TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 2: Problemy z grą (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=49)
-   -   Płyta nie chce się wczytać. (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=46779)

anka50925 23.09.2008 18:33

Płyta nie chce się wczytać.
 
Siemka! Mam problem. Otóż zakupiłam z jakiś tydzień temu TS2 OŻ. Niestety wczoraj miałam format komputera. No ok, zaczęłam wszystko instalować od początku, począwszy od podstawy, przez dodatki i na koniec chciałam OŻ. Pech chciał, że wkładam płytę do nośnika i co? Nic! W ogóle się nie wczytuje, jak weszłam do mojego komputera to nawet ikonka się nie zrobiła a jak klikam to pisze, "włóż dysk do stacji dysków". O co chodzi? Żeby nie było przetarłam (czystą) chusteczką płytę i nadal nic. Co da się z tym zrobić?

legolas 23.09.2008 19:08

Odp: Płyta nie chce się wczytać.
 
Podstawowe pytanie Pirat czy orginał??

ultraviolence 23.09.2008 20:56

Odp: Płyta nie chce się wczytać.
 
Legolas, no chyba oryginał, skoro pisze, że kupiła w sklepie (chyba, że ściemnia, ale nie podejrzewam :) ). Anka, udaj się do sklepu w którym kupiłaś grę i powiedz, co się dzieje. Możesz też zadzwonić do biura obsługi EA i spytać - możliwe, że zasugerują wymianę płytki. Jest jeszcze jedna możliwość i tę radzę Ci zastosować na początku - sprawdź, czy płyta chodzi na innym komputerze. Może to z nośnikiem jest coś nie tak?

=>kl@udiaa<= 29.01.2009 20:06

Odp: Płyta nie chce się wczytać.
 
Ja też mam problem z Osiedlowym Życiem, od 4 miesięcy nie mogę grać bo podczas wczytywania, zawiesza się i nie idzie dalej. Mój komp odnajduje płytę, włącza się gra ale po pierwsze nie ma simsowego filmiku na początku przed wgrywaniem, tylko od razu ( o nie tak od razu bo czarne tło jest około 1-2min)przechodzi do okna ładowania a tam zawiesza się na etapie "Dorabianie kluczy do mieszkań" czy coś w tym stylu (polowa ładowania). I zawsze w tym samym momencie.

Myślałam, że wina dodatków (jak zawsze) więc odinstalowałam wszystkie Simsy i poczęłam wgrywać na nowa po kolei każdy dodatek no i nie działa nawet "na sucho" tj. The SIms 2 + wszystkie dodatki, bez dodatkow z neta ani moich rodzin. Zawiesza się w tym samym momencie i jedynym ratunkiem jest Menadżer Zadań - The Sims 2 OŻ - BRAK ODPOWIEDZI, zakończ zadanie.

Co może być przyczyną, proszę o pomoc.
Może porysowana płyta? Nie używałam jej długo, bo gra działała tylko od premiery do końca pażdziernika, a więc miesiąc. Jest mała ryska, ale nie takie rysy miały inne simsy i działały.
HELP!!!

Oczywiście wszystkie Simsy orginalne.

Komputer nowy, kupiony w sierpniu, laptop HP, parametry:
MS Windows Vista SP1
Intel Core2 Duo CPU T5550 1.83GHz (procek)
2,0 GB RAM
NVIDIA GeForce 8400M GS (grafika)
DYSK C 120 GB wolnego miejsca

Luthiee 29.01.2009 20:42

Odp: Płyta nie chce się wczytać.
 
Może wyślij płytę itp. do EA GAMES, na końcu instrukcji masz 'Gwarancję', tam jest adres i wszystko.
100 POST!

mario 29.01.2009 20:46

Odp: Płyta nie chce się wczytać.
 
Może nie masz DVD, a płyta właśnie jest w tym formacie?

Luthiee 29.01.2009 20:48

Odp: Płyta nie chce się wczytać.
 
Hmmm, ale przecież wszystko jej przedtem działało. To na pewno nie wina tego.

mario 29.01.2009 21:55

Odp: Płyta nie chce się wczytać.
 
Nigdzie nie napisała, że wcześniej przed formatem miała zainstalowane OŻ, więc się spytałem.

=>kl@udiaa<= 29.01.2009 23:04

Odp: Płyta nie chce się wczytać.
 
Jasne, że mam DVD. Nikt nie sprzedaje nowych laptopów bez napędu DVD. Nie robiłam żadnego formatu, bo po co jak dopiero co kupiłam czysty komputer i pierwszą rzeczą jaką zainstalowałam były The Sims razem z dodatkiem OŻ. Wszystko chodziło, tzn. miałam spory problem z "Aplikacja zostanie zamknięta" ale to z tego co czytałam na forum była wina dodatku. Zrobiłam tylko deinstalkę i powtórną instalkę wszystkich The Sims i na nic, zawiesza się w tym samym momencie.

mario 29.01.2009 23:54

Odp: Płyta nie chce się wczytać.
 
Moje wypowiedzi w tym temacie dotyczyły problemu z pierwszego posta. ;)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:36.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023