanie wody w toalecie, sposób w jaki to robią.
Simy z wyglądu bardzo mi się podobają, bardziej niż w TS1, czy TS2, ale tam nie było tyle błędów, grało się łatwiej. Mamy już 10 płytek i nadal nie można zajrzeć do budynków publicznych, to też dziwne, aha jest za mało parceli i są za małe.

Co mnie denerwuje najbardziej, ranking:
1. Błędy.
2. Krztuszenie.
3. Dziwaczne spuszczanie wody.

Pani Szatanowa 13.11.2011 10:02

Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?
 
Właśnie, dzieciaki simów.
Wszystkie jednakowe, jednakowo brzydkie - mimo wielu prób ratowania ich wyglądu.
A najczęściej jak dorastają, w miarę ładne dzieci stają się brzydkie, a wyjątkowo nieurodziwe - jeszcze bardziej szkaradne.
Przynajmniej u mnie.

Ebony 13.11.2011 12:34

Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?
 
Dzieci.
Moje poczucie estetyki cierpi jak na nie patrzę. Nawet te stworzone w CAS-ie są takie jakieś... mdłe.
Sknocili sprawę.

ginsei 13.11.2011 17:01

Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?
 
Dziwne... U mnie wszystko w porządku z wyglądem dzieci...

Aoi 13.11.2011 17:10

Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?
 
Zgodzę się z simka334player. Przez wygląd simów nie gram w trójkę. Simy z drugiej części są nieporównywalnie piękniejsze i smuklejsze. Te z the Sims 3 są wielkie, barczyste, szerokie, brzydkie, stoją na rozkroku jak kibole przed bójką, sprawiają wrażenie niechlujnych. Tak, jak na forum widziałam parę stosunkowo ładnych postaci, tak w grze tak czy siak będą sprawiały wyjątkowo marne wrażenie. Nigdy nie zamienię the Sims 2 na the Sims 3. Jest przeogromna różnica między simami, na niekorzyść najnowszej części.

Vicia 14.11.2011 08:34

Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?
 
Mało gram w Simy dlatego mam prośbę do Was, proszę pokażcie Swoje simowe dzieci.
Proszę o fotkę potworków: simka334player,Pani Szatanowa,Ebony,AoiNamida,ginsei.
Proszę też o fotkę kucykowatego gnoma Fatumkę.
Przynajmniej będę widziała ja i inny, jak one wyglądają. No chyba, że jest już taki dział,
to poproszę o prze-kierunkowanie. B)

Sharise 06.01.2012 22:28

Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?
 
Sporo rzeczy mnie irytuje w The Sims 3.
Po pierwsze: dzieci. Są dość paskudne, zwłaszcza te ich nosy, jakby je ktoś zglanował- takie szerokie i płaskie. I zawsze mają głupie wyrazy twarzy.
Po drugie: Strasznie mnie denerwuje to, że zawsze muszę "czyścić" miasto z niechcianych i pojawiających się niewiadomo, niemowląt. A czasami także z maxisowych lokatorów, którzy wprowadzają się do moich simów.
Po trzecie: czasami simy po prostu znikają. I nie, nie chodzi o to, że stają się niewidzialne, po prostu ich domy są puste, inne simy już nie mają ich w kontaktach. Po prostu przepadają.
Po czwarte: nawet, jak wyłączę wolną wolę i postęp historii, simy i tak robią, co im się żywnie podoba. Romansują, a potem rusza na nich cały tłum wkurzonych znajomych :D
I sporo innych rzeczy, których nie pamiętam na chwilę obecną.

ultraviolence 07.01.2012 13:58

Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?
 
Oto moja krótka lista rzeczy, które denerwują mnie w trójce najbardziej:
- kompletnie nieudana gra świateł (co w szczególności widać na simach - do refleksów na wodzie nie mam zastrzeżeń, są idealne),
- masowe rozmnażanie się zwierząt (nie wkurzałoby mnie to tak bardzo, gdyby działo się to w maxisowych rodzinach, ale oczywiście to moje domy muszą być zasypane niechcianymi kociętami/szczeniakami... i weź je potem kasuj :P),
- denerwuje mnie to, że kosz na bieliznę musi stać w każdym pomieszczeniu, gdzie sim ma możliwość zmiany ubrania, aby te nie lądowały na podłodze... Nie wystarczyłoby, gdyby w domu znajdował się TYLKO JEDEN kosz na brudy, który "zbiera" to wszystko? Niepotrzebne zagracanie mieszkania :P A teraz wyobraźcie sobie, że te sześć koszy (salon, siłownia, łazienka, piwnica/garaż ze stołem laboratoryjnym, sypialnia, pokój dzieci), które macie porozstawiane po całym domu, trzeba opróżnić, żeby zrobić pranie. Zajmuje to strasznie dużo czasu! Pralki tylko utrudniają simom życie, zamiast je ułatwiać...
- wkurza mnie to, że simy nie mogą jeść, przytulać się na kanapie albo bawić się ze zwierzakiem siedzącym na kolanach, równocześnie oglądając telewizję - głupota,
- spacer z psem na smyczy jest strasznie monotonny - dodałabym parę "smaczków", aby go urozmaicić. Mam np. na myśli sytuację, w której zwierzak wyrywa się simowi i biegnie za jeleniem, głośno ujadając... Oczywiście chwilę by sobie pobiegał i wrócił do właściciela :)
- simowie przenikający przez pędzące samochody,
- brakuje mi też możliwości wspólnego galopowania na koniu z innym simem czy chociażby wybrania się z nim na jogging.

