TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   Pozostałe gry z serii The Sims (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=216)
-   -   Które Historie polecasz? (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=47780)

eden 10.02.2008 18:19

Odp: Opłaca się???
 
Historii z Zycia Wziętych sie nieopłaca, bo są bardzo podobne do zwykłych Simsów, podobnie z Historiami ze Swiata zwierzat. Historie z bezludnej wyspy nieprzypominają zadnego dodatku z TS2. Moim zdaniem sa najlepsze. I kiedy sie w nie gra, to można naprzykład wejsc na internet w czasie gdy gra sie ładuje.

psychickid 10.02.2008 19:42

Odp: Opłaca się???
 
ja nie wiem, co to są te z bezludnej wyspy, ale to nie jest przypadkiem podobne, do podróży z ts2.?

Lilith 11.02.2008 15:06

Odp: Opłaca się???
 
Cytat:

Napisał eden
I kiedy sie w nie gra, to można naprzykład wejsc na internet w czasie gdy gra sie ładuje.

W zwykłych też można -.-

Wymagania histori z bezludnej;
Wykorzystuje: Windows XP, procesor 1,4 GHz (1,8 GHz w laptopie), 256 MB RAM (512 MB w laptopie), napęd DVD 8x, 2,7 GB wolnego miejsca na dysku twardym, karta graficzna kompatybilna z DirectX 9.0c

I chyba sobie kupie. Zapowiada się ciekawie a i skoro nie ma dodatków, to zawsze płynniejsza gra. Zwłaszcza z takimi wymaganiami ^^

Monitkowa 11.02.2008 19:44

Odp: Opłaca się???
 
Jak dla mnie to zwykłe simy sa lepsze.. ;)

kotek23 12.02.2008 09:02

Odp: Opłaca się???
 
Cytat:

Napisał SuRvEy
Jak dla mnie to zwykłe simy sa lepsze.. ;)

Ja też tak sądze, ale jeśli już mam coś polecić to:
The Sims 2 Histroie z Bezludnej Wyspy.

Fizzly 12.02.2008 20:31

Odp: Opłaca się???
 
Cytat:

Napisał Nikita
ja nie wiem, co to są te z bezludnej wyspy, ale to nie jest przypadkiem podobne, do podróży z ts2.?

Wykorzystano obiekty z "Podróży", ale to zupełnie inna gra.
Cytat:

Napisał simziaba094
no cóż, czyli pewnie laptop o procesorze 1,60 GHz tego nie uciągnie??

To jeszcze zależy od karty graficznej i ramu, ale wydaje mi się, że bez problemu ci ruszy - nawet, jeśli na niższych detalach, bo ten tytuł jest przygotowany "specjalnie" pod laptopy właśnie -> obniżone wymagania. ;) Także jeśli chodzi o napisane wymagania, to podejrzewam że też napisano je pod laptopy właśnie, nie pod stacjonarki.

Ps. Nie opłaca się kupować "Historii z bezludnej wyspy"... ;)

patryk100 17.02.2008 15:20

Odp: Które wybrać?
 
pooglądaj screeny z gry i recenzje a dokonasz właściwego wyboru

Samantha 20.02.2008 17:47

Odp: Które wybrać?
 
Moim zdaniem najlepsze są Historie z Bezludnej Wyspy! Naprawdę świetnie się bawiłam przechodząc kolejne "misje"! ;)

jaguska368 20.02.2008 17:57

Odp: Które wybrać?
 
Historie ze świata zwierząt, lubie zwierzaczki :)

Yin Yang 22.02.2008 14:15

Odp: Które wybrać?
 
Cytat:

Napisał Milka48
Mam pytanko. Chce sobie kupić historie ale nie mam pojęcia które wybrać zastanawiam się nad bezludną wyspą. :idea: A wy co sądzicie?

Po mojemu to historie z życia wzięte bo w historiach z życia zwierząt jak się skończy scenariusz to już nie można na przykład brać udziału w zawodach bo już nie ma a historie z bezludnej wyspy są strasznie trudne bo simy są ciągle głodne i nie wyspane a jak im się skończy jedzenie i są nawet niewyspane i przymierają z głodu to się pojawia coś takiego: to już ostatnia szansa aby sim poszedł po jedzenie. Ale ja nie mam tej gry tylko ma ją moja koleżanka i ten komunikat mógł być z tego że ma pracę zbieracz owoców. Zresztą kup tą którą uważasz a później możesz sobie jeszcze zbierać na drugą ale to już twój wybór :)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:36.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023