TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   Simy [TS3] (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=242)
-   -   Simy od Tris (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=64783)

Tris 04.02.2013 20:47

Simy od Tris
 
Chciałabym wam zaprezentować swoje simy. Pewnie częściej będą to faceci niż dziewczyny, bo facetów mi się jakoś lepiej tworzy. To tak na pierwszy ogień sim, młody dorosły, który jeszcze nie ma imienia.


I tak, moi simowie zawsze wyglądają tak, jakby mieli 15 lat i jeszcze nie przeszli procesu dojrzewania. Nadal pracuję nad ich bardziej męskim wyglądem, ale na razie niespecjalnie mi idzie.

Letown 04.02.2013 20:53

Odp: Simy od Tris
 
Ha! Coś dla mnie. ;)
Podoba mi się. Faktycznie sprawia wrażenie takiego słodkiego nastolatka.
Ma ładne usta i nos. Oczy za duże. Ładnie go ubrałaś.
9/10

P.S. Szkoda, że tak mało zdjęć i że tak słabo oświetlonych. Spróbuj dodać źródło światła u góry.

@down: Sory, przyzwyczajenie. ;)

Master of Disaster 04.02.2013 21:42

Odp: Simy od Tris
 
Oczy za duże, no LOL. Pardon, ale oczy to on ma akurat normalne, tj. naturalne. Letown, nie wszyscy prawdziwi ludzie mają takie małe oczy, jak Twoi Simowie :P
Mnie tam całkiem się podoba. Co prawda jako facet nie do końca w moim typie, ale jako Sim w porządku. Poza włosami wygląda całkiem naturalnie. Niezbyt podobają mi się jego spodnie, jakoś dziwnie wyglądają, ale to drobiazg. Ogólnie na duży, duży plus. Przede wszystkim za to, że widać, iż to facet :rolleyes:

Meona 05.02.2013 09:10

Odp: Simy od Tris
 
Podoba mi się, nie licząc fryzury (konkretniej koloru włosów) i ubrania.

Tris 08.02.2013 17:53

Odp: Simy od Tris
 
Dzięki za komentarze.

Letown to zdjęcia z jednej z moich pierwszych sesji, więc dopiero się uczyłam co i jak ze światłem, mam nadzieję, że późniejsze foty już są lepiej oświetlone.

To Toshi, moja pierwsza próba stworzenia sima azjaty.


noir 08.02.2013 17:57

Odp: Simy od Tris
 
zdecydowanie za szeroki nos. poza tym niczego sobie ;) calkiem ladne oczy.

Fallen 08.02.2013 18:36

Odp: Simy od Tris
 
aaa cudny! ten nos to fakt, jest tyci tyci za szeroki, ale mimo tego chłopak jest świetny! ma ładne oczka. :)

Desire 08.02.2013 19:49

Odp: Simy od Tris
 
Zgadzam się z poprzednikami. Nos troszke za szeroki :)
Ale te oczy... super!
Całkiem fajnie wyszedł.

Tris 11.02.2013 14:37

Odp: Simy od Tris
 
Nowy sim Seth, właściwie to stary, ale przeszedł lekką metamorfozę.


Letown 11.02.2013 23:02

Odp: Simy od Tris
 
Oj, oj, przedobrzyłaś oczy. Są za szerokie i nie podobają mi się soczewki, są bardzo nienaturalne. Owal twarzy jest ok., coś mi nie pasuje z nosem. Usta są całkiem udane.

Mam co do tego sima mieszane uczucia, bo któregoś dnia dodałam sima, ale potem usunęłam post (zdecydowałam się na zrobienie story i nie chciałam ujawniać postaci). Dziwnie się czuję, bo Twój sim ma bardzo podobne cechy do tego mojego, nawet tą samą fryzurę. Oczywiście o nic Cię nie oskarżam. ;) Wybacz, ale nigdy się jeszcze z taką sytuacją nie spotkałam.

Bez oceny.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:57.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023