To na razie wszystkie moje zażalenia, ale jakbym się tak głębiej zastanowiła, pewnie byłoby ich więcej. Dwójka rządzi :P

miłośniczka zwierząt 04.08.2012 18:04

Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?
 
Mnie wkurzają opiekunki które, dopiero jak nakieruje kamerę z powrotem na dom to one dopiero wtedy się dziećmi zajmują, no i sprzątaczki które czasami, brudnych ubrań nie sprzątają.

JuliaM 05.08.2012 12:10

Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?
 
Troszkę mnie dziwi takie narzekanie na urodę Simów, bo da się stworzyć atrakcyjną postać, nie jest to nawet szczególnie trudne. Natomiast wszystkim chyba podoba się to, że ta gra jest jakąś tam namiastką prawdziwego życia, a w prawdziwym życiu nie każdy jest przecież piękny. To trochę próżne z Waszej strony.

Mnie denerwują najbardziej te "zawiechy" simów, czasami zostaje mało czasu do powiedzmy wyjścia do pracy, a postać potrafi zastanawiać się 15 minut zanim pójdzie do lodówki coś zjeść :P To mnie najbardziej irytuje, ale tak poza tym to nie mam większych zastrzeżeń.

Ariall 17.08.2012 12:38

Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?
 
Oj... Długo by wymieniać, ale postaram się podołać.
- wieczne problemy z grą; przy zapisie nie wiadomo skąd i czemu wyskakują błędu zapisu 12, 14, 16... Nie da się (przynajmniej u mnie) stworzyć wielkiego drzewa genealogicznego, bo zaraz wszystko siada i nie da się zapisać dotychczasowej rozgrywki
- wywalanie gry do pulpitu po wydaniu nowych dodatków; owszem, często łaty pomagają temu zapobiec, ale... czemu płacę za coś, co jest zbugowane od samego początku?
- wcześniej wspomniane dzieci simów; ich monotematyczność mnie razi. Każde wygląda identycznie - płaska twarz, okrągły nosek, oczy jak pięciozłotówki i są jakieś... zgarbione?
- zwierzaki i ich niekończące się potrzeby; ja rozumiem, że to ma odzwierciedlać prawdziwe życie, no ale... c'mmon! Nie znam nikogo, kto kąpałby psa co trzy dni. (tak, wiem, że za punkty można kupić czaderską... myjkę? która rozwiązuje problem, jednak to i tak dalej uciążliwe)
- brak typowych interakcji, które są częścią prawdziwego życia, jak np. wspomniany wcześniej jogging razem z przyjacielem
- simy jak i inne samochody są widmo!; chodzi tu o także wcześniej wspomniane przenikanie Simów i innych obiektów przez samochody... może to nie jest wielki problem, jednak razi mnie to, gdy Sim jadący rowerem zostaje "przejechany" przez sąsiada jego starym gratem... :|

easey 17.08.2012 13:10

Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?
 
błędy zapisów...gra się wyłacza :P przydało by się więcej interakcji. Samochody... o tym wsiadaniu nie wspomnę, ale mogliby się postarać i np. żeby sim trochę zwolnił przed zakrętem i nie przejeżdżał rowerów.. ehh dużo jest rzeczy które można by było wymieniać... :/ Nigdy nie można mieć wszystkiego :P

Owieczka12456 18.08.2012 13:57

Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?
 
tak samo jak poprzedniczkę błędy zapisu i też mnie wkurza jak chce iść normalnie np. do parku (całą rodzinką) a tu już pojawia się randka u dorosłych simów i nie lubie jak sims zatnie się w jednym miejscu i trzeba go resetować ;)

Adamsims 29.08.2012 21:08

Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?
 
