TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   Bitwa o Sima (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=528)
-   -   Bitwa o Sima - edycja zimowa: ETAP I (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=67606)

Pink Panther 25.12.2014 13:13

Bitwa o Sima - edycja zimowa: ETAP I
 
[IMG]http://i61.************/rrsd3k.png[/IMG]


Przypominam, że do tego etapu zakwalifikowali się: konformistyczny lodzik, massdnm123, FakeYourDeath, eyvee, Tupolew, Ata, FresH, LepkiePaluszki23, Everlasting oraz KarolinaJ. Zadanie pojawia się nieco wcześniej niż planowałem, macie jednak na wykonanie dużo czasu ze względu na święta i Sylwestra. Powodzenia! :rolleyes:

Każdy szanujący się projektant mody pracuje z wieloma osobami. Ma pod sobą sztab ludzi odpowiedzialnych za wiele rzeczy, często jednak musi współpracować z nierzadko bardzo irytującymi asystentami. Dlatego każdy z uczestników konkursu powinien opanować pracę w grupie do perfekcji!
Wrzuciłem Wasze nicki do internetowej maszyny losującej.


Połączyłem Was w pary (pierwsza osoba z drugą, trzecia z czwartą i tak dalej...). W rezultacie powstało 5 duetów:
1. eyvee i FresH
2. Everlasting i KarolinaJ
3. FakeYourDeath i Ata
4. LepkiePaluszki23 i konformistyczny lodzik
5. massdnm123 i Tupolew

