TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 3: Poradniki (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=291)
-   -   Jak Szybko Zarobić Dużo Pieniędzy. (bez Cheatów) (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=52105)

Dziomal 07.09.2009 02:00

Jak Szybko Zarobić Dużo Pieniędzy. (bez Cheatów)
 
Witam.

Chciałbym przedstawić poradnik mojego autorstwa. Sposób jest sprawdzony.


1. Tworzenie rodziny.

Na początku tworzymy naszych simów - takich którymi chcemy potem grać. W miarę możliwości dobrze by było, aby jeden z simów miał sporo umiejętności "socjalnych", ale nie jest to konieczne.
WAŻNE: Jeżeli chcemy rodzinę - małżeństwo itp. to nie należy ich wiązać na początku. Najlepiej między wszytkim ustawić kontakty jako współlokator.

Potem tworzymy odpowiednie kolejne simy by dobić do 8 (dostaniemy więcej pieniędzy na starcie)

2. Gdy stworzymy rodzinę kupujemy pustą parcelę i budujemy Dwa domy/pokoje. Jeden dla naszych "głównych" simów do których kupujemy najtańsze przedmioty do przeżycia (lodówkę, toaletę, łóżko, ew. prysznic TV).

W drugim domu umieszczamy pozostałych simów. Sprzedajemy drzwi i nie kupujemy nic nowego. Czekamy aż dodatkowe simy spokojnie wymrą.


3. Gdy zostaną "nasze" simy to jednym z nich (z najlepszymi umiejętnościami socjalnymi- charyzma, romantyczny itp.) do sąsiadów. Rozmawiamy z Simem sąsiadów, potem flirtujemy, aż Sim zgodzi się z nami zamieszkać (trwa to ok. od 1 dnia do 3ech). Tuż przed wybraniem opcji (jeśli spodziewamy się, że sąsiad się zgodzi sprzedajemy cały nasz majątek). Gdy sąsiad się zgodzi z nami zamieszkać przeprowadzamy wszystkich naszych simów do sąsiada.


4. Gdy zdobędziemy pierwszy dom w ogródku budujemy "pokój" o wymiarach jakieś 4x4 kartki. Każemy tam iść naszym nowym simom, które jeszcze niedawno były naszymi sąsiadami. Sprzedajemy drzwi i patrzymy jak umierają (to samo robimy z dziećmi - zostaną zabrane przez opiekę społeczną). Sim który związał się z sąsiadem będzie miał tylko popsuty humor przez 3 dni.

PS. Można zabić Simy w basenie, czy kominkiem itp. ale jest to nieopłacalne, przedstawiony sposób jest najtańszy.


5. Gdy uporamy się z sąsiadami i z żałobą, znajdujemy nowy duży dom sąsiadów i działamy podobnie jak w punkcie 4. Ważne by tuż przed przeprowadzką sprzedać co się da. Gdy osiągniemy odp. ilość pieniędzy, lub zamieszkamy w domu, który nam się podoba po prostu zaczynamy grę naszymi simami (łączymy ich w związki, znajdujemy pracę itp.)



Pozdrawiam i mam nadzieję, że poradnik się spodobał
PS. Pomysł własny, proszę nie kopiować bez zgody.
Dziomal

Irbis 07.09.2009 06:53

Odp: Jak Szybko Zarobić Dużo Pieniędzy. (bez Cheatów)
 
Szczerze mówiąc skomplikowane to wszystko i pracochłonne. Do tego opcja wymordowania połowy simowego miasta zupełnie do mnie nie przemawia. I gdybym już tak bardzo pragnęła super domu dla moich simów i mnóstwo simoleonów, wolałabym wpisać kod.

Może ten sposób spodoba się komuś, kto czerpie przyjemność z zabijania simów.

Gio 07.09.2009 17:04

Odp: Jak Szybko Zarobić Dużo Pieniędzy. (bez Cheatów)
 
Mi się baaardzo spodobał, choć takie szybkie dorobienie się na głowach cudzych simów nie leży w mojej naturze ;)

ale może komuś się przyda :)

blakistoni 07.09.2009 18:57

Odp: Jak Szybko Zarobić Dużo Pieniędzy. (bez Cheatów)
 
Mi tam sie spodobal,musze go kiedys koniecznie wyprobowac :3

kyku 16.09.2009 11:07

Odp: Jak Szybko Zarobić Dużo Pieniędzy. (bez Cheatów)
 
przed zakładaniem tematu z użyciem obcojęzycznych słów (w tym przypadku "cheat") radzę zajrzeć do słownika.

to cheat - oszukiwać
a cheat - oszust, naciągacz

opisywana przez ciebie metoda (pomimo tego, że jest chaotyczna i mało zrozumiała) polega na z góry założonym planie, spisku, który jak by nie było jest oszukiwaniem.

więc nie lepiej po prostu użyć kodu? -.-"

Dida 21.09.2009 15:45

Odp: Jak Szybko Zarobić Dużo Pieniędzy. (bez Cheatów)
 
Zdecydowanie wolę poświecić te parę dni (które ty wykorzystujesz na zabijanie simów) na wytrenowanie danego sima w malarstwie, kupienie mu nagrody pomagającej w tej dziedzinie. Tak rozwinięty sim zarabia dużo i łatwiej niż twój sim który "wybija" pół miasta dla własnych korzyści. Zastanawiam się tylko co jest zabawnego wtedy w grze....

Tofik 23.01.2010 09:25

Odp: Jak Szybko Zarobić Dużo Pieniędzy. (bez Cheatów)
 
Wiesz co jest zabawne masz cmentarz w domu :p

Sherlock 26.02.2010 15:45

Odp: Jak Szybko Zarobić Dużo Pieniędzy. (bez Cheatów)
 
No! Bardzo dobre te wskazówki, pewnie się przydadzą :]

Gio 26.02.2010 17:33

Odp: Jak Szybko Zarobić Dużo Pieniędzy. (bez Cheatów)
 
Cytat:

Napisał :MIKI:misiek: (Post 1195927)
Wiesz co jest zabawne masz cmentarz w domu :p

Ale te da się sprzedać i jeszcze na nich zarobić! :D

Charionette 26.02.2010 21:58

Odp: Jak Szybko Zarobić Dużo Pieniędzy. (bez Cheatów)
 
Ten pomysł jest bardzo... zuy :D
Żeby tak zabijać simów :P
Mi ten pomysł się nie przyda, bo gram kodami na kasę :)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:16.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023