Pisałem juz o tym kiedyś ale wszyscy uważali ze nie mam racji. Na ciaże która twa 2 dni dostaje sie 4 dni urlopu! Za urodzenie dziecka kolejne dni! Gram w zostań gwiazdą a tu co? Urlop dla młodej pary! Czy naprawde by w tej grze osiagnąc szczyt karery trzeba mieć długość życia ustawioną na epicką? W dodatku w 4 porach roku znów dojdą do każdej pory roku po dniu wolnym. Jakoś moi simowie zawsze po ślubie mieli energie do pracy, jakoś na festiwal simowy również mogę po pracy wyskoczyć, ale nie. Muszą coraz to nowsze urlopy wymyślać, a moi simowie to po grecku zaczną nawijać od nieróbstwa. :((

Pink Panther 29.08.2012 21:16

Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?
 
Przesadzasz, Adamsims. Simy pracują całymi tygodniami (zależy od kariery), a czasami mają tylko wolną niedzielę. Awansuje się bardzo szybko, jeśli podnosisz im potrzebne umiejętności, a taki urlop jest naprawdę korzystny, sam czasami biorę im urlop niepłatny :P

Ale zależy od gracza i nie ma co się kłócić ;)

Żeby nie robić OT - mnie denerwują błędy, błędy i jeszcze raz błędy. Czy oni naprawdę nie mogą ich naprawić?

No i drażni mnie też postęp historii, bo jest troszkę niedopracowany - mogli zrobić taki, jaki jest w NRaasie :P

Adamsims 30.08.2012 00:34

Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?
 
Pantero masz racje. Neiktorzy graja dla budowania a ja dla karier ale również życia rodzinnego i jest to bardzo wnerwiające a błędy... mam pisoenkarke na 7 poziomie. Zmiana rodziny itd. nic nie daje. Resetowałem ją i nadal zamiast występować się restuje. Dziwie sie ze gra ma aż tyle błędów!

Frezja 12.10.2012 09:14

Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?
 
Mnie denerwuje to, ze gdy gram sobie w jakiejs rodzinie, w ktorej jest emeryt zblizajacy sie do konca swych dni i czekam, az dozna zgonu, on nie chce umierac! Gram z ustawionym zyciem simow 90 dni, patrze, a sim ma juz te 90 i nic. Czekam dalej, a on ma juz 91, 95, 99 i masz sie dobrze. Po czym umiera w wieku 110 dni i wiecej! I po co ustawiac dlugosc zycia, skoro simowie i tak jej nie przestrzegaja?

anie_1981 12.10.2012 18:46

Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?
 
Lagi, przycinki, źle napisane animacje, błędy w stylu braku ryb w akwariach, brzydkiego galopu koni na 10 lvl wyścigów. Że nie wspomnę o wózkach dziecięcych. Tak poza tym, to trójka jest jak dla mnie idealną serią Simsów i nic lepszego mi nie potrzeba :)

zuzapets 12.10.2012 21:36

Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?
 
Mnie wkurza że się trochę pogra chce się wyjść i błąd zapisu czegoś tam.

Shattered 04.11.2012 20:21

Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?
 
Denerwują mnie durne pragnienia.. np sim chce zamieszkać z simem z którym już mieszka..
Nienawidzę jak emerycie żyją po 200 dni mimo że mam długość życia 120
Nie cierpię jak simowie w mieście nie starzeją się równomiernie ( emeryci żyją długo, jedno dnia sim jest dzieckiem, a na drugi jest już dorosły)
Wkurza mnie jak mój sim ćwiczy, wyrabia sobie ładną figurę, a potem znów wraca do starej

Muffi 05.11.2012 20:51

Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?
 
Denerwuje mnie że np. gram bardzo długo, urządzam simom większość domu, robię jakieś postępy w ich życiu i gdy wychodzę i chcę zapisać grę, pojawia się jakiś tam błąd zapisu. Denerwuje mnie w Pokoleniach, że nie mogę kontrolować kiedy rodzice "łajają" dzieci czy nastolatki za coś. Najczęściej wchodzę w tryb budowy i usuwam drzwi, w pokoju w którym jest akurat rodzic, to usuwa interakcję "łajania". A gdy nastolatek zrobi, coś za co jest uziemiony, wszędzie chodzi skradając się, ale gdy mija mu kara i tak wszędzie się skrada, okropność ! Denerwuje mnie też, że niektóre simy mają problem z wagą, z pulchnej ustawiam im kodem żeby byli szczupli, a tu za mniej niż kilka dni, oni stają się grubi u tak można kilkanaście razy.. Denerwuje mnie wolne od pracy gdy zajdzie się w ciążę lub adoptuje dziecko. Uważam, że powinna być opcja wybierania czy chce się to wolne czy nie. To chyba większość, ale na pewno jeszcze wiele by się znalazło.

figa 13.12.2012 22:44

Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?
 
