TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 2: Problemy z grą (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=49)
-   -   Jak i gdzie wgrać dodatki? - krótki poradnik (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=35186)

Alene 27.07.2007 12:29

Odp: Jak i gdzie wgrać dodatki? - krótki poradnik
 
aha.dzieki.a jak juz chce wypakowac pliki to do czego mam wypakowac??tzw.napiszcie mi tą sciezke tak jak moje dokumenty/ea games/the sims 2/downalds/........itd.itp. to jak tutaj mam zrobic?? :wacko: bo juz nie wiem

Lilith 27.07.2007 15:59

Odp: Jak i gdzie wgrać dodatki? - krótki poradnik
 
C:\Documents and Settings\Nazwa twojego konta\Moje dokumenty\EA Games\The Sims 2\Downloads
Jeżeli nie ma tego folderu musisz do sama stworzyć :D

Alene 30.07.2007 16:04

Odp: Jak i gdzie wgrać dodatki? - krótki poradnik
 
dzięki :D ale nie weim dlaczego... w takiej sciezce mam zawsze napisane [to co ty napisałas]i potem po downloads/(mam napisane jeszcze nazwe pliku) i co mam z nia zrobic z ta nazwą??usunac czy zostawic??bo czasem jak za dłuzo jest o tej samej nazwie plików (konczy sie na downloads) to potem mam jakis komunikat :ze "taki plik juz istnieje czy chcesz go zamienic na nastepujacy" cos w tym rodzaju :con: co to jest?niby juz jest cos takiego a nie mam tego w grze

Eámanë 30.07.2007 17:35

Odp: Jak i gdzie wgrać dodatki? - krótki poradnik
 
Przy rozpakowywaniu, w ramce Nadpisywanie, wybierz Automatycznie zmień nazwę pliku i powinno być ok ;)

tysiacpostaci 15.08.2007 11:40

Odp: Jak i gdzie wgrać dodatki? - krótki poradnik
 
skad sie sciaga meshe? i czy sa potrzebne tez do np. koni, dywanow itp?

Eámanë 15.08.2007 12:23

Odp: Jak i gdzie wgrać dodatki? - krótki poradnik
 
Mesh do danego obiektu powinien być na tej samej stronie, z której ściągasz dodatek. Czasem jest nawet spakowany w tym samym archiwum, wtedy nie trzeba się o nic martwić. Po prostu szukaj na stronie downloadu informacji o meshach, czasem autorzy dodatków podają np. link do innej strony, z której należy pobrać mesha - bo nie jest on ich autorstwa. Meshe są potrzebne do wszystkiego, ale niektóre obiekty korzystają z meshy Maxisa, zawartych już w grze, a inne mają je zawarte w sobie. Oddzielne meshe ściąga się zazwyczaj tylko do fryzur i ubrań ;)

Caesum 17.08.2007 13:35

Odp: Jak i gdzie wgrać dodatki? - krótki poradnik
 
Cze, mam pytanie :P

No bo dodatki zapisywane w downloads można wsadzać do pod-folderów(np. downloads/dodatek1), a czy można tak robić z całymi kolekcjami(folder Collections)?

Coli 18.08.2007 15:10

Odp: Jak i gdzie wgrać dodatki? - krótki poradnik
 
Elo,
Mam takie pytanko do jakiego folderu mam wypakować domek. I jeśli posiadm tylko Kwitnące Wzgóża to ten domek wypakuje mi się tam ?? :(

Tonetti 18.08.2007 16:28

Odp: Jak i gdzie wgrać dodatki? - krótki poradnik
 
[QUOTE=Coli]Elo,
Mam takie pytanko do jakiego folderu mam wypakować domek?[QUOTE]

mam to samo pytanie. Pakowałem domy do Downloads i nie działało.

Coli
- dom będzie w skrzyni domów. Będziesz mogła go gdziekolwiek go posadzić. Np. w miłowie, weronie, kwitnących wzgórach no... gdziekolwiek :) jeśli pomogłem proszę o punkt :D

Coli 18.08.2007 17:06

Odp: Jak i gdzie wgrać dodatki? - krótki poradnik
 
Dziękuję, dała bym ci pkt ale nie mam zielonego pojęciak jak się je daje :P

Proszę niech ktoś napisze do jakiego folderu wypakować dom :(:(:(:(:(:(:(


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:56.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023