TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 2: Uwagi na temat gry (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=17)
-   -   Co osiągnęliście bez kodów (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=47597)

Vegeta 06.11.2008 20:31

Co osiągnęliście bez kodów
 
Mam nadzieję że autor tego tematu w ts1 się nie pogniewa, ale postanowiłam założyć taki w ts2 ;)
------------
No więc temat mówi sam za siebie.
Ja osobiście żadko gram bez choćby jednego kodu, ale w jednej rodzince wogóle ich nie używam i mają się całkiem nieźle:) facet ma już prawie szczyt kariery, dziewczyna niedługo osiągnie cel życiowy. Rozpoczynam też budowę basenu. Narazie tylko kilka segmentów. Chałupka średniej wielkości, przebudowywana setki razy. Jak coś się jeszcze wydarzy to poinformuję :P
-------------
teraz wasza kolej

avenly 06.11.2008 20:41

Odp: Co osiągnęliście bez kodów
 
Moja simka z nastolatki stala się dorosłą, z czasem jej matka stała się emerytką. Wcześniej osiągneła szczyt kariery Armi. Teraz jest na emeryturze i zajmuje się warzywami. Córka będzie miała dziecko, ale ojciec dziecka " poszedł w diabły " Mają malutki domek z ładnym , sporym ogródkiem. Teraz czeka mnie przebudowa. Pewnie będę musiała zrobić pokoj dla dziecka na poddaszu. Ogólnie często gram bez kodów.

Björk 06.11.2008 21:04

Odp: Co osiągnęliście bez kodów
 
Jedna z moich rodzin zdobyła po dwie paltynowe aspiracje do końca życia (CW), 2 mln simeleonów no i w ogóle są szczęśliwi :)
Wszystko bez kodów...
Kodów używam tylko przy budowaniu :)

Miyoki 06.11.2008 21:46

Odp: Co osiągnęliście bez kodów
 
Dużo, dużo kasy - zarobionej samodzielnie przez moje simy.
Jestem z nich dumna [;
Platynowe aspiracje do końca życia itp. itd.
Jedyny kod, którego czasami używam to maxmotives (a jak czasami chcę mieć bliźniaki - co zdarza się rzadko), więc tak dużo osiągnięć za pomocą kodów nie zdobywam.

Adamsims 06.11.2008 22:41

Odp: Co osiągnęliście bez kodów
 
Ja szczyt kariery w wszystkich karierach oprócz obiboka najłatwiejsza jest kariera mikołaja.
Platynowe aspiracje do końca życia i ponad 200000 $
Raz użyłem kodu do fs które pojawi się w Święto niepodległości.

Analisse 09.11.2008 13:32

Odp: Co osiągnęliście bez kodów
 
Platynowe aspiracje do końca życia, ponad 500000 simoleonów, średniej wielkości chałupka, najdroższy samochód.

Monitkowa 19.11.2008 22:13

Odp: Co osiągnęliście bez kodów
 
Szczyt kariery naukowej.
I platynowa aspiracja, to nie jest trudne :)

Callineck 20.11.2008 00:52

Odp: Co osiągnęliście bez kodów
 
Na początku oczywiście grałam bez kodów bo nie wiedziałam że takowe istnieją (poza kodami na kasę) :)
I co się okazało? U mojego sima z którym mozolnie wspinałam się na szczyt kariery medycznej wystąpił błąd w grze i owszem, szczyt kariery osiągnął, natomiast platynowej aspiracji juz nie :(
I od tej pory wspomagam się głównie hackami ;)

Baś 23.11.2008 14:36

Odp: Co osiągnęliście bez kodów
 
3 pokolenia i zaludnienie całej nowej planszy ;d
i 3 osiągnięte cele życiowe + 3 szczyty kariery.
trochę mi to zajęłooo.. xd
no i niestety wszystko straciłam.. teraz muszę zaczynać od nowa.. :/

Alisha 23.11.2008 14:41

Odp: Co osiągnęliście bez kodów
 
Kiedy jeszcze nie bylam 'zakodowana', to umarlo mi pare simsów, urodzily sie dzieci - bla,bla; itd. ... :D Cos jeszcze? Hum, mialam problem z dzieckiem Dona i Kasandry - Lucja - kiedy byla niemowleciem 'zablokowala sie' na podlodze i nie mozna bylo jej podniesc... oj, to bylo przed odinstalowaniem - moim pierwszym razie...
A teraz? Cóz:
1. Komp is dead :((
2. Uzaleznilam sie od kodów... :(


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:07.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023