Większość z tego co mnie denerwuje zostało już tu opisane przez inne osoby z forum. Wydaje mi się, że nie było jeszcze o fatalnej zmianie strojów, mianowicie nie znoszę widoku simów ubranych w stroje do pracy snujących się po klubach, festiwalach i innych imprezach.

Głupio wygląda jak simy w kitlach lub fartuchach przychodzą na koncert gwiazdy lub tańczą w klubie albo bawią się na festiwalu.
Szkoda, że twórcy nie rozwiązali tego problemu. Powinni byli dodać jakąś opcję automatycznego przebierania się simów, którzy nie są aktualnie kontrolowani przez gracza.
Wraz dodatkiem CPR doszedł też błąd, który także lekko mnie wnerwia - simy długo się przebierają w stroje zimowe i z zimowych w codzienne. Zanim to nastąpi stoją i stoją.

Nie mogę też już patrzeć jak te biedne simy zrywają się na równe nogi by zadzwonić lub odebrać komórkę, którą mają przecież w kieszeni :D

Violet 16.12.2012 17:04

Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?
 
Robienie 543657 kółeczek w drzwiach (takich szybkich) zanim przejdzie się do drugiego pokoju x.x

Mr0w4 08.01.2013 20:23

Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?
 
Mnie przedewszystkim irytuja brak jednej z animacji która była w 2 ! A mianowicie masz auto i sim sie teleportuje do auta a auto wcześniej z garażu na drogę.. No patologia. I w Bridgeport mieszkają mi simowie w dość okazałym domu z gry ale wewnątrz jak pada rozkładają parasol.. XD hahahahha! Patologia.

Kędziorek 08.01.2013 21:00

Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?
 
Mi brakuje przede wszystkim zwykłych codziennych interakcji, jak np siedzenie na podłodze (tak po prostu a nie tylko podczas odrabiania lekcji i czytania dziecku) lub innemu simowi na kolanach, brak możliwości podwójnej randki, bo nawet jeśli zrobi się 4osobową grupę to wystarczy jeden pocałunek żeby dwóch simów miało randkę a pozostała dwójka najlepiej niech wraca do domu bo nic tam po nich. Nie lubię, kiedy simy trzymają się za ręce i się tak dziwnie kołyszą i że nie mogą trzymać się za ręce podczas spaceru. Ostatnio mnie zdenerwowało, że nie mogę zmienić ubrania mojej simki w ciąży i że mój pies ciągle gania listonosza mimo codziennych łajanek i cech spokojny i przyjacielski.. Szkoda że nastoletni simowie nie mogą uciekać przed policją, tylko muszą potulnie wsiąść do radiowozu, kiedy tylko podjedzie pod parcelę. To, plus wszystko to, co już było wymienione i jeszcze wiele wiele więcej..

zły chipsik wrogar 12.01.2013 14:37

Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?
 
Cytat:

Napisał kedziorek92 (Post 1634523)
Szkoda że nastoletni simowie nie mogą uciekać przed policją, tylko muszą potulnie wsiąść do radiowozu, kiedy tylko podjedzie pod parcelę.


dobry pomysł,fajnie by było gdyby policjant gonił sima czasami by go dogonił czasami nie i gdyby nastolatek mógł sie schowac np.w krzakach

mnie wkurza to że jak np.dwoje simów sie zarecza i chcę urzadzić wieczór kawalerski [ts 3 pokolenia]to np.simka bez kolsuntacji z narzeczonym urzadza wieczór kawalerski jak chce chodzi o to że brakuje interekacji jak,''skolsuntuj sie na temat..''

edit:nie no poprostu musze to napisać!!! mnie wkurza to że niemowlaki i małe dzieci co chwila o coś płaczą albo jak np.w nocy simowie maja nastrójnik ''znużony''to sie jeszcze musza dzieckiem zając zamiast spać a jak sie ma więcej niemowląt albo małych dzieci w rodzinie to męka nie no jak ostatnio gralem to mąż mojej simki był blisko śmierci głodowej przez te płaczące niemowlaki twórcy powinni zrobić tak by wolniej te podrzeby schodziły niemowlakom i małym dzieciom

Muffshelbyna 04.03.2013 20:01

Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?
 
Brak mi naturalności w simsach... Dlaczego (pomijając spacery z małym dzieckiem w wózku) nie można normalnie pójść na wspólny, rodzinny spacer? Np. mama z dzieckiem czy z dwójką dzieci, czemu nie mogę chodzić za rączkę? Albo gdyby było coś takiego, że tata mógłby wziąć dziecko na barana... A co z zakochanymi parami, też powinno być tak, że mogą trzymać się za ręce idąc na spacer.

