TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 3: Rozszerzenia (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=523)
-   -   The Sims 3 - Rajska Wyspa - proste pytania i odpowiedzi (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=65247)

anie_1981 25.06.2013 13:38

Odp: The Sims 3 - Rajska Wyspa - proste pytania i odpowiedzi
 
Z tego co kojarzę to podobno opcje gry mają zapamiętywać pory roku na poszczególnych zapisach gry. Nie wiem czy to prawda na 100%, ale coś w ten deseń mówili twórcy gry na którymś czacie.

Stephenowa 25.06.2013 14:00

Odp: The Sims 3 - Rajska Wyspa - proste pytania i odpowiedzi
 
Tak, każdy zapis ma swoje własne ustawienia dot. pogody, czyli jeżeli w IP nie chcesz mieć w ogóle zimy, a tym samym czasie na innym zapisie w MF dajmy na to, możesz mieć ją na okrągło. :D

beata18ns 25.06.2013 14:29

Odp: The Sims 3 - Rajska Wyspa - proste pytania i odpowiedzi
 
to juz cos:p ale dalej nie moge przezalowac, ze simka nie spotka mohego sima na wakacjach. szkoda ze sie tak nie da zrobic.

Chwalisława 25.06.2013 15:16

Odp: The Sims 3 - Rajska Wyspa - proste pytania i odpowiedzi
 
Czy można samemu zrobić dom na wodzie? Czy trzeba mieszkać w tych co są już w grze(o ile takie są)

Poskacper 25.06.2013 15:21

Odp: The Sims 3 - Rajska Wyspa - proste pytania i odpowiedzi
 
Można zbudować dom na wodzie , najpierw trzeba postawić barkę , są różne rozmiary oraz kształty.

anie_1981 25.06.2013 15:25

Odp: The Sims 3 - Rajska Wyspa - proste pytania i odpowiedzi
 
Można samemu zbudować dom na wodzie, czy to pływający, czy taki na palach (nie pływający). Jedyne ograniczenie, z tego co z czata zrozumiałam, to domy pływające mają już gotowe "fundamenty", czy powiedzmy dom nie może mieć dowolnego rozmiaru. I jeszcze taka rzecz, że na fundamencie pływającym nie wstawisz gotowego domu z biblioteki, musisz zbudować go ręcznie, lub rozkładając plany (a przynajmniej mam nadzieję, że da się rozłożyć plany).

Ja obecnie pykam w podstawkę w wersji 1.55 i modami na moim ok. 10 letnim lapku. W głowie mi się nie mieści, że on daje radę! :D Jedynie grafika nie daje rady i są takie plamy i paski, ale nie zawsze. Dla ciekawskich, to TOSHIBA L20, ja mu tylko RAM wymieniłam na 3GB.

anizali 25.06.2013 16:52

Odp: The Sims 3 - Rajska Wyspa - proste pytania i odpowiedzi
 
Cytat:

Napisał beata18ns (Post 1725216)
a np teraz gram w nowej okolicy, i zrobilam sobie sima, ratownika. gram nim i chce teraz zrobic simke ktora bedzie mieszkac np w twinbork i przyjedxie na wakavje do island paradise i czy moj sim(rstownik) bedzie tutaj ciagle mieszkal i simka mieszkajaca w twinbork jak przyjedxie bedzie mogla go spotkac, czy simka z rainbork przyjedzie do island paradise bez simow stworzonych przeze mnie. zalezy mi zeby te simy sie spotkaly, realne to jest?

Polecam mod traveller ;)

Juhas 25.06.2013 18:11

Odp: The Sims 3 - Rajska Wyspa - proste pytania i odpowiedzi
 
A ja mam pytanie dotyczące zawodu ratownika :)

Na jakiej zasadzie on działa? Pracuje na plaży, basenach itp. i tam ma ofertę podjęcia pracy? I czy mając basen hotelowy można nająć ratownika?

Dziękuję za odpowiedź :)

beata18ns 25.06.2013 18:54

pracuje na zasadzie profesji. dostsje sie zlecenia na plazach. simy sie co chwile topia. cxasem ciezko im na raz pomoc. jsk nie pomozesz to krzycza, a jak pomozesz to daja pieniadze, marne np po 25 simoleonow itp. dostaje sie tygodniowe wynagrodzenie. wiele sie nie zarobi - moze przy koncu kariery tak, ale na poczatku marnie.

a jeszcze moje pytanie: jak mieszkam w twinbork i chce jechac na wakacje do island paradise to jak mam to uczynic? w telefonie ma opcji wakacji.

@Ch: Używaj opcji edytuj!

Poskacper 25.06.2013 19:33

Odp: The Sims 3 - Rajska Wyspa - proste pytania i odpowiedzi
 
Trzeba mieć moda , nie wiem jakiego , ponieważ nie korzystam z żadnych.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:30.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023