W takich parach będziecie wykonywać prace w tym etapie Bitwy o Sima. Każdy duet oddaje tylko jedną pracę. Jury wybierze jedną najgorszą i z konkursu odpadną jej autorzy, co oznacza, że do II etapu przejdzie regulaminowe 8 osób.

~~~

Alan i Alice Kentucky to małżeństwo z wieloletnim stażem - ślub wzięli w 1944! Mieli wtedy po 18 lat. Byli gówniarzami zapatrzonymi w siebie jak w lusterko. Minęło 70 lat, a oni wciąż bardzo się kochają. Nie mają dzieci. Nie mają nawet domu. Mieszkają w przyczepie, zarabiają na życie malując obrazy i pisząc książki. Ciągle są w trasie. Uwielbiają podróżować, imprezować i palić zioło. Wiele osób uważa, że to najstarsi hippisi w SimPaństwie.
Alan jest wyjątkowo wysportowany jak na swój wiek. Codziennie stara się biegać przynajmniej pół godziny. Alice nie lubi sportu. Jest "pączusiem", a jej najlepsza przyjaciółka to ich stara lodówka.
Powoli zbliża się Sylwester, a małżeństwo wybiera się na imprezę do nowo poznanego znajomego, Henrika.

Wykonajcie w parach podanych powyżej komiks, w którym głównymi bohaterami będą Alan i Alice. Komiks musi tematycznie nawiązywać do Sylwestra. Może składać się z maksymalnie 3 zdjęć (rozmiar maksymalny jednego zdjęcia: 800 x 600 pikseli). Zdjęcia natomiast mogą być podzielone na nieskończoną ilość mniejszych części. Prace należy wysyłać poprzez prywatną wiadomość do organizatora konkursu (Pink Panther) do 4 stycznia 2015 roku do godziny 20:00. Po tym czasie jury rozpocznie obrady. Do kolejnego etapu konkursu przejdą autorzy 4 prac, które według komisji zostaną najlepiej wykonane, z konkursu odpadną więc 2 osoby, których praca nie spodoba się jurorom. Pytania odnośnie tego etapu można zadawać w tym temacie.

WAŻNA AKTUALIZACJA:


Termin zostaje przesunięty do 11.01.2015r. do godz. 22.00, gotowe prace wysyłacie na PM Charionette. Dodaliśmy także pewne utrudnienia:
- jedno ze zdjęć musi zawierać istotę nadnaturalną (wampira, wilkołaka, simorośl, ufo, ducha). Może to być sim ze skinem z internetu,
- na jednym ze zdjęć musi znajdować się 4 simów (w tym wliczona jest postać nadnaturalna oraz simowie konkursowi),
- jeden z simów na imprezie musi być w piżamie,
- jeden z simów musi mieć idiotyczną fryzurę,
- jeden z simów powinien zawierać jak najmniej dodatków z internetu (może to być sim konkursowy).

Przedstawiamy Wam jeszcze punktację, którą posługiwać się będzie jury:
Zgodność simów z opisem: 6pkt
Utrudnienia: 2pkt
Wykonanie komiksu, pomysł, tekst itd.: 2 pkt

Prace, które już zostały nadesłane do Pinkiego zostaną dopuszczone do konkursu, ale pozbawione dwóch punktów na starcie. Jeśli jednak ktoś chce oddać nową pracę, nie widzę problemu :)

Ze względu na rezygnację eyvee w I etapie odpadnie tylko jedna osoba.

konformistyczny lodzik 25.12.2014 20:41

Odp: Bitwa o Sima - edycja zimowa: ETAP I
 
Bez żartów, proszę Was.
Rozumiem, że chcieliście nam utrudnić, ale wszem i wobec ogłaszam, że wolałabym współpracować z osobą którą znam od dawna, niż z LP23.
Tym wpływam na zmianę mojej pary, na parę z Atą.
I tak nas nie lubicie, więc jak zrobimy słabą pracę, to pozbędziecie się ''wrzutów na dupie"
Co wam szkodzi? ;)


poza tym, to miał być konkurs aka ''top model'', a nie ''skonstruuj komiks"

@down: haha, dzięki :fun: jak coś to nie chciałam Cię urazić xd

Meryam 25.12.2014 20:53

Odp: Bitwa o Sima - edycja zimowa: ETAP I
 
Ok, nie biorę udziału, ale bacznie obserwuję i chce tylko powiedzieć jedno...

Cytat:

Napisał Pink Panther (Post 1840627)
Wrzuciłem Wasze nicki do internetowej maszyny losującej.

Tak chyba jest sprawiedliwiej, niż dobierać się w pary "bo jego/ją lubię bardziej". Trzeba nauczyć się współpracy też z osobami, które niekoniecznie się darzy sympatią ;)

LepkiePaluszki23 25.12.2014 20:56

Odp: Bitwa o Sima - edycja zimowa: ETAP I
 
ciepła wodo dobrze, ale konkurs BITWA O SIMA ma chyba polegać na tworzeniu simów. W konkursie BITWY O DOM każdy budował domy, pokoje, ale nie robił komiksów.

konformistyczny lodzik 25.12.2014 20:58

Odp: Bitwa o Sima - edycja zimowa: ETAP I
 
Cytat:

Napisał ciepła woda (Post 1840675)
Ok, nie biorę udziału, ale bacznie obserwuję i chce tylko powiedzieć jedno...



Tak chyba jest sprawiedliwiej, niż dobierać się w pary "bo jego/ją lubię bardziej". Trzeba nauczyć się współpracy też z osobami, które niekoniecznie się darzy sympatią ;)

mogłaś się zgłosić i uczyć się współpracy ;)
nie potrzebujemy adwokatów dla organizatooorów

Cytat:

Napisał LepkiePaluszki23 (Post 1840677)
ciepła wodo dobrze, ale konkurs BITWA O SIMA ma chyba polegać na tworzeniu simów. W konkursie BITWY O DOM każdy budował domy, pokoje, ale nie robił komiksów.

true, na dodatek, to mija się z celem konkursu.

Meryam 25.12.2014 20:58

Odp: Bitwa o Sima - edycja zimowa: ETAP I
 
Macie stworzyć simów, a zrobione im zdjęcia połączyć w jedno. Ot, cały komiks.
Szukacie dziury w całym imho ;)

Cytat:

Napisał konformistyczny lodzik (Post 1840679)
mogłaś się zgłosić i uczyć się współpracy ;)
nie potrzebujemy adwokatów dla organizatooorów

Oh, ok, czyli jeśli nie mam simsów to nie mogę pisać w działach o simsach, ta?

konformistyczny lodzik 25.12.2014 21:00

Odp: Bitwa o Sima - edycja zimowa: ETAP I
 
Cytat:

Napisał ciepła woda (Post 1840680)
Macie stworzyć simów, a zrobione im zdjęcia połączyć w jedno. Ot, cały komiks.
Szukacie dziury w całym imho ;)



no, ale współpraca nie będzie zbyt dobrze wyglądała
a Pinki pisał, że chce nas jaknajmniej ograniczyć

Cytat:

Oh, ok, czyli jeśli nie mam simsów to nie mogę pisać w działach o simsach, ta?[
tego nie napisałam -.-

eyvee 25.12.2014 21:00

Odp: Bitwa o Sima - edycja zimowa: ETAP I
 
Czy jest szansa na przedłuzenie terminu oddania prac? Nie kazdy w czasie swiat i nowego roku moze pozwolic sobie na czas wolny na komputerze, a i do pracy trzeba chodzic, gdzie tam komunikacja 2 osob, by obydwoje uczestnikow mialo kiedy sie porozumiec na temat zadania?
Ja juz moge powiedziec, ze sie nie wyrobie do 4 stycznia...

La Tortura 25.12.2014 21:01

Odp: Bitwa o Sima - edycja zimowa: ETAP I
 
Poza tym konkurs nie miał polegać na współpracy. Gdyby organizator napisał, że będą takie kwiatki wtedy to co innego. Zgłaszając się miałam nadzieje, że sama zapracuje na wygraną/przegraną.

konformistyczny lodzik 25.12.2014 21:06

Odp: Bitwa o Sima - edycja zimowa: ETAP I
 
Przypominam, że to nie są 4Ż, więc wymyślanie takich tematów zadań nie jest na miejscu.

Zgadzam się z eyvee, termin miał być niby megaa długi, a to 10 dni jest.
Gdzie ja teraz mam rodzinę do objechania, sylwestra, nowy rok, i w dwa dni na 100% zrobię Wasz super komiks, na dodatek ze współpracą z osobą, której nie znam


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:30.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023