Brakuje mi jeszcze opcji przejażdżek rowerowych czy samochodowych... trochę mało jest interakcji rozmowy. Bo np. gdy simka pokłóci się z chłopakiem, fajna byłaby opcja, gdyby mogła zwierzyć się przyjaciółce z kłopotów w związku...

Jest jeszcze kilka innych, drobnych rzeczy, jak np. sprzątanie domu- denerwuje mnie, że nie można myć okien, odkurzać itp.

zły chipsik wrogar 05.03.2013 06:20

Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?
 
up.dobry pomysł z tym zwierzaniem! co do kłótni to intereakcja kłóć się polega na tym że sim macha do drugiego rękami i coś tam krzyczy a drugi mu nie ''oddaje''jak na drugim użyjemy tej intereakcji to to samo....powinni to rozwinąć

miłośniczka zwierząt 19.03.2013 22:09

Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?
 
Mnie denerwuja opiekunki które sa naprawde gorsze nawet od tych z 2. Dzisiaj 3 zwolniłam bo zamiast opiekować się, dziecmi to one se stoja i uszy zatykają rekami widać że są to simy nie lubiące dzieci. Na początku jak the sims 3 wyszło było ok a teraz nie wiem co się, stało ale te opiekunki są gorsze niż były na początku. Chyba ze po prostu Bridgeport jest zbugowane. i ogólnie panujący haos i bałagan w 3. Rózne rzeczy są w różnnych widokach kategorii np w tym takim jak z 2 są światła z klubów ale w tym z 3 już ich nie ma. Tak, samo z pralakami i większą iloscią rzeczy w kategorii dla zwierzaków. To jest denerwujące i to bardzo.

felipe312 18.07.2013 21:08

Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?
 
Optymalizacja gry...
Gra na wielu konfiguracjach powinna klaskać uszami i gwizdać pępkiem, a potrafi się zaciąć i wyłączyć w najmniej oczekiwanym momencie. Ogólnie to czasem, aż prosi się o dobicie ;c
Ale EA pokazało, że umie optymalizować gry. Zagrajcie sobie w Średniowiecze. Gra jest stabilniejsza i chodzi szybciej, nawet na słabszych komputerach niż w przypadku TS 3

Sophiee 31.07.2013 09:03

Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?
 
A wiecie co mnie denerwuje ? To, że z jednej strony dużo dodali do the sims 3 - grafika, wielkie otoczenie a z drugiej strony zabrali najlepsze czyli np. nagrody, które dostawało się za ukończenie pracy w the sims 2 (pamiętam jak zawsze się nie mogłam doczekać na to czego nie można było kupić). Dobre jest otoczenie bo wszystko jest realistyczne ale graj tu 5 osobową rodzinką kiedy jesteś np. strażakiem i musisz mieć cały czas na oku jednego sima.. a co z resztą ? Jak ktoś nie lubi wolnej woli to musi latać myszką z domu na inną parcelę hah. Denerwują mnie też interakcje simów. Powiedzmy, że simka zaprasza do domu przyjaciółkę. I co dalej ? Stoją jak kołki a jedyne co mogą robić ciekawego to bitwa na poduszki. A gdzie siadanie w piżamie z kubkiem w ręku i ploty ? :) I przede wszystkim nie rozumiem dlaczego w większości dodatków jest nacisk na kolekcjonerstwo. Czy tylko ja to zauważyłam ? Denerwuje mnie też ten wymyślony przyjaciel. Raz ok ale za każdym razem użerać się z tą lalką i nie móc jej usunąć ? Podziękuję.. Sporo tego jest. Jak wyżej pisaliście to wsiadanie do samochodu. Kiedy pierwszy raz włączyłam sims 3 to się zawiodłam. Moim zdaniem jest też za mało możliwości dla buntowniczych nastolatków. Powinni urządzać ustawki haha nie no żartuje ale wiecie o co chodzi. Jak wyżej przydałaby się chociaż ucieczka od policji w krzaki :) Powiem Wam tylko, że the sims 2 było bardziej tajemnicze. Pamiętam Dziwnowo (tak to się nazywało?). Ten klimat :D Kiedyś grałam o północy i w sims 2 też była północ i gnom spod domu podszedł pod ulicę. Przeszedł parę kroków i jak to zobaczyłam to dostałam gęsiej skórki haha. Wilki też były straszne - te żółte oczy. Ahh twórcy mogliby dodać trochę nowych możliwości ale i tak wszystkiego jest sporo a po za tym wezmą się za sims 4 i zapomną o sims 3 :(

WhiteSugar 24.08.2013 12:30

Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?
 
