TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 2: Uwagi na temat gry (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=17)
-   -   Patent na kase (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=54151)

M...:) 31.01.2010 12:00

Patent na kase
 
Hej. Nie wiem czy był juz taki temat, jak był to przepraszam. Ale chciałam sie dowiedziec jakie macie patenty na zarabianie pieniędzy? Mam na myśli w pełni legalne nie np. kod:-)

Chodzenie do pracy jest oczywiste. Ale może cos innego jeszcze?:)

Sherlock 31.01.2010 12:23

Odp: Patent na kase
 
Pisanie powieści na komputerze, sprzedawanie obrazów oraz naprawionych aut z "Czasu wolnego"... Z tych chyba najczęściej korzystam :)

EDIT: O, jeszcze sprzedawanie tych czekoladek, co je produkuje jakaś tam maszyna ;)

aluminium. 31.01.2010 12:27

Odp: Patent na kase
 
Można otworzyć sklep jeśli ma się WB :)

M...:) 31.01.2010 12:27

hm... a ile simowych godzin zajmuje to pisanie powiesci?;) ^^ simowych oczywiście... bo mi około 7.

chyba sie powtórzyłam z tymi 'simowymi'xD ale to nic;d

nmin 31.01.2010 12:30

Odp: Patent na kase
 
W samej podstawie chyba żadnych, bo nie chce mi się wciąż kazać Simowi malować, zyski nie były zadowalające jak do tej pory ;) Biznesu w WB nie liczę, bo pewnie nie o to Ci chodzi. Opłaca się szyć, oczywiście w CW, na maszynie przy złotej randze - uszycie ubrania, tego dostępnego od złotej rangi, kosztuje niewiele, a sprzedaje się je za bodajże 750 czy jakoś tak, więc za jedno ubranko ma się na czysto kilkaset simoleonów.


Zapomniałam dodać - za warzywa i owoce w dobrej jakości też ma się sporo pieniędzy, najbardziej opłacają się bakłażany, ale tu już też trzeba mieć dobrą rangę.

EDIT 2: Właśnie dopisałam, co sądzę o uprawianiu roślin, wyprzedziłaś mnie z pytaniem :P

M...:) 31.01.2010 12:31

Odp: Patent na kase
 
hm.. a co sądzicie o uprawianiu roślin?;)

Sherlock 31.01.2010 12:32

Odp: Patent na kase
 
Tylko 7 godzin? :O U mnie simowie siedzą kilka dni.

EDIT: Uprawiania roślin to też dobry sposób na zarabianie :)

M...:) 31.01.2010 12:36

Odp: Patent na kase
 
około 7 godzin i dosteje za to od 2000 do 3600 przynajmniej narazie;p moze jak juz sie bardziej wyszkole to będę zarabiac więcej..;)

Sherlock 31.01.2010 12:41

Odp: Patent na kase
 
Czasem można też zarobić trochę kasy, jak się znajdzie nieznaną gwiazdę, podczas patrzenia przez teleskop.
Za punkty aspiracji można wykupić takiego kwiatka, na którym rosną pieniądze :)
I jeszcze w nagrodach kariery jest takie podium, na którym zarabia się za przemawianie.
W którymś dodatku dochodzi opcja rapuj za napiwki - to też nawet się opłaca.
O, przypomniało mi się, że można też jakieś negocjacje (czy coś tam) prowadzić na komputerze, za co oczywiście płacą.

nmin 31.01.2010 13:21

Odp: Patent na kase
 
Jak już jesteśmy przy nagrodach za punkty lub karierę, to przyzwoity grosz można wyprodukować w maszynie do fałszowania pieniędzy, ale nie pamiętam, gdzie ona dochodzi, chyba w NS.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:46.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023