TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 3: Rozszerzenia (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=523)
-   -   Problem!Zatrzymanie występu w TS3 ZG! (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=63083)

jakubo123 17.03.2012 21:42

Problem!Zatrzymanie występu w TS3 ZG!
 
MAM PROBLEM! Otóż niedawno zakupiłem dodatek do The Sims 3 Zostań Gwiazdą...Stworzyłem piosenkarkę i... w trakcie ok. co drugiego występu dzieje się tak, że albo na początku, albo na końcu wystepu simka zatrzymuje się w jednej pozycji, zastyga! Nie działa wtedy nic! Nie mogę wykonać żadnej opcji, nie mogę zakończyć występu! Kompletnie nic. Gdy występ się skończy ze sceny znikają lampy itp. a simka dalej stoi w pozycji! Nic, ale to NIC NA NIĄ NIE DZIAŁA! Błagam o pomoc!!!

Kamis 17.03.2012 22:06

Odp: Problem!Zatrzymanie występu w TS3 ZG!
 
Spróbuj tego kodu:
resetSim imię nazwisko

jakubo123 17.03.2012 22:16

Odp: Problem!Zatrzymanie występu w TS3 ZG!
 
Cytat:

Napisał Kamis (Post 1513983)
Spróbuj tego kodu:
resetSim imię nazwisko

Dziękuję ;) Sprawdzę i odpiszę.

jakubo123 18.03.2012 08:31

Odp: Problem!Zatrzymanie występu w TS3 ZG!
 
Dzięki Kamis;) Ale gdy to zrobię, wywala mnie z występu. Gdy moja simka była na koncercie i się zacięła, to wpisałem kod i owszem, już nie była zacięta, ale na scenie pozostały światła i inne elementy, a ludzie z koncertu dalej się bawią, chociaż simki tam nie ma... ;/ A ma ktoś może pomysł DLACZEGO TAK SIĘ ZATRZYMUJE? Z góry dziękuję.

Ariall 18.03.2012 14:24

Odp: Problem!Zatrzymanie występu w TS3 ZG!
 
Komputer nie wyrabia i ścina się po prostu jakaś akcja.

ShiinaLP 18.03.2012 17:53

Odp: Problem!Zatrzymanie występu w TS3 ZG!
 
Cytat:

Napisał Ariall (Post 1514106)
Komputer nie wyrabia i ścina się po prostu jakaś akcja.

Raczej to nie wina kompa, gdyż mam ten sam problem, a mój komputer był wymieniany jakiś miesiąc temu i simsy na nim śmigają na najwyższych ustawieniach grafiki.
U mnie np. też tak się sim wiesza, ale tylko na karierach akrobaty i magika, piosenkarz działa bez problemu. Obstawiam, że to jest jakiś bug, który być może naprawia patch, nie wiem, nie pobierałam jeszcze bo i tak nie interesują mnie te kariery.

Szaq 08.04.2012 09:14

Odp: Problem!Zatrzymanie występu w TS3 ZG!
 
Kurcze tez mam ten problem ;/ Pomóżcie bo bez tego nie da się kontynuować kariery czyli także dorobić się na opłaty za dom(nie chce cheatować) ^^

Searle 06.06.2012 15:15

Odp: Problem!Zatrzymanie występu w TS3 ZG!
 
U mnie piosenkarka nie mogła przygotować sceny, bo jak tylko na nią wchodził to zaraz lądowała obok niej i nie mogła wystąpić. Uruchomiłam grę bez Nraas Master ControlerCheats i działa.

JBronkar 25.06.2012 12:41

Odp: Problem!Zatrzymanie występu w TS3 ZG!
 
Niestety Nraas psuje grę, jak wpakowałam plik do folderu Mods, one za bardzo zacinały i musiałam skasować. Po usuwaniu działa bez zarzutu, a pobrałam najnowszą wersję.

killdill045 14.12.2014 03:37

Odp: Problem!Zatrzymanie występu w TS3 ZG!
 
Gdy moja simka była na koncercie i się zacięła, to wpisałem kod i owszem, już nie była zacięta, ale na scenie pozostały światła i inne elementy, a ludzie z koncertu dalej się bawią, chociaż simki tam nie ma... ;/ A ma ktoś może pomysł DLACZEGO TAK SIĘ ZATRZYMUJE? Z góry dziękuję.??


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:36.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023