Mnie się nie podobają interakcje. Np. dajmy na to, że przychodzi chłopak do domu dziewczyny a ona zamiast powitać buziakiem podaje mu rękę jakby mieli omawiać sprawy biznesowe xD
Lub rodzice, przychodzisz ich odwiedzić i tak samo, zamiast np. się przytulić albo powiedzieć jakieś "siema" ;P
Dobrze, że chociaż w 4 skupia się na tych właśnie interakcjach.
O, też by było fajnie, gdyby Simsy nakrywały do stołu przed jedzeniem, albo wyjmować naczynia z szafek.
Ale tak naprawde to żeby opisać co jest denerwujące, musiałabym napisać o tym felieton na dwie strony :D

Muffshelbyna 15.09.2013 17:24

Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?
 
Cytat:

Napisał Sophiee (Post 1740264)
Denerwują mnie też interakcje simów. Powiedzmy, że simka zaprasza do domu przyjaciółkę. I co dalej ? Stoją jak kołki a jedyne co mogą robić ciekawego to bitwa na poduszki. A gdzie siadanie w piżamie z kubkiem w ręku i ploty ? :)

No właśnie. Ten brak naturalności.

Do listy denerwujących rzeczy dopisuję propozycje randek (co dochodzi z dodatkiem ,,Cztery Pory Roku''). Wyjątkowo irytująca sprawa. W dodatku telefony z propozycjami u mnie w grze dzwonią najczęściej w nocy, co budzi moich simów. Nie wystarczy po prostu nie odbierać, bo ja zawsze mam nadzieję, że ten telefon jest ważny. :P
Ale jak odbieram i znów wyświetla mi się zaproszenie na randkę, szlag mnie trafia.

Królewicz Grudkowego Kosmosu 19.09.2013 21:39

Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?
 
Mnie najbardziej wkurza to, że gdy sim ma coś zrobić to znika mu komenda bo tego nie chce robić, lub nie wpadnie na pomysł by zrobić to trochę inaczej, albo (ale to już chyba wywołane jakimś kodem) że jak jest na pientrze i ma gdzieś na nim pójśc to przenika przez podłogę i musi iść na górę od nowa.

MrSiM 23.09.2013 21:50

Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?
 
Oj sporo tego będzie xD Najbardziej jednak denerwują mnie błędy zapisu, wyłączanie się gry, wychodzenie godzinami przez drzwi tak samo winda, zachowanie simów, teleportacja do samochodu itp. ale mimo wszystko i tak lubię tą grę xD

Dżajawarman 22.11.2013 16:41

Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?
 
A co powiecie na sposób, w jaki simy przebierają się? :P Mnie osobiście jego wygląd wręcz uderzył przy pierwszym włączeniu gry.
Bardzo wkurza mnie to, że simy3 "pożyczone" z internetu działały mi bezbłędnie a oryginalne nie dają mi nawet zapisać gry...

KarolinaJ 23.11.2013 18:59

Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?
 
Cytat:

Napisał WhiteSugar (Post 1749274)
Mnie się nie podobają interakcje. Np. dajmy na to, że przychodzi chłopak do domu dziewczyny a ona zamiast powitać buziakiem podaje mu rękę jakby mieli omawiać sprawy biznesowe xD
Lub rodzice, przychodzisz ich odwiedzić i tak samo, zamiast np. się przytulić albo powiedzieć jakieś "siema" ;P


O to, to! Czy naprawdę tak wita się bliskie osoby?
Kolejna sprawa - przebieg spaceru z małym dzieckiem. Bardzo mi przeszkadza kiedy Sim idąc dróżką która ma nierówności co chwile wyjmuje dziecko z wózka i wkłada z powrotem. Brak mi także interakcji z Dwójki :( Na temat niestabilności Trójki już nawet nie będę się wypowiadać, podpisuję się pod wszystkim co zostało wymienione w poprzednich postach.

Ale... i tak je lubię :D

alpherainn 09.12.2013 19:37

Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?
 
W TS3 najbardziej nie podoba mi się wygląd Simów. Jest bardzo sztuczny i dziwny. Poza tym ten cały graficzny tryb budowania/kupowania utrudnia mi życie w grze x)

Izzie 19.02.2014 16:51

Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?
 
Mnie strasznie brakuje w trójce tych krótkich animacji związanych np. z pierwszym pocałunkiem, pierwszym bara-bara, narodzinami dziecka - w dwójce to było takie fajne, magiczne, było czuć, że to są wyjątkowe momenty właśnie dzięki tym krótkim cut scenkom.

Denerwuje mnie też, kiedy w Oasis Landing odwiedza się Syntezowane Smakołyki Sama (ta knajpka, gdzie wypełnia się jedną z powitalnych okazji z wypiciem syntezowanego drinka) to skrypt każe Simom wejść jakby do środka jakiegoś pokoiku, gdzie przy większej ilości mi się tam blokują. :hmm: Nie rozumiem, dlaczego nie mogą zwyczajnie wylądować przed barem.

Oprócz tego wiecznie, wszędzie walające się ubrania Simów - to już było wspomniane. Stawianie koszy na pranie w każdym pomieszczeniu niesamowicie psuje mi estetykę. Poza tym nie wiem czemu, mój lokaj olewa pranie i nie chce go robić.

Poza tym denerwuje mnie częste zwieszanie się postaci w momencie zmiany stroju, zwłaszcza gdy do wyjścia do pracy zostało tylko parę simowych minut, a on stoi w miejscu jak głupi, zamiast w sekundzie się przebrać i iść.

Jeszcze inna sprawa to te wieczne "zakochiwanie się" w sobie Simów - pójdę na jakąś imprezę albo sama ją zorganizuję, a tu kilkanaście powiadomień w stylu "poznajmy się lepiej". Tak samo denerwuje mnie, że interakcja z pytaniem o status związku od razu traktowana jest z podtekstem romantycznym - ja po prostu lubię wiedzieć o Simach wszystko, kiedy kreuję ich na swoich przyjaciół - jakie studia skończyli, gdzie pracują, właśnie czy kogoś mają - dla przyjaciół to chyba normalne wiedzieć o sobie takie rzeczy. A potem odbieram pocztę, a tam mnóstwo listów miłosnych od tych Simów, i tak dzień w dzień... :hmm:

Wygląd ryb w akwariach - to, że rekina czy krokodyla można wsadzić do malutkiego akwarium kuli, gdzie są wielkości złotej rybki.

Tenebris 22.02.2014 09:15

Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?
 
Jak Simowie długo śpią oraz to, iż mimo że mam dużo okien i oświetlenia w mieszkaniu to i tak jest jakoś tak mroczno i ciemno :D.

Sadystka 20.04.2014 14:47

Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?
 
Nie wiedzieć czemu nie jestem w stanie grać w mieście z "Rajskiej Wyspy".
Po prostu zwiesza mi grę co kilka minut na jakieś pół minuty...
To mnie najbardziej drażni, że kupiłam dodatek, a nie mogę z niego korzystać ;/

bdda 04.07.2014 18:38

Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?
 
Mnie wkurza że po zmianie kariery umiejętności związane z karierą usuwają się. Głupie że uczę się magii a po zmianie profesji sim dostaje nagle amnezjii i nic nie umie.

Searle 04.07.2014 19:22

Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?
 
Bardzo w grze denerwuje mnie to, że simy zamiast robić jakąś czynność często stoją w miejscu zastanawiając się godzinami co mają zrobić.

forbidden 05.07.2014 19:30

Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?
 
Cytat:

Napisał Searle (Post 1819719)
Bardzo w grze denerwuje mnie to, że simy zamiast robić jakąś czynność często stoją w miejscu zastanawiając się godzinami co mają zrobić.

Otóż to! Stoją zdezorientowani w miejscu jak jakieś zamuły xd

Mentosik57 07.07.2014 08:21

Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?
 
No mnie tak jak wszystkich te postacie denerwują ,jak to jest wkurzające gdy przed czynnościami sim potrafi przez kikadziesiąt minut (simowych oczywiście) stać i się zastanawiać.I wkurza mnie też to ogólne zamulanie simów,wloką się strasznie.W dwójce simy chodziły szybko,bez zamulenia ,czynność wykonywały błyskawicznie i to mi się podobało.I denerwują mnie też bugi.Ostatnio w bridgeport simka przy wychodzeniu z klubu weszła w ściane.Pomógł tylko kod na teleportacje :D

Lala 08.08.2014 12:05

Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?
 
Mnie najbardziej wkurzają te nieustające błędy.Nie wspominając już o brzydkich simach...

kessaris 11.08.2014 13:55

Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?
 
Tak jak większość na forum, denerwuje mnie wygląd simów. Szczególnie, że ja sama nie potrafię zrobić przyzwoicie wyglądającego sima. W TS2 było mi łatwiej. Nawet te simy, które są na internecie, wyglądają całkiem ładnie, ale w grze sprawiają wrażenie niedorozwojów. Po drugie - błędy, takie jak np. z wózkiem z Pokoleń. Spójrzcie na to : http://oi62.************/17u9og.jpg Denerwuje mnie jeszcze długość wczytywania, czasem aż się odechciewa już grać. O, i nie lubię, gdy daję simowi polecenie, żeby poszedł pod prysznic - ten do niego podchodzi, czeka (simową) godzinę (czasem nawet dwie) i dopiero potem się rozbiera i się myje. Ogólnie te simy są zbyt powolne, zanim cokolwiek zrobią to schodzi pół dnia.

Annairu 11.08.2014 19:41

Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?
 
To i ja coś dorzucę co mnie wkurza:
- brak tych fajnych randek jakie były w TS2, chodzi mi o wgląd do wnętrza restauracji i te wszystkie interakcje przy stole. Co do większości króliczych dziur wontów nie mam ale te restauracje z dwójki mogli wrzucić D:
- mało ludzi w klubach
- to że czasami simowie po prostu nie idą do pracy. Po jakimś czasie dopiero odkryłam że najpewniej chodzi o to że nie mają ubranego uniformu roboczego. Dopiero jak każe sama simowi się przebrać wtedy idzie do pracy. W przeciwnym razie okienko z poleceniem pracowania ciągle znikało.
- moi simowie mają wyjątkowe branie, ciągle dostają telefony z zaproszeniami na randki i są nachodzeni przez innych

no i to co wymieniła reszta

xviraszka 01.09.2014 10:31

Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?
 
- kiedy simka stoi bardzo dlugo w miejscu zanim pojawi sie brzuch ciązowy.
- zamiast łapać włamywacza stoja i dra sie :lol2:
- mało simsów w klubach i parkach.
- ogólne zmulanie simsów, zamiast np. odrazu sie przebrac i wyjsc z domu to on stoi i sie zastanawia :((
- z racji tego ze mam duzo ubran z internetu przebrania simsa zajmuje mi wieki :(( gdzie w the sims 2 ciuchy ladowaly mi sie szybko :((

bvsiv 07.05.2017 22:32

Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?
 
Dziwnie się czuję pisząc teraz, ale muszę, bo niektóre rzeczy mnie okropnie denerwują...
Przede wszystkim bugi, agi, błędy zapisu, wyłączanie się w najmniej odpowiednim momencie, do niedawna miałam problem z tym, że moi simowie nie docierali na studia - pojawiało się miasto, mogłam stworzyć rodzinę, wybrać lub wprowaddić do domu, ale ci, których wysłałam, znikali. Ogólnie SŻ ma pełno błędów, każdy napotkany student jest bardzo głodny, podczas wykładów w klubie simowie siedzą gdzie indziej, robią notatki... ale podium puste, profesor stoi sobie gdzieś indziej i wykłada do krzeseł i stołów.
No i nie mogę znieść tego soku... przecież to gra dla użytkowników powyżej 12. roku życia, chyba można napisać, że to alkohol.
Mało interakcji, nierealne zachowania, wampiry nie mogą atakować, mimo, że Kariera wprowadza wiele fajnych, nowych profesji, wciąż denerwuje mnie brak karier jak np. model, prawnik, albo strażak czy mechanik. W dodatku sim pracujący w wojsku nie jest narażony na śmierć, co było by ciekawe. No i oczywiście - za kilka simowych minut sim się zsika - ale zamiast iść do toalety musi najpierw zastanowić się nad sensem życia.
I TAK MIMO WSZYSTKO UWIELBIAM TĘ GRĘ XDDD

zjemcikota 09.05.2017 16:39

Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?
 
@bvsiv, przecież można być strażakiem - dochodzi wraz z karierą.:P

Mnie najbardziej denerwuje ten głupi status "opity sokiem" (czy jakoś tak) kiedy zmieni się rodzinę na inną... Każdy to ma i szlag mnie trafia. Ktoś wie jak to usunąć?

milosz263 28.05.2017 11:10

Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?
 
Mnie denerwują wręcz durne wspomnienia. Pójście do księgarni jest równoważne ze ślubem.

I jeszcze te zabezpieczenia. loguje się na zasobożerny Origin tylko po to żeby launcher mi się łaskawie włączył a gra mi się aktualizuje sama do 1.69 przez nawet część nraasów rozwala grę.
Łatwiej byłoby "Pożyczyć" od chomikuj grę sprzed 2012 na łączu niecałe 2 megabitów na sekundę. (pobieranie akceleratorem: 100-150 kb/s)
EDIT:
Cytat:

przecież to gra dla użytkowników powyżej 12. roku życia, chyba można napisać, że to alkohol
PEGI by się przyczepiło i byłby znaczek 16+

zjemcikota 29.05.2017 14:03

Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?
 
@milosz263 wspomnienia też są okropne. Na początku myślałam, że to może być spoko opcja, ale jednak jest tak źle zrobiona, że od razu ją wyłączam w ustawieniach jak przychodzi co do czego. Durne to jak but.

miłośniczka zwierząt 09.06.2017 10:46

Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?
 
Ja mam błąd z niemowlakami jak wyjdę simami za granice to po powrocie dziecko zostaje ud suwane z panelu rodziny i dopiero przeniesienie rodziny na nowy save pomaga. Trochę to jest upierdliwe.